Vandaag voor het eerst naar de pedicure, maar ik ga wel de F1 kwalificatie missen. Maar die kan ik later terugkijken.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 06:12 schreef Dotteke het volgende:
Morguhde laatste dag van de week en dan weekend.
Jullie nog plannen? Ik niet in ieder geval
O daar wil ik ook een keer doen naar een pedicure, lijkt mij wel lekkerquote:Op vrijdag 28 juli 2023 07:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Vandaag voor het eerst naar de pedicure, maar ik ga wel de F1 kwalificatie missen. Maar die kan ik later terugkijken.
Verder vanavond miniaturen verven.
Ik heb wat voetproblemen, dus ook voor een deel een noodzaak.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 07:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O daar wil ik ook een keer doen naar een pedicure, lijkt mij wel lekker
Dan is het wel fijn dat je daar heen kan gaan.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 07:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik heb wat voetproblemen, dus ook voor een deel een noodzaak.
Ik heb geen verwijzing van de huisarts, maar ik vind het ook niet erg om zelf te betalen.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 08:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dan is het wel fijn dat je daar heen kan gaan.
ALs je problemen hebt wordt het dan ook vergoed door je zorgverzekering?
O oke, ik heb gehoord dat je soms een vergoeding daarvoor kan krijgenquote:Op vrijdag 28 juli 2023 08:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik heb geen verwijzing van de huisarts, maar ik vind het ook niet erg om zelf te betalen.
Een een hele mooie ervaring rijkerquote:
Yep. Straks een goei dutje want weinig geslapen.quote:
Ik denk dat specifiek voor Lush naar ZA gaan toch wat duur uitpakt.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 10:12 schreef Pinnenmutske het volgende:
[..]
Yep. Straks een goei dutje want weinig geslapen.
Btw voor Lush fans: Lush is in ZA veel goedkoper.
Dat is echt heel erg naar. Dikke knuffelquote:Op vrijdag 28 juli 2023 16:14 schreef Sarabi het volgende:
Net weer glucose moeten meten bij de kat. Sinds we de insuline verhoogt hebben vond ik hem er echt beter uitzien. Helaas blijft de waarde nog wel wat achterWel gezakt maar had een stuk meer verwacht.
Ik begin nu wel pas echt te begrijpen dat ze zei dat dit afstellen eerder een marathon is dan een sprint. We zijn er nu al bijna 2 maanden mee bezig.....
Dankjewelquote:Op vrijdag 28 juli 2023 16:49 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dat is echt heel erg naar. Dikke knuffel
Hij kan ook niet zeggen hoe/wat hij voelt. Dat maakt het extra lastig
Erg sneu
Dat is gelukkig!quote:Op vrijdag 28 juli 2023 17:12 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dankjewel
Gelukkig lijkt hij op dit moment er niet erg veel last van te hebben.
Ja, we werden paar uur geleden teruggebeld dat we de insuline weer wat mogen ophogen. Hopelijk is dit de juiste dosisquote:Op vrijdag 28 juli 2023 19:30 schreef Sumppi het volgende:
Wat een traject, Sarabi.Kunnen ze de insuline verder verhogen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |