Haha wtf, hier heb ik nog nooit van gehoord.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:39 schreef Myraela het volgende:
En de vraag of we babywater hadden vond ik ook interessant, maar blijkbaar is niet elk water geschikt voor baby's. Wat een wereld.
Vóóral op het werk jaquote:Op maandag 24 juli 2023 13:17 schreef Kreator het volgende:
Het valt mij heel vaak op, zeker op kantoor. Dat mensen een verhaal vertellen en dat niemand dat dan bevestigt, maar dat er wel altijd iemand is die dan vervolgens zijn eigen variant van zo'n verhaal gaat vertellen.
"ik viel vd trap, ditdat"
"ja ik viel ook ooit vd trap, veel langer verhaal"
Ik vind dat altijd bijzonder asociaal.
Tevens is de koffie stuk.
Tevens houden ze bij deze klant geen pauze.
Tevens tevens.
Ik heb 11 jaar die zooi achter me aangesleept en nu gaat alles lekker wegquote:Op maandag 24 juli 2023 14:28 schreef Morgane89 het volgende:
Ik heb 1 makkelijk kind (even afkloppen; hij is pas 2), maar we zijn er allebei nog steeds van overtuigd dat dit genoeg is voor onsIk kan me echt niet voorstellen dat we er fysiek/mentaal nog 1 aan zouden kunnen en ik zie nog een zwangerschap en bevalling ook niet zitten. Dus alle spullen die hier niet meer worden gebruikt gaan naar de kringloop/vrienden. Hatsekidee weg ermee
Is dat niet vooral in landen waar er slecht drinkwater uit de kraan komt?quote:Op maandag 24 juli 2023 14:39 schreef Myraela het volgende:
En de vraag of we babywater hadden vond ik ook interessant, maar blijkbaar is niet elk water geschikt voor baby's. Wat een wereld.
Ik zou in vrijwel geen enkel ander land het water uit de kraan toevertrouwen aan mijn enige nazaad.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:50 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Is dat niet vooral in landen waar er slecht drinkwater uit de kraan komt?
Je gaat Mini achterna zoquote:Op maandag 24 juli 2023 14:54 schreef Kreator het volgende:
Sorry dat het over kinderen gaat. Ik vind dat zelf ook altijd megakut.
Ah, dan heeft het volgens mij met zouten en mineralen te maken wat in flessen water zit.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:47 schreef Myraela het volgende:
Ja, vraag me niet hoe het werkt. Het was in het buitenland overigens. Maar blijkbaar staan er ook flessen water babyicoontjes wanneer het geschikt is. Ze mocht het mooi zelf uit gaan zoeken.
Ik dacht juist fancy mineraalwater, omdat die mineralen lang niet altijd goed zijn.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:50 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Is dat niet vooral in landen waar er slecht drinkwater uit de kraan komt?
Dóen zeg ik.quote:Op maandag 24 juli 2023 15:06 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik heb als verlaat verjaardagscadeau een lockpickset gekregen en ik overweeg naar de brug naar Katendrecht te fietsen om liefdesslotjes er af te halen.
Waarom wil je het niet voelen?quote:Op maandag 24 juli 2023 11:30 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja, ik snap wel wat je zegt, zit best een kern van waarheid in. Ik zou wel willen werken aan het niet-voelen van dat ongemak/die geruststelling zonder het uit de weg te gaan, zeg maar. Omdat het niet genoeg aanwezig is om er "last" van te hebben, in plaats van het te verdringen/verdoven/verpakken.
Heel erg ACT ditquote:Op maandag 24 juli 2023 15:21 schreef yinu het volgende:
[..]
Waarom wil je het niet voelen?
Soms helpt het mij beter om het wel te voelen. En dan te beseffen dat ik het voel (en me te realiseren dat alle gedachtes/gevoelens/emoties per definitie nooit eeuwig duren dus ook de hele rotte niet) ipv me in het algemeen bezig te houden met ontwijken of niet willen voelen.
Niet voelen was niet helemaal de juiste omschrijving. Ik zou het niet zo vaak willen hebben, denk ik. Of soms de ballen (dan wel de keuze) hebben om de wortel van die gevoelens op te lossen. Daar wil ik aan werken.quote:Op maandag 24 juli 2023 15:21 schreef yinu het volgende:
[..]
Waarom wil je het niet voelen?
Soms helpt het mij beter om het wel te voelen. En dan te beseffen dat ik het voel (en me te realiseren dat alle gedachtes/gevoelens/emoties per definitie nooit eeuwig duren dus ook de hele rotte niet) ipv me in het algemeen bezig te houden met ontwijken of niet willen voelen.
@AnneX jij denkt daar anders over? /nieuwsgierigquote:Op maandag 24 juli 2023 15:20 schreef AnneX het volgende:
Op maandag 24 juli 2023 11:54 schreef AnneX het volgende:
[..]
Eigenlijk heb ik het nooit begrepen. Aanpakken en doorpakken is er bij mij ‘ingeslagen’.
De schoonfamilie is ietsjes passiever. Sch.moeder was ook altijd vol lof over mijn praktische moeder.
Toevallig kwam de (gezins-) en opvoed verschillen gisteravond aan de orde.
Maar erken je inmiddels wel dat op zo'n moment snoeihard aan de slag gaan met zo hard vluchten is als je in je safe space verschuilen?
Of, anders gezegd, het zijn twee vormen van copingquote:Anne schreef:
Ja zeg.
Maak dat de kat wijs.![]()
quote:Op maandag 24 juli 2023 15:43 schreef MadMaster het volgende:
Krijg net per mail het bericht dat een collega op 59-jarige leeftijd onverwacht is overleden.
Dan wordt je weer even met beide benen op de grond gezet en besef je je weer dat alles maar relatief is...
Meppenquote:Op maandag 24 juli 2023 15:46 schreef Kreator het volgende:
DE FINANCIAL MEDEWERKER HIER HEEFT HAAR GELUID AAN STAAN EN KRIJGT DE HELE DAG TEAMS, WHATSAPP EN ANDERE BERICHTEN. DE HELE DAG. 9 UUR PER DAG. DE HELE DAG. 20X PER MINUUT.
Zo'n WC-Eend walm, en als je er wat van zegt toegebeten worden dat ze zich voor veel geld wc-eend hebben laten aansmerenquote:Op maandag 24 juli 2023 15:50 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Meppen
Dat is net zo irritant als mensen die zwaar geparfumeerd zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |