Sainz bij Red Bull zou wel een stunt zijnquote:Op zondag 9 juli 2023 18:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Beide Ferrari boys komen weer eens thuis van een ijskoude kermis.
Hoe groot de eer ook is om voor het Ferrari rood te mogen rijden... er komt toch een moment dat je verder gaat kijken, zou je zeggen?![]()
Audi project, mogelijk tweede Merc stoeltje, mogelijk tweede RB stoeltje...
Dat tweede stoeltje bij RBR wil eigenlijk niemand, dan weet je dat je gewoon altijd de tweede rijder gaat zijn, ja je pakt wel de nodige puntjes bij elkaar en misschien af en toe een keer een zege, maar dat is het dan ook welquote:Op zondag 9 juli 2023 18:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Beide Ferrari boys komen weer eens thuis van een ijskoude kermis.
Hoe groot de eer ook is om voor het Ferrari rood te mogen rijden... er komt toch een moment dat je verder gaat kijken, zou je zeggen?![]()
Audi project, mogelijk tweede Merc stoeltje, mogelijk tweede RB stoeltje...
Are you ready to eat those words?quote:
Baby boy heeft het script niet gelezen, de Merc is een wheelbarrow en het is alleen Lewis die er voor zorgt dat ze nog een beetje bovenin mee kunnen doen.quote:
ik was idd geneigd er op te gaan reageren. Zag hem toen ik naar die joseph op zoek was... heerlijkquote:
Ik hoop het, zou echt tof zijn voor ze. Piastri op het podium zou echt tof zijn.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:10 schreef Jane het volgende:
Ben echt benieuwd of McLaren dit een beetje vol kan houden, de rest van het seizoen. Dan hebben ze echt een verrassend grote stap gezet, want ze waren een paar races geleden nog werkelijk nergens te bekennen.
en de SCquote:Op zondag 9 juli 2023 18:10 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Baby boy heeft het script niet gelezen, de Merc is een wheelbarrow en het is alleen Lewis die er voor zorgt dat ze nog een beetje bovenin mee kunnen doen.
ik hoop oprecht van nietquote:Op zondag 9 juli 2023 18:11 schreef beantherio het volgende:
Is deze opleving van McLaren niet een track-specifiek dingetje?
Dat kan. We gaan het in Hongarije zienquote:Op zondag 9 juli 2023 18:11 schreef beantherio het volgende:
Is deze opleving van McLaren niet een track-specifiek dingetje?
Aan de andere kant is het voor veel coureurs de enige kans om in hun carrière een zege te pakken.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat tweede stoeltje bij RBR wil eigenlijk niemand, dan weet je dat je gewoon altijd de tweede rijder gaat zijn, ja je pakt wel de nodige puntjes bij elkaar en misschien af en toe een keer een zege, maar dat is het dan ook wel
Als de keuze is je gehele carrière middenmoot/achterhoede en nooit in de buurt van het podium komen, of de kans ooit een GP op je naam te schrijven, zouden veel coureurs daar voor tekenen denk ik.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat tweede stoeltje bij RBR wil eigenlijk niemand, dan weet je dat je gewoon altijd de tweede rijder gaat zijn, ja je pakt wel de nodige puntjes bij elkaar en misschien af en toe een keer een zege, maar dat is het dan ook wel
Achter the next best thing aanrennen, dat doen we in Nederland nou nóóit.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:09 schreef PS. het volgende:
[..]
Hihi iemand zegt wat op twitter, laten we dat op FOK! uitmeten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd onderweg naar het avontuur
Sainz moet eens de ballen van zijn Pa lenenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Beide Ferrari boys komen weer eens thuis van een ijskoude kermis.
Hoe groot de eer ook is om voor het Ferrari rood te mogen rijden... er komt toch een moment dat je verder gaat kijken, zou je zeggen?![]()
Audi project, mogelijk tweede Merc stoeltje, mogelijk tweede RB stoeltje...
je moet alleen een goeie mindset hebben als je er zit dat je echt niet een verkeerd idee krijgtquote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het voor veel coureurs de enige kans om in hun carrière een zege te pakken.
Mja ze waren nu wel echt overduidelijk het tweede team, en vorige race kon je het verschil ook heel duidelijk zien toen Norris de update al wel had en Piastri nog nietquote:Op zondag 9 juli 2023 18:11 schreef beantherio het volgende:
Is deze opleving van McLaren niet een track-specifiek dingetje?
Nee natuurlijk niet, Lewis dwong het geluk zelf af door zijn buitenaards goede stint op mediums.quote:
Ja, dat is dus ook verschrikkelijk.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Achter the next best thing aanrennen, dat doen we in Nederland nou nóóit.![]()
Komende winter zit het teletoeter publiek net zo makkelijk weer in Thialf of in Alexandra Palace om naar pijltjes gooien te kijken.
Tja, of de Britse teams (incl. Mercedes) hebben wat opgeschroefd voor deze GP, ofzo? Ik bedoel, ik weet niet hoe dat precies werkt, maar het viel wel op dat ze allemaal ineens beter mee konden komen, imho.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:11 schreef beantherio het volgende:
Is deze opleving van McLaren niet een track-specifiek dingetje?
Als er een SC is, profiteert vrijwel altijd iedereen er idd van. En dat is volkomen logisch ook.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef PS. het volgende:
[..]
Heeft Max ook gewoon van geprofiteerd, maar dat benoem je dan niet.
Pardon?!quote:Op zondag 9 juli 2023 18:03 schreef rups33 het volgende:
Kijk alle losers hier verzamelen en interessant doen over F1 maar toen Verstappen niet bekend was keek niemandzielige mensen
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:13 schreef Peterselieman het volgende:
McLaren is de morele winnaar van het weekendheb je het overleeft daar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hier alleen de aardlek maar dat was wel erg dichtbijOp dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het voor veel coureurs de enige kans om in hun carrière een zege te pakken.
Dat wel, maar toch willen ze allemaal gewoon wereldkampioen worden, hoe onrealistisch die kansen ook zijn bij velenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef Repentless het volgende:
[..]
Als de keuze is je gehele carrière middenmoot/achterhoede en nooit in de buurt van het podium komen, of de kans ooit een GP op je naam te schrijven, zouden veel coureurs daar voor tekenen denk ik.
Nou nee, want de helft was al naar binnen geweest.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:14 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Als er een SC is, profiteert vrijwel altijd iedereen er idd van. En dat is volkomen logisch ook.
Niet happen, gewoon negeren. Zit waarschijnlijk zich suf te rukken op alle reacties nu.quote:
Come to think of it... Hier ook 1994. Maar toen niet structureel, dat pas vanaf 1999quote:
Vandaar ook 'vrijwel altijd'quote:Op zondag 9 juli 2023 18:14 schreef PS. het volgende:
[..]
Nou nee, want de helft was al naar binnen geweest.
McLaren had de upgrade al vorige week bij Lando en nu bij beide en de ervaring van vorige week kon je nu tweakenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:13 schreef Jane het volgende:
[..]
Tja, of de Britse teams (incl. Mercedes) hebben wat opgeschroefd voor deze GP, ofzo? Ik bedoel, ik weet niet hoe dat precies werkt, maar het viel wel op dat ze allemaal ineens beter mee konden komen, imho.
Het is in Haren ingeslagen en dan rijdt de brandweer vlak bij mij langsquote:Op zondag 9 juli 2023 18:14 schreef Nizno het volgende:
[..]
heb je het overleeft daar?
hier alleen de aardlek maar dat was wel erg dichtbij
Max zou zonder SC ook wel eerste eindigen.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef PS. het volgende:
[..]
Heeft Max ook gewoon van geprofiteerd, maar dat benoem je dan niet.
Jank je daar nog om? Het is inmiddels redelijk te verwachten dat ze tijdens de race strategische fouten maken, dat doen ze al jaren.quote:
Dát is pas een *nep-fan.quote:
Klopt hoor, maar ik vind het raar dat het wederom om Hamilton draait die gigantisch heeft geprofiteerd, terwijl Max exact hetzelfde voordeel had.quote:
ah je zit in de buurt van de brandweer, ja dan loeit het flink.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:15 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het is in Haren ingeslagen en dan rijdt de brandweer vlak bij mij langs
Ja, voor McLaren heb ik idd wel goed hoop dat het doorzet.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:15 schreef Nizno het volgende:
[..]
McLaren had de upgrade al vorige week bij Lando en nu bij beide en de ervaring van vorige week kon je nu tweaken
nee, een aanrijroute voor het zuiden van de stadquote:Op zondag 9 juli 2023 18:16 schreef Nizno het volgende:
[..]
ah je zit in de buurt van de brandweer, ja dan loeit het flink.
Ferrari is inmiddels een beetje de B100 van de F1quote:Op zondag 9 juli 2023 18:15 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Jank je daar nog om? Het is inmiddels redelijk te verwachten dat ze tijdens de race strategische fouten maken, dat doen ze al jaren.
Ik bedoel het neit lullig van ": oh user moet jankenboehoe" maar Ferrari maakt gewoon altijd fouten.
Ik kan daar niet meer om janken, ik moet er eerder om lachen.. beetje als een boer met kiespijn (wordt het BBB of toch CDA?)..
Maar het ligt toch echt aan het team zelf.
Eerder dachten we nog dat het aan Binotto moest liggen maar Vasseur zit er nu en dat is toch echt wel een goede teambaas.
Ze hebben deze race Leclerc te vroeg laten pitten (terwijl er een kans op regen was en er mogelijk nog naar inters gegaan had moeten worden) en later wilden ze Sainz ook nog laten pitten terwijl die net een paar ronden eerder al hadden laten pitten.. die banden waren net een beetje op temperatuur!
Het is dat Sainz er tegenin ging maar ook toen kwam het niet duidelijk over bij het team.
Ik weet niet wie de strategie doet bij Ferrari maar die moet vervangen worden.
heeft nog in de fik gestaan voor het vaderland!quote:
Hopelijk is de troll opgerot.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:14 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Niet happen, gewoon negeren. Zit waarschijnlijk zich suf te rukken op alle reacties nu.
Mag ik wel over jouw kant gaan?quote:Op zondag 9 juli 2023 18:19 schreef Sally het volgende:
[..]
Hopelijk is de troll opgerot.
Kon het ff niet over mn kant laten gaan
Misschien net met z'n moeder en/of zus gepraat.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:18 schreef -XOR- het volgende:
Verstappen is blijkbaar bekaf want er begint opeens een licht Belgisch accent door te klinken.
Ik ben het wel een beetje met je eens hoor, die focus op HAM is soms niet helemaal gezond.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:16 schreef PS. het volgende:
[..]
Klopt hoor, maar ik vind het raar dat het wederom om Hamilton draait die gigantisch heeft geprofiteerd, terwijl Max exact hetzelfde voordeel had.
ja dat kan ook, net zo irritantquote:Op zondag 9 juli 2023 18:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, een aanrijroute voor het zuiden van de stad
Sainz heeft anders een stuk grotere ballen dan Leclerc..quote:Op zondag 9 juli 2023 18:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Sainz moet eens de ballen van zijn Pa lenen
ik denk niet dat ze eerder het weekend verzaakt hebben.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:22 schreef Jane het volgende:
Ik moet zeggen, Mercedes verraste me wel enigszins. Dus misschien waren het toch een paar zandzakken vrijdag of Mick heeft heel goed werk gedaan in de simulator.
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:23 schreef Sally het volgende:
[..]
hey. pas op he, geen ongewenste intimiteiten!
Ik ben heel netjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
Mwa, Mercedes heeft vooral heel erg goed geprofiteerd van het gekut bij Ferrari en een beetje geluk dat Aston er niet echt lekker bij zat dit weekendquote:Op zondag 9 juli 2023 18:22 schreef Jane het volgende:
Ik moet zeggen, Mercedes verraste me wel enigszins. Dus misschien waren het toch een paar zandzakken vrijdag of Mick heeft heel goed werk gedaan in de simulator.
Dat, maar ook hoe Lando verdedigde tenopzichte van Lewis op de harde band vond ik echt heel erg netjes.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:23 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik denk niet dat ze eerder het weekend verzaakt hebben.
De simulator kan het zijn maar vergeet niet dat als de SC niet was geweest dat Max en Lando en ook Piastri al veel verder vooruit waren en Lewis er echt niet bij was gekomen.
Dtm, karten, de trapwagen van de kinderen vd buren, allemaal beter dan bij Ferrari zittenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Beide Ferrari boys komen weer eens thuis van een ijskoude kermis.
Hoe groot de eer ook is om voor het Ferrari rood te mogen rijden... er komt toch een moment dat je verder gaat kijken, zou je zeggen?![]()
Audi project, mogelijk tweede Merc stoeltje, mogelijk tweede RB stoeltje...
absoluut. Lando deed het echt super!quote:Op zondag 9 juli 2023 18:25 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat, maar ook hoe Lando verdedigde tenopzichte van Lewis op de harde band vond ik echt heel erg netjes.
Dat vond ik desondanks dat toch wel erg gaaf om te zien. Maar het kan ook zijn dat hij zich geïntimideerd voelde door Lewis.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:25 schreef Nizno het volgende:
[..]
absoluut. Lando deed het echt super!
Jammer dat Oscar dat niet voor elkaar kon krijgen in het mee gaan
hier rijden ze 4 straten verderop langs (tenzij ze hier dichterbij moeten zijn uiteraard maar dat is in 7 jaar nog niet voor gekomen) ik zou het wel irritant vinden als ze dichterbij zouden zijnquote:
Kan het idd ook geweest zijn.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:27 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat vond ik desondanks dat toch wel erg gaaf om te zien. Maar het kan ook zijn dat hij zich geïntimideerd voelde door Lewis.
Tenzij je naam Daniel is, dan vertrek je wel naar zo'n middenmoot team, om vandaar naar achterin de grid te kukkelen tot op het punt dat een team je betaald om gewoon weg te gaan, om vervolgens als showpony bij RB te gaan vinden dat je dat vind dat je heel veel recht hebt op dat tweede stoeltje...quote:Op zondag 9 juli 2023 18:12 schreef Repentless het volgende:
[..]
Als de keuze is je gehele carrière middenmoot/achterhoede en nooit in de buurt van het podium komen, of de kans ooit een GP op je naam te schrijven, zouden veel coureurs daar voor tekenen denk ik.
Als dat een referentie is naar de Logitech B100 snap ik je meteenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ferrari is inmiddels een beetje de B100 van de F1
kweenie of Daniel echt vindt dat hij recht heeft. vooral zn fans die dat vindenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:30 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Tenzij je naam Daniel is, dan vertrek je wel naar zo'n middenmoot team, om vandaar naar achterin de grid te kukkelen tot op het punt dat een team je betaald om gewoon weg te gaan, om vervolgens als showpony bij RB te gaan vinden dat je dat vind dat je heel veel recht hebt op dat tweede stoeltje...
Was een rocketship, zou ie toch moeten wetenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:33 schreef Nizno het volgende:
Russel heeft geen idee waar de snelheid vandaan kwam van McL
Eerder deze B100quote:Op zondag 9 juli 2023 18:32 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Als dat een referentie is naar de Logitech B100 snap ik je meteen
Uiteindelijk is Silverstone een power-circuit en McLaren heeft nou eenmaal een hele sterke motorquote:Op zondag 9 juli 2023 18:33 schreef Nizno het volgende:
Russel heeft geen idee waar de snelheid vandaan kwam van McL
Zonde van die motorquote:
ze hebben de confetti gevonden voor de party modequote:Op zondag 9 juli 2023 18:36 schreef Tijn het volgende:
[..]
Uiteindelijk is Silverstone een power-circuit en McLaren heeft nou eenmaal een hele sterke motor
Kunnen ze beter iets anders gaan zoekenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:37 schreef Nizno het volgende:
[..]
ze hebben de confetti gevonden voor de party mode
? Ricciardo had gewoon overwinningen en podiumplekken bij RB. De stelling was: "niemand wil dat tweede stoeltje bij RB". Ik geef aan dat er genoeg coureurs zijn, die ipv een gehele carrière in de middenmoot zonder zicht op ook maar 1 podium of een overwinning, zouden tekenen voor die positie.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:30 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Tenzij je naam Daniel is, dan vertrek je wel naar zo'n middenmoot team, om vandaar naar achterin de grid te kukkelen tot op het punt dat een team je betaald om gewoon weg te gaan, om vervolgens als showpony bij RB te gaan vinden dat je dat vind dat je heel veel recht hebt op dat tweede stoeltje...
Er zit meer achter dat verhaal.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:30 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Tenzij je naam Daniel is, dan vertrek je wel naar zo'n middenmoot team, om vandaar naar achterin de grid te kukkelen tot op het punt dat een team je betaald om gewoon weg te gaan, om vervolgens als showpony bij RB te gaan vinden dat je dat vind dat je heel veel recht hebt op dat tweede stoeltje...
kopie worden van Alonso om je teammate te supportenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:40 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Er zit meer achter dat verhaal.
Ricciardo kreeg 30 miljoen per jaar bij Renault terwijl ie bij Red Bul hoogstens de kans kreeg om als P2 te einidgen.
Ja Ric zat bij Renault hoogtens in de top 10 maar lreeg wel 60 miljoen voor 2 jaar.
Red Bull heeft 'm hoogstens teruggevraagd om nog bij Alpha Tauri te rijden, vervanging van De Vries.
Als trainer van Tsunoda kan ie ook nog helpen.
Nyck verdient voor deze race echt wel meer credit. Hij reed prima, en had enkele inhaalacties. Plus hij reed ook een periode voor Tsunoda.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:39 schreef Nattekat het volgende:
Nyck krijgt weer eens de schuld voor het falen van zijn team en pech met de SC. Gras is groen. Ze vergeten voor het gemak waar zijn teamgenoot geëindigd is.
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:39 schreef Nattekat het volgende:
Nyck krijgt weer eens de schuld voor het falen van zijn team en pech met de SC. Gras is groen. Ze vergeten voor het gemak waar zijn teamgenoot geëindigd is.
Alonso is er toch om nog een beetje geld te verdienen zodat het zoontje van de baas z'n hobby kan uitoeffenen?quote:Op zondag 9 juli 2023 18:42 schreef Nizno het volgende:
[..]
kopie worden van Alonso om je teammate te supporten
Gaat niet gebeuren, want Max wil toch alles winnenquote:
Hij reed 0.6-0.7s per ronde sneller na zijn stop, het gat naar Tsunoda was maar 4 seconden. Dat was gewoon een inhaalactie geweest.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:42 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Nyck verdient voor deze race echt wel meer credit. Hij reed prima, en had enkele inhaalacties. Plus hij reed ook een periode voor Tsunoda.
ric is ook een PRgozert en kan mogelijk in de AT ook punten sprokkelenquote:Op zondag 9 juli 2023 18:47 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Alonso is er toch om nog een beetje geld te verdienen zodat het zoontje van de baas z'n hobby kan uitoeffenen?
Maar hij mocht niet inhalen van zijn teamquote:Op zondag 9 juli 2023 18:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hij reed 0.6-0.7s per ronde sneller na zijn stop, het gat naar Tsunoda was maar 4 seconden. Dat was gewoon een inhaalactie geweest.
Helmut is echt een eikel. Perez doet het prima op zondag, dus die mag blijven.quote:
Dat was na de SC.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:49 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Maar hij mocht niet inhalen van zijn team
Tsunoda heeft natuurtlijk ook een beetje plotarmor ivm Honda.quote:
Ik snapte niet dat hij stopte onder de vsc/sc gelijkquote:Op zondag 9 juli 2023 18:39 schreef Nattekat het volgende:
Nyck krijgt weer eens de schuld voor het falen van zijn team en pech met de SC. Gras is groen. Ze vergeten voor het gemak waar zijn teamgenoot geëindigd is.
Nyck heeft vandaag niet slechter gedaan dan Tsunoda. Ik blijf herhalen dat hij die tweede stop niet had moeten makenquote:
De fimpjes van Max en Daniel destijds waren ook altijd hilarisch, die 2 hadden gewoon veel fun samen.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
ric is ook een PRgozert en kan mogelijk in de AT ook punten sprokkelen
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:52 schreef SiGNe het volgende:
[..]
De fimpjes van Max en Daniel destijds waren ook altijd hilarisch, die 2 hadden gewoon veel fun samen.
Of Daniel met de AT punten kan pakken weet ik verder niet, de wagen is ook niet goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |