TommyL0204 | zaterdag 8 juli 2023 @ 14:53 |


Startlijsten: https://www.procyclingstats.com/races.php
Handige sites: https://www.wielerflits.nl/nieuws/category/vrouwenwielrennen/ https://www.wvcycling.com/ https://www.indeleiderstrui.nl/vrouwenwielrennen https://frontpage.fok.nl/wielrennen https://firstcycling.com/ https://www.cyclingnews.com/ https://www.velonation.com/ https://www.steephill.tv/ https://www.dailypeloton.com/
Streaming Discovery+ https://www.discoveryplus.com/nl/ GCN https://www.globalcyclingnetwork.com/ Eurosport (rip Player) https://www.eurosport.nl/wielrennen/ Daarna NOS Studio Sport en Sporza voor de kabelaars onder ons.
[ Bericht 47% gewijzigd door TommyL0204 op 09-07-2023 13:13:05 ] |
TommyL0204 | zaterdag 8 juli 2023 @ 15:08 |
Opzich verdienen de dames wel eens een mooiere OP. Ik zal eens kijken of ik daar een opzet voor kan maken  |
TommyL0204 | zondag 9 juli 2023 @ 12:54 |
OP even wat opgefrist. Moet nog wel wat uitgebreider enzo  |
wimderon | zondag 9 juli 2023 @ 13:01 |
quote: Frontpage.fok.nl/wielrennen staat er dubbel in
Misschien nog een blokje over Eurosport/D+ waar bijna alle grote koersen te volgen zijn? |
franklop | maandag 10 juli 2023 @ 12:06 |
De Tour de France Femmes bevestigt maandag dat de Franse rittenkoers in 2024 in Rotterdam start. In totaal zullen drie van de acht etappes in Nederland plaatsvinden.
Op 12 augustus rijdt het peloton van Rotterdam naar Den Haag, waar na 130 kilometer gesprint wordt om de gele trui. De tweede etappe start dinsdagochtend in Dordrecht en finisht in Rotterdam. In de middag is er een individuele tijdrit in het centrum van Rotterdam.
"We zijn trots om de eerste buitenlandse Grand Départ van de Tour de France Femmes te organiseren", zegt de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb. "Dit onvergetelijke evenement zal onze burgers verder enthousiasmeren om ook de fiets te pakken." |
franklop | maandag 10 juli 2023 @ 12:09 |
een start op maandag is wel erg bijzonder te noemen, maar ja, dag na de OS wel. |
Wienerschnitzels | maandag 10 juli 2023 @ 12:10 |
quote: Op maandag 10 juli 2023 12:06 schreef franklop het volgende:De Tour de France Femmes bevestigt maandag dat de Franse rittenkoers in 2024 in Rotterdam start. In totaal zullen drie van de acht etappes in Nederland plaatsvinden. Op 12 augustus rijdt het peloton van Rotterdam naar Den Haag, waar na 130 kilometer gesprint wordt om de gele trui. De tweede etappe start dinsdagochtend in Dordrecht en finisht in Rotterdam. In de middag is er een individuele tijdrit in het centrum van Rotterdam. "We zijn trots om de eerste buitenlandse Grand Départ van de Tour de France Femmes te organiseren", zegt de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb. "Dit onvergetelijke evenement zal onze burgers verder enthousiasmeren om ook de fiets te pakken." Terugkeer van 2 etappes op 1 dag, proefballon voor bij de mannen? |
Szura | maandag 10 juli 2023 @ 12:11 |
Acht ritten en dan drie in het vlakke Nederland, daar had er wel eentje vanaf gekund denk ik zo |
franklop | maandag 10 juli 2023 @ 12:19 |
quote: Vooral om de niet in weekend start te compenseren lijkt mij |
franklop | dinsdag 11 juli 2023 @ 11:27 |
quote: Giro Donne welkom lichtpuntje voor Fem van Empel: ‘Uiteindelijk heb ik een half seizoen weggegooid. Qua prestaties en hoe ik me voelde’ Met een elfde plaats op zak kwam Fem van Empel maandagmiddag thuis van de Giro Donne. Daarmee verraste ze zichzelf ‘wel een beetje’ na voorjaar dat niet liep zoals ze het gewild had. ‘Het is fijn wanneer je jezelf weer een beetje terug voelt.’
Nadat Fem van Empel begin dit jaar in Hoogerheide op indrukwekkende wijze de wereldtitel veldrijden had veroverd, zagen velen haar in het voorjaar al de Waalse Pijl winnen. Het liep anders. Heel anders.
,,Er zijn na dat WK wat dingen tussen gekomen die mij geen goed hebben gedaan”, zo vat het 20-jarige multitalent uit Den Dungen haar in duigen gevallen voorjaar nog het meest diplomatiek samen. Een zitvlakblessure werd door de renster en haar ploeg Jumbo-Visma het meest naar voren geschoven als de kern van het probleem.
Onderhuids speelde er volgens Fem van Empel veel meer. Vooral het feit dat ze ‘vanuit de ploeg’ de samenwerking met haar trainer Ashwin van Oorschot moest opgeven, zorgde voor veel frustratie op het zowel het fysieke als mentale vlak. ,,Uiteindelijk heb ik daardoor qua prestaties een half jaar weggegooid. En ook qua hoe ik me voelde.”
Het beleid van de ploeg is één, haar belang om met Van Oorschot te kunnen werken is van een andere orde. ,,Ik vind het lastig”, zegt ze. ,,Het ging goed. Waarom zou je dan veranderen. Afscheid nemen van Aschwin heeft me in ieder geval geen goed gedaan. Temeer omdat ik weet hoe goed ik ga op iemand die ik vertrouw. Dat is met Aschwin het geval.”
Afscheid nemen van mijn trainer heeft me geen goed gedaan Ze geeft aan dat het niet het enige is dat mis is gegaan dit voorjaar. ,,De blessure aan mijn zitvlak (door een verandering van positie op de fiets), nauwelijks rust genomen na de cross, het was een intense winter. Het kwam allemaal samen en dat werd me fysiek en mentaal allemaal te veel.”
Helemaal omdat Van Empel een winnaar is. Ze zag haar concurrentes uit het veld (Puck Pieterse en Shirin van Anrooij) schitteren op de mountainbike en op de weg. ,,Natuurlijk wilde ik dat ook. Wat zij doen moet ik ook kunnen. In mijn achterhoofd wist ik nu dat ik niet mee zou doen vooraan. Normaal sta ik al niet met die mindset aan de start. Kun je nagaan.”
De oude Van Empel En toen kwam de Giro Donne. Van Empel begon er vorige week weer een beetje op de oude Van Empel te lijken. ,,Ja, het begint weer te komen”, grijnst ze. Een opluchting na alles wat er dit seizoen is gebeurd? ,,Niet per se. Het is wel een beetje een lichtpuntje, waarvan ik me afvroeg of het nog zou gaan branden. Dus ja, ik heb mezelf verrast.” Met een reeks top-10 plekken in de etappes, een elfde plaats in het algemeen klassement, een vierde plek in het bergklassemente en tweede in het jongerenklassement in een Giro Donne die volgens winnares Annemiek van Vleuten zwaarder was dan gedacht, is het volgens Van Empel ‘fijn dat je jezelf weer een beetje terug voelt’ op en naast de fiets. ,,En dan te bedenken dat ik op het einde niet echt uitgeput was.”
De komende twee weken pakte ze de rust die ze na het WK had moeten nemen. ,,Zeven dagen zonder fiets en dan rustig weer opbouwen. Misschien rijd ik nog een paar koersen op de weg, daarna gaat de focus op het veldrijden.”
En die zitvlakblessure? ,,Nergens last meer van. Mijn zadel is anderhalf centimeter lager gezet en daarmee is alles opgelost.” De "matige' prestaties van Fem op de MTB en wellicht op de koersfiets zijn verklaard. |
TargaFlorio | dinsdag 11 juli 2023 @ 14:22 |
Kan me voorstellen dat een overgangsfase voor de trainer beter was geweest, al snap ik wel dat de ploeg liever een eigen trainer gebruikt.
Bij al het succes van de mannenploeg blijft de vrouwenploeg toch erg achter en gezien de smalle top zou je toch verwachten dat bij de vrouwen juist vrij snel een inhaalslag te maken is. |
wimderon | dinsdag 11 juli 2023 @ 18:51 |
Je zadel even 1,5 centimeter lager zetten is wel een enorme stap. |
franklop | dinsdag 11 juli 2023 @ 19:05 |
quote: Bij dsm had ze daar 15 jaar op moeten wachten |
Nober | vrijdag 14 juli 2023 @ 18:57 |
UCI sluit transgendervrouwen uit van wedstrijden wielrensters
quote: Vrouwelijke transgenders die na de mannelijke puberteit hun transitie hebben ondergaan mogen niet meer meedoen aan wielerwedstrijden voor vrouwen op de UCI-kalender. De internationale wielerunie UCI heeft de nieuwe regel bekendgemaakt, die vanaf 17 juli in werking gaat. Het valt onmogelijk uit te sluiten dat de vrouwelijke transgenderatleten een blijvend voordeel hebben in biomechanische aspecten, zoals de vorm en plaatsing van de botten in de ledematen, stelt de wielerunie. UCI-voorzitter David Lappartient zegt dat 'wielrennen open moet staan voor iedereen, ook transgenders', maar dat zijn organisatie ook 'de plicht heeft om iedereen gelijke kansen te bieden in competities'. Mannencategorie wordt 'open'Atleten die niet in aanmerking komen voor de vrouwencategorie, mogen zonder restrictie deelnemen bij de mannen. De mannencategorie wordt voortaan de 'open'-categorie. Tot nu stelde de wielerbond ook al eisen aan transvrouwen om te worden toegelaten tot vrouwenwedstrijden, maar werd er vooral gekeken naar de hormoonwaarden in de twee jaren voor de wedstrijd. Nu is dat niet meer voldoende. Regels aangepastDe discussie laaide dit voorjaar opnieuw op nadat een transvrouw een grote koers had gewonnen. De UCI reageerde daarop met de mededeling dat de regels zouden worden aangepast als de stand van de wetenschap daar aanleiding voor gaf. De UCI laat weten dat het ook meefinanciert aan een onderzoeksprogramma dat zich richt op de veranderingen in fysieke prestaties van goed getrainde atleten die een hormoonbehandeling ondergaan voor een transitie. https://www.rtlnieuws.nl/(...)trijden-wielrensters UCI bars transgender women from competing in female category
quote: July 14 (Reuters) - The governing body of cycling (UCI) banned transgender women who have undergone male puberty from competing in the female category of competitive events on Friday, while renaming the men's category Men/Open. The new rules come into effect on July 17. Athletes who do not qualify for the female category will be able to enter Men/Open events without restriction. "At an extraordinary meeting held on 5 July, the Management Committee of the UCI decided to adapt the current UCI rules on the right of female transgender athletes to take part in competitions on the UCI International Calendar," the UCI said. "From now on, female transgender athletes who have transitioned after (male) puberty will be prohibited from participating in women's events on the UCI International Calendar – in all categories – in the various disciplines." The UCI added that it would hold talks with other sporting bodies over a jointly-funded "research programme aimed at studying changes in the physical performance of highly-trained athletes undergoing transitional hormone treatment". The body previously allowed transgender women with reduced testosterone to take part in female events. It agreed to re-open consultation around transgender women competing in elite female events after American Austin Killips became the first transgender rider to win a UCI women's stage race this year. "The UCI would like to reaffirm that cycling – as a competitive sport, leisure activity or means of transport – is open to everyone, including transgender people, whom we encourage like everyone else to take part in our sport...," UCI president David Lappartient said. "However, it has a duty to guarantee, above all, equal opportunities for all competitors in cycling competitions. "... given the current state of scientific knowledge does not guarantee such equality of opportunity between transgender female athletes and cisgender female participants, it was not possible, as a precautionary measure, to authorise the former to race in the female categories." British Cycling banned transgender women from competing in the female category of competitive events in May. https://www.reuters.com/s(...)category-2023-07-14/  |
TargaFlorio | zaterdag 15 juli 2023 @ 12:05 |
Naar mijn mening een logisch besluit. |
Felagund | maandag 17 juli 2023 @ 17:47 |
Een nieuwe "Waarom werkt X niet voor onze Belgische renner" dreigt: https://sporza.be/nl/2023(...)r-kri~1689603515474/ |
TargaFlorio | woensdag 19 juli 2023 @ 19:05 |
Fusie voor Liv Racing TeqFind en GreenEDGE Cycling: https://www.wielerflits.n(...)undelen-de-krachten/ |
Adrie072 | zondag 23 juli 2023 @ 13:26 |
Volgen we de tour de france vrouwen nog ergens? |
Remco | zondag 23 juli 2023 @ 13:39 |
quote: Zeker TDF / Tour de France Femmes 2023 #1 |
TommyL0204 | dinsdag 25 juli 2023 @ 12:38 |
https://www.nu.nl/wielren(...)ooit-kan-praten.html
quote: De 32-jarige renster verblijft momenteel in het Daan Theeuwes Centrum in Woerden, maar de revalidatie is daar niet langer passend vanwege haar forse cognitieve beperkingen en afasie (taalstoornis).  |
franklop | dinsdag 25 juli 2023 @ 12:42 |
Ach Amy |
Frozen-assassin | dinsdag 25 juli 2023 @ 12:55 |
Na vorige berichten kan ik dit niet echt verrassend noemen. Enorm triest natuurlijk. |
Nober | dinsdag 25 juli 2023 @ 13:47 |
quote:
https://amypieters.nl/news/summer-23/ |
Faraday01 | dinsdag 25 juli 2023 @ 13:50 |
 |
Faraday01 | woensdag 26 juli 2023 @ 10:21 |
Ellen van Dijk vertelt er vandaag wat meer over in de AD podcast: https://www.ad.nl/podcast(...)ff-etappe-4-25255286 |
Pino112 | vrijdag 18 augustus 2023 @ 13:27 |
|
Columbiafan | woensdag 23 augustus 2023 @ 18:07 |
Absoluut onzinnig koersgedrag weer bij de dames. |
Columbiafan | woensdag 23 augustus 2023 @ 18:08 |
Die ingebakken mentaliteit van niet voor mekaar willen werken... |
Columbiafan | woensdag 23 augustus 2023 @ 18:12 |
En dan Wiebes zo in een zetel naar de meet brengen  |
Faraday01 | woensdag 23 augustus 2023 @ 18:18 |
Lekker gewerkt Lidl  |
Columbiafan | woensdag 23 augustus 2023 @ 18:19 |
Lachwekkend tactiek van Lidl-Trek. |
wimderon | woensdag 23 augustus 2023 @ 19:22 |
quote: Wat hadden ze hier anders moeten doen? |
wimderon | donderdag 24 augustus 2023 @ 17:59 |
En het gekrijs, het gekrijs van de vervelende Uttrup-Ludwig.
Niet heel erg slim gereden door Cadzow (en Lippert, die blijkbaar nog overschot had). |
Columbiafan | vrijdag 25 augustus 2023 @ 12:18 |
Fem van Empel en van Anrooij voeren een sterk Nederlands team aan in de Ronde van de Toekomst. Topfavoriet lijkt Realini te zijn. |
Columbiafan | vrijdag 25 augustus 2023 @ 12:21 |
Shirin kan haar Europese kampioenentrui in de eerste rit showen.  |
Felagund | vrijdag 25 augustus 2023 @ 14:18 |
Rare chute weer. |
Columbiafan | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:38 |
Ludwig niet in de leiderstrui? |
Columbiafan | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:43 |
Zeer matig werk weer van Bauernfeind, erg sterk daarentegen is de eerste jaars elite Rayer! |
TargaFlorio | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:45 |
Swinkels van Jumbo-Visma naar UAE.
Ik heb niet het idee dat men bij de vrouwenploeg dezelfde ambitie heeft als bij de mannen. |
Columbiafan | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:47 |
Kraak gaat ontzettend hard. |
Faraday01 | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:49 |
quote: Jammer dat Puckgodin niet ook rijdt, maar die wil de wereldbeker mtb natuurlijk binnenhalen. |
Faraday01 | zaterdag 26 augustus 2023 @ 17:55 |
Oma miek gaat nog een rondje winnen? |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 13:17 |
Leuke rubriek dat het peloton het laat oplopen tot bijna 5 minuten omdat ze niet voor Wiebes willen gaan rijden, om opeens toch paniekerig te moeten gaan rijden omdat anders sowieso de overwinning weg is. |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 13:50 |

Hans, Hans, Hans. Kijk nou wat ze doet. Ho, ho, ho. |
Remco | zondag 27 augustus 2023 @ 13:51 |
quote: Dat ziet er ook ontzettend pijnlijk uit. |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 14:00 |
quote: Uttrup Ludwig gaat er nog alles aan doen. Nog twee rondjes. |
Dale__Cooper | zondag 27 augustus 2023 @ 14:01 |
Dat is een flinke klap en kan ook deels op conto van die auto die veel te dicht zit. |
Remco | zondag 27 augustus 2023 @ 14:04 |
Gruwelijk nat |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 14:05 |
Het is goed nat. |
superniger | zondag 27 augustus 2023 @ 14:06 |
Dit is levensgevaarlijk. |
superniger | zondag 27 augustus 2023 @ 14:16 |
Jaaaaa Ludwig. Helemaal niets voor Annemiek. |
superniger | zondag 27 augustus 2023 @ 14:16 |
Annemiek ontsnapt. |
Faraday01 | zondag 27 augustus 2023 @ 14:17 |
Net wel toch voor Miek? |
Dale__Cooper | zondag 27 augustus 2023 @ 14:17 |
2/3 seconde over? |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 14:20 |
Wat is Lippert voor non-valeur
Echt achterlijk zeg. |
Pino112 | zondag 27 augustus 2023 @ 14:21 |
quote: Lekker met je voorrem remmen. |
wimderon | zondag 27 augustus 2023 @ 14:24 |
Lippert laat het eerst stilvallen, dwingt Van Vleuten zelf op kop en kan dan nog naar plek 6 sprinten.
Van Vleuten houdt 2 secondjes over, mede met dank aan de sprint van Wiebes nog, maar wat Lippert deed is een van de meest waardeloze acties die ik in tijden heb gezien. |
Faraday01 | zondag 27 augustus 2023 @ 14:32 |
quote: Miekt stopt dus ieder voor zich  |
Columbiafan | zondag 27 augustus 2023 @ 20:37 |
Zeer opvallend dat Rayer als eerstejaars onmiddelijk na het finishen van de Scandinavia Tour doorgaat naar de Ronde van de Toekomst. Betekent enkel dat ze over een grote motor beschikt, meteen ook favoriet voor een podiumplek. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 12:42 |
van Anrooij is de grote favoriet voor de ritzege vandaag, Niedermaier en Kerbaol lijken de grootste uitdagers. |
Faraday01 | maandag 28 augustus 2023 @ 13:51 |
Vos weer geopereerd aan een liesslagader en dus einde seizoen. Cross zal denk ik ook lastig worden deze winter. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 14:08 |
Realini start vandaag als een van de eerste om zo de regen te proberen ontlopen, kan zeer interessant zijn. Alle andere favorieten starten eigenlijk 1,5 uur later. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 16:19 |
Benieuwd ook naar Vinke |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 16:28 |
Realini met een absolute kanontijd, benieuwd of ze hier top 3 mee haalt. Moet in dit veld als niet onmogelijk geacht worden. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 16:49 |
Realini gaat hier weinig tijd verliezen lijkt me. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 17:26 |
Van Empel verliest al 15 seconden op Realini. |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 18:03 |
Shirin bevestigt haar favorietenrol! |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 18:07 |
Niedermaier met een kanontijd, die lijkt toch wel in betere vorm dan op het WK.  |
Columbiafan | maandag 28 augustus 2023 @ 18:09 |
Shackley komt zeer dicht, dus het is afwachten wat Kerbaol doet. |
Frozen-assassin | maandag 28 augustus 2023 @ 21:37 |
Van Empel verliest wel heel veel. Hoop maar dat Jumbo-stap geen slechte stap is gebleken |
Rellende_Rotscholier | maandag 28 augustus 2023 @ 21:38 |
quote: Jumbo bij de vrouwen is niveautje BEAT, behoorlijk opmerkelijk. |
Dale__Cooper | maandag 28 augustus 2023 @ 21:42 |
quote: 'Er zijn na het WK veldrijden wat dingen tussengekomen en die hebben mij geen goed gedaan', duidt de protagonist van het vrouwenveldrijden aan de regionale krant. Van haar nieuwe werkgever (Jumbo-Visma) moest Van Empel verplicht afscheid nemen van haar trainer, Aschwin van Oorschot. 'Ik vind het lastig. Het ging goed, dus waarom zou je dan veranderen? Afscheid nemen van Aschwin heeft me in ieder geval geen goed gedaan. temeer omdat ik weet hoe goed ik ga op iemand die ik vertrouw. Dat is met Aschwin het geval. Uiteindelijk heb ik daardoor qua prestaties een half jaar weggegooid. En ook qua hoe ik me voelde', steekt ze haar mening niet onder stoelen of banken. |
Faraday01 | maandag 28 augustus 2023 @ 21:44 |
quote: Op maandag 28 augustus 2023 21:42 schreef Dale__Cooper het volgende:[..] 'Er zijn na het WK veldrijden wat dingen tussengekomen en die hebben mij geen goed gedaan', duidt de protagonist van het vrouwenveldrijden aan de regionale krant. Van haar nieuwe werkgever (Jumbo-Visma) moest Van Empel verplicht afscheid nemen van haar trainer, Aschwin van Oorschot. 'Ik vind het lastig. Het ging goed, dus waarom zou je dan veranderen? Afscheid nemen van Aschwin heeft me in ieder geval geen goed gedaan. temeer omdat ik weet hoe goed ik ga op iemand die ik vertrouw. Dat is met Aschwin het geval. Uiteindelijk heb ik daardoor qua prestaties een half jaar weggegooid. En ook qua hoe ik me voelde', steekt ze haar mening niet onder stoelen of banken. Dat klinkt een beetje als DSM tactics van Djumbo  |
Dale__Cooper | maandag 28 augustus 2023 @ 21:45 |
quote: Het zijn in ieder geval ferme uitspraken. |
vrijgevochten | woensdag 30 augustus 2023 @ 07:36 |
quote: Op maandag 28 augustus 2023 21:42 schreef Dale__Cooper het volgende:[..] 'Er zijn na het WK veldrijden wat dingen tussengekomen en die hebben mij geen goed gedaan', duidt de protagonist van het vrouwenveldrijden aan de regionale krant. Van haar nieuwe werkgever (Jumbo-Visma) moest Van Empel verplicht afscheid nemen van haar trainer, Aschwin van Oorschot. 'Ik vind het lastig. Het ging goed, dus waarom zou je dan veranderen? Afscheid nemen van Aschwin heeft me in ieder geval geen goed gedaan. temeer omdat ik weet hoe goed ik ga op iemand die ik vertrouw. Dat is met Aschwin het geval. Uiteindelijk heb ik daardoor qua prestaties een half jaar weggegooid. En ook qua hoe ik me voelde', steekt ze haar mening niet onder stoelen of banken. Misschien moet ze eens een ruggengraat gaan zoeken, had prima gekund in dat verloren half jaar |
TargaFlorio | woensdag 30 augustus 2023 @ 14:06 |
quote: Op maandag 28 augustus 2023 21:42 schreef Dale__Cooper het volgende:[..] 'Er zijn na het WK veldrijden wat dingen tussengekomen en die hebben mij geen goed gedaan', duidt de protagonist van het vrouwenveldrijden aan de regionale krant. Van haar nieuwe werkgever (Jumbo-Visma) moest Van Empel verplicht afscheid nemen van haar trainer, Aschwin van Oorschot. 'Ik vind het lastig. Het ging goed, dus waarom zou je dan veranderen? Afscheid nemen van Aschwin heeft me in ieder geval geen goed gedaan. temeer omdat ik weet hoe goed ik ga op iemand die ik vertrouw. Dat is met Aschwin het geval. Uiteindelijk heb ik daardoor qua prestaties een half jaar weggegooid. En ook qua hoe ik me voelde', steekt ze haar mening niet onder stoelen of banken. Als je tekent bij een andere ploeg is het natuurlijk niet raar dat de trainer en trainingsmethoden veranderen.
Ik ben het overigens wel met R_R eens dat de vrouwenploeg een ondergeschoven kindje is. Bij de lancering hebben ze volgens mij nog gezegd dat ze binnen 3 jaar de beste ploeg van de wereld wilden zijn. |
DiegoFuser | woensdag 30 augustus 2023 @ 16:48 |
Fem snoert mondjes. Jumbogodinnen.
 |
TargaFlorio | woensdag 30 augustus 2023 @ 17:00 |
 |
Faraday01 | woensdag 30 augustus 2023 @ 17:09 |
Leuk voor Fem na een lastig zomerseizoen  |
Dale__Cooper | woensdag 30 augustus 2023 @ 18:17 |
Leuk  |
Columbiafan | donderdag 31 augustus 2023 @ 15:32 |
Realini begonnen aan haar solo richting eindwinst  |
Columbiafan | donderdag 31 augustus 2023 @ 15:49 |
Realini is bizar sterk. |
Columbiafan | donderdag 31 augustus 2023 @ 15:57 |
Nieuw klimfenomeen bij de dames? De 18-jarige Bunel is de tweede sterkste in koers vandaag.  |
Faraday01 | donderdag 31 augustus 2023 @ 15:59 |
quote: Die weegt ook maar 12 kilo of zo  |
Columbiafan | donderdag 31 augustus 2023 @ 16:04 |
quote: Shirin ook wel erg sterk vandaag trouwens. |
Columbiafan | donderdag 31 augustus 2023 @ 16:29 |
Met die rit van morgen wint Realini het eindklassement hier met 5 minuten.  |
Faraday01 | donderdag 31 augustus 2023 @ 16:37 |
quote: Moet er niet te veel wind staan  |
Columbiafan | vrijdag 1 september 2023 @ 14:58 |
Van Anrooij met een bijzondere coup? Ze lost iedereen inclusief Realini en lijkt op weg naar eindwinst.  |
Columbiafan | vrijdag 1 september 2023 @ 15:24 |
Shirin pakt blijkbaar 2,5 minuten in de afdaling. Een nieuwe ster voor de grote ronden is geboren.  |
Dale__Cooper | vrijdag 1 september 2023 @ 15:26 |
quote: Realini kan ook totaal niet dalen toch? |
Columbiafan | vrijdag 1 september 2023 @ 15:31 |
quote: Ze heeft Shackley ook wel finaal naar huis gereden. Bizarre afdaling. |
Dale__Cooper | vrijdag 1 september 2023 @ 15:44 |
Shirin met de dubbel aan de streep. |
Dale__Cooper | vrijdag 1 september 2023 @ 15:46 |
 |
Faraday01 | vrijdag 1 september 2023 @ 15:48 |
quote: Shirin kan wel sturen  |
TargaFlorio | zaterdag 2 september 2023 @ 11:50 |
Shirin  |
franklop | maandag 4 september 2023 @ 08:48 |
quote: Annemiek van Vleuten vat dinsdag de laatste wedstrijd van haar loopbaan aan in eigen land, met de Simac Ladies Tour. De Nederlandse van Movistar, recent nog winnares van de Tour of Scandinavia, wordt door haar ploeg voor die laatste koers op een voetstuk geplaatst.
'Het einde van een ongelofelijke atleet', geeft de Spaanse ploeg mee in een persbericht. 'Annemiek zal haar laatste koers op de weg rijden, in eigen land. De organisatie van de Simac Ladies Tour heeft op veel manieren bijgedragen aan deze slotkoers voor Annemiek, zodat onze kampioen zich gesteund voelt tijdens haar afscheid.'
'Er staan twee tijdritten op het programma, die allebei vrij kort zijn: te beginnen met een proloog van 2,4 kilometer in Ede, op enkele minuten van het huis van Miek. Op dag drie staat er ook nog een korte tijdrit van 7,1 kilometer op het programma, in Leuven. Verder verwachten we twee sprintritten en hebben we met een etappe over de Cauberg en een rit in Arnhem een emotionele afsluiting. In die laatste rit fietsen we langs de gekende wegen van Annemiek.'
Floortje Mackaij, Arlenis Sierra, Aude Biannic, Lourdes Oyarbide, Alicia Gonzalez en Jelena Eric zullen Van Vleuten ondersteunen in haar laatste koers. 'Het is heel symbolisch om daar afscheid te nemen. In 2007 reed ik er voor Therme-Skincare als gastrenster. Toen was ik wel na één dag al uit koers, omdat ik in Limburg na een valpartij niet meer in koers was', zei Van Vleuten zelf over de keuze voor de Simac Ladies Tour.
'De laatste etappe finisht in Arnhem, op zondag 10 september. Dat is op 25 kilometer van mijn huis, waar mijn vriend woont en ook nog eens dicht bij de Achterhoek, waar ik ben opgegroeid en een fanschare heb. Het zijn allemaal geen etappes waar heel veel mogelijk is voor mij, maar ik vind het heel leuk om nog in Nederland te koersen en er zullen vast wat mensen uit mijn omgeving komen kijken. Ik denk dat het een mooie manier is om afscheid te nemen, waarbij ik er ook van kan genieten.' Bijna einde tijdperk |
Sjoerd102 | maandag 4 september 2023 @ 19:16 |
Geluk bij een ongeluk. Ivm een sterfgeval heeft mijn vriendin haar planning op het werk moeten omgooien. Nu moet ze zaterdag ipv vrijdag werken. Is voor mij mooi de kans om zaterdag naar de Simac Ladies Tour te gaan kijken  |
-XOR- | dinsdag 5 september 2023 @ 09:36 |
quote: Afscheidsweek Van Vleuten: 'Iemand als ik kan over tien jaar Tour niet meer winnen'Het jaar van 'de laatste' voor Annemiek van Vleuten. Ze beleefde al haar laatste winter, de laatste voorjaarskoersen en haar laatste hoogtestage voor de laatste Tour de France en dan nu, vanaf vandaag in de Simac Ladies Tour, gaat ze ook haar laatste wedstrijd in. NOS-verslaggever Steven Dalebout sprak dit voorjaar uitgebreid met de 40-jarige olympisch kampioene, die na een carrière van ruim vijftien jaar haar fiets opbergt. Aan de hand van die interviews portretteren we Van Vleuten, met dit weekend meer aandacht voor haar olympische avonturen. Wereldkampioene"Of ik het niet ga missen? Nou, ik heb een breder beeld van mezelf dan alleen maar dat van een wereldkampioene of van een wielrenster. Dat hoor ik ook terug van mijn vriend. Dat vind ik ook fijn, anders zou ik niemand meer zijn als ik gestopt ben." Toch moet ze even nadenken over hoe haar leven ingevuld gaat zijn als ze zondag, na de laatste meters van de Ladies Tour in Arnhem, voor het laatst in de remmen knijpt. Woensdag is de start en finish in Gennep (live vanaf 14.20 uur), vervolgens is er een tijdrit van ruim 7 kilometer rond het Belgische Leuven (12.30 uur), en daarna etappes met finish in Lelystad, Valkenburg en het slotakkoord is in Arnhem (allemaal live vanaf ca. 14.30 uur). Van Vleuten: "Ik ben doelgericht. Zo zit ik in elkaar en zo koers ik ook altijd. En het gaat wel een uitdaging worden om op zoek te gaan naar een nieuw doel, waarin ik mezelf kan ontwikkelen. Dat wel." EpidemiologieOp haar cv prijken niet alleen maar sportprestaties. Ze heeft een master Epidemiologie op zak. En ze heeft ook werkervaring, opgedaan in een leven vóór 2008, het jaar waarin ze haar eerste profcontract tekende (bij de wielerploeg met de prachtige naam Vrienden van het Platteland). "Voor mijn wielercarrière heb ik twee jaar een kantoorbaan gehad. Eerst 32 uur, daarna 24 uur per week. Dat vond ik wel heel lastig. Dan zit je vast in zo'n structuur. Structuur heb ik nu ook, maar ik heb toch ook heel veel vrijheid. Al ben ik wel getrouwd met de fiets. Als ik twee dagen wegga, naar mijn moeder bijvoorbeeld, dan moet die fiets toch weer mee in de kofferbak van de auto." "Ik was projectmedewerker bij een instelling die voor het MBO opleidingen verzorgde. Ik zat achter een computer projectverslagen te maken. Ik ben epidemioloog, maar op dat moment was dat niet zo'n gewild beroep, ik werd voor geen enkele sollicitatie uitgenodigd." Van Vleuten: "In die baan zat niet mijn passie, ik deed dat omdat ik geen andere baan kon krijgen. Het wielrennen is écht als cadeau op mijn pad gekomen. Want ik voelde me ongelukkig. Het was geen drama hoor, maar ik weet nog wel dat mijn manager bij mijn vertrek zei: ik heb je nog nooit zo blij gezien als vandaag." Ploegleider?Vrijheid vond ze in het fietsen. Op 25-jarige leeftijd begon haar avontuur. En ze ontdekte: "Een bepaalde vrijheid hebben, dat past bij mij. Ik heb heel veel mooie dingen kunnen meemaken door het wielrennen, veel mensen leren kennen, bij verschillende ploegen gewerkt in verschillende landen. En het heeft me voor trainingskampen op veel mooie plekken gebracht in landen die ik anders niet had gezien. Ik had het voor geen goud willen missen." Dan is de overgang naar 'huisje, boompje, beestje' te radicaal. "Ik zie mezelf meer als ondernemer of iemand die zich laat inhuren. Wel iets in de sport, waar mijn passie ligt. Ploegleider wil ik niet, want dan blijf je in hetzelfde leven hangen. Dan blijf je veel van huis af, kom je in dezelfde hotels, dat trekt me minder." Voeding"Veel wielrenners hebben een moeilijke relatie met eten. Het is overal om je heen. Die verleiding om te eten. Hoe meer je jezelf beperkt, hoe groter de behoefte wordt. Het is een 24-uursbaan. Mijn relatie ermee? Ik vind het ook een worsteling. Dat is, samen met mijn blessures, een van de niet zulke leuke kanten van het wielrennen. Dat je er altijd op moet letten." Voor haar doelen heeft ze zich vaak aan een strikt dieet moeten houden. "Voor een Tour moet ik een beetje een tegennatuurlijk gewicht opzoeken. Het is nog steeds wel gezond hoor, maar het is niet mijn balansgewicht. Ik moet me er heel erg op focussen, alles afwegen, om het gewicht te bereiken waarmee ik de Tour wil winnen." Ze denkt dat ze geluk heeft gehad. Veel later had ze niet moeten instromen in de sport. "Van nature ben ik niet per se een klimmer. Over tien jaar zal ik de Tour de France niet meer kunnen winnen, omdat er dan zoveel specialisten zijn. Eigenlijk ben ik meer een Flandrien. Ik ben wat breder gebouwd. Jezelf dan beperken op die manier met voeding is niet leuk." De grens
"Ik zie het bij mijn mannelijke collega's ook: het is heel lastig. Het is een hele moeilijke balans. Of ik weleens de grens over ben gegaan? Nee. Mijn prestaties zijn altijd top geweest. Ik ben ook nooit overtraind geweest. Ik voel wel aan waar de grens ligt, al heb ik 'm vaak opgezocht." Opvallend wel dat ze zich als Vlaamse rijdster ziet en niet als klimmer terwijl ze bergop het verschil kon maken maar niet over een supersprint beschikte of explosieve klimmetjes buitengewoon beheerste. |
Sjoerd102 | dinsdag 5 september 2023 @ 15:48 |
Livestream op NOS site |
franklop | dinsdag 5 september 2023 @ 16:04 |
Kool wint, 3 seconden voor Markus en Kopecky. |
wimderon | woensdag 6 september 2023 @ 18:19 |
Een sprint en Wiebes of Kool wint niet, jeetje. Terwijl Balsamo nog door haar eigen lead out in de weg gereden werd ook. |
Sjoerd102 | donderdag 7 september 2023 @ 15:07 |
waar we in Nederland al moeilijk doen als een straat een 20min dichtgaat vanwege het passeren van een wielerkoers doen ze daar in Leuven niet moeilijk over. Een paar weken geleden de Tour of Leuven (die deels door hartje centrum gaat), en vandaag op een groot deel van dit parcours de tijdrit in de Simac ladies tour. Beide keren het centrum volledig afgesloten zonder incidenten.  |
Marcoss | donderdag 7 september 2023 @ 15:35 |
Op dinsdag een proloog van 2,4 km en op donderdag een tijdrit van 7,1 km.. bijzonder parcours wel |
Frozen-assassin | donderdag 7 september 2023 @ 15:46 |
quote: De verplaatsingen zijn ook bijzonder alhoewel Nederland/Belgie uiteraard ook weer niet zo groot is maar toch. |
wimderon | donderdag 7 september 2023 @ 15:54 |
De net getransfereerde Backstedt derde
Kopecky klopt Markus met twee seconden, de rest volgt op grote afstand. |
Frozen-assassin | donderdag 7 september 2023 @ 15:56 |
56e overwinning voor Team SD Worx
Volgende volgt op 16 (Movistar, FDJ en DSM) |
Sjoerd102 | vrijdag 8 september 2023 @ 06:17 |
In Arnhem is zondag ook nog eens een hardloopwedstrijd. Leuk voor Jan met de Pet die niks met sporten heeft: https://simacladiestour.nl/?page_id=10134
Dan had je Leuven in Arnhem beter kunnen omruilen. |
Remco | vrijdag 8 september 2023 @ 16:07 |
Emmeloord - Lelystad, je zou er maar een 150 km lange etappe tussen moeten tekenen  |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 12:10 |
Al veel publiek op een warme Cauberg
https://imgur.com/a/M9fx2YV |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 12:20 |
https://m.facebook.com/st(...)l&id=100057598473639 |
wimderon | zaterdag 9 september 2023 @ 15:06 |
Van Vleuten is er in ieder geval alles aan het doen om er nog wat van te maken.
Vollering DNS en valpartijen bij de vleet, met onder meer Markus die al in de auto gestapt is. |
wimderon | zaterdag 9 september 2023 @ 15:07 |
Wiebes doet niet echt veel voor Kopecky |
gianni61 | zaterdag 9 september 2023 @ 15:25 |
Kasia voorop  |
TargaFlorio | zaterdag 9 september 2023 @ 15:33 |
quote: Fem van Empel is de nieuwe Nederlandse kampioene gravel. De 21-jarige wereldkampioene veldrijden volgt haar Jumbo-Visma-ploeggenote Marianne Vos op. https://www.wielerflits.n(...)nds-kampioen-gravel/ |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 15:40 |
Leuke koers tot nu toe |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 16:08 |
Heeft de organisatie al vanaf vanochtend aggregaten aanstaan om reclame banners te laten zien. Bij het ingaan van de laatste ronde zijn ze leeg  |
superniger | zaterdag 9 september 2023 @ 16:17 |
|
Frozen-assassin | zaterdag 9 september 2023 @ 16:18 |
Auto op parcours Buitenlands kenteken ach |
gianni61 | zaterdag 9 september 2023 @ 16:27 |
Toch goed geprobeerd van Mackaij |
superniger | zaterdag 9 september 2023 @ 16:28 |
OINK OINK |
gianni61 | zaterdag 9 september 2023 @ 16:29 |
Jammer dat ze er geen sprintje van maken. |
wimderon | zaterdag 9 september 2023 @ 16:34 |
Wiebes die dit ook al kan. |
wimderon | zaterdag 9 september 2023 @ 16:35 |
quote: Dat kon Wiebes echt niet doen met Niewiadoma in het wiel. |
wimderon | zaterdag 9 september 2023 @ 16:35 |
Zonder die 20 kilometer voorop met Georgi had Niewiadoma misschien wel een kansje gehad. |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 18:36 |
Een van de eerste keren dat ik een dameskoers live van start tot finish bekeken. Was me op tv nog nooit opgevallen, maar die dames zijn flink besnord :x |
TargaFlorio | zaterdag 9 september 2023 @ 19:09 |
Ik dacht dat ze gingen finishen op de oude AGR finishplaats slaan ze ineens linksaf. |
Sjoerd102 | zaterdag 9 september 2023 @ 19:58 |
quote: Finish lag inderdaad op het vakantiepark. Ansich doet de organisatie van deze ronde dat wel netjes. Veel doorgaande wegen vermijden, zodat het verkeer de minste hinder ondervind. Alleen na afloop was er wat chaos. Veel verkeer wilde vanuit Valkenburg naar Holland Casino en het thermaalbad. De parkeerplaats was echter bezet met alle ploegbussen, en voertuigen van de organisatie.
quote: Erg opmerkelijk inderdaad. Gebeurde net onderaan de Bemelerberg. Er is daar op 2km geen enkele zijweg (althans waar gemotoriseerd over mag/kan).
Ik vermoed dat dit iemand was die of van de camping kwam, of bij iemand thuis weg is gereden.
Fotoverslagje volgt morgen. |
gianni61 | zaterdag 9 september 2023 @ 22:50 |
Lucinda Brand ligt er door haar val een paar weken uit door blessure aan de ligamenten rond het sleutelbeen.
Gelukkig niet erger, maar niet ideaal zo vlak voor het cross seizoen. |
Jason22 | zondag 10 september 2023 @ 10:52 |
De laatste van Annemiek vandaag. |
Momo | zondag 10 september 2023 @ 11:12 |
quote: Ja wel een beetje raar idee, maar je merkt wel dit jaar dat het net wat minder is. |
Faraday01 | zondag 10 september 2023 @ 11:21 |
quote: En dan is winnen met breuk nog maar een jaar geleden 
|
Sjoerd102 | zondag 10 september 2023 @ 12:58 |
Fotoverslag Valkenburg-Valkenburg
SPOILER Veel publieke belangstelling bij de start  De laatste koers voor Van Vleuten  Terwijl ook deze dames de startlijst gaan tekenen  De Fins kampioen Ahtosalo leidt het peloton direct na de neutralisatie  3,5km verder, Bovenaan de Geulhemmerberg is de situatie nog ongewijzigd  Ook op de Bemelerberg is de situatie ongewijzigd  Zoe Backstedt in de witte Jongerentrui  Na een kilometer of 20 zien we eindelijk wat actie en lijkt een groep zich los te scheuren   Hopelijk houdt Stam zich vandaag wel aan de regels.  Een negental koploopsters beginnen aan de afdaling van de Gulperberg  Het peloton volgt op een tiental seconden Komt de commandowagen voorbij, zijn de rensters nabij  Alles weer bij elkaar in de straten van Eys   Daar gaan ze de Eyserweg op, het minder steile broertje van de Eyserbosweg  Waar achterin de eerste dames moeten lossen  22KM later in Hulsberg zien we 4 koploopsters  Wiebes alert in het wiel van Van Vleuten  Opletten voor het vele verkeersmeubilair op de route  Een circa 10 koploopsters in de straten van Geulle bovenop de Slingerberg  Een klein peloton volgt op 15 seconde, waar diversen renners de voorkeur geven aan het fietspad  Niewiadoma en Pfeiffer op de kop van de Cauberg Kopecky leidt het gedicimeerde peloton op 15 seconde.  met oa Balsamo volgt op 20 seconde.  Deze groep volgt al op 7 minuten  Met oa Teniel Campbell  John en Patrick houden alles goed in de gaten  Cecchini heeft de overstap gemaakt naar de kopgroep, die nu dus uit 3 vrouwen bestaat  Ook Backstedt probeert op de top van de Cauberg de oversteek te maken.  Achterin is het aanklampen   Kopecky zien we als eerste finishen voor teamgenoot Wiebes  Met deze etappezege is ook de eindzege zo goed als zeker  Een dankjewel van Kopecky aan Wiebes  Het podium staat gereed En met wat foto’s van de podiumceremonie sluiten we af   
|
wimderon | zondag 10 september 2023 @ 13:56 |
Grote groep van 18 sterke rensters vooruit met bijna 2 minuten voorsprong, met onder meer Henderson die op 37 seconden staat. Heeft SD een beginnend probleem? |
Remco | zondag 10 september 2023 @ 13:58 |
quote: Op zondag 10 september 2023 13:56 schreef wimderon het volgende:Grote groep van 18 sterke rensters vooruit met bijna 2 minuten voorsprong, met onder meer Henderson die op 37 seconden staat. Heeft SD een beginnend probleem? Kopecky en Wiebes zitten er ook bij toch? |
wimderon | zondag 10 september 2023 @ 14:00 |
quote: Die staan er bij Steef nu ineens ook bij ja, evenals Van Vleuten. |
Szura | zondag 10 september 2023 @ 16:01 |
Ze moeten Niewiadoma nog wel even terughalen |
Remco | zondag 10 september 2023 @ 16:04 |
quote: Niewiadoma wint echt nooit soort Poolse Wilco Kelderman. |
Marcoss | zondag 10 september 2023 @ 16:07 |
quote: Denk dat Wilco graag dat palmares had gehad |
Remco | zondag 10 september 2023 @ 16:10 |
quote: Ja dat zeg ik ook verkeerd, Nieuwadorma heeft eigen gewoon veel te weinig gewonnen gezien haar kwaliteiten. |
Remco | zondag 10 september 2023 @ 16:11 |
Lol de NOS de hele week al de laatste wedstrijd van Annemiek lopen hypen schakelen ze al weg voordat ze binnen is  |
wimderon | zondag 10 september 2023 @ 16:14 |
Einde tijdperk Miek. |
Wienerschnitzels | zondag 10 september 2023 @ 16:16 |
quote: Bij Vos zal dat helemaal raar worden. |
Pino112 | zondag 10 september 2023 @ 16:22 |
quote: Zelfs al een reclamepush vanmiddag, beetje overdreven. |
Dale__Cooper | zondag 10 september 2023 @ 23:13 |
Annemiek
Grondlegger van de verdere professionalisering van het vrouwenwielrennen. |
chufi | maandag 11 september 2023 @ 03:38 |
Zelfs in spanje
https://www.marca.com/cic(...)68e3e78788b45a9.html |
wimderon | vrijdag 15 september 2023 @ 16:11 |
De nieuwe te vroeg juichen is uit. |
Felagund | vrijdag 15 september 2023 @ 16:28 |
quote: Ach Schrempf
 |
wimderon | vrijdag 15 september 2023 @ 16:31 |
(Voor de niet-kijkers: het was vanuit een late uitval, niet in een sprint) |
heywoodu | zaterdag 16 september 2023 @ 09:32 |
quote: Hoewel ik ernstig betwijfel of ze zonder het te vroeg juichen wél gewonnen zou hebben, Bertizzolo ging ook wel echt heel veel harder. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 12:52 |
quote: Op zaterdag 16 september 2023 09:32 schreef heywoodu het volgende:[..] Hoewel ik ernstig betwijfel of ze zonder het te vroeg juichen wél gewonnen zou hebben, Bertizzolo ging ook wel echt heel veel harder. Het was zelfs geen viering maar een uiting van teleurstelling, aldus Schrempf zelf  |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:01 |
Matig dat Neff er nu al af moet. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:08 |
Tientonner Reusser lachend in een groepje van 8, terwijl pakweg Uttrup Ludwig, Van Empel en Moolman al moeten lossen. |
Felagund | zaterdag 16 september 2023 @ 13:15 |
quote: Groepje van 4 nu, met nog steeds Reusser. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:19 |
3 maal SD bij de eerste 5, vlak daarachter ook nog Shackley die al in een kopgroepje op kop heeft zitten boren. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:19 |
Niewiadoma is er weer alles aan te doen om niet te winnen. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:21 |
Doe dit nou niet Niewiadoma, Fisher-Black, Labous en Reusser kun je in een sprintje wel hebben, als ze al terugkomen. |
wimderon | zaterdag 16 september 2023 @ 13:45 |
Meisje Vollering vindt het heel erg dat Reusser niet gewonnen heeft. Nadat ze eerst zelf Reusser uit het wiel heeft gereden met een lange harde beurt op kop. |
Van_Poppel | zondag 17 september 2023 @ 15:21 |
Lippert wint de slotetappe.
Fem ging veel te vroeg de sprint aan. |
TargaFlorio | zondag 17 september 2023 @ 16:03 |
Van Empel toch best aardige uitslagen gereden dit seizoen. |
Dale__Cooper | zondag 17 september 2023 @ 16:57 |
Fem mag ook wel een tandje bijschakelen in de sprint. |
Dale__Cooper | dinsdag 19 september 2023 @ 21:44 |
Annemiek is haar pensioen dit weekend begonnen met 280 kilometer en 8.500 hoogtemeters in de buurt van de Stelvio.
Annemiek Valverde. |
Faraday01 | dinsdag 19 september 2023 @ 21:45 |
quote: Door naar ultra racing? |
wimderon | donderdag 21 september 2023 @ 16:27 |
quote: SD Worx gaat met tijdritkanon Marlen Reusser ook 'klassement-project' aan: 'Heel veel zin in'
Marlen Reusser is een van de absolute sterkhouders binnen SD Worx, de Nederlandse succesformatie die heden ten dage het vrouwenwielrennen domineert. De Zwitserse is meestal als meesterknecht van grote waarde, al weet ze steeds vaker ook zelf te zegevieren. Woensdag was het nog raak bij het EK tijdrijden in Emmen. Begin september, daags voor de door Mischa Bredewold gewonnen GP Plouay - Classic Lorient Agglomération, nam ze de tijd voor een aantal vragen van In de Leiderstrui!
De in Jegenstorf geboren Reusser rijdt pas sinds 2022 voor SD Worx, maar wist zich in relatief korte tijd te ontpoppen tot een van de belangrijkste troefkaarten van de ploeg die Lars Boom, Danny Stam en Anna van der Breggen als ploegleiders kent. De 1.80 meter lange dertiger staat hoofdzakelijk te boek als tijdritspecialiste: van haar inmiddels 22 profoverwinningen behaalde ze er (met het EK erbij) dertien in een individuele tijdrit.
Op het WK tijdrijden wist ze bovendien al twee keer naar een zilveren medaille te snellen. Winnen lukte haar echter nog niet. Ook niet in 2023, toen ze als topfavoriete van start ging. Reusser stopte begin augustus halverwege de chrono in en rondom Stirling, gaf haar fiets hoofdschuddend af en ging in het gras zitten. Het is een dag waar ze het liever niet meer over heeft, zo geeft ze te kennen in de lobby van een viersterrenhotel in Larmor-Plage.
Reusser is enthousiast over 2023 en wil zich de komende jaren graag verder ontwikkelen Reusser vertelt met grote tevredenheid terug te kijken op 2023. 'Ik heb zelf aardig wat wedstrijden gewonnen. Als ik daar de ereplaatsen bij optel, kan ik spreken van een geslaagd seizoen. Bovendien denk ik dat ik mezelf als renster goed ontwikkeld heb. Eerst was ik écht alleen heel sterk op de tijdrit, maar ik denk dat nu wel gesteld kan worden dat ik ook in ritten in lijn van een hoog niveau ben', aldus de winnares van Gent-Wevelgem.
De goedlachse tempobeul geeft aan dat ze over uiteenlopende kwaliteiten en vaardigheden beschikt. 'Toegegeven, de tijdrit steekt er natuurlijk bovenuit. Maar ik kan in principe op allerlei terreinen goed uit de voeten. Sprinten is niet zo mijn ding, maar voor de rest van de denkbare kwaliteiten ben ik wel minstens subtop. Met het oog op de toekomst zou ik me in theorie op twee verschillende dingen kunnen gaan focussen. Ofwel de voorjaarsklassiekers, ofwel het rijden van algemene klassementen. Ik denk immers dat ik heb laten zien dat ik aardig omhoog rijd. Als ik er zo over nadenk, kan ik nog best veel kanten op', stelt ze al lachend.
Naar eigen zeggen is het ook voor Reusser zelf maar de vraag aan welke specifieke wedstrijden we dan moeten denken. 'Zoals men heeft kunnen zien, ben ik ook afgelopen jaar nog veel veranderd qua profiel. Aan de ploeg en mij is het dus de taak om uit te kienen welk plan het meeste kans van slagen heeft. Het ligt natuurlijk wel voor de hand om te kiezen voor rittenkoersen die een individuele tijdrit bevatten. Wat betreft andersoortige meerdaagse koersen, is het natuurlijk maar de vraag. Ik ben in ieder geval hartstikke benieuwd hoe ik er op dat gebied voor sta. Ik heb er ook gewoon heel veel zin in om dat te gaan ontdekken. Het is een interessant traject, alsmede een mooi project.'
'Het idee dat je als atleet zijnde jezelf sneller of beter kan maken, is iets wat me enorm aanspreekt' Reusser is niet iemand die snel panikeert of veel stress heeft, zo laat ze weten. Ook als het gaat om haar 'ontdekkingstraject' is ze vrij relaxt. 'Ik vind het gewoon leuk! Als ik het geen tof proces had gevonden, zou ik er niet aan beginnen. Het ontwikkelen en verbeteren van jezelf is ook iets wat leuk moet zijn. Het idee dat je als atleet zijnde jezelf sneller of beter kan maken, is iets wat me enorm aanspreekt. Ik ben er tevens nog niet helemaal aan uit wat voor renster ik ben op mentaal gebied. Dat is natuurlijk weer een heel ander verhaal, maar het feit dat het allemaal met elkaar te maken heeft, is wel gaaf. Ik ben ervan overtuigd dat het interessante inzichten gaat opleveren. Ik zie het eigenlijk gewoon als levensavontuur. Als het ergens toe leidt, is dat nice. Maar als het nergens toe leidt, is dat ook geen probleem. Het is nu ook weer niet zo dat ik hier al twintig jaar mee bezig ben en mezelf bepaalde verplichtingen opleg.'
De nummer drie van de meest recente Luik-Bastenaken-Luik vermoedt dat ze een van de meest kalme dames in het peloton is. 'Ik heb nooit te maken gehad met ouders die de lat erg hoog legden. Ik kwam eigenlijk per toeval in het wielrennen uit. Volgens mij speelt dat wel een belangrijke rol. Ik sta er sowieso heel open in. Als iets ervoor zorgt dat ik boos of verdrietig word, stop ik er gewoon mee. Zo ben ik dan ook wel weer', toont ze haar mentale weerbaarheid. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Demi Vollering heeft Reusser dan ook geen mental coach. 'Ik vind het wel fijn om zulke dingen zelf te regelen', geeft ze ons ter afsluiting mee. Volgend jaar SD met een sweep in de Tour. |
Felagund | donderdag 21 september 2023 @ 17:13 |
quote: Die kunnen voor een triple sweep gaan als ze dat willen in de Tour, Vuelta en Giro. |
DiegoFuser | donderdag 21 september 2023 @ 17:19 |
Ah 2 jaar naar haar betoog over een verplichte hogere BMI drempel staat Marlen Reusser dus volgend jaar graatmager aan de start. De meest ongeloofwaardige renster sinds Annemiek. |
DeeBee | donderdag 21 september 2023 @ 17:21 |
De vrouwelijke Van Aert, BAKPOEDERED
Interessant stukje coping wat betreft het mentale gedeelte, die meltdown op het WK strookt niet echt met dat rustige beeld dat ze probeert te schetsen. |
Tommeke | dinsdag 26 september 2023 @ 14:52 |
De scheefpoeper strikes again 
https://www.voetbalnieuws(...)t-vlasic-met-collega |
Rellende_Rotscholier | dinsdag 26 september 2023 @ 15:01 |
quote: Ach, Sersj. |
H.Vviv | dinsdag 26 september 2023 @ 16:46 |
Blijkbaar lagen Ine en Serge al in een echtscheiding.
quote: 'Een brave vader in spe of een onverbeterlijke vrouwenversierder?' Die vraag stelden we ons iets meer dan een jaar geleden over Ruben Van Gucht. Verhalen over zijn vele buitenechtelijke affaires deden toen al de ronde, maar het waren geruchten. Zijn huwelijk met de Kroatische ex-atlete Blanka Vla¨ić - inmiddels ook de moeder van zijn zoontje Mondo - zou er één voor de vorm zijn, werd er gezegd. Nu hoeven we niet meer te twijfelen; de geruchten worden bevestigd door enkele van Rubens minnaressen, die z'n gedrag ronduit beu zijn en ons - anoniem - het relaas doen over zijn losbandige gedrag, en de emotionele gevolgen die dat voor hen heeft.
Whatsapp-berichten
Volgens die minnaressen, wier persoonsgegevens bij onze redactie bekend zijn, zou Ruben nogal angstaanjagende trekjes tentoonspreiden als zijn geheimen in de openbaarheid dreigen te komen. Daarom zijn de dames in kwestie bijzonder voorzichtig om hun verhaal te brengen. Maar wij hoorden hun getuigenissen en kregen inzage in honderden WhatsApp-berichten. Meer dan bewijs genoeg om Rubens liederlijke levenswandel in kaart te brengen. Een levenswandel die, voor alle duidelijkheid, inhoudt dat er verschillende dames zijn met wie Van Gucht amoureuze relaties onderhoudt. Tegelijkertijd, en zelfs zonder al te veel scrupules. Verschillenden onder hen weten ook van elkaars bestaan, krijgen de liefdevolle berichtjes van anderen te zien wanneer Ruben z'n telefoon nonchalant op tafel laat liggen. Lange tijd bestond er een stilzwijgend akkoord tussen hen. 'Je legt je erbij neer', horen we van onze getuigen. 'Zolang je zelf tenminste genoeg aandacht van hem krijgt.'
Toen we voor het eerst over Rubens liederlijke liefdesleven berichtten, was er al sprake van meerdere jongedames. Eén iemand met wie hij al eens uit eten ging. Een ander die hem vergezelde naar een optreden, een studente die bij naam werd genoemd, iemand met wie hij kuste op een trouwfeest... Allemaal in dezelfde periode, en dat terwijl Ruben regelmatig foto's postte uit Split, waar hij z'n toen nog hoogzwangere echtgenote Blanka bijstond. Bijna te gek om te geloven dus, en toch blijkt het waar te zijn. Uit de getuigenissen die wij verzamelden blijkt overigens dat minstens een van z'n vriendinnetjes geregeld meeging naar Kroatië, wanneer Ruben er nog eens z'n zoontje bezocht. Blanka is dus ook op de hoogte, maar zij zou er al veel langer vrede mee hebben. Dat ze een kind heeft, en zich weinig van Rubens wensen over het vaderschap moet aantrekken, is haar 'troost' om het façade-huwelijk te aanvaarden.
Schaamteloos
Zelfs tot vandaag lijkt het uit posts van hun beider sociale media dat ze de ultieme manier hebben gevonden om dat huwelijk op afstand vol te houden. Hartjes plaatsen onder elkaars berichten, Ruben die fier foto's post uit haar glorietijd als hoogspringster, zijn bezoekjes aan z'n zoon telkens fraai gedocumenteerd... Ook van z'n twee forse honden, Rhodesian ridgebacks, plaatst Ruben geregeld foto's, waar enthousiast op wordt gereageerd door z'n vele volgers en (vrouwelijke) fans. Maar één van die honden staat zelfs op naam van een van z'n veroveringen, vertelt een insider ons.
Waarom zij, samen met nog enkele andere dames, nu toch het vizier vol op het sportanker richt? Vorig jaar was die gelegenheid er ook, zeker toen de Nederlandse juicekanalen over Rubens escapades berichtten. Zij noemden toen de naam van Charlotte, een ex van Adriaan Van den Hoof en de oorzaak van de scheiding van Ruben en z'n eerste echtgenote Laurence. 'Ruben en Charlotte verschijnen samen op huwelijksfeesten, gaan op restaurant, posten voortdurend gelijklopende foto's aan zee, noem maar op. Ze waren zelfs samen enkele keren in Kroatië op vakantie. Het bedrog is zo schaamteloos en zonder scrupules, dat Blanka er wel van móét weten', klonk het toen nog. De aantijgingen uit Nederland zetten Ruben bepaald niet aan om te milderen. Ergens begin 2023 wordt het de dames duidelijk dat er nóg een verovering is bijgekomen. De verovering te veel, wat hen betreft.
Het gaat immers niet om een zoveelste onbekende vrouw, maar om Ine Beyen, zijn Sporza-collega met wie hij al enkele jaren het vrouwenwielrennen becommentarieert. Zoals deze zomer nog de Tour de France Femmes, waarvoor ze samen promotie mochten maken bij Karl Vannieuwkerke aan zijn 'Vive Le Vélo'-tafel. Hoe lang die affaire juist bezig is, is niet duidelijk. Zeker is wel dat ze in het voorjaar van 2023 geregeld met elkaar op date gingen, soms op hotel, soms tussen twee werkafspraken door. Dat het om een seksuele relatie ging, blijkt wel degelijk uit talloze berichten die de andere vrouwen konden lezen op Rubens telefoon. De bewoordingen van Ruben en Ine lieten weinig aan de verbeelding over.
Betrapt?
In die periode zat Ine in een echtscheidingsprocedure verwikkeld met ex-wielrenner Serge Pauwels, de vader van haar twee kinderen. Over de reden van hun huwelijksbreuk doen hardnekkige geruchten de ronde. Dat Pauwels de twee zou hebben betrapt bijvoorbeeld, maar dat kon geen van onze getuigen bevestigen. Of Ruben en Ine Beyen ook vandaag nog een affaire zouden hebben, is evenmin duidelijk. Wat we wel zeker weten: op z'n minst één keer heeft hij de relatie willen stopzetten, maar twee maanden later volgden er toch opnieuw amoureus getinte afspraakjes.
Het onstuimige liefdesleven van Ruben Van Gucht doet ook de rond in VRT-kringen, zo horen we. Ook over Ine. Maar er aan de koffieautomaat uitvoerig over babbelen doet Ruben niet echt, ook al omdat hij met niemand op de werkvloer 'n warme collegiale band zou hebben. Dat Ruben toch een zekere reputatie heeft, blijkt alleszins wel uit de gesprekken in zijn podcast 'Wielerclub Wattage', waar geregeld door medegasten Tom Boonen, Jan Bakelants of Dirk De Wolf op slinkse wijze naar zijn ontstuimige gedrag wordt verwezen. Ruben wordt er intussen nog amper door verstoord.
Charmant
Dat gevoel van onaantastbaarheid is nog een reden waarom enkele van z'n minnaressen nu zijn boekje opendoen. Omdat Ruben volgens hen duidelijk niet beseft welke gevolgen zijn gedrag voor hen heeft. Welke emotionele wonden het veroorzaakt om keer op keer bedot te worden. Zoals gezegd, zelf willen ze liever niet met naam reageren. Wel hebben zij het kader geschetst, bewijzen aangeleverd en anekdotes verteld die geen ruimte laten voor twijfel. En ze worden ook gestaafd door iemand uit de nabije entourage van één van hen. Zij doet ons haar verhaal, zoals ze het de afgelopen jaren van op de eerste rij heeft meegemaakt: 'Ruben is zo vol van zichzelf', zegt ze. 'Hij waant zich onaantastbaar, en kan zich daardoor alles permitteren. Eens je in zijn web van leugens gevangen zit, raak je er moeilijk nog uit. Hij is zo charmant en weet je steeds het gevoel te geven dat jij de speciaalste uit al zijn veroveringen bent. Tot er weer een nieuwe bij komt. Dan besta je niet meer. Hij verbergt zijn veroveringen zelfs niet, hij is er nog trots op ook. Walgelijk hoe hij met al die meisjes hun gevoelens speelt, en zich tegenover de buitenwereld als de toffe papa profileert.'
Uiteraard gingen we bij alle betrokkenen op zoek naar antwoorden. Rubens management houdt het bij 'geen commentaar', en stuurt ons door naar hemzelf. Waarop Ruben ook niet verder komt dan 'ik reageer hier niet op'. En Ine Beyen neemt haar telefoon niet op voor ons. Onze berichten over haar affaire met Ruben worden gelezen, maar niet beantwoord.
'Dat was te denken', klinkt het enigszins ontgoocheld bij onze insider. 'Ruben die ontkent en het gesprek afblokt, die tactiek kennen we. Hij hangt aan elkaar van de leugens. Het zou me niet verbazen als hij ze ondertussen zelf begint te geloven.'
|
Frozen-assassin | dinsdag 26 september 2023 @ 16:53 |
Ach vieze scheefpoeper |
Rellende_Rotscholier | dinsdag 26 september 2023 @ 16:56 |
Ik heb genoeg gelezen, tijd om hem op non-actief te zetten en ons eindelijk te verlossen van zijn dramatische commentaar. |
Koffieplanter | dinsdag 26 september 2023 @ 18:58 |
Wat is het probleem precies? |
marsan | dinsdag 26 september 2023 @ 19:16 |
quote: Precies. Hij gaat vreemd met medeweten van zn vrouw. Zn scharrels weten t van elkaar maar oh jee die ene erbij is hen teveel. |
wimderon | dinsdag 26 september 2023 @ 21:28 |
Gaan met een getrouwde man met meerdere minnaressen en dan boos worden als hij er nog eentje extra bijneemt.
|
gianni61 | zondag 1 oktober 2023 @ 16:58 |
Wiebes pakt de Europese titel gravel. Van Empel tweede. Eerste een de wedstrijd werd echter tiffany Cromwell. ( en haar vriend Valtteri Bottas reed bij de amateurs) |
Momo | zondag 8 oktober 2023 @ 17:08 |
Er is een Faas geboren |
franklop | maandag 16 oktober 2023 @ 08:48 |
quote: De Tour de France Femmes trekt volgend jaar mogelijk naar Alpe d’Huez. De Franse krant Le Dauphiné Libéré heeft het gerucht opgevangen dat een van de etappes zal finishen op de beroemde beklimming in de Alpen.
Vanwege de Olympische Spelen vindt de Tour de France Femmes volgend jaar twee weken later plaats dan voorheen. De wedstrijd duurt van 12 tot en met 18 augustus 2024. De start is zoals bekend in Nederland, waar drie van de acht etappes verreden worden. De rest van het parcours wordt op 25 oktober bekendgemaakt. Le Dauphiné Libéré stelt echter alvast dat het ‘zeker geen toeval’ is dat Hôtel des Grandes Rousses, op Alpe d’Huez, volgeboekt is voor het laatste weekend van de ronde.
Het zou voor het eerst zijn dat de Tour de France Femmes de Alpen opzoekt. In de door Annemiek van Vleuten gewonnen openingseditie, twee jaar terug, vond het finaleweekend plaats in de Vogezen. Vorig jaar eindigde de rittenkoers in de Pyreneeën, met op de voorlaatste dag een finish op de Col du Tourmalet. Demi Vollering greep daar het geel en zou deze in afsluitende tijdrit van en naar Pau niet meer uit handen zou geven.
|
Marcoss | vrijdag 20 oktober 2023 @ 19:23 |
Terwijl zij voor 2024 nog een contract had bij Jumbo.. dat project implodeert ook behoorlijk |
TargaFlorio | vrijdag 20 oktober 2023 @ 23:14 |
Opheffen? |
Pistolero | zaterdag 21 oktober 2023 @ 10:07 |
Acht de kans vrij groot dat die ploeg na 2024 wordt opgeheven inderdaad. van Empel was al ontevreden en zal dan wel vertrekken. Markus en Henderson zijn de enige andere goede rensters die ze hebben, als die ook nog vertrekken is het wel definitief klaar, dan heb je alleen nog een hoogbejaarde Vos voor 2025 over. |
DiegoFuser | zaterdag 21 oktober 2023 @ 10:32 |
Jullie geloven niet in de werken van Jos van Emden? |
Pistolero | zaterdag 21 oktober 2023 @ 10:35 |
quote: Met Jantje Boven en Djos van Emden aan het roer zijn de tegenstanders vissenvoer?
[ Bericht 0% gewijzigd door Pistolero op 21-10-2023 10:42:10 ] |
Sjoerd102 | vrijdag 10 november 2023 @ 10:40 |
https://www.wielerflits.n(...)topt-met-wielrennen/ |
wimderon | dinsdag 12 december 2023 @ 21:35 |
quote: De Giro Donne, de Ronde van Italië bij de vrouwen, zal in 2024 op 7 juli uit de startblokken schieten in Brescia en op 14 juli aankomen in L’Aquila. Het peloton zal in totaal acht etappes afwerken en 12.000 hoogtemeters overbruggen. Het parcours werd dinsdag gepresenteerd in Milaan. Voortaan zal de rittenkoers overigens georganiseerd worden door RCS Sport, dat ook de regie bij de mannen in handen heeft.
De debatten openen met een individuele tijdrit van 14,6km in Brescia. In de ritten nadien volgen er twee met aankomst bergop, namelijk de derde (in Toana) en de zevende (koninginnenetappe met finish in Blockhaus). De achtste en laatste etappe, van Pescara naar L’Aquila, kan het eindklassement nog flink door elkaar schudden met de Castel del Monte, een beklimming van eerste categorie op 45km van de meet.
|
TargaFlorio | zaterdag 16 december 2023 @ 12:09 |
quote: Dan zit ik met mijn gedachten toch vooral in Frankrijk.  |
buzz1291 | zaterdag 16 december 2023 @ 20:24 |
quote: De zwarte kas van Frits van Eerd zal er wel voor een deel tussen gezeten hebben naast dat het chanteren van leveranciers voor een cashback in de wielerpot niet meer werkte |
buzz1291 | zaterdag 16 december 2023 @ 20:25 |
quote: Wie wel? vraag het Gianni Vermeersch maar eens |
wimderon | zondag 14 januari 2024 @ 13:34 |
Staat Pat weer op punt dit jaar? De vrouwenploeg heerst in ieder geval in Australië met Wollaston die haar eerste WT-koers wint in de eerste etappe en Gigante die gigantisch uithaalt op Willunga Hill en daarmee tevens het algemeen klassement wint. Tussendoor won Uttrup Ludwig de tweede etappe op de gekende aankomst in Stirling. |
Pistolero | donderdag 18 januari 2024 @ 13:47 |
https://www.rouleur.cc/bl(...)m-visma-lease-a-bike
Djos smijt even de hele voormalige staf van het vrouwenteam onder de bus, lol.
Al zal hij ongetwijfeld wel een punt hebben gezien hoe waardeloos het de afgelopen jaren ging. |
DiegoFuser | donderdag 18 januari 2024 @ 14:41 |
Met Djos aan het roer noteren we Fem alvast als winnares van alles. |
TargaFlorio | vrijdag 19 januari 2024 @ 16:10 |
Altijd #TeamDjos
Slechter presteren kan ook niet. |
TargaFlorio | zaterdag 20 januari 2024 @ 15:47 |
Nog 5 km in Spanje. |
Felagund | zaterdag 20 januari 2024 @ 15:54 |
quote: Rüegg wint. |
wimderon | zaterdag 20 januari 2024 @ 19:14 |
quote: Het gelijk van Jos. |
wimderon | zaterdag 20 januari 2024 @ 19:15 |
Gaan we overigens met zo'n helmen rondrijden?
 |
franklop | zaterdag 20 januari 2024 @ 19:18 |
quote: Die heeft haar ruegg gerecht |
wimderon | maandag 22 januari 2024 @ 22:45 |
EF is wel massaal op de brommer voorlopig en dat met de staf van de door Jos afgemaakte Jumbo-ploeg van vorig seizoen aan het roer.

Gisteren won dit talentje van 22. Vandaag Ruegg tweede achter Gasparrini doordat Ruegg de verkeerde kant koos in de laatste bocht en helemaal om lead out Persico heen moest.
[ Bericht 42% gewijzigd door wimderon op 23-01-2024 16:31:01 ] |
Wienerschnitzels | dinsdag 23 januari 2024 @ 09:58 |
Kan het bij dominante wielerploeg SD Worx nóg beter dan vorig jaar? 'Ehh... nee!'
Voor de liefhebber. |
Bill_Hillie | dinsdag 23 januari 2024 @ 10:23 |
quote: Niks tegen SD Worx of die dames die daar fietsen, maar ik hoop inderdaad maar dat er wat meer ploegen tegen het niveau van SD Worx aanzitten komend seizoen, want ben geen fan van een te dominante ploeg die de prijzen verdeelt. |
TheArt | zaterdag 27 januari 2024 @ 06:59 |
Rosita Reijnhout wint de CEGORR (die bij de vrouwen wat anders heet) na een late solo  |
wimderon | zaterdag 27 januari 2024 @ 07:27 |
Het Jos van Emden-effect, jawel!
Uttrup die weer op z'n Uttrups Wlodarczyk het gat alleen wilde laten dichten  |
Steven184 | zaterdag 27 januari 2024 @ 08:23 |
quote: Het is weerzinwekkend om naar Uttrups manier van rijden te kijken. |
Fretwork | zaterdag 27 januari 2024 @ 08:59 |
De vrouwelijke Anton Tolhoek  |
Immerdebestebob | zaterdag 27 januari 2024 @ 08:59 |
quote: Daar heeft ze toch vooral haarzelf mee? |
Frozen-assassin | zaterdag 27 januari 2024 @ 10:22 |
Djos kwam en zag en overwon |
Faraday01 | zaterdag 27 januari 2024 @ 10:28 |
quote: SD Worx - Protime heeft een groooooooooot probleem  |
Pistolero | zaterdag 27 januari 2024 @ 10:34 |
quote: Met Djos aan het roer zijn de tegenstanders vissenvoer. Fem gaat ALLES winnen dit seizoen. |
Faraday01 | zaterdag 27 januari 2024 @ 10:35 |
quote: En Vos blijkt opeens weer helemaal terug en vliegt over alle heuvels
Even nodig gehad om de foodcoach app in te stellen op de dames maar nu is het gedaan voor de rest. |
Steven184 | zaterdag 27 januari 2024 @ 10:55 |
quote: Zeker, maar ze is uitermate dom. Zelfs Rui Costa doet meer. |
DiegoFuser | zaterdag 27 januari 2024 @ 11:07 |
quote: Is er al iets bekend over het wegprogramma van Fem, en vanaf wanneer ze ALLES gaat winnen? Blijft ze nog door crossen zoals vorig jaar of is het WK ook haar laatste cross?
Puck gaat een voorjaar rijden van Strade tot en met Vlaanderen. En Alvarado wil naar de Tour de Femme.
Deze bakvis van Jumbo kende ik trouwens niet. |
Wienerschnitzels | zaterdag 27 januari 2024 @ 12:09 |

Cadel wordt ook niet ouder. |
Immerdebestebob | zaterdag 27 januari 2024 @ 12:14 |
Wel sympathiek dat niemand haar even feliciteert  |
Remco | zaterdag 27 januari 2024 @ 12:46 |
quote: En lijkt ook nog wel vrij scherp te staan. |
Szura | zaterdag 27 januari 2024 @ 12:50 |
quote: Zag er als 25-jarige natuurlijk al uit als 45 |
Felagund | zaterdag 27 januari 2024 @ 13:34 |
quote: Wat een contrast met haar teamgenoot Lieke Nooijen.  |
heywoodu | zaterdag 27 januari 2024 @ 14:49 |
quote: En Woldarczyk die zit te huilen na afloop, met de Eurosportcommentator: "Those aren't tears of sadness, those are tears of joy."
Uhuh, huilen van blijdschap als je net een meter tekort komt voor een grote zege. |
Immerdebestebob | zaterdag 27 januari 2024 @ 15:12 |
Is zij de kleindochter van Cadel? |
Pino112 | zaterdag 27 januari 2024 @ 15:17 |
quote: Leuk meisje, echt een poppetje. |
Fretwork | donderdag 8 februari 2024 @ 12:13 |
Wiebes is nog steeds boos dat een ploeggenoot op een EK aanviel en won. Echt een prima tactiek, ook om druk bij anderen te leggen.
Wat een ongelooflijk gezeik. |
DeeBee | donderdag 8 februari 2024 @ 12:38 |
Lorena, kijk eens tokkie en jankend, ja ho maar |
chufi | donderdag 8 februari 2024 @ 12:59 |
Tis weer het begin van het sseizoen .. vallen en opstaan dus |
Bill_Hillie | donderdag 8 februari 2024 @ 13:10 |
Ik doe eens eens een voorspelling: 1) Wiebes 2) Consonni 3) Georgi |
Bill_Hillie | donderdag 8 februari 2024 @ 13:18 |
Dat ging wel weer vrij makkelijk allemaal. |
Tommeke | donderdag 8 februari 2024 @ 15:01 |
quote: Op donderdag 8 februari 2024 12:13 schreef Fretwork het volgende:Wiebes is nog steeds boos dat een ploeggenoot op een EK aanviel en won. Echt een prima tactiek, ook om druk bij anderen te leggen. Wat een ongelooflijk gezeik. Begon ze daar weer over? Tactisch gezien was dat voor ‘t eerst sinds heel lang dat de Nederlandse vrouwen perfect slim reden. En het is ook een beetje verdelen en heersen hè? |
Fretwork | donderdag 8 februari 2024 @ 15:21 |
quote: Op donderdag 8 februari 2024 15:01 schreef Tommeke het volgende:[..] Begon ze daar weer over? Tactisch gezien was dat voor ‘t eerst sinds heel lang dat de Nederlandse vrouwen perfect slim reden. En het is ook een beetje verdelen en heersen hè? Was tactisch gezien heel sterk, ware het niet dat iedereen zegt dat het niet de bedoeling was. Is het dan tactiek? |
wimderon | donderdag 8 februari 2024 @ 19:36 |
quote: Ik snap wel dat je je genaaid voelt als je een zekere titel door de vingers ziet glippen als er tegen gemaakte afspraken in wordt gekoerst. Alleen moet je dan maar op je lip blijven als het alsnog afgemaakt wordt en er hoogstens intern op terug komen. |
Fretwork | donderdag 8 februari 2024 @ 22:45 |
quote: Op donderdag 8 februari 2024 19:36 schreef wimderon het volgende:[..] Ik snap wel dat je je genaaid voelt als je een zekere titel door de vingers ziet glippen als er tegen gemaakte afspraken in wordt gekoerst. Alleen moet je dan maar op je lip blijven als het alsnog afgemaakt wordt en er hoogstens intern op terug komen. Per saldo is Wiebes beter af bij Nederland dan pak em beet, Luxemburg. Je, natuurlijk had ze gehoopt dat ze zou winnen, maar Bredewold zou ook achtervolgd hebben als iemand anders had gedemarreerd. Dus ook intern vind ik het bullshit eigenlijk, om een Nederlandse te laten winnen was het een uitmuntende tactiek. |
wimderon | donderdag 8 februari 2024 @ 23:02 |
quote: Op donderdag 8 februari 2024 22:45 schreef Fretwork het volgende:[..] Per saldo is Wiebes beter af bij Nederland dan pak em beet, Luxemburg. Je, natuurlijk had ze gehoopt dat ze zou winnen, maar Bredewold zou ook achtervolgd hebben als iemand anders had gedemarreerd. Dus ook intern vind ik het bullshit eigenlijk, om een Nederlandse te laten winnen was het een uitmuntende tactiek. Dat heeft niet veel met hopen te maken voor Wiebes. Er was letterlijk afgesproken dat in de laatste ronde iedereen in dienst van haar zou rijden. Dat dit een prima tactische move was doet daar weinig aan af. |
Fretwork | donderdag 8 februari 2024 @ 23:11 |
quote: Op donderdag 8 februari 2024 23:02 schreef wimderon het volgende:[..] Dat heeft niet veel met hopen te maken voor Wiebes. Er was letterlijk afgesproken dat in de laatste ronde iedereen in dienst van haar zou rijden. Dat dit een prima tactische move was doet daar weinig aan af. Dan mag de bondscoach het zich persoonlijk aanrekenen. |
Bill_Hillie | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:51 |
Ik speel op safe en zeg dat Wiebes vandaag weer gaat winnen  |
franklop | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:53 |
Veel breder kan de weg niet zijn |
Bill_Hillie | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:54 |
Oef die valpartij had een stuk erger kunnen aflopen |
Frozen-assassin | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:54 |
Au au au |
Pino112 | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:55 |
Dat peloton is van boven niet te onderscheiden qua teams, allemaal blauw en paars. |
Bill_Hillie | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:55 |
Toch weer Wiebes maar dit was wel iets spannender. |
Pino112 | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:56 |
Goede hekken ook op 500m |
Frozen-assassin | vrijdag 9 februari 2024 @ 12:56 |
SD Worx komt pas laatste 2km op zetten van achteren uit en wint
Wel dankzij wegen van 30 meter breed |
Van_Poppel | zaterdag 10 februari 2024 @ 12:04 |
De dames gaan straks 10km a 7% klimmen |
franklop | zaterdag 10 februari 2024 @ 12:54 |
Beginnen inmiddels. 3 vrouwen met 2,5 minuut voor bij start klim
2 zijn er na paar honderd meter afgehaakt |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2024 @ 12:57 |
Sprinter Wiebes sloopt bergop drie kwart van het peloton  |
Van_Poppel | zaterdag 10 februari 2024 @ 12:58 |
Nog amper 20 vrouwen in het peloton |
franklop | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:02 |
quote: Wiebes is dan wel een sprinter++ die kan heus wel een heuvel op |
franklop | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:04 |
Gert Verhulst nu ook bijna bijgehaald |
Aguero | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:15 |
Gaat Klimmer Kopecky dit jaar alles winnen? |
Dale__Cooper | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:19 |
quote: Ze staat op het oog scherper dan ooit. |
Steven184 | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:19 |
quote: Enkel af en toe geklopt door Demi. |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:21 |
quote: Niet van klimmer Bradbury vandaag |
Aguero | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:21 |
quote: De Australische Jay Vine  |
Dale__Cooper | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:22 |
De turbo is aangeslagen bij Kopecky. |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:23 |
quote: Bradbury kijkt meer om dan ze vooruit kijkt  |
Frozen-assassin | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:23 |
 |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:24 |
quote: Rondere wielen |
Mykonos | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:25 |
Jammer voor Bradbury  |
Frozen-assassin | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:25 |
quote: Boek van vrouwenwielrennen 2024 kunnen we alvast sluiten. |
Dale__Cooper | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:27 |
Sterk |
Szura | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:27 |
Lotte Kopecky is een man |
Remco | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:27 |
quote: Ik ben er bang voor maar heb er geen zin in. |
Mykonos | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:27 |
Nee, dit kan niet. |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:28 |
quote: Fem gaat Kopecky pijn doen  |
Frozen-assassin | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:30 |
quote: Nadeel van Fem is natuurlijk dat ze op alles moet reageren bij blok van SD Worx. |
DeeBee | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:37 |
Het zeer onsympathieke stopcontact |
Rellende_Rotscholier | zaterdag 10 februari 2024 @ 13:50 |
Dit gaat toch wel een eind voorbij de grens van het geloofwaardige. |
DeeBee | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:11 |
quote: De immer kritiekloze juichaapjes van Sporza schrijven artikel na artikel, maar dit is van niveautje Wiggins die ineens de Tour wint |
Rellende_Rotscholier | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:12 |
quote: Op zaterdag 10 februari 2024 14:11 schreef DeeBee het volgende:[..] De immer kritiekloze juichaapjes van Sporza schrijven artikel na artikel, maar dit is van niveautje Wiggins die ineens de Tour wint Zelfs Raul Alarcon vindt dat dit wat te ver gaat. |
The_Undertone | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:15 |
quote: Op zaterdag 10 februari 2024 14:11 schreef DeeBee het volgende:[..] De immer kritiekloze juichaapjes van Sporza schrijven artikel na artikel, maar dit is van niveautje Wiggins die ineens de Tour wint Vlamingen doperen niet, ze worden enkel geflikt door vervuilde supplementen. Ollanders zijn gewoon arrogant en jaloers. |
DiegoFuser | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:36 |
Dit kan niet nee. En dan moet de meest ongeloofwaardige renster van het peloton nog aan haar seizoen beginnen. Bakpoeder Marlen. Die zichzelf dit jaar volledig richt op het rondewerk en iedereen bergop erop gaat leggen. |
wimderon | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:44 |
quote: Dit is eigenlijk wel prima, anders heeft Vollering helemaal geen tegenstand. Extra pigment is dat het leuke soaps op kan leveren, zeker indien een Reusser zich ook gaat melden en ze ook nog met Wiebes zitten.
Beter zou natuurlijk zijn dat SD een tikkeltje minder dominant zou zijn, maar dat gaat niet het geval zijn zolang Vollering niet bij UAE rijdt. |
Bill_Hillie | zaterdag 10 februari 2024 @ 14:53 |
Is dit nou zo ongeloofwaardig van iemand die vorig jaar 2e in de Tour de France werd? Verder blijft het jammer natuurlijk dat de beste klimmer, allrounder, sprinter en tijdrijder bij één ploeg zitten. |
DeeBee | zaterdag 10 februari 2024 @ 17:03 |
Dat was al net zo lachwekkend natuurlijk
Ze lost Realini die 15 kilo weegt op een klim van 10+ km, 3 weken nadat ze de afvallingskoers wint als een Watt kanon op de baan, not normal
Het is overduidelijk dat ze de Tour wilt winnen, dus dat wordt vuurwerk met heel SD Worx wat elkaar eraf gaat proberen te rijden 100km van de finish  |
Bill_Hillie | zondag 11 februari 2024 @ 12:20 |
quote: Op zaterdag 10 februari 2024 17:03 schreef DeeBee het volgende:Dat was al net zo lachwekkend natuurlijk Ze lost Realini die 15 kilo weegt op een klim van 10+ km, 3 weken nadat ze de afvallingskoers wint als een Watt kanon op de baan, not normalHet is overduidelijk dat ze de Tour wilt winnen, dus dat wordt vuurwerk met heel SD Worx wat elkaar eraf gaat proberen te rijden 100km van de finish  Het is wel een beetje de vrouwelijke Wout van Aert hè Het hoeft ook niet allemaal 'normaal' te gaan. Dat maakt het zo'n leuke sport. |
Pino112 | zondag 11 februari 2024 @ 12:55 |
Hup kopgroep |
The_Undertone | zondag 11 februari 2024 @ 13:06 |
Dat er nu nog andere ploegen met SD-Worx meerijden  |
Bill_Hillie | zondag 11 februari 2024 @ 13:11 |
Ik vrees dat dit in de laatste honderden meters alsnog mis gaat. |
Van_Poppel | zondag 11 februari 2024 @ 13:12 |
Wright kraakt |
The_Undertone | zondag 11 februari 2024 @ 13:12 |
Team Kraak |
franklop | zondag 11 februari 2024 @ 13:17 |
Amber kraakt nog niet |
franklop | zondag 11 februari 2024 @ 13:18 |
Regiegoden |
franklop | zondag 11 februari 2024 @ 13:18 |
Publiek gaat uit zijn dak |
Pino112 | zondag 11 februari 2024 @ 13:18 |
Spannond |
Van_Poppel | zondag 11 februari 2024 @ 13:18 |
Kraak  |
H.Vviv | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
Fijn dat SD Worx niet alles wint in de UAE Tour. |
franklop | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
Ze red het net! |
Bill_Hillie | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
quote: En ik ben heel blij dat dit net niet gebeurt.  |
Pino112 | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
Jaaaa ach pulleton |
Frozen-assassin | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
JAAAAAAAAA |
The_Undertone | zondag 11 februari 2024 @ 13:19 |
Leuke chute en amateuristisch camerawerk, Emiraat-goden. Gelukkig won Kraak nog |
Bill_Hillie | zondag 11 februari 2024 @ 13:25 |
Leuke meid wel die Amber...mooi steenkolenengels ook  |
wimderon | zondag 11 februari 2024 @ 16:28 |
SD zal hoogstens een keer de schouders ophalen dat ze te laat waren vandaag.
De mokerdomme andere ploegen met hun 'slimme' strategie door niets te doen, zelfs toen SD al iedereen had ingezet, staan met lege handen terwijl SD hun ritten al binnen had. En als het dan al te laat is opeens alsnog paniekerig de hele ploeg inzetten. |
wimderon | zondag 11 februari 2024 @ 16:34 |
quote: Op zaterdag 10 februari 2024 14:53 schreef Bill_Hillie het volgende:Is dit nou zo ongeloofwaardig van iemand die vorig jaar 2e in de Tour de France werd? Verder blijft het jammer natuurlijk dat de beste klimmer, allrounder, sprinter en tijdrijder bij één ploeg zitten. Voordat ze naar SD ging was Kopecky een redelijk rappe sprintster die het op heuvelparcoursen al van het overleven op de heuvels moest hebben. Inmiddels kan ze nog steeds rap aankomen, rijdt ze iedereen los op de heuvels en is ze en passant wereldtop geworden in het tijdrijden én het hooggebergte. |
Tommeke | zondag 11 februari 2024 @ 16:42 |
quote: Op zondag 11 februari 2024 16:34 schreef wimderon het volgende:[..] Voordat ze naar SD ging was Kopecky een redelijk rappe sprintster die het op heuvelparcoursen al van het overleven op de heuvels moest hebben. Inmiddels kan ze nog steeds rap aankomen, rijdt ze iedereen los op de heuvels en is ze en passant wereldtop geworden in het tijdrijden én het hooggebergte. Wat bedoel je nu? In het vrouwenwielrennen wordt niet gepakt. Groetjes Marijn. |
Szura | zondag 11 februari 2024 @ 16:44 |
quote: En Belgen doperen niet. Nooit. Groetjes Sporza. |
Zwansen | zondag 11 februari 2024 @ 17:07 |
Heeft het ook niet een beetje te maken met het feit dat het vrouwenpeloton in de breedte kwalitatief nogal matig is? Als je een keertje een echt talent hebt die ook nog eens serieus traint dan kan die al vrij snel veel beter zijn dan de rest. |
wimderon | dinsdag 13 februari 2024 @ 18:40 |
quote: Partij voor de Dieren fel tegen finishlocatie openingsrit Tour de France Femmes
De Partij voor de Dieren Den Haag heeft vragen gesteld bij de finish van de eerste etappe van de komende Tour de France Femmes. De openingsrit van de Franse ronde zal finish in Kijkduin, Den Haag, maar de politieke partij maakt zich zorgen om de natuur in de regio.
Waar wringt nu de schoen: Kijkduin ligt tussen twee Natura 2000-gebieden in. “De toeters en bellen van een grote internationale wielerwedstrijd zullen de rust en leefomgeving verstoren voor dier en natuur. Daar maken we ons zorgen om”, geeft Robin Smit, raadslid van de Partij voor de Dieren in Den Haag, aan in een persbericht. “Den Haag neemt allerlei maatregelen om kwetsbare natuurgebieden te beschermen.”
“Een sportevenement organiseren rondom deze natuurgebieden staat hier haaks op”, aldus Smit. “De meest kwetsbare natuurgebieden van de stad moeten we niet blootstellen aan nog meer verstoring. We moeten ons niet blindstaren op grootschalige evenementen die een bedreiging kunnen zijn voor dier en natuur.”
De Partij voor de Dieren wil daarom van de wethouder weten hoe de gevolgen op de omliggende natuur zijn afgewogen bij de keuze voor Kijkduin als finishplaats van de eerste etappe. Er was recent ook al commentaar op de Posbank als NK-scherprechter. Dit leidde tot een spoedoverleg tussen de betrokken partijen en een verduidelijking van de maatregelen om er het meest duurzame NK ooit van te maken. “Een voorbeeld waar we als stad van moeten leren”, stelt Smit.
Wethouder ‘stomverbaasd’ Hilbert Bredemeijer, wethouder Sport van de gemeente Den Haag, is ‘stomverbaasd’ door het standpunt van de Partij voor de Dieren. “Dat dit sportieve feest waar de hele stad van gaat genieten, wordt gebruikt om zo’n punt te maken. En zal het veel meiden inspireren om zelf op de fiets te stappen en inwoners om te gaan sporten”, laat hij weten aan Omroep West.
Het evenement zal volgens Bredemeijer worden georganiseerd ‘met respect voor de natuur’. “Het is nota bene een fietsevenement. Daarnaast vindt de finish in Kijkduin plaats op de openbare weg en niet in een natuurgebied. Dit is een unieke kans voor Den Haag. Goede verslaggeving en mooie beelden van Den Haag zijn daarvoor ontzettend belangrijk. Daarom zal er gebruik worden gemaakt van helikopters, zoals afgesproken in het vergunningsproces.”
|
Steven184 | dinsdag 13 februari 2024 @ 19:24 |
quote: Gelukkig is het in de zomer altijd heel rustig in deze natuurgebieden. |
TommyL0204 | dinsdag 13 februari 2024 @ 20:53 |
Ik snap het wel. Van dat gegil van Uttrup Ludwig raakt de hele flora en fauna daar van slag |
wimderon | donderdag 15 februari 2024 @ 19:27 |
Vos meteen weer tweede in de eerste etappe van de sterk bezette Setmana Ciclista Volta Femenina de la Comunitat Valenciana. |
TargaFlorio | vrijdag 16 februari 2024 @ 10:34 |
Voske  |
Pistolero | vrijdag 16 februari 2024 @ 16:06 |
Het altijd walgelijke SD-Worx wint weer eens via de totaal ongeloofwaardige Reusser.
Vosgodin heeft wel weer direct de schroeibenen teruggevonden.  |
TargaFlorio | vrijdag 16 februari 2024 @ 16:10 |
quote: Op vrijdag 16 februari 2024 16:06 schreef Pistolero het volgende:Het altijd walgelijke SD-Worx wint weer eens via de totaal ongeloofwaardige Reusser. Vosgodin heeft wel weer direct de schroeibenen teruggevonden.  Hopelijk kan Vos dit niveau vasthouden, ben/was toch wel een beetje bang dat het onderhand gedaan is met het succes. |
Pistolero | vrijdag 16 februari 2024 @ 16:17 |
quote: Echt klassementen rijden zoals vroeger zit er waarschijnlijk niet meer in met het geweld van Vollering, Kopecky, etc.
Maar in het voorjaar en de sprints kan ze heus nog wel prima resultaten bij elkaar rijden lijkt me. |
TargaFlorio | vrijdag 16 februari 2024 @ 16:19 |
quote: Op vrijdag 16 februari 2024 16:17 schreef Pistolero het volgende:[..] Echt klassementen rijden zoals vroeger zit er waarschijnlijk niet meer in met het geweld van Vollering, Kopecky, etc. Maar in het voorjaar en de sprints kan ze heus nog wel prima resultaten bij elkaar rijden lijkt me. Klassementen reken ik niet op, dat is echt verleden tijd. |