SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Mwah als de Russen maar tussen de mijnen in een pad voor hunzelf aanleggen is er niks aan de hand. Zou dom zijn als ze ook dat stukje land niet hebben bezaaid met mijnenquote:Op zondag 30 juli 2023 16:51 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ik kan me voorstellen dat er achter en parallel aan de eerste linie weinig mijnen liggen. De Russen zullen zich daar tenslotte ook moeten kunnen verplaatsen. Dus ineens een draai naar links of rechts en zo het gat verbreden lijkt me een logisch scenario.
De Ukrainers gebruiken zelfs clustermunitie tegen de Russen!quote:Op zondag 30 juli 2023 16:30 schreef etuiedelapiel het volgende:
Ik lees net dat Rusland aangevallen wordt met drones, dus Oekraïne valt nu Rusland aan??
Ze moet alleen het eigen land verdedigen tot aan de grens. Ik ben iig helemaal klaar met dit spelletje.
Ze zouden die smeerlap voor het gerecht moeten slepenquote:
Het is een false flag honeypot hij is de deep state.quote:Op zondag 30 juli 2023 17:05 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Bijzonder dat de deep state hem nog niet tot de orde heeft geroepen.
Ok, en dan?quote:Op zondag 30 juli 2023 16:30 schreef etuiedelapiel het volgende:
Ik ben iig helemaal klaar met dit spelletje.
Probleem is dan dat je niet snel kunt bewegen. Of bevoorraden. En bij een Russische tegenaanval zijn de veilige gebieden toch heel snel zichtbaar voor de Oekraïners. Hoewel de Russen ook wel in staat zijn om troepen door de eigen mijnenvelden te sturen.quote:Op zondag 30 juli 2023 16:57 schreef Slayage het volgende:
[..]
Mwah als de Russen maar tussen de mijnen in een pad voor hunzelf aanleggen is er niks aan de hand. Zou dom zijn als ze ook dat stukje land niet hebben bezaaid met mijnen
Maar het is dan weer niet zo heel ingewikkeld om snel een mijnenveld te leggenquote:Op zondag 30 juli 2023 17:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
Probleem is dan dat je niet snel kunt bewegen. Of bevoorraden. En bij een Russische tegenaanval zijn de veilige gebieden toch heel snel zichtbaar voor de Oekraïners. Hoewel de Russen ook wel in staat zijn om troepen door de eigen mijnenvelden te sturen.
Verbaasd me hoe weinig schade er op de filmpjes te zien is als je ziet hoe groot de knallen waren.quote:Op zondag 30 juli 2023 17:40 schreef Delenlill het volgende:
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/07/30/7413447/
De IQ gebouwen in Moskou die geraakt zijn door drones, huisvesten kantoren die in gebruik zijn door verschillende ministeries van Rusland en andere federale bedrijven. Dus het lijkt me stug dat dit brokstukken zijn van door Rusland neergehaalde drones. Lijkt me meer dat ze hun in geprogrammeerde doel bereikt hebben.
Het is duidelijk dat Rusland maar moet ingaan op de eisen van Oekraïne, want dit kunnen ze nooit volhouden. Dat lijkt me duidelijk. Het militair-industriele complex van zowel Iran als Noord-Korea zullen alleen eisen dat Poetin doorvecht tot de laatste Rus om hun wapens maar te kunnen slijten.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:01 schreef theunderdog het volgende:
Ha, een bombardement op Moskou. We kunnen niet zeggen dat de vrede dichterbij is...
Putin kan dat onmogelijk verkopen aan zijn burgerbevolking. Wat ik mij vooral afvraag: heeft rusland heeft luchtverdediging?quote:Op zondag 30 juli 2023 18:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat Rusland maar moet ingaan op de eisen van Oekraïne, want dit kunnen ze nooit volhouden. Dat lijkt me duidelijk. Het militair-industriele complex van zowel Iran als Noord-Korea zullen alleen eisen dat Poetin doorvecht tot de laatste Rus om hun wapens maar te kunnen slijten.
Poetin kan dat makkelijk verkopen. Iedereen die klaagt verdwijnt gewoon.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Putin kan dat onmogelijk verkopen aan zijn burgerbevolking. Wat ik mij vooral afvraag: heeft rusland heeft luchtverdediging?
Nee, zo werkt dat niet. Maar jij lijkt te geloven in een soort almachtige Putin.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:15 schreef Ulx het volgende:
[..]
Poetin kan dat makkelijk verkopen. Iedereen die klaagt verdwijnt gewoon.
Poetingod!quote:Op zondag 30 juli 2023 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, zo werkt dat niet. Maar jij lijkt te geloven in een soort almachtige Putin.
Is dat niet wat Putin nu aan het doen is met de elite van Rusland? Iedereen die niet in zijn hoekje zit valt uit het raam. Of sterft aan een hartaanval of kanker.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, zo werkt dat niet. Maar jij lijkt te geloven in een soort almachtige Putin.
De vrede kan morgen uitbreken met de terugtrekking van de Russische troepen uit Ukraine.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:01 schreef theunderdog het volgende:
Ha, een bombardement op Moskou. We kunnen niet zeggen dat de vrede dichterbij is...
Ja leuk. Maar dat gaat wel een keer klaar zijn. Dit kan Putin allemaal nog doen, omdat hij al die tijd belangrijke sleutelfiguren rondom hem heeft gehad, die hem steunen.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:20 schreef Delenlill het volgende:
[..]
Is dat niet wat Putin nu aan het doen is met de elite van Rusland? Iedereen die niet in zijn hoekje zit valt uit het raam. Of sterft aan een hartaanval of kanker.
Het is gemakkelijker om een burger te laten verdwijnen. Elke burger die zich nu uitspreekt tegen hem of de oorlog, of die protesteert verdwijnt al voor 10+ jaar de gevangenis in.
Oke Papier opendeuren versnipperaar.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De vrede kan morgen uitbreken met de terugtrekking van de Russische troepen uit Ukraine.
Dit zijn nog wel (lege?) boten die naar Oekraine gaan. Eens zien of men de Russen voor blok zet door een volgeladen graanschip terug te varen.quote:
Het is toch bijzonder dat die open deur iedere keer weer opengetrapt moet worden omdat iedereen hem vergeetquote:Op zondag 30 juli 2023 18:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Oke Papier opendeuren versnipperaar.
Uiteindelijk houdt het een keertje op ja. Maar dat zal meer door zijn gezondheid komen. Die volgens mij steeds verder achteruit gaat. Hij heeft nog steeds belangrijke sleutelfiguren achter zich staan.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja leuk. Maar dat gaat wel een keer klaar zijn. Dit kan Putin allemaal nog doen, omdat hij al die tijd belangrijke sleutelfiguren rondom hem heeft gehad, die hem steunen.
Jij denkt dat dat voor eeuwig is? Putin is een God in mensenvorm?
Putin is best wel machteloos voor een God.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:22 schreef Ulx het volgende:
Ik ben het wel met theunderdog eens dat het beter is als de Russen hard worden gepakt op het slagveld. Tienduizenden krijgsgevangenen, volledig vernietigd leger en alle gebieden weer kwijt. Dat kan Poetin beter verkopen door te brullen dat NAVO meevocht, en het vermindert de kans op een dolkstootlegende.
De geschiedenis leert dat dictators dit decennialang kunnen volhouden.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja leuk. Maar dat gaat wel een keer klaar zijn. Dit kan Putin allemaal nog doen, omdat hij al die tijd belangrijke sleutelfiguren rondom hem heeft gehad, die hem steunen.
Jij denkt dat dat voor eeuwig is? Putin is een God in mensenvorm?
Luchtverdediging tegen drones kan erg lastig zijn. Dat geldt ook voor Oekraine. Ineens bleek een al afgeschreven oud systeem juist erg effectief te zijn, namelijk de Gepard. Oekraine heeft daar ondertussen een aantal van gekregen echter er is (nog) niet erg veel ammo voor beschikbaar. In de Noorwegen en Duitsland is men bezig de productie aanzienlijk op te voeren.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat ik mij vooral afvraag: heeft rusland heeft luchtverdediging?
Niet teveel projecteren.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is toch bijzonder dat die open deur iedere keer weer opengetrapt moet worden omdat iedereen hem vergeet
Ah. het kan alleen stoppen als Putin zijn gezondheid achteruit gaat. Voor de rest is het een soort reptilian die altijd mensen met zich mee krijgt. Nobody can stop him !quote:Op zondag 30 juli 2023 18:26 schreef Delenlill het volgende:
[..]
Uiteindelijk houdt het een keertje op ja. Maar dat zal meer door zijn gezondheid komen. Die volgens mij steeds verder achteruit gaat. Hij heeft nog steeds belangrijke sleutelfiguren achter zich staan.
Ik projecteer geen deuren, ik trap ze in.quote:
Zeker. Vooral als je binnenlands een schurk bent, maar daarbuiten niemand tot last.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
De geschiedenis leert dat dictators dit decennialang kunnen volhouden.
Popje tochquote:Op zondag 30 juli 2023 18:29 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik projecteer geen deuren, ik trap ze in.
Hij is een dictator. Hij ruimt iedereen uit de weg die tegen hem is. Hij geeft zijn vrienden macht en geld, controle over grote bedrijven. Ook heeft hij een aantal belangrijke landen achter hem staan.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ah. het kan alleen stoppen als Putin zijn gezondheid achteruit gaat. Voor de rest is het een soort reptilian die altijd mensen met zich mee krijgt. Nobody can stop him !
Achja. Als jij hem graag zo groot wil maken...
Oekraïne stopt niet. Die vechten gewoon door tot de Russen van de Krim en uit de Donbas zijn getrapt. Russen op de Krim is een mes op de keel van Oekraïne.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:28 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik vraag me af in hoeverre er nu op de achtergrond gesprekken plaatsvinden mbt het beëindigen van de oorlog.
Voor beide partijen zal inmiddels wel redelijk duidelijk zijn hoe het Oekraïnse offensief loopt.
Als het voor Oekraïne goed gaat, zou dan Rusland eieren voor hun geld kiezen en/of zou Oekraïne kunnen denken, hoe de Krim maar dan zijn wij van de oorlog af en kunnen we opbouwen/hoeven we geen soldaten meer te verliezen.
Als het voor Oekraïne niet goed gaat willen/kunnen ze doorvechten? En voor Rusland zou toch wel duidelijk worden dat er los van de Krim/dpr/lpr niks meer te winnen valt.
Punt is: hij kan zelf ook zo uit de weg geruimd worden. Jij denkt toch zeker niet dat Putin dat zelf niet weet?quote:Op zondag 30 juli 2023 18:32 schreef Delenlill het volgende:
[..]
Hij is een dictator. Hij ruimt iedereen uit de weg die tegen hem is. Hij geeft zijn vrienden macht en geld, controle over grote bedrijven. Ook heeft hij een aantal belangrijke landen achter hem staan.
Als het zo gemakkelijk was om hem te stoppen dan was dat al lang gebeurd. En nee hij is geen god. Hij is een zielig mannetje die zich gedraagt als een kleuter die zijn zin niet krijgt. Maar door de propaganda in Rusland heeft hij een hele grote aanhang. Ook onder de gewone bevolking. En de meeste van hun hebben geen idee wat er echt aan de hand is.
Natuurlijk. Dat is nu eenmaal het lot van dictators.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Punt is: hij kan zelf ook zo uit de weg geruimd worden. Jij denkt toch zeker niet dat Putin dat zelf niet weet?
Ik denk sowieso dat ze vanaf Russisch grondgebied worden gelanceerd.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:27 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Luchtverdediging tegen drones kan erg lastig zijn. Dat geldt ook voor Oekraine. Ineens bleek een al afgeschreven oud systeem juist erg effectief te zijn, namelijk de Gepard. Oekraine heeft daar ondertussen een aantal van gekregen echter er is (nog) niet erg veel ammo voor beschikbaar. In de Noorwegen en Duitsland is men bezig de productie aanzienlijk op te voeren.
Germany To Supply 45 More Gepard Tanks To Ukraine
Ach, Saddam heeft het ook lang volgehouden tegen Iran.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:30 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zeker. Vooral als je binnenlands een schurk bent, maar daarbuiten niemand tot last.
Putin daarentegen dacht dat het verstandig was om Oekraine binnen te vallen.
Hij is er doodsbang voor. Daarom zit hij 90 procent van zijn tijd verstopt in een bunker. En heeft hij verschillende klonen rondlopen. Ook is heeft hij een grote groep aan beveiliging rondt hem heen verzamelt die 100 procent loyaal zijn aan hem.quote:Op zondag 30 juli 2023 18:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Punt is: hij kan zelf ook zo uit de weg geruimd worden. Jij denkt toch zeker niet dat Putin dat zelf niet weet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |