Het mc Donalds menu was voor Erik 0mdat hij destijds de spelletjes had gevonden die Isaac verstopt had. Ice had op de muur gezet wie de spelletjes vindt krijgt een Mac menu.quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:32 schreef Verida het volgende:
Ice had MD voor 1 persoon besteld en als prijs aan Erik gegeven, omdat Erik de challenge had gehaald waardoor er ineens 1000 euro aan Zalando bonnen beschikbaar kwam. Erik heeft die bonnen aan de groep gegeven en als dank heeft Ice toen macdonalds voor hem besteld. Waarvan Erik overigens nog de frietjes met Bern (volgens mij ) gedeeld heeft
oh, dan had ik dat verkeerd onthoudenquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:39 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Het mc Donalds menu was voor Erik 0mdat hij destijds de spelletjes had gevonden die Isaac verstopt had. Ice had op de muur gezet wie de spelletjes vindt krijgt een Mac menu.
Ice heeft toen gevraagd of er ook een hamburger voor elke inwoner mocht komen en hij had gelijk kip nuggets besteld voor een challenge te oefenen maar dat was niet haalbaar.
Geen bier maar wel Amaretto ... Kennelijk is dat Tiano's favo cocktailquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:41 schreef Dotteke het volgende:
WIe had het er vanmorgen ook weer over of het vandaag weer over de poolparty zou gaan
@:Engine of @:Frummelie
Nou het is zo ver, het gaat over de drank
ervaringsdeskundigequote:Op donderdag 15 juni 2023 16:46 schreef pingu66 het volgende:
4 cocktails uit 1 fles Ammarettozegt Tiano.
Bep zegt iets goed( ja ja ook dat kan)
Waar ijs zit zit geen drank.
Haha ja dat was ikke...quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:41 schreef Dotteke het volgende:
WIe had het er vanmorgen ook weer over of het vandaag weer over de poolparty zou gaan
@:Engine of @:Frummelie
Nou het is zo ver, het gaat over de drank
NOu op kantoor, allemaal over drankquote:
Ja maar Wendy mag het niet over drank hebben want dan gaat ze over de tong.quote:Op donderdag 15 juni 2023 17:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
NOu op kantoor, allemaal over drank
Dat worden dan flinke cocktailsquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:46 schreef pingu66 het volgende:
4 cocktails uit 1 fles Ammarettozegt Tiano.
Bep zegt iets goed( ja ja ook dat kan)
Waar ijs zit zit geen drank.
Babbel zegt het net. Je weet wel, die van het goede spul, niet die goedkope meuk....quote:Op donderdag 15 juni 2023 17:04 schreef chufi het volgende:
wat voor Amaretto kopen ze ? 6¤ de fles ?!
Disaronnoquote:Op donderdag 15 juni 2023 17:05 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Babbel zegt het net. Je weet wel, die van het goede spul, niet die goedkope meuk....
Ik vermoed een stiekem drankje in kamer 5quote:Op donderdag 15 juni 2023 17:06 schreef Verida het volgende:
[..]
En zou Babette niet 1 drankje doen volgens afspraak met Marciano ?
Jaja ik zit erbij...quote:Op donderdag 15 juni 2023 17:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
NOu op kantoor, allemaal over drank
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |