Dat gaat een flinke snoer wordenquote:
Wat een vreselijk filmpje. Ik hoop echt dat hij de pannen van het dak gaat spelen, maar tering wat een rotkop en houding heeft die gast.quote:
De scouting is nog te druk bezig met het vinden van een paar nieuwe verdedigers.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 22:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
15 miljoen.
Je zou toch rekenen op een fatsoenlijke scouting zoals PSV in het verleden wel vaker had.
Gaat moeilijk nu Studio Sport maandje niet uitzend. Pas midden augustus beginnen ze weer.quote:Op zondag 9 juli 2023 00:21 schreef De_Pel het volgende:
[..]
De scouting is nog te druk bezig met het vinden van een paar nieuwe verdedigers.
quote:Op zaterdag 8 juli 2023 22:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
15 miljoen.
Je zou toch rekenen op een fatsoenlijke scouting zoals PSV in het verleden wel vaker had.
Toen dacht ik: geen probleem, ik speel wel met 7. Ik heb veel met dat cijfer. Ik kom uit Rotterdam, uit de wijk Zevenkamp. Ik ben geboren op 17 juni, daar zit in een 7 in. Mijn zusje is geboren op de 27ste en mijn zoontje op de 25ste, twee plus vijf is zeven. Ga zo maar door. Ik debuteerde met rugnummer 37 en ik was 17. Het nummer komt steeds terug.'quote:Op zaterdag 8 juli 2023 21:27 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wat een vreselijk filmpje. Ik hoop echt dat hij de pannen van het dak gaat spelen, maar tering wat een rotkop en houding heeft die gast.
Hij komt nog uit Kampoe ook, dat verklaart het een en ander.quote:Op zondag 9 juli 2023 01:51 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Toen dacht ik: geen probleem, ik speel wel met 7. Ik heb veel met dat cijfer. Ik kom uit Rotterdam, uit de wijk Zevenkamp. Ik ben geboren op 17 juni, daar zit in een 7 in. Mijn zusje is geboren op de 27ste en mijn zoontje op de 25ste, twee plus vijf is zeven. Ga zo maar door. Ik debuteerde met rugnummer 37 en ik was 17. Het nummer komt steeds terug.'
Ik vind dit vrij geniaal anders
Aan bescheidenheid nog niets ingeleverd, dat is wel klasse, is ook een enorme stap weer van Ajax naar Brugge naar PSV, afwachten of de volgende club Utrecht wordt of toch Man City.quote:
Ook wel bijzonder, een speler die zijn hele carrière stapjes zijwaarts doet maar zichzelf nog steeds de beste vindt.quote:Op zondag 9 juli 2023 09:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Aan bescheidenheid nog niets ingeleverd, dat is wel klasse, is ook een enorme stap weer van Ajax naar Brugge naar PSV, afwachten of de volgende club Utrecht wordt of toch Man City.
Van dat Ajax naar Brugge was niet eens zijwaarts maar een stap omlaag, Brugge heeft nu wel een jasje uitgedaan geloof ik.quote:Op zondag 9 juli 2023 09:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Ook wel bijzonder, een speler die zijn hele carrière stapjes zijwaarts doet maar zichzelf nog steeds de beste vindt.
Ik vind het wel een leuk ventje hoor, doet me een beetje aan Van der Gijp denken, die kon ook geweldig voetballen maar liet dat te weinig zien.quote:Op zondag 9 juli 2023 09:53 schreef de_boswachter het volgende:
Ik denk dat er weinig voetballers zijn aan wie ik een grotere teringhekel heb als Noa Lang. Maar nu hij voor PSV komt spelen… toch wel lekker om ook eens zo’n smeerlapje in je elftal te hebben zeg. En iedereen nu al viesmad, heel mooi. Gastje heeft overal schijt aan. Hier gaan we veel plezier van beleven boys
Nouja hij ging daar wel spelen en Europees deden die het niet slechter. Alle drie min of meer vergelijkbaar niveau denk ik.quote:Op zondag 9 juli 2023 09:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van dat Ajax naar Brugge was niet eens zijwaarts maar een stap omlaag, Brugge heeft nu wel een jasje uitgedaan geloof ik.
Mag toch hopen dat die Voice mongool geen PSV supporter isquote:Op zondag 9 juli 2023 10:05 schreef Malavita het volgende:
[..]
Je eigen speler een blessure toewensen![]()
Past wel bij dat tokkievolk in Utrecht.quote:Op zondag 9 juli 2023 09:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Aan bescheidenheid nog niets ingeleverd, dat is wel klasse, is ook een enorme stap weer van Ajax naar Brugge naar PSV, afwachten of de volgende club Utrecht wordt of toch Man City.
In principe was dat met Gakpo alleen al gelukt, dus de helft van Madueke plus Gakpo was wel beschikbaar om te herinvesteren. Of dit hele goeie aankopen zijn gaan we zien.quote:Op zondag 9 juli 2023 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Is het geld al weer niet een heel eind op, met die 25 miljoen voor Pepi en Lang
Er moesten vorig jaar ook wat gaten gedicht worden toch?
Selectie wordt kleiner, Madueke en Gakpo hebben geld binnengebracht, Hazard, Fábio Silva en Jarrad Branthwaite zijn inmiddels weg (wat scheelt in de kosten) Sangaré gaat vrijwel zeker weg maar dan moet er wel een vervanger komen. Misschien dat Ramalho en/of Veerman nog vertrekken. Ik denk dat er nog wel geld is, want PSV mikte op 5 versterkingen en die tel ik nog niet.quote:Op zondag 9 juli 2023 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Is het geld al weer niet een heel eind op, met die 25 miljoen voor Pepi en Lang
Er moesten vorig jaar ook wat gaten gedicht worden toch?
Je zou vooral denken dat er wat verdedigers nodig zijn, zeker met het spel van Bosz. Nu lijken ze dat in Eindhoven al een jaar of 8 de minst belangrijke linie te vinden, maar toch.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
Selectie wordt kleiner, Madueke en Gakpo hebben geld binnengebracht, Hazard, Fábio Silva en Jarrad Branthwaite zijn inmiddels weg (wat scheelt in de kosten) Sangaré gaat vrijwel zeker weg maar dan moet er wel een vervanger komen. Misschien dat Ramalho en/of Veerman nog vertrekken. Ik denk dat er nog wel geld is, want PSV mikte op 5 versterkingen en die tel ik nog niet.
Daar moeten we gewoon 3 nieuwe basisspelers voor hebben, die dan ook echt voldoende niveau hebben. PSV kennende gaat dat niet gebeuren en is het dan weer huilen het hele seizoen.quote:Op zondag 9 juli 2023 13:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je zou vooral denken dat er wat verdedigers nodig zijn, zeker met het spel van Bosz. Nu lijken ze dat in Eindhoven al een jaar of 8 de minst belangrijke linie te vinden, maar toch.
PSV heeft aangegeven de selectie terug te willen brengen naar 24 spelers. Op dit moment heeft PSV, Teze, Obispo, Ramalho, Mauro jr., van Aanholt, Mwene, Sambo, Baumgartl, Boscagli, Oppegard onder contract.quote:Op zondag 9 juli 2023 13:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je zou vooral denken dat er wat verdedigers nodig zijn, zeker met het spel van Bosz. Nu lijken ze dat in Eindhoven al een jaar of 8 de minst belangrijke linie te vinden, maar toch.
boekjaar 22/23 is positief afgesloten dankzij Gakpo en zeker met de transfer van Madueke. Deel daarvan is opgegaan aan bijvoorbeeld Hazardquote:Op zondag 9 juli 2023 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Is het geld al weer niet een heel eind op, met die 25 miljoen voor Pepi en Lang
Er moesten vorig jaar ook wat gaten gedicht worden toch?
Hij gaat nu voor een seizoenskaart bij FC Eindhoven.. daar speelt een spits die de horloge van Dolberg heeft gestolen.quote:
Die gaat nu dus Elders kijkenquote:
Nee Leon. Dat staat er toch.quote:
Hij heeft wel België heet gemaakt!quote:Op zondag 9 juli 2023 18:17 schreef Scrummie het volgende:
https://www.instagram.com/reel/CueWW1xIjQt/
Héél veel succes met Noa Lang.
Ik hoop voor PSV dat hij blijft, ik vind hem wel een leuke speler.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:24 schreef tompsv18 het volgende:
Gaan nu ook wat geruchten dat AC Milan interesse heeft in Bakayoko. Is wel hun tweede keus. Zouden tot 25 miljoen willen gaan. In de winterstop natuurlijk ook al PSG die 15 miljoen wilde betalen, dus hij staat er goed op. Sinds kort international van België.
25 miljoen. Wat een belediging. Gelukkig is John De Jong vertrokken anders had ie het bod geaccepteerd.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:24 schreef tompsv18 het volgende:
Gaan nu ook wat geruchten dat AC Milan interesse heeft in Bakayoko. Is wel hun tweede keus. Zouden tot 25 miljoen willen gaan. In de winterstop natuurlijk ook al PSG die 15 miljoen wilde betalen, dus hij staat er goed op. Sinds kort international van België.
Binnen een paar wedstrijden de nieuwe publiekslieveling..samen met Xavi uiteraard.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:17 schreef Scrummie het volgende:
https://www.instagram.com/reel/CueWW1xIjQt/
Héél veel succes met Noa Lang.
Dat niet, maar er is al wel flink uitgegeven. Aan aanvallers. Verdedigers lijken weer beetje sluitstuk van de begroting te worden.quote:
Je vergeet El Ghazi.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:47 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Binnen een paar wedstrijden de nieuwe publiekslieveling..samen met Xavi uiteraard.
PSV en buitenspelers is altijd een gouden combinatie.
Sinds ik het een beetje volg en kan herinneren.
Robben
Farfan
Balasz Doedelzak
Mertens
Depay
Lozano
Gakpo
Madueke
PSV heeft al 10 verdedigers onder contract, slechts 4-5 middenvelders en een stuk of 6-7 aanvallers. Er zal eerst wat verkocht/verhuurd moeten worden in die laatste linie, anders bestaat straks de helft van je selectie uit verdedigers.quote:Op zondag 9 juli 2023 23:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat niet, maar er is al wel flink uitgegeven. Aan aanvallers. Verdedigers lijken weer beetje sluitstuk van de begroting te worden.
Zou mij niet verbazen. Die willen graag in de middenmoot spelen gezien hun interesse in Reijnders.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:24 schreef tompsv18 het volgende:
Gaan nu ook wat geruchten dat AC Milan interesse heeft in Bakayoko. Is wel hun tweede keus. Zouden tot 25 miljoen willen gaan. In de winterstop natuurlijk ook al PSG die 15 miljoen wilde betalen, dus hij staat er goed op. Sinds kort international van België.
Die hebben Pulisic al gehaald geloof ik dus denk niet dat ze Reijnders nog willen.quote:Op maandag 10 juli 2023 05:53 schreef CR7 het volgende:
[..]
Zou mij niet verbazen. Die willen graag in de middenmoot spelen gezien hun interesse in Reijnders.
Omdat die naar Feyenoord wilde. Blijkbaar kijkt ie graag CL vanaf de bank.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:03 schreef daniela_007 het volgende:
Waarom kunnen ze Beelen niet halen? Lijkt me toch een goeie versterking?
Ik kijk ook graag CL vanaf de bank met wat chips of nootjes erbij.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Omdat die naar Feyenoord wilde. Blijkbaar kijkt ie graag CL vanaf de bank.
Leuk dat je hem even uitlegt!quote:Op maandag 10 juli 2023 09:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik kijk ook graag CL vanaf de bank met wat chips of nootjes erbij.
Het zal best een leuke speler zijn maar het verschil is wel dat Feyenoord (als ze blijven) redelijk voorzien is centraal achterin en deze jongen dus voor de breedte en toekomt is gehaald.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Leuk dat je hem even uitlegt!
Maar PSV schijnt dus minder te hebben geboden.
Ja maar zoals ik al uitlegde, dan moeten er ook spelers weg. Je kunt geen selectie met 15 verdedigers onderhouden als PSV.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het zal best een leuke speler zijn maar het verschil is wel dat Feyenoord (als ze blijven) redelijk voorzien is centraal achterin en deze jongen dus voor de breedte en toekomt is gehaald.
Bij PSV heb je een CV van een ander kaliber nodig lijkt me.
En Boudewijn Zenden en Maxime Lestiennequote:
Brumaquote:Op maandag 10 juli 2023 09:34 schreef jpg97 het volgende:
[..]
En Boudewijn Zenden en Maxime Lestienne
Ja leuk.quote:Op maandag 10 juli 2023 10:49 schreef Caland het volgende:
Wat een heerlijk begin van deze werkweek
Geen dramaandag @:coco
Dat is een verdedigerquote:
Die hebben nooit geen geld.quote:Op maandag 10 juli 2023 11:36 schreef Oriente het volgende:
Gerucht: Sergej Milinkovic Savic (Lazio) gaat naar Saudi Arabië, Lazio zal dan gaan informeren bij PSV voor Veerman als opvolger.
Ben wel benieuwd hoe Bosz dat middenveld op gaat lossen, Simons op 10, Veerman op 8?, dan heb je een aardige stofzuiger nodig als VM.quote:Op maandag 10 juli 2023 12:02 schreef GotenSSJ het volgende:
Volgens het AD heeft Lang een individuele training afgewerkt nadat hij van het veld af is gegaan. Lijkt mee te vallen, aldus het AD.
Dat scheelt weer.
Veerman mogen ze hebben voor een miljoentje of 25-30. Gewoon een absurd bedrag noemen en hem nog een jaar hier houden.
Nee joh, niet met onze fantastische verdedigers.quote:Op maandag 10 juli 2023 12:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe Bosz dat middenveld op gaat lossen, Simons op 10, Veerman op 8?, dan heb je een aardige stofzuiger nodig als VM.
Zou een goeie zijn voor Feyenoord.quote:
PSV was zijn eerste keus. Alleen haakte PSV af op het laatst.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Omdat die naar Feyenoord wilde. Blijkbaar kijkt ie graag CL vanaf de bank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |