Ik denk dat ik al zwaarder was met 13. In de brugklas bij de schoolarts was ik 63 kg en ik schaamde met rot.quote:Op woensdag 12 juli 2023 21:55 schreef SQ het volgende:
Ik zit met 53 kilo op een bmi van 19.
Maar de laatste keer dat ik dat woog was ik denk ik 13.
1,20.quote:Op woensdag 12 juli 2023 21:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wa kost dat dan?voor 50 kcal. (snackautomaat??)
Ik hou van je manier van redenerenquote:Op woensdag 12 juli 2023 21:57 schreef SQ het volgende:
1,20.
Voor hetzelfde geld koop ik een snickers, heb je 5 keer zo veel kcal voor je geld.
Ik denk ik ook wel eigenlijk.quote:Op woensdag 12 juli 2023 21:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat ik al zwaarder was met 13. In de brugklas bij de schoolarts was ik 63 kg en ik schaamde met rot.
Die 63 kg had ik al bij de laatste keer schoolarts in groep 8. Ik schaamde me ook enorm. Maar ik was ook gewoon 1,63 met een C-cup voorgevel. Maar ja.quote:Op woensdag 12 juli 2023 21:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat ik al zwaarder was met 13. In de brugklas bij de schoolarts was ik 63 kg en ik schaamde met rot.
Dit helpt bij mij altijd wel om de kcal inname wat lager te houdenquote:Op woensdag 12 juli 2023 22:05 schreef SQ het volgende:
Ook lekker bezig exood!
Bijna verkansie!
Ben ook nog wel benieuwd hoe dat moet straks op vakantie. IF 16/8 gaat zeker niet lukken, dus ik probeer dan maar een two meal principe aan te houden met alleen een ontbijt en een diner en niks er tussen.
Haha die chimchurri, jammerquote:Op woensdag 12 juli 2023 21:53 schreef SQ het volgende:
Goed bezig hoor medusa. En je post soms wel dat je sneller wil, maar hoe kleiner je bent, hoe langer het duurt natuurlijk, ik denk dat dit echt een heel mooi resultaat is al
Ik heb de flow ook echt weer goed opgepakt na een paar dagen schransen in het weekend. Ben het bonusvocht ook weer kwijt. Jammer dat het qua afvallen netto een verloren week was maar ja he, dat krijg je er van
Geen snaaizin dus momenteel en dat is echt bizar lang geleden. Bijna geen suiker eten werkt!
Krijg je zulke lijstjes van:
L: leftover beef chimichurri met rijst. Zonder chimichurri... want die was niet leftoveren 2 kleine wilde perziken
T: uit nieuwsgierigheid een zakje gedroogde banaan met blauwe bessen uit de snackautomaat a 50 kcal. Interessant experiment maar het geld niet waard voor zo weinig kcal
D: gestoomde broccoli, gekruide aardappeltjes en een kaasschnitzel. Mango-ijsje toe.
Totaal zo'n 1300 kcal.
Hoezo niet?quote:Op woensdag 12 juli 2023 22:16 schreef sigme het volgende:
Nou ja. Morgen weer een dag. Al wordt dat vast ook geen beste dag.
Gewoonlijk heb je helemaal gelijk hoor, maar morgen laten we de hond inslapen dus dat wordt geen beste dag, en niet eentje waarvoor ik meer plannen maak dan dat van die hond.quote:Op woensdag 12 juli 2023 22:18 schreef Medusa666 het volgende:
[..]
Hoezo niet?Plannetje maken geen optie van wat je in de ochtend, middag en avond zult nemen (en kcal)?
Oei, heel veel sterkte en heel begrijpelijk hoorquote:Op woensdag 12 juli 2023 22:20 schreef sigme het volgende:
[..]
Gewoonlijk heb je helemaal gelijk hoor, maar morgen laten we de hond inslapen dus dat wordt geen beste dag, en niet eentje waarvoor ik meer plannen maak dan dat van die hond.
Lekker bezig hoor! En als het je eerder is gelukt, kan je het nu ook vast welquote:Op woensdag 12 juli 2023 22:22 schreef vlindertje89 het volgende:
Van 69 naar 60 in 3 maanden is echt rap hoor!
Ik ging in 2021 van 69 naar 56.6, maar dat kostte wel van eind feb tot begin dec.
Daarna heen en weer gejojo'd tussen 56.5-63, met tussendoor ook een half jaar redelijk stabiel tussen 58-59.
Het liefst ga ik naar schommelen in range 55-57, dan zit ik het lekkerst in mijn vel. Eerste doel is nu de 60. Het gaat wel echt even lastig nu. Werk was waanzinnig druk, sporten schoot er daardoor bij in, eten is dan ook niet echt gestructureerd of meest voedzaam. Niet per se alleen maar fastfood ofzo, maar wel te weinig fruit, groente en eiwit. Ik wil wel, maar de energie om het ook echt te doen ontbreekt nog wat en het gedrag laten zien dat daarbij hoort gaat nog iets te vaak mis.
De 20e is mn PT weer terug van vakantie, ik wilde eigenlijk dan 60.0 of net eronder zijn (was 62.0 dag voor zijn vertrek op 23 juni, dus was realistisch doel). We hadden afgesproken dat als hij terug is, we samen een plan gaan maken. Ik ben vanaf de 25e ook vier weken vrij dus hoop dat dat ook meer ruimte geeft om er wat uitgebreider mee bezig te zijn. Wat meer nadenken over eten, meer koken, meer wandelen en sporten. Weer even een basis leggen voor als vakantie weer voorbij is enzo. Ga dit weekend denk ik ook weer even fatsecret aanslingeren en weekplanning maken, en wat vooruit koken. Dat werkt meestal wel om in begin weer even structuur enzo erin te krijgen.
voor mezelluf.. jupquote:Op donderdag 13 juli 2023 09:28 schreef SQ het volgende:
Hoi barrel! Wat een goed vooruitzicht! Is dat een verbouw sabattical?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |