SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Natte lakens of handdoeken op je benen!quote:Op dinsdag 25 juli 2023 01:37 schreef Elan het volgende:
Op Rhodos komt het kwik niet of nauwelijks onder de 30 graden vannacht, hoe de fuck moet je dan ooit slapen als je geen airco hebt
Zon en 25°C overdag, 's avonds een mooie onweersbui en 's nachts wat gestage regen is wat ik wil.quote:
Met je documentjes bij de hand in elk geval. Maar hoera, 'we zitten lekker op Rhodos!'quote:Op dinsdag 25 juli 2023 01:37 schreef Elan het volgende:
Op Rhodos komt het kwik niet of nauwelijks onder de 30 graden vannacht, hoe de fuck moet je dan ooit slapen als je geen airco hebt
Met een beetje geluk in of net na de eerste week van augustus. In 2020 en 2022 hadden we ook augustuszomers.quote:
Volgens mij is dit de eerste keer in mijn leven dat ik die term langs hoor of zie komen, daar ben ik wel blij mee. Hopelijk blijft het bij deze ene keer.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:19 schreef de_boswachter het volgende:
Op vakantie gaan is sowieso een overschat iets. Maar mensen die ‘Rundumhausen’ zeggen zijn erger.
Balkonia?quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Volgens mij is dit de eerste keer in mijn leven dat ik die term langs hoor of zie komen, daar ben ik wel blij mee. Hopelijk blijft het bij deze ene keer.
Is ook iets Limburgs denk ik.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Volgens mij is dit de eerste keer in mijn leven dat ik die term langs hoor of zie komen, daar ben ik wel blij mee. Hopelijk blijft het bij deze ene keer.
Ik had dat niet moeten googlenquote:
quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik had dat niet moeten googlen![]()
Achter de Køkedør
Bad Meingarten
Balconiënbrug
Costa Coronia
Costa del Zolder
Hotel Mama
Inter Garden
Meer van Hiernève
Rundumhausen
Thushavn
Tuinzania
Nou ja, ik ga naar 'Bad Meingarten', want het is hier gewoon lekker op de Veluwe. Frisse buitenlucht en alles
Op vakantie gaan an sich is niet per se een overschat iets. Andere omgeving + activiteit kan mentaal echt wel ff nieuwe, benodigde frisheid opleveren.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:19 schreef de_boswachter het volgende:
Op vakantie gaan is sowieso een overschat iets. Maar mensen die ‘Rundumhausen’ zeggen zijn erger.
En minstens zulke mooie dingen buiten Europa. Maar ja, vliegschaamte hequote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Op vakantie gaan an sich is niet per se een overschat iets. Andere omgeving + activiteit kan mentaal echt wel ff nieuwe, benodigde frisheid opleveren.
Maar wat ik niet snap is dat mensen een fortuin betalen om ergens in het zand te gaan liggen of per se naar de andere kant van deze aardkloot moeten.
Genoeg moois te zien en leuks te doen binnen Europa.
Denk het niet. Hoor het hier jaarlijks meerdere keren.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Is ook iets Limburgs denk ik.
Oh, iig een baggerterm.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:55 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Denk het niet. Hoor het hier jaarlijks meerdere keren.
Mijn moeder kan het zeggen jaquote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Is ook iets Limburgs denk ik.
Die is wegbezuinigd.quote:
die is al weg. We zitten nu in de na-lente om straks naar de herfst te gaan.quote:
Mei was ook al kk koud.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 08:25 schreef Frutsel het volgende:
[..]
die is al weg. We zitten nu in de na-lente om straks naar de herfst te gaan.
Climate Change pompom
Nou nou nou...quote:
quote:Mei 2023 was zonnig en vrij droog met normale temperatuur
Met de maand mei gaat de laatste van de drie lentemaanden van 2023 vandaag ten einde. Het was een zonnige en vrij droge maand, met een normale temperatuur van 13,5 graden tegen 13,4 graden normaal in De Bilt. De zon scheen dankzij het zonnige slot maar liefst 255,4 uren tegen 225 normaal gemiddeld over het land. Verder viel landelijk 48,5 mm en dat is minder dan de 56 mm die normaal valt. Mei voorkwam dat de lente recordnat werd.
Eigenlijk had de meimaand dit jaar twee gezichten. Begonnen we sterk wisselvallig als een vervolg op het nat verlopen overgrote deel van de lente, vanaf ongeveer halverwege de maand namen hogedrukgebieden het heft in handen en werd het steeds vaker mooi weer. Het aantal mooiweerdagen liep daarbij tot 9 op, tegen 8 normaal. Het hadden er meer kunnen zijn, want een aantal potentiële mooiweerdagen verliep kouder dan normaal, ook door de koude nachten die voorkwamen. Op een mooiweerdag blijft het droog, schijnt de zon meer dan de helft van de tijd en is het warmer dan normaal.
Vanmiddag de geur van gegrild mensenvlees.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 08:59 schreef dick_laurent het volgende:
Zag hier de overburen (airbnb toeristen verhuur huisje) gister avond aankomen.
Zie ik die meneer net op zijn dakterrasje een parasol neerzetten en ligstoel eronder.
Op een betonnen beschut dakterras. Waar het gemakkelijk in de middag boven de 40c zal worden.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:01 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vanmiddag de geur van gegrild mensenvlees.
Fris en nat. Zo heb ik het graag.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:10 schreef Jor_Dii het volgende:
Oef, die pluim blijft fris en nat voor de komende 2 weken. Gaan er veel schuimbekken..
Overschat? Waarom? Probeer toch elk jaar wel de deur uit te gaan. Lukt vaak 3x. Meestal 2x buitenlandquote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:19 schreef de_boswachter het volgende:
Op vakantie gaan is sowieso een overschat iets. Maar mensen die ‘Rundumhausen’ zeggen zijn erger.
Ik liever alleen nat.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:15 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Fris en nat. Zo heb ik het graag.
Kom je terug, nog moe’er dan dat je ging. Verbrand. Dik. Nou leuk.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:23 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Overschat? Waarom? Probeer toch elk jaar wel de deur uit te gaan. Lukt vaak 3x. Meestal 2x buitenland
Een vriend nodigde me uit om naar zijn vakantiefoto's van Italië te komen kijken. Letterlijk geen enkele foto die niet op de camping was genomen.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Op vakantie gaan an sich is niet per se een overschat iets. Andere omgeving + activiteit kan mentaal echt wel ff nieuwe, benodigde frisheid opleveren.
Maar wat ik niet snap is dat mensen een fortuin betalen om ergens in het zand te gaan liggen of per se naar de andere kant van deze aardkloot moeten.
Genoeg moois te zien en leuks te doen binnen Europa.
Onbegrijpelijk. Voor ons is de camping de plaats waar je overnacht. Verder kom je er niet.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:44 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Een vriend nodigde me uit om naar zijn vakantiefoto's van Italië te komen kijken. Letterlijk geen enkele foto die niet op de camping was genomen.Zijn redenatie: het was een dure camping met een animatieteam (voor volwassenen!) en groot zwembad, dan blijf je daar ook de hele dag. Beetje als single twintiger de hele dag in het zwembad met vreemde tienerjochies balspelletjes doen. En 's avonds bingo en salsadansen.
Er bestaan avontuurlijke mensen en luie mensenquote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:00 schreef warhamstr het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk. Voor ons is de camping de plaats waar je overnacht. Verder kom je er niet.
Serieus nog nooit last gehad van wat jij noemt. Ja, wat moe van een actieve vakantie.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:31 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kom je terug, nog moe’er dan dat je ging. Verbrand. Dik. Nou leuk.
Animatie voor volwassenen. Die zou wel vriend af zijn denk ik.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 09:44 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Een vriend nodigde me uit om naar zijn vakantiefoto's van Italië te komen kijken. Letterlijk geen enkele foto die niet op de camping was genomen.Zijn redenatie: het was een dure camping met een animatieteam (voor volwassenen!) en groot zwembad, dan blijf je daar ook de hele dag. Beetje als single twintiger de hele dag in het zwembad met vreemde tienerjochies balspelletjes doen. En 's avonds bingo en salsadansen.
Wou zeggen. Je hebt toch ook van die mega resorts overal in Turkije, Bodrum etc geloof ik... waar van die Hollandse families dan een all-in vakantie boeken. Nou die blijven dan meestal ook de gehele vakantie op dat resort.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:11 schreef Perrin het volgende:
[..]
Er bestaan avontuurlijke mensen en luie mensen
quote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:43 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
met de ingevlogen Harrie de Hengst zanger die Hollandsche hits komt blêren terwijl je met het opgeblazen lijf een poging tot hossen doet.
Dat snap ik ook echt niet even los van het weer dat je aantreft. Dit jaar weer naar Japanquote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:19 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Serieus nog nooit last gehad van wat jij noemt. Ja, wat moe van een actieve vakantie.
Al je vakanties thuis blijven zeker?
Kloptquote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:40 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Animatie voor volwassenen. Die zou wel vriend af zijn denk ik.
Kinderdagverblijf voor oudere kinderen.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:40 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Animatie voor volwassenen. Die zou wel vriend af zijn denk ik.
Een gepensioneerd collega ging er zelfs helemaal wonen, dat was goedkoper dan in de Haarlemmermeer een huisje scoren. Helaas nooit meer een update gehad, tijdens covid moet dat wel een rare tijd geweest zijn voor haar. Maaar goed, ik zou het als soort gevangenis ervaren denk ik.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 10:43 schreef dick_laurent het volgende:
Wou zeggen. Je hebt toch ook van die mega resorts overal in Turkije, Bodrum etc geloof ik... waar van die Hollandse families dan een all-in vakantie boeken. Nou die blijven dan meestal ook de gehele vakantie op dat resort.
Wow, wist niet dat je op zo'n resort ook daadwerkelijk kon wonen?! Wat fascinerend. Wie doet zoiets idd...quote:Op dinsdag 25 juli 2023 13:38 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Een gepensioneerd collega ging er zelfs helemaal wonen, dat was goedkoper dan in de Haarlemmermeer een huisje scoren. Helaas nooit meer een update gehad, tijdens covid moet dat wel een rare tijd geweest zijn voor haar. Maaar goed, ik zou het als soort gevangenis ervaren denk ik.
Er is genoeg binnen Europa, dus geen reden om erbuiten te zoeken.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 07:54 schreef BlackLining het volgende:
[..]
En minstens zulke mooie dingen buiten Europa. Maar ja, vliegschaamte he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |