Ik zapte paar minuten geleden weg. What happend ?quote:
Harrison sprong heel hoogquote:Op zondag 23 juli 2023 16:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zapte paar minuten geleden weg. What happend ?
Wat een snelheid nog op het laatste stuk.quote:
Horden zouden wel paar cm hoger mogen in het algemeenquote:Op zondag 23 juli 2023 18:02 schreef Arcee het volgende:
[..]
Wat een snelheid nog op het laatste stuk.
Terechte klacht.quote:Op zondag 23 juli 2023 21:43 schreef heywoodu het volgende:
Bol
Hoewel het wel een klein tikkeltje storend blijft dat de commentator (die verder altijd echt honderd procent top is) maar blijft zeggen dat iemand de Xste tijd ooit heeft gelopen, als hij bedoeld dat iemand de nummer X op de eeuwige ranglijst is
Bol liep immers niet de tweede tijd ooit, MAAR de derde tijd ooit.
quote:Van vrijdag 28* t/m zondag 30 juli vinden de ASICS NK Atletiek plaats op de atletiekaccommodatie van AV Sprint aan de Dr. Schaepmanlaan in Breda
Vertelquote:
Nou, gewoon, ik vind het tof dat er nog twee kampioenschapsrecord uit 1979 staanquote:
Welke records ?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 10:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, gewoon, ik vind het tof dat er nog twee kampioenschapsrecord uit 1979 staan
Hoewel dat natuurlijk niet zo'n goed teken is, na 44 jaar mogen die records wel eens verbroken worden
Wielaart had ik wel een vermoeden.quote:
Het Nationaal Record 400 meter horden is ook pas net verbroken.quote:
Toen waren de dopingtesten nog niet zo uitgebreid en geavanceerdquote:Op zaterdag 29 juli 2023 10:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, gewoon, ik vind het tof dat er nog twee kampioenschapsrecord uit 1979 staan
Hoewel dat natuurlijk niet zo'n goed teken is, na 44 jaar mogen die records wel eens verbroken worden
quote:Ryan Clarke heeft bij de NK atletiek in Breda verrassend de titel veroverd op de 800 meter. Hij versloeg met een sterke eindsprint favoriet Niels Laros.
https://www.atletiek.nu/wedstrijd/chronoloog/39457/quote:Op zaterdag 29 juli 2023 21:44 schreef franklop het volgende:
Zijn de uitslagen nog ergens te vinden van de halve finales enzo?
In het interview achteraf leek ze er niet echt mee te zitten ... Even wat anders buiten haar "comfort zone" komt wel goedquote:Op zondag 30 juli 2023 17:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hoop niet dat dit in het koppie gaat zitten, echt lekker voor de vibe is het in ieder geval niet ook al is het een incourante afstand voor haar. Bijzondere keuze wat dat betreft om de 200m te rennen.
Was om haar snelheid te oefenen en een les zei ze.quote:Op zondag 30 juli 2023 17:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hoop niet dat dit in het koppie gaat zitten, echt lekker voor de vibe is het in ieder geval niet ook al is het een incourante afstand voor haar. Bijzondere keuze wat dat betreft om de 200m te rennen.
quote:Vandaag maakte technisch directeur Vincent Kortbeek het team voor de wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest bekend. TeamNL bestaat uit 41 atleten.
De wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest starten op zaterdag 19 augustus, met voor TeamNL de zevenkamp, en duren tot en met zondag 27 augustus met als slotstuk de 4x400 meter estafettes.
“We reizen naar Boedapest met een enorm sterke selectie. Naast de scherpe eisen van World Athletics heeft de Atletiekunie aanvullende eisen gesteld aan deelname, overeenkomstig met hoe het richting Parijs 2024 ook zal zijn. Als daar deze selectie uit voortkomt, kunnen we niet anders stellen dan dat we met een zeer competitieve groep atleten gaan strijden op het allerhoogste niveau.” Aldus Vincent Kortbeek.
Het gloednieuwe National Athletics Centre in Boedapest is waar de beste atleten van de wereld tegen elkaar strijden om het eremetaal. Het stadion is gelegen aan de oostelijke oever van de Donau rivier en ten zuiden van het stadscentrum, omringd door veel parken en groen. Dit evenement belooft een unieke ervaring te worden voor atleten, toeschouwers en vrijwilligers.
De marathonlopers en snelwandelaars leggen hun kilometers dwars door het historische stadscentrum van Boedapest af. Het parcours loopt langs prachtige UNESCO werelderfgoed delen en de start en finish is in het zogenoemde Heroes’ Square waar publiek hun helden kan aanmoedigen.
* Alle atleten waar een * achter de naam staat, zijn nog afhankelijk van hun positie op de World Ranking van World Athletics. Deze atleten hebben voldaan aan de eisen van de Atletiekunie en zijn door de Atletiekunie voorgedragen voor deelname.
https://www.atletiek.nl/a(...)letiek-in-boedapest/
Ben wel benieuwd wat de gedachte hierachter was.quote:Op donderdag 3 augustus 2023 15:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
https://www.nbcnews.com/n(...)s-100m-spr-rcna97859
Sluggish 'sprinter' goes viral, sparking nepotism scandal and an apology
Somalia's athletics chief was suspended after a woman who was not an athlete ran a painfully slow race at the World University Games in China.Beelden in artikel, hard gelachen.
Van wie was ze familie of vriend dan als men spreekt over nepotisme?quote:Op donderdag 3 augustus 2023 15:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
https://www.nbcnews.com/n(...)s-100m-spr-rcna97859
Sluggish 'sprinter' goes viral, sparking nepotism scandal and an apology
Somalia's athletics chief was suspended after a woman who was not an athlete ran a painfully slow race at the World University Games in China.Beelden in artikel, hard gelachen.
There have been allegations the woman was a relative of Dahir’squote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:02 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Van wie was ze familie of vriend dan als men spreekt over nepotisme?
https://worldathletics.or(...)nds-team-budapest-23quote:MEN
100m: Raphael Bouju
200m: Taymir Burnet
400m: Liemarvin Bonevacia
1500m: Niels Laros
5000m: Mike Foppen
Marathon: Abdi Nageeye
High jump: Douwe Amels
Pole vault: Menno Vloon
Hammer: Denzel Comenentia
Decathlon: Rik Taam
4x100m: Raphael Bouju, Taymir Burnet, Nsikak Ekpo, Churandy Martina, Xavi Mo-Ajok, Hensley Paulina
4x400m: Terrence Agard, Ramsey Angela, Isayah Boers, Liemarvin Bonevacia, Isaya Klein Ikkink, Nick Smidt
WOMEN
100m: N’Ketia Seedo
200m: Tasa Jiya
400m: Lieke Klaver
1500m: Sifan Hassan
5000m: Sifan Hassan, Maureen Koster
10,000m: Sifan Hassan, Diane van Es
100m hurdles: Maayke Tijn A-Lim, Nadine Visser
400m hurdles: Femke Bol, Cathelijn Peeters
Long jump: Pauline Hondema
Shot put: Jessica Schilder, Alida van Daalen, Jorinde van Klinken
Discus: Jorinde van Klinken
Heptathlon: Sofie Dokter, Emma Oosterwegel, Anouk Vetter
4x100m: Tasa Jiya, Lieke Klaver, Jamile Samuel, N’Ketia Seedo, Marije van Hunenstijn, Nadine Visser
4x400m: Femke Bol, Lisanne de Witte, Lieke Klaver, Cathelijn Peeters, Eveline Saalberg, Zoe Sedney
Mixed 4x400m: athletes drawn from men’s and women’s 4x400m pools
Snap het nut niet zo want je zet voornamelijk jezelf onwijs voor schut door als ongetrainde er zo achteraan te sjokken. Weegt niet op tegen het voordeel van 'kijk mij eens meedoen op dat atletiektoernooi'.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
There have been allegations the woman was a relative of Dahir’s
Khadijo Aden Dahir, the chairwoman of the Somali Athletics Federation
Ze zou nichtje zijn van vicepresident van Atletiekfederatie
Jammer dat die hoogspringster er niet bij kan zijn, ben haar naam even vergeten.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:11 schreef Nober het volgende:
[ twitter ]
[..]
https://worldathletics.or(...)nds-team-budapest-23
Britt Weerman, ik had even gemist dat die geblesseerd isquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:17 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Jammer dat die hoogspringster er niet bij kan zijn, ben haar naam even vergeten.
Ik weet niet of ze zich wel gekwalificeerd heeft.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:17 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Jammer dat die hoogspringster er niet bij kan zijn, ben haar naam even vergeten.
Ja al wel een tijd, knie die maar langzaam herstelt. Niet goed opgelet dan bij de recente evenementen, te snel doorgespoeldquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 14:19 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Britt Weerman, ik had even gemist dat die geblesseerd is
Ook dat je maar net geluk of pech kon hebben met iemand in een heat die tempo wilde maken, of een topper die toevallig redelijk door wilde lopen.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 22:52 schreef Marcoss het volgende:
Snelste verliezers was inderdaad wel een voordeel voor de latere heats omdat je weet wat je qua tijd ongeveer moet doen, maar nu is er niet echt een reden meer om er een snelle race van te maken
https://www.hardloopnieuw(...)-eindhoven-marathon/quote:Op de terugweg na een training van 23 kilometer is de Keniaanse marathonloper Franklin Chepkwony plotseling overleden in eigen land. Hij is nog overgebracht naar een ziekenhuis (Eldama Ravine Hospital). Daar is bij aankomst zijn dood vastgesteld.
Over de oorzaak van zijn overlijden is niets bekend gemaakt. De grootste successen van Chepkwony zijn al enkele jaren geleden, maar vorige maand heeft de 39-jarige Keniaan nog de marathon in Nairobi gelopen in 2.16.43u. In 2012 heeft hij de marathon in Zürich gewonnen, waarna hij later dat jaar tweede wordt in Eindhoven in zijn persoonlijk record van 2.06.11u. Het jaar daarna wint hij in Seoul en is er een zevende plaats in Amsterdam. In 2014 wordt de loper derde in de Boston-marathon.
Dit kan toch echt niet. Hoe gefixeerd zijn we tegenwoordig op onze eigen mensenquote:
Stukje Sporza-ziektequote:Op woensdag 9 augustus 2023 21:55 schreef franklop het volgende:
[..]
Dit kan toch echt niet. Hoe gefixeerd zijn we tegenwoordig op onze eigen mensen
Het kan nog erger: gewoon Hall niet noemenquote:Op woensdag 9 augustus 2023 22:21 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Stukje Sporza-ziekte
Ook dit schrijven, maar dan wel HallGodin noemen die bijna 7000 scoort en niet denken: laten we dit maar niet doen.
Gefeliciteerd Poolse speerwerpzwaan. Oosterwegel!quote:Op woensdag 9 augustus 2023 22:37 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Dit gaat mis, druk van de Premjur Liek.
Ja hij begon langzaam achterin en schoof langzaam naar voren en trok pas aan in de laatste ronde.. Vanwege het lage tempo waren er nog 2 die het hem toch nog wat lastig maakten tot de laatste 100 ...quote:Op donderdag 10 augustus 2023 20:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
Laros won met twee vingers in z'n neus ook z'n 2e titel bij het EK onder 20. Nu de 5000m, moeilijkst was de aandacht erbij houden, zei hij.
Dan toch maar Greg. Of sowieso maar de Belg, want Joris zal er ook wel weer zittenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Dafne Schippers debuteert als analist bij NOS
Das dus definitief einde tijdperk Dafnequote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Dafne Schippers debuteert als analist bij NOS
'blessure'.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:43 schreef Columbiafan het volgende:
OUT met knieblessure is Sydney McLaughlin. Erg jammer.
Niet in vorm dusquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:43 schreef Columbiafan het volgende:
OUT met knieblessure is Sydney McLaughlin. Erg jammer.
Ach, wat verrassend. Not.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:43 schreef Columbiafan het volgende:
OUT met knieblessure is Sydney McLaughlin. Erg jammer.
Nee, dit soort grappen flikt Bob K wel vaker. Competitie vermijden scheelt weer een controle. Sydney zal nog wat aan het nagloeien zijn in voorbereiding op de WK.quote:
Krijg er het gevoel bij dat er niet echt sprake is van een blessure maar dat het meer is om een matige vorm te maskeren en haar onoverwinnelijke aura qua psychologische oorlogsvoering richting de Spelen niet te verstoren.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:43 schreef Columbiafan het volgende:
OUT met knieblessure is Sydney McLaughlin. Erg jammer.
Deze jinx schreeuwt natuurlijk om een flop en de NOS die dan naar duiding gaat zoeken.quote:
Als Femke nu gewoon ff dat record verpulverd weet niemand meer wie het wasquote:Op zaterdag 12 augustus 2023 00:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Krijg er het gevoel bij dat er niet echt sprake is van een blessure maar dat het meer is om een matige vorm te maskeren en haar onoverwinnelijke aura qua psychologische oorlogsvoering richting de Spelen niet te verstoren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |