Ging ook echt superslecht.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 12:10 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Op die manier hebben we het jarenlang geprobeerd. Toch?
Uhu bij mijn appartement is de afval container weg gehaald omdat sommige debielen ding op de kop gooiende om op zoek te gaan naar statiegeld meuk.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 12:39 schreef Duiveltja het volgende:
Ik zie nu wel veel zwervers de vuilnisbakken uitmesten in de hoop op gratis geld hierdoor.
Het is weer komkommertijd. Oplossing is ook zeer simpel te realiseren binnen de huidige wetgeving, namelijk een boete als ze er een puinhoop van maken.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 10:37 schreef TheFreshPrince het volgende:
Er zijn mensen die prullenbakken omkeren om statiegeldblikjes te vinden.
Dat lijkt me weer een wat onhandige bijwerking.
Als iedereen gewoon z'n blikjes zou inleveren gebeurt dat niet.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/345651617/statiegeldjagers-doorn-in-oog-gemeenten-en-ns-zoeken-naarstig-naar-gouden-oplossing
Zwervers zijn niet geïnteresseerd in boetes. Van een kale kip kun je toch niet plukken.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is weer komkommertijd. Oplossing is ook zeer simpel te realiseren binnen de huidige wetgeving, namelijk een boete als ze er een puinhoop van maken.
Alsof mensen die gaan gebruiken .quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:08 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Zwervers zijn niet geïnteresseerd in boetes. Van een kale kip kun je toch niet plukken.
Een betere - en sympathiekere - oplossing is om de vuilnisbakken te voorzien van zo'n speciale koker voor blikjes en flesjes.
Degenen die ik "honderden" blikjes tegelijk zie inleveren zijn vooral de mensen die ze op straat verzamelen.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:22 schreef Boezeidekoe het volgende:
Zo gruwelijk irritant dat je je kleding vol vlekken en plakhanden krijgt bij het invoeren van die blikjes in die automaat. En de wachtrij loopt op omdat sommigen echt tientallen zo niet honderden blikjes opsparen en die dan tegelijk inleveren, 1 voor 1 in de automaat waarbij er ook nog eens een aantal weer uitgespuugd worden vanwege "foute barcode".
Of je zet ze gewoon rechtop in een krat. Kratje volquote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:22 schreef Boezeidekoe het volgende:
Zo gruwelijk irritant dat je je kleding vol vlekken en plakhanden krijgt bij het invoeren van die blikjes in die automaat.
Welke landen dan?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:33 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
In andere landen wel. Het is geen nieuw idee.
Hoeveel tijd kost je dit? Ik ben bang dat ik niet zo blij zou worden van deze tijd investering. Is mijn vrije tijd iets te waardevol voor.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 15:19 schreef -Hakuna- het volgende:
De score van afgelopen week.. Allemaal big choppers.
[ link | afbeelding ]
Dagelijkse deel wat ik inlever. ongeveer 12/15 euro.
[ link | afbeelding ]
Opbrengst van ongeveer 4 maanden ruim 1400 euro. kan ik de airco installatie op de slaapkamer mooi van betalen, die op 9 augustus geplant staat.
en niet te vergeten hoe kom je er aan?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 15:51 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Hoeveel tijd kost je dit? Ik ben bang dat ik niet zo blij zou worden van deze tijd investering. Is mijn vrije tijd iets te waardevol voor.
Aan die bierblikken te zien is hij alcoholist en vergeten dat hij die 15 cent statiegeld eerst zelf heeft moeten aftikken.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 15:53 schreef mschol het volgende:
[..]
en niet te vergeten hoe kom je er aan?
Wow dat is bizar veel.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 15:19 schreef -Hakuna- het volgende:
De score van afgelopen week.. Allemaal big choppers.
[ link | afbeelding ]
Dagelijkse deel wat ik inlever. ongeveer 12/15 euro.
[ link | afbeelding ]
Opbrengst van ongeveer 4 maanden ruim 1400 euro. kan ik de airco installatie op de slaapkamer mooi van betalen, die op 9 augustus geplant staat.
Ik kom niet meer bij van het lachen.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is weer komkommertijd. Oplossing is ook zeer simpel te realiseren binnen de huidige wetgeving, namelijk een boete als ze er een puinhoop van maken.
Dat er statiegeld op blikjes zit is helemaal langs je heen gegaan dan?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 15:43 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik gooi blikjes altijd bij het PMD (dat komen ze hier ophalen). Dat hoort daar toch in? Geen haar op mijn hoofd die er aan denkt om dat naar een speciale bak te gaan brengen. Glas oké, maar dan houdt het echt op.
Je ziet al aan de reacties hier dat het echt niet alleen de absolute onderlaag van de samenleving is die bezig zijn met blikjes verzamelen.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 16:08 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ik kom niet meer bij van het lachen.
Boetes worden in dit land alleen maar uitgedeeld aan mensen die toch al bijdragen. Degenen die onderweg naar hun werk nauwlettend in de gaten gehouden worden of ze dat ook iets te snel doen. Voor onrendabelen, profiteurs en onaangepasten werkt het systeem niet.
Nee. Dit is geen proberen. Dit is een theorie doordrukken waarvan iedere dag 3 specialisten hadden gezegd 'doe het niet'.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:06 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ja, dus zodoende goed om dit te proberen.
Oh?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 17:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee. Dit is geen proberen. Dit is een theorie doordrukken waarvan iedere dag 3 specialisten hadden gezegd 'doe het niet'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |