Jup, op de helft.quote:Op woensdag 19 juli 2023 16:56 schreef Tuindier het volgende:
Lekker bezig @:Tele6 - al op de helft (of werkt dat niet zo?).
Het klinkt inderdaad wel leuk zo, maar ik geloof toch dat het niet voor mij is.
Wat fijn dat je zulk belangrijk en nuttig werk kan doenquote:Op woensdag 19 juli 2023 16:51 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik begreep dat daar ook veel families aan meedoen, de korte stukken en dat daar ook nogal wat kinderwagens zijn.
Terug van “werk”. Paar mensen waren heel blij want gezinshereniging of huis. Ook wat mensen minder blij.
Teamleider wel blij want ik neem m maandag een stuk administratief werk uit handen.
Kan ik vrijdag stiekem meewandelenquote:Op woensdag 19 juli 2023 16:57 schreef Tele6 het volgende:
Jup, op de helft.
Voor mijn gevoel óver de helft, want alleen morgen nog even doorzetten en de vrijdag komt helemaal goed. Vrijdag wordt zo'n groot feest dat we het sowieso wel vol gaan houden. Je schijnt echt (figuurlijk) gedragen te worden door het publiek
Om gek van te worden hoe ingewikkeld bedrijven dingen kunnen maken.quote:Op woensdag 19 juli 2023 16:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Gedoe met bedrijven is sowieso kut. Klantenservice is vaak waardeloos bereikbaar en heel vaak niet eens nuttig. Succes er meeHopelijk valt het mee en is alles zo opgelost. En je buikpijn en hoofdpijn ook snel weg.
Ach ja. Ik heb er wel vertrouwen in dat het goed komt. Zelfs al zijn het slecht communicerende prutsersquote:Op woensdag 19 juli 2023 17:07 schreef AnneX het volgende:
Oei @:Lucky_Strike wat een rot bericht!
Hou Kassa etc in je achterhoofd. Zijn ze helemaal van de pot gerukt
Gelukkig geen hittegolf inderdaad! En de buien zijn ook aan ons voorbijgegaanquote:Op woensdag 19 juli 2023 17:06 schreef AnneX het volgende:
Die Teleen Telebroer ook
![]()
Het klinkt zo makkelijk én gezellig. Vijftig km’s lang.
Gelukkig geen hittegolf vandaag.
En feli @:Kreator met de goeie berichten. Groei je echt mee?
Vandaag deed ik weer eens een rondje fitness. En wel twee ook.
Dat was wel even geleden. Het ging best aardig.
Het is ook echt in ieder dorp gewoon een hele happening die vierdaagse. Iedereen loopt uit om te kijken en aan te moedigen. Zo grappig om mee te maken ook vanuit zo'n klein dorpquote:Op woensdag 19 juli 2023 17:32 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Gelukkig geen hittegolf inderdaad! En de buien zijn ook aan ons voorbijgegaan
Makkelijk is het alsnog niet hoor. Er zijn genoeg momenten dat je echt met jezelf aan het zeulen bent om te blijven lopen. Ik probeer erg op te letten dat ik een goede houding vast blijf houden, anders krijg je alleen maar meer pijn. Maar ik voel het toch ook al een beetje in mijn schouders, en ik voel m'n rug soms. Elke keer dat je denkt "dit voelt eigenlijk echt helemaal niet leuk" loop je weer een feest in en kan je heel hard meezingen en vergeet je alles weer![]()
Lekker bezig in de fitness!![]()
115 jaar Feyenoord, anyone?quote:Op woensdag 19 juli 2023 20:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Meest recente toevoeging in "watdefuk deed Aboutaleb nu weer?" is de Wednesday Night Skate. Geen 'vergunning' dus verboden. Nog nooit handhaving in de spits los zien gaan op auto's die een "manifestatie" houden, maar deze verkeersdeelnemers ziet Mr Law & Order niet zitten.
Oa. politie-infiltranten ingezet bij rondskatende mensen![]()
https://archive.ph/EH61E
Afgelopen nacht. Vuurwerk zonder vergunning, geen handhaving. Gesellag.quote:
quote:Op woensdag 19 juli 2023 20:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Meest recente toevoeging in "watdefuk deed Aboutaleb nu weer?" is de Wednesday Night Skate. Geen 'vergunning' dus verboden. Nog nooit handhaving in de spits los zien gaan op auto's die een "manifestatie" houden, maar deze verkeersdeelnemers ziet Mr Law & Order niet zitten.
Oa. politie-infiltranten ingezet bij rondskatende mensen![]()
https://archive.ph/EH61E
Ah. Volgens de Wout op twitter was er wel een vergunning. Maar als dronken witte mannen de stad afbreken gelden er meestal andere regelsquote:Op woensdag 19 juli 2023 23:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Afgelopen nacht. Vuurwerk zonder vergunning, geen handhaving. Gesellag.
O toch? Hm. Waarom die vergunning dan wél als alles om 23 uur doodstil moet zijn.quote:Op woensdag 19 juli 2023 23:15 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ah. Volgens de Wout op twitter was er wel een vergunning. Maar als dronken witte mannen de stad afbreken gelden er meestal andere regels
Nouja die zeggen wel meer natuurlijk.quote:Op woensdag 19 juli 2023 23:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
O toch? Hm. Waarom die vergunning dan wél als alles om 23 uur doodstil moet zijn.
Wat hebben mensen opeens tegen Aboutaleb (los van dit gebeuren), die man spreekt duidelijke taal en kan de hele VVD doen vergeten. De beste mp die we nooit gehad hebben vrees ik.quote:Op woensdag 19 juli 2023 20:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Meest recente toevoeging in "watdefuk deed Aboutaleb nu weer?" is de Wednesday Night Skate. Geen 'vergunning' dus verboden. Nog nooit handhaving in de spits los zien gaan op auto's die een "manifestatie" houden, maar deze verkeersdeelnemers ziet Mr Law & Order niet zitten.
Oa. politie-infiltranten ingezet bij rondskatende mensen![]()
https://archive.ph/EH61E
Had je toen staartjes als jonge LS?quote:Op woensdag 19 juli 2023 23:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]![]()
Tevens RIP Dance Parade. Those were the days. Ik kwam er gisteren toevallig nog foto's van tegen
Hoe komt het toch dat altijd mensen die niet hun anus maar hun mond gebruiken om te ruften "duidelijke taal" krijgen toegeschreven. De tering zegquote:Op donderdag 20 juli 2023 00:59 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Wat hebben mensen opeens tegen Aboutaleb (los van dit gebeuren), die man spreekt duidelijke taal en kan de hele VVD doen vergeten. De beste mp die we nooit gehad hebben vrees ik.
Overigens merkte Aboutaleb op, toen hij de handtekeningen van het 'Geen foei maar doei'-protest mbt. Humeyra kreeg overhandigd, dat hij er absoluut niet van beschuldigd wilde worden dat er racisme onder zijn hoede plaats vond, want -i shit you not- hij ís ook activist! Want hij was bij het protest na de moord op Kerwin Duinmeijer. Dat was een jaar voordat ik geboren benquote:Op maandag 17 juli 2023 18:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Nou aboutaleb heeft menig vvd'er rechts ingehaald. Onwijs reactionair op criminaliteit, negeert onderzoeken. Roept dat als geruchten over racistische appgroepen bij politie rotterdam waar blijken er wat zwaait, en als dan de chats voorbij komen na de moord op humeyra waar agenten zeggen "mooi weer een turk minder" dan vind aboutaleb het wel allemaal best.
Dan vind ik timmerfrans meer een degelijke politicus. Of tover Asscher terug. Nog liever nóg dertien jaar keizer Unilever dan aboutaleb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |