Done!quote:Op dinsdag 13 juni 2023 11:59 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
[..]
Kan de titel naar "Banken met hoge rente topic" plz?
Op zich is die 2,5% voor 1 jrs. RVP nog best aantrekkelijk.quote:Op woensdag 14 juni 2023 16:01 schreef ES_FOK het volgende:
Deposito's LPB omhoog, vrij opneembaar (nog) niet....
[ afbeelding ]
Mooi!quote:Op woensdag 14 juni 2023 16:01 schreef ES_FOK het volgende:
Deposito's LPB omhoog, vrij opneembaar (nog) niet....
[ afbeelding ]
Dan zal Remault binnenkort ook wel weer een stapje omhoog gaanquote:Op woensdag 14 juni 2023 18:43 schreef Essebes het volgende:
Per 16 juni: Klara omhoog (via Raisin) van 1,95% naar 2,35%
Mmm, weet het nog niet. Klarna bleef ver achter bij de stijgingen die Renault bank al doorgevoerd heeft. Springt in mijn portefeuille nu wel ineens naar het hoogste rentepercentage (vrij opneembaar)quote:Op woensdag 14 juni 2023 18:56 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Dan zal Remault binnenkort ook wel weer een stapje omhoog gaan
quote:Stort vandaag nog minimaal ¤ 5.000 extra op uw Advanzia-geldmarktrekening en wij garanderen u onze actierente van 3,40% eff vanaf de dag van storting tot 31 oktober 2023. p.a. op uw gehele tegoed.
Deze actie is geldig t/m 30 juni 2023.
Vrij waardeloze rentes wanneer de vrij opneembare veel hoger liggen bij andere banken.quote:Op woensdag 14 juni 2023 16:01 schreef ES_FOK het volgende:
Deposito's LPB omhoog, vrij opneembaar (nog) niet....
[ afbeelding ]
Bij welke andere dan?quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:02 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Vrij waardeloze rentes wanneer de vrij opneembare veel hoger liggen bij andere banken.
De buitenlandse denk ik?quote:
Ik snap niet waarom je grote bedragen weg zou zetten bij variabele rentes, variabel is interessant als je binnenkort grote uitgaven doet (woning) , grote bedragen zet je beter in deposito's (evt ladder) of beleggen (lange termijn).quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:02 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Vrij waardeloze rentes wanneer de vrij opneembare veel hoger liggen bij andere banken.
Dat heb ik vorig jaar gedaan. jaar vastgezet tegen 0,5 toen LPB nog op 0,05 stond. Met die ervaring zet ik echt geen 2 jaar vast voor 2,55 (niet in de laatste plaats omdat dat maar 0,05 extra oplevert bij LPB t.o.v 1 jaar)quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:35 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je grote bedragen weg zou zetten bij variabele rentes, variabel is interessant als je binnenkort grote uitgaven doet (woning) , grote bedragen zet je beter in deposito's (evt ladder) of beleggen (lange termijn).
En ja 10k of zo is goed om achter de hand te houden op een variabele rekening, maar dan maakt die ene procent beter rendement ook nauwelijks wat uit, alleen maar gedoe.
Dit maar waarom zou ik een deposito van 3 maanden gaan nemen waarbij ik minder rente ontvang dan op de variabele rekening bij datzelfde LPB.quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:28 schreef Gunner het volgende:
[..]
De buitenlandse denk ik?
Ik heb geen problemen met de 1,5 die LPB biedt. Na afloop van de welkom-spaarrekening bij OpenBank is dat volgens mij ook het tarief waar je naar terugvalt. Leuk al die acties van ze maar dat is voor nieuwe klanten. Anders is het v.z.i.w nog steeds 1,5
Deels mee eens maar het moet wel lonen en dat doet het momenteel amper om het langer vast te zetten.quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:35 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je grote bedragen weg zou zetten bij variabele rentes, variabel is interessant als je binnenkort grote uitgaven doet (woning) , grote bedragen zet je beter in deposito's (evt ladder) of beleggen (lange termijn).
En ja 10k of zo is goed om achter de hand te houden op een variabele rekening, maar dan maakt die ene procent beter rendement ook nauwelijks wat uit, alleen maar gedoe.
Dat vroeg ik me eerder vandaag ook af Gunner in WGR / Banken met hoge rente topic! #85quote:Op donderdag 15 juni 2023 11:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit maar waarom zou ik een deposito van 3 maanden gaan nemen waarbij ik minder rente ontvang dan op de variabele rekening bij datzelfde LPB.
Toen ik mijn hypotheek afsloot was 1% hypotheek rente gangbaar voor 10 jaar vast (<50% ltv).quote:Op donderdag 15 juni 2023 11:20 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Deels mee eens maar het moet wel lonen en dat doet het momenteel amper om het langer vast te zetten.
Maar dat waren historische dieptepunten en hij bodemde uit. Ik heb 20 jaar vast voor 2,5%.quote:Op donderdag 15 juni 2023 11:48 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Toen ik mijn hypotheek afsloot was 1% hypotheek rente gangbaar voor 10 jaar vast (<50% ltv).
20 jaar was 1,5%.
Achteraf had ik alles 30j moeten vastzetten natuurlijk.
Dat was bruto, dus gaat nog zo'n 30% af.
We praten nu al over 2,5% spaarrente voor 1 jaar , dat vind ik in zo'n korte tijd een hele verbetering.
Even om te relativeren dat 2,5% eigenlijk best wel hoog is, in ieder geval in mijn situatie waarbij de hypotheek rente 1-1,5% is . En aflossen dus nadelig is .
Dus in dit kader loont het zeker.
Voor lange termijn & zekerheid (dus niet om hypotheek op moment X af te lossen) zou ik beleggen.
Dat is toch 2 of zelfs 2,25 als je een vaste overschrijving erheen stuurt van minimaal 600 per maand of iets met automatische betalingen maar ik doe dat eerste dus dat tweede weet ik niet precies.quote:Op donderdag 15 juni 2023 10:28 schreef Gunner het volgende:
[..]
De buitenlandse denk ik?
Ik heb geen problemen met de 1,5 die LPB biedt. Na afloop van de welkom-spaarrekening bij OpenBank is dat volgens mij ook het tarief waar je naar terugvalt. Leuk al die acties van ze maar dat is voor nieuwe klanten. Anders is het v.z.i.w nog steeds 1,5
Niet langer, maar max 1 jaar. Verschil 1 of 2 jaar is minimaal.quote:Op donderdag 15 juni 2023 13:17 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Maar dat waren historische dieptepunten en hij bodemde uit. Ik heb 20 jaar vast voor 2,5%.
Vooralsnog blijven de centrale banken de rente alleen verhogen dus waarom zou je het langer dan een jaar vastzetten.
Ik ken de acties, maar ze hebben me teveel voorwaarden. Renault geeft zonder gezeur 2,3 en daar gaat dus voorlopig m'n spaargeld heen.quote:Op donderdag 15 juni 2023 13:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat is toch 2 of zelfs 2,25 als je een vaste overschrijving erheen stuurt van minimaal 600 per maand of iets met automatische betalingen maar ik doe dat eerste dus dat tweede weet ik niet precies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |