abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 10:08:38 #1
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209395781
Omdat dit weekend weer de Formule 2 en Formule 3 begint, is hier de nieuwe OP @heywoodu, @borisz of @Nattekat En voor de anderen op de mentionlijst, is dit een reminder dat het dit weekend weer gaat beginnen :)


Waarom dit topic? Omdat er steeds meer belangstelling is voor de junior klassen richting de Formule 1, en deze ook steeds beter te volgens zijn via diverse zenders en livestreams op websites en social media. Van de meest interessante series is een overzicht gemaakt.


De Formule 2 is een van de laatste haltes voordat een coureur de F1 kan betreden, en wordt verreden in het voorprogramma van de F1. Alle wagens in de Formule 2 zijn identiek aan elkaar, het niveau verschil komt hierbij grotendeels van de coureurs en de ingenieurs. De Pirelli banden zijn specifiek gemaakt voor de Formule 2 wagens. De coureurs hebben 3 sets van de "prime" en twee sets van de "option" speicificatie en drie sets regenbanden beschikbaar.

De wagen bestaat uit een Dallara chassis met een 620 PK sterke 3.4 liter V6 Mechachrome turbo motor. Hij weegt 755 kg (inclusief coureur), en heeft een tankcapaciteit van 125L. Sinds 2015 is er een DRS-systeem op de achtervleugel die gelijkaardig is aan het systeem in de Formule 1.

De race
De kwalificatie (vrijdags, 30min sessie) beslist de startopstelling voor de hoofdrace op zondag, die een lengte heeft van 170 kilometer of 60 minuten. Hierbij dient minimaal 1 pitstop uitgevoerd te worden waarbij minimaal 2 banden gewisseld dienen te worden. De coureurs in de top 10 scoren punten (25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens een punt voor de coureur die de snelste ronde gereden heeft, mits hij in de top 10 eindigt.

Op zaterdag is er een sprintrace van 120 kilometer of 45 minuten. De startopstelling wordt bepaald door de kwalificatie, maar de top 10 wordt omgewisseld. Hier scoren alleen de coureurs in de top 8 punten (10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1) met nog eens een punt voor de coureur die de snelste ronde gereden heeft, mits hij in de top 10 eindigt.

Daarnaast verdient de coureur op pole position nog twee extra punten.

De kalender


De coureurs
Net als vorig jaar rijdt de Nederlander Richard Verschoor in de Formule 2, dit jaar voor het Nederlande team Van Amersfoort Racing uit Zeewolde. Daarnaast rijdt er ook een ander Nederlands team in de Formule 2, MP Motorsport uit Westmaas. Vorig jaar werd dit team kampioen met Felipe Drugovich.




Naast de Formule 2 hebben we ook de Formule 3 in het voorprogramma van de Formule 1. Ook in deze klasse wordt er gereden met een standaard chassis, motor en Pirelli banden.

Deze wagen bestaat uit een Dallara chassis met een 3.4 liter V6 Mechachrome atmosferische motor, die ca 380 pk levert bij 8000 toeren. Net zoals de Formule 1 en 2 hebben de coureurs de beschikking over DRS binnen de aangewezen zones als ze binnen 1 seconde van hun voorganger zitten op het meetpunt.

De race
Net zoals bij de Formule 2 is op vrijdag de kwalificatie, op zaterdag de sprintrace en op zondag de hoofdrace. De sprintrace kent een startopstelling waarbij de top 12 uit de kwalificatie is omgedraaid en duurt 30 minuten + 1 ronde. De top 10 krijgt punten (10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1) en de coureur die de snelste ronde gereden heeft krijgt nog een punt, mits hij of zij in de top 10 eindigt.

De hoofdrace duurt 45 minuten + 1 ronde en kent de standaard puntentelling zoals die ook in de Formule 1 en 2 gelden (25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens een punt voor de coureur die de snelste ronde gereden heeft, mits hij in de top 10 eindigt.

Ook hier krijgt de coureur op pole position in de hoofdrace (meestal de snelste in de kwalificatie) twee punten extra.

Kalender


Coureurs


Andere juniorklassen
Daarnaast zijn er nog diverse andere regionale en nationale Formule 3 en Formule 4 klassen, in zowel Europa, Amerika als Azië. De belangrijkste (Europese) zijn de Formula Regional European Championship by Alpine, waar onder andere de Nederlandse teams Van Amersfoort Racing en MP Motorsport aan mee doen en de Euroformula Open (met onder andere de klassieker op Pau op de kalender). Ook zijn er nog andere raceklassen in Japan (o.a. de Super Formula Lights) en de Road To Indy klassen in de Verenigde Staten.

Nieuw dit seizoen is de Formule 1 Academy, een Formule 4 klasse speciaal voor vrouwen, met vijf teams van 3 coureurs. De W Series, een regionale Formule 3 klasse alleen voor vrouwen, is door financiele problemen (voorlopig?) gecanceld.

Uitzendingen
De FIA Formule 2 en FIA Formule 3 races worden uitgezonden op F1TV, Viaplay en Sky Formula 1. De FRECA wordt regelmatig in samenvatting uitgezonden door Ziggo Sport Racing. Deze en andere juniorklassen kun je vaak ook wel zien via de website, YouTube of Facebook site van de organisatie of op Motorsport.tv.

Mentionlijst
Als een race begint kun je onderstaande lijst kopiëren, plakken en posten, zodat de mensen op de lijst een mentionalert krijgen en de race wellicht niet missen :9

Mocht je op of van de lijst willen, laat het uiteraard gewoon even weten.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 4 juni 2023 @ 10:10:44 #2
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209395794
SC ending
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 10:10:52 #3
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209395795
SC Ending
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 10:11:56 #4
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209395796
SC ending
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209395804
SC ending
pi_209395813
Ja!
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 10:14:52 #7
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209395820
Chicanes zijn optioneel
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209395838
Botsing :G
pi_209395842
Weer een auto stil op de baan.

Sc incoming
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 10:17:14 #10
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209395846
Netjes geparkeerd
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 10:17:29 #11
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209395848
4 wielen los
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209395850
Ohh toch wel weg gekomen
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 10:18:04 #13
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209395852
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 10:16 schreef StephanL het volgende:
Weer een auto stil op de baan.

Sc incoming
Race control durft niet meer na dat rode vlag debacle van gisteren.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209395859
Stuk
pi_209395948
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 09:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
@:Whiskers2009
@:ChevyCaprice
@:ESF1Gamer
@:Kleffe_Dop

MELDEN
Bedankt voor de mention, geen tijd echter i.v.m. stofzuigen, boodschappen foen en bij ma op bezoek.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 4 juni 2023 @ 11:25:23 #16
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209396363
Nog even aan de OCD voldoen en afgelopen weekeinde afmaken :+

Te beginnen met het Italiaans F4-kampioenschap, dat een chaotisch weekeinde op Spa afwerkte. Crashes links en rechts, zoals een hevige koprol van Viktoria Blokhina, een crash van Matteo Quintarelli en Ivan Domingues die bij Raidillon in de zijkant geramd werd, maar iedereen leek er redelijk in orde vanaf te komen.

De eerste race leverde een overwinning op voor de Australiër James Wharton, voor Zachary David uit Malta en de Italiaan Brando Badoer.
https://www.acisport.it/p(...)ita_race_1_clean.pdf

Wharton won ook de tweede race, voor de Pool Kacper Sztuka en de Brit Arvid Lindblad, drie van de voornaamste talenten in de huidige F4-wereld.
https://www.acisport.it/p(...)ita_race_2_clean.pdf

Ugochukwu wist het weekeinde af te sluiten met winst in de derde race, wat de enige race was waarin het niet echt chaotisch werd. David werd dit keer tweede en Wharton pakte opnieuw een podiumplek.
https://www.acisport.it/p(...)ita_race_3_clean.pdf

Lindblad gaat nog wel aan de leiding in het kampioenschap, ondanks een DNF in race drie - hij scoorde louter eerste en tweede plekken in de eerste twee weekeinden. Ugochukwu staat tweede, voor David en Wharton, die met allerhande problemen wat mindere resultaten had eerder in het seizoen.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Italian_F4_Championship

Dan de Euroformula Open, ook op Spa. Weinig auto's, maar het was Spa en dus was er slipstreamen en daarmee ook wel wat leuk racen. Team Motopark pakte het volledige podium in race één, met winst voor de Mexicaan Noel Leon, voor de Brit Cian Shields en de Amerikaan Bryce Aron.
https://www.euroformulaop(...)20SPA/efo_race_1.pdf

In race twee was Aron de beste, voor Leon, maar met Francesco Simonazzi stond er dit keer ook een ander team op het podium (BVM Racing).
https://www.euroformulaop(...)20SPA/efo_race_2.pdf

Tot slot race drie, waarin Shields de trilogie voor Team Motopark compleet maakte met de winst. Simonazzi werd tweede, Leon pakte met plek drie weer een podiumplek.
https://www.euroformulaop(...)20SPA/efo_race_3.pdf

Leon is de leider in het kampioenschap, voor Simonazzi en Aron.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Euroformula_Open_Championship

Tot slot de Eurocup-3, waar men niet aan PDF'jes doet. Tasanapol Inthraphuvasak domineerde de eerste race, tot hij met technisch malheur af moest haken en uitviel - in race twee kon hij niet eens starten. Esteban Masson pakte zo de touwtjes in handen en won beide races, voor Sebastian Øgaard en Francesco Braschi in race één en voor Braschi en Jose Garfias in race twee. Braschi leidt het kampioenschap, voor Masson en Øgaard.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Eurocup-3_season
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:26:11 #17
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396375
gruwelijk droog nu in Barcelona
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:28:14 #18
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396387
niemand hier?
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:28:22 #19
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396390
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
@:Whiskers2009
@:ChevyCaprice
@:ESF1Gamer
@:Kleffe_Dop

F2
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:28:30 #20
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396392
kak, zal wel
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:28:39 #21
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:28:55 #22
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396398
quote:
14s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:28 schreef Peterselieman het volgende:
niemand hier?
Je moet iedereen dan ook lokken :{w
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209396400
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:28 schreef Nattekat het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
@:Whiskers2009
@:ChevyCaprice
@:ESF1Gamer
@:Kleffe_Dop

F2
Dit ging gruwelijk mis.
pi_209396407
Ben er weer ^O^
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:30:36 #25
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396415
Verschoor plekje verloren.

Mooie actie van Doohan trouwens
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 11:32:47 #26
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396440
:W
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209396442
Zie idd wel wolken nu verschijnen bij de bergen
  FOK!fotograaf zondag 4 juni 2023 @ 11:33:36 #28
842 Zorro
Z
pi_209396448
ik kijk nu ook :)

Gruwelijk droog zie ik.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:41:14 #29
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396515
Correa weer _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:41:19 #30
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396516
Correa er even af
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:44:29 #31
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396540
Verschoor voorbij Cordeel
Altijd onderweg naar het avontuur
  FOK!fotograaf zondag 4 juni 2023 @ 11:45:04 #32
842 Zorro
Z
pi_209396545
quote:
14s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:44 schreef Peterselieman het volgende:
Verschoor voorbij Cordeel
Dat geeft toch een wat geruster gevoel :P
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:45:42 #33
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396551
Die banden van Bearman _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 4 juni 2023 @ 11:52:00 #34
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_209396600
twitter

Ondertussen op Suzuka bij de Super GT 450km :o
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:53:29 #35
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396605
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:52 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ twitter ]
Ondertussen op Suzuka bij de Super GT 450km :o
Oeps
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:54:16 #36
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396610
Mooi dat de 'leiders' in de F2 in verkeer zitten
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 11:55:05 #37
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396612
Als ik één ding geleerd heb van de afgelopen races is dat iedereen die nog moet stoppen straks iedereen de moeder gaat rijden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209396617
Verschoor loopt wel in op Crawford.
pi_209396657
Benavides drive through _O-
pi_209396658
Oei
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:02:53 #41
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396667
Leclerc de pits in
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_209396671
Haal eens in Verschoor, of ga pitten
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:04:13 #43
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396677
Crawford en Verschoor pitten
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 12:04:47 #44
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396687
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:03 schreef StephanL het volgende:
Haal eens in Verschoor, of ga pitten
Hij luistert naar je
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  FOK!fotograaf zondag 4 juni 2023 @ 12:04:55 #45
842 Zorro
Z
pi_209396689
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:03 schreef StephanL het volgende:
Haal eens in Verschoor, of ga pitten
ok
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:05:05 #46
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396690
Leclerc is Verschoor voorbij die op zijn beurt Crawford voorbij is
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_209396692
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:04 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Hij luistert naar je
Uiteraard :P _O_
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:07:53 #48
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396705
Vesti haalt er 2 tegelijk in :)
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:08:36 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396711
Nu Verschoor nog.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209396725
Wel leuk die verschillende strategieën, uiteindelijk komt het weer samen.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:11:06 #51
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396730
Cordeel krijgt maar weer eens een strafje _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_209396731
Echt veel straffen uitgedeeld in de F3 en F2 _O-
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:12:09 #53
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396735
Alle vroege stoppers worden echt vernietigd :D
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 4 juni 2023 @ 12:13:08 #54
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209396739
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:55 schreef Nattekat het volgende:
Als ik één ding geleerd heb van de afgelopen races is dat iedereen die nog moet stoppen straks iedereen de moeder gaat rijden.
Dat zien we ook nog maar 10 jaar ofzo.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:14:07 #55
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396743
quote:
10s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:13 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat zien we ook nog maar 10 jaar ofzo.
Het ene jaar is het wat erger dan het andere jaar.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:14:11 #56
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396745
Cordeel en Benavides kunnen kwartetten met straffen _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 4 juni 2023 @ 12:15:22 #57
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209396755
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 11:52 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ twitter ]
Ondertussen op Suzuka bij de Super GT 450km :o
Damn :o

Beide coureurs zo te lezen min of meer in orde, een van hen is naar het ziekenhuis gebracht voor verder onderzoek..
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:16:33 #58
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396762
Nou, kom er maar in met die Prema 1-2.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  FOK!fotograaf zondag 4 juni 2023 @ 12:18:07 #59
842 Zorro
Z
pi_209396775
Verschoor is wel klaar met gevechten zo te zien. Is 10 en blijft 10 normaal gesproken
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:18:42 #60
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396778
quote:
6s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:18 schreef Zorro het volgende:
Verschoor is wel klaar met gevechten zo te zien. Is 10 en blijft 10 normaal gesproken
Een snelle SC is genoeg nu.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:19:45 #61
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396785
Echt wat zit die Martins te kloten dan... daar had ik veel meer van verwacht dit seizoen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 12:20:26 #62
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396791
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:19 schreef Nattekat het volgende:
Echt wat zit die Martins te kloten dan... daar had ik veel meer van verwacht dit seizoen.
Geschikt voor de Formule E
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 4 juni 2023 @ 12:20:36 #63
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209396793
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:18 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Een snelle SC is genoeg nu.
Jep. Hij kan zelfs het podium halen als er nog zeven coureurs vóór hem uitvallen in de laatste twee ronden.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209396802
Jaaa Martins derde.

Vesti moet nu inhalen
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:22:53 #65
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396819
Ik begin wel langzaam fan te worden van Vesti. Jammer dat het een Mercedespoppetje is.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_209396820
Vesti kan er niks van :{w
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:23:21 #67
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396826
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:22 schreef StephanL het volgende:
Vesti kan er niks van :{w
Wel een mooi gevecht
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 12:23:43 #68
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396829
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:22 schreef Nattekat het volgende:
Ik begin wel langzaam fan te worden van Vesti. Jammer dat het een Mercedespoppetje is.
Perfecte Mercedes rijder, want durft geen inhaalactie te doen
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209396831
quote:
14s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:23 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Wel een mooi gevecht
Ja dat wel. Martins is al bijna p2
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:24:14 #70
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396836
quote:
14s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:23 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Wel een mooi gevecht
Hij hoefde alleen maar iets geduldiger te zijn en gewoon saai op het rechte eind ervoorbij.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:26:23 #71
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396857
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Hij hoefde alleen maar iets geduldiger te zijn en gewoon saai op het rechte eind ervoorbij.
ja, maar hij dacht aan de kijker
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:26:56 #72
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396864
Benavides _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:26:57 #73
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396866
Nog een straf voor Benavides _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_209396873
Haha
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:27:25 #75
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396877
quote:
10s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:26 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
ja, maar hij dacht aan de kijker
Daarom ben ik ook fan :P

Beter dan Martins die helemaal niets doet
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 12:27:52 #76
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396882
Alle straffen verzameld in 1 race dat is Maldonado niet gelukt _O-
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:29:20 #77
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396892
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:27 schreef ESF1Gamer het volgende:
Alle straffen verzameld in 1 race dat is Maldonado niet gelukt _O-
Lord kwam ook een eind
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:29:50 #78
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396895
Ik heb Nissany wel gemist deze race.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator zondag 4 juni 2023 @ 12:30:17 #79
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209396900
quote:
0s.gif Op zondag 4 juni 2023 12:29 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb Nissany wel gemist deze race.
me 2
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Redactie Frontpage / Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:37:59 #80
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209396952
Wel saai hoor zo'n race zonder Nissany in beeld
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 juni 2023 @ 12:39:52 #81
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209396963
Voor het kampioenschap wel een prima uitslag dit. Vesti en Pourchaire liggen net iets te ver voor.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  dinsdag 6 juni 2023 @ 22:56:05 #82
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209426050
Er komt weer een World Cup of Formula 3 in Macau in het weekend van 18-19 november ^O^

Richard Verschoor is de regerend kampioen en denkt erover zijn titel te gaan verdedigen.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 10 juni 2023 @ 13:01:03 #83
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209462960
Goed, afgelopen weekeinde nog weer even, te beginnen met het op Spa rijdende Frans F4-kampioenschap. Race één stond bol van de safety car-situaties en dus weinig echt racen, het werd uiteindelijk een prooi voor Evan Giltaire, met Kevin Foster en Romain Andriolo ook op het podium. Enzo Peugeot won de tweede race, voor Andriolo en Garrett Berry, waarna Giltaire de orde herstelde met een dominante zege in race drie, voor Hiyu Yamakoshi en Peugeot. Giltaire gaat aan de leiding in het kampioenschap, Peugeot is de enige serieuze uitdager vooralsnog.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_French_F4_Championship

Het Brits GB3-kampioenschap, die met de 'echte' Formule 3-auto's, reed ook op Spa, dus ook daar was het een kwestie van veel slipstreamen. Dat bracht de Ier Alex Dunne de overwinning in de eerste twee races, telkens na een mooi gevecht met de Brit Callum Voisin - Tymek Kucharczyk en McKenzy Cresswell pakten de derde plaatsen daar. Race drie kende de omgekeerde grid en dat leverde een dominante eerste zege op voor Oliver Stewart, 18e en 15e in de eerste races. Kampioenschapsleider Joseph Loake werd tweede, voor Jarrod Waberski. Loake voert de titelstrijd aan, voor Voisin en Dunne.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_GB3_Championship

Geen beelden van het Brits F4-kampioenschap in Thruxton, helaas. Drie races, overwinningen voor de Australiër James Piszcyk, zijn landgenoot Noah Lisle en de Brit William Macintyre. Diezelfde Macintyre, de Zweed Gustav Jönsson en de Brit Aiden Neate pakten de tweede plekken, terwijl de derde plaatsen voor de Nieuw-Zeelander Louis Sharp, de Indiër Dion Gowda en nog eens Sharp waren. Sharpe staat op één in het kampioenschap, Macintyre en Gowda volgen.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_F4_British_Championship
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 10 juni 2023 @ 13:01:23 #84
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209462964
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 juni 2023 22:56 schreef Starflyer het volgende:
Er komt weer een World Cup of Formula 3 in Macau in het weekend van 18-19 november ^O^

Richard Verschoor is de regerend kampioen en denkt erover zijn titel te gaan verdedigen.
Ein-de-lijk _O_

Racen op Macau met de F3 is fantastisch O+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209463451
Ook GT3 en TCR keren terug in Macau.
  zaterdag 10 juni 2023 @ 15:31:12 #86
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209464491
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 juni 2023 14:01 schreef TargaFlorio het volgende:
Ook GT3 en TCR keren terug in Macau.
De GT3 in hetzelfde weekend als de F3 en de TCR een week eerder, als ik het goed heb.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 17 juni 2023 @ 11:36:28 #87
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209542001
Helemaal vergeten, maar nog even de Eurocup-3 van afgelopen weekeinde. Men reed op Monza en dat zorgde voor flink wat slipstreamen en mooie acties bij het uitkomen van de Parabolica, met in race één uiteindelijk Mari Boya als winnaar, voor Sebastian Oegaard en Esteban Masson - een 1-2'tje voor MP Motorsport dus. In de tweede race was Boya na wat mooie acties opnieuw de beste, dit keer voor Javier Sagrera en Masson, die wel aan de leiding van het kampioenschap blijft - Boya volgt op vier punten.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Eurocup-3_season
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209594815
Komend weekend rijden de vrouwen op Zandvoort tijdens de DTM.
Helaas zijn er geen livebeelden van deze raceklasse, genaamd de F1 Academy.
Alle andere raceklassen van dit weekend hebben wel live-verslaggeving via Viaplay.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 24 juni 2023 @ 12:34:07 #89
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209628884
In de F1 Academy op Zandvoort dit weekend heeft Hamda Al Qubaisi in beide kwalificaties de snelste tijd gezet en start daardoor van pole in race 1 en race 3. In (reversed grid) race 2 zal haar zus Amna van pole starten. Emely de Heus zal de races respectievelijk van P5, P4 en P3 aanvangen.

twitter
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 24 juni 2023 @ 16:52:14 #90
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209632009
Nog even afgelopen weekeinde inhalen, te beginnen met het Formula Regional European Championship op de Hungaroring. In race één was Andrea Kimi Antonelli daar aanvankelijk de beste, maar hij liep tegen problemen aan en zakte terug naar plek vijf. De Noor Martinius Stenshorne nam het over en won de race, terwijl Kas Haverkort in de slotfase plek twee afpakte van Santiago Ramos. Laurens van Hoepen werd dertiende, Maya Weug negentiende, Dilano van 't Hoff 23e en Niels Koolen 28e.
https://formularegionaleu(...)3-Race_1-Final-1.pdf

In race twee was Stenshorne wederom de beste, hoewel Lorenzo Fluxa nog wel redelijk bij hem in de buurt wist te blijven - hij moest genoegen nemen met plek twee. Maceo Capietto uit Frankrijk ging in de slotfase nog langs polesitter Joshua Dufek voor zijn eerste podiumplaats, Van Hoepen pakte een mooie vijfde plek. Van 't Hoff werd keurig negende, Weug 25e en Haverkort en Koolen finishten niet - Haverkort reed voorin, maar raakte in de clinch met Tim Tramnitz en was klaar. Rookie Stenshorne is de leider in het kampioenschap, voor Antonelli en Haverkort.
https://formularegionaleu(...)%93-Race_2-Final.pdf

Dan de Euroformula Open, ook op de Hungaroring. Noel Leon was in race één weer eens de beste, het gevecht vond vooral achter hem plaats. Daar ging de tweede plek naar Cian Shields, voor Josh Mason.
https://www.euroformulaop(...)20HUN/efo_race_1.pdf

In race twee was Bryce Aron een klasse apart, hoewel hij geholpen werd door het gevecht achter hem. Josh Mason moest alles uit de kast trekken om Juju Noda van zich af te houden en dat lukte, maar de Japanse pakte wel een uitstekende derde plek.
https://www.euroformulaop(...)20HUN/efo_race_2.pdf

Dan race drie, een interessante. Noda ging na een mooi gevecht langs Jakob Bergmeister naar plek twee en ze deed daarna stevige pogingen om haar eerste zege te pakken, maar dat ging fout: in de slotronde reed ze bovenop leider Mason en liep ze teveel schade op om nog iemand achter zich te houden. Mason kwam goed weg en pakte de winst, voor Bergmeister en Leon, die met afstand de leiding in het kampioenschap in handen heeft, voor Aron en Simonazzi.
https://www.euroformulaop(...)20HUN/efo_race_3.pdf

Dan nog even naar Snetterton, waar het GB3-kampioenschap reed. James Hedley won er de eerste race, vlak voor Matthew Rees en met Callum Voisin die de strijd om de derde plek won van Alex Dunne en Tymek Kucharczyk.
https://msvstatic.blob.co(...)lts/Session-1685.pdf

De tweede race zorgde voor het nodige gedoe: Kucharczyk beukte leider Voisin uit de race, finishte wel als derde, maar werd uit de uitslag geschrapt. De winst was zo voor Noah Ping, met Dunne en Hedley ook ietwat onverwacht op het podium dankzij Kucharczyk's duwpartij.
https://msvstatic.blob.co(...)lts/Session-1686.pdf

Tot slot de derde race, met de omgekeerde grid. Daarin was Daniel Mavlyutov ijzersterk en hij hield vol tot en met de finish, winst voor de Turk dus. Arthur Rogeon pakte de tweede plek, voor Lucas Staico, terwijl Jospeh Loake op plek tien de verst naar voren gekomen topper was, direct voor Voisin, Dunne en Hedley. Dunne is de leider in het kampioenschap, mede doordat Voisin in race twee niet scoorde - Loake volgt op de derde plek, het is nog erg spannend en eind juli gaan we weer door.
https://msvstatic.blob.co(...)lts/Session-1687.pdf
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 24 juni 2023 @ 17:29:43 #91
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209632627
Oh ja, Brits F4 op Oulton Park nog vergeten! Leuke openingsrace van de uitzending (de tweede race van het weekeinde), waar Isaac Barashi domineerde...tot zijn auto de geest gaf. Zo ging de winst naar Sonny Smith, voor Douwe Dedecker en Coskun Irfan. Kanato Le domineerde race drie, maar zijn auto ging ook al kapot. De winst was voor James Higgins, die afrekende met Daniel Guinchard en William Macintyre. Le had eerder race één gewonnen, voor Aqil Alibhai en Deagen Fairclough. Macintyre voert het kampioenschap aan, voor Louis Sharp en Dion Gowda.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_F4_British_Championship
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 24 juni 2023 @ 19:17:58 #92
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209634045
twitter


In de eerste F1 Academy race op Zandvoort, die achter de Safety Car gestart werd vanwege problemen met de startlichten, nam Hamda Al Qubaisi vanaf de start meteen de leiding, met Lena Bühler op de tweede plaats. Marta Garcia pakte in de derde ronde de derde plaats af van Nerea Marti en Emely de Heus moest Jessica Edgar voor laten gaan. Daarachter was het vooral Abbi Pulling die een opmars maakte en achtereenvolgens Megan Gilkes, Bianca Bustamante en in de 11de ronde Amna Al Qubaisi passeerde en daardoor zevende lag. In diezelfde ronde sloeg de pechduivel toe bij Marta Garcia, die de auto aan de kant moest zetten vanwege problemen met de brandstofpomp.
Er veranderde vervolgens weinig meer en Hamda won de race voor Bühler en Marti. De Heus eindigde als vijfde.
Hamda heeft nu 124 punten en is Garcia op 11 punten genaderd in de stand om de titel.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 25 juni 2023 @ 15:12:36 #93
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209643114
twitter


In de tweede F1 Academy race was, de van de reversed grid pole startende, Amna Al Qubaisi het beste weg, voor Carrie Schreiner en Marta Garcia, die Emily de Heus en Jessica Edgar verschalkte.
Een uitstapje van Amna in de grindbak zorgde voor een SC in de tweede ronde en bij de herstart leidde Schreiner voor Garcia en De Heus. De Heus zette Garcia onder druk voor de tweede plaats, maar kon niet voorkomen dat ze in de vijfde ronde werd ingehaald door Edgar en in de zesde door Lena Bühler. Niet veel later wist Bühler ook Edgar te passeren. Ondanks de druk van achter won Schreiner haar eerste F1 Academy race, voor Garcia en Bühler. De Heus werd vijfde.

Garcia breidde haar voorsprong in het kampioenschap uit, doordat Hamda Al Qubaisi op P9 buiten de punten viel.

Vanmiddag om 17.25 uur is race 3.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  maandag 26 juni 2023 @ 20:04:36 #94
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209658142
twitter


Om het trio compleet te maken, nog even het verslag van de derde F1 Academy race op Zandvoort.

Bij de start behield de van pole startende Hamda Al Qubaisi de leiding, voor Lena Bühler en Emely de Heus. Daarachter kwamen Megan Gilkes en Lola Lovinfosse met elkaar in aanraking, waardoor Gilkes de pit in reed en niet verder kon. Abbi Pulling verloor door dit incident ook een paar plaatsen.

In ronde negen raakte Lovinfosse Pulling, waardoor beide rijders uitvielen en een Safety Car veroorzaakten. Bij de herstart wist De Heus Bühler te passeren en lag tweede achter Hamda. Drie minuten voor het einde had Edgar problemen en verloor snelheid, alvorens die weer terug te vinden. Echter lag ze toen al twaalfde.

Na 17 ronden kwam Hamda als eerste over de finish, voor De Heus en Buhler, die daarmee haar derde podium van het weekend scoorde. Vierde werd Marta Garcia en vijfde Bianca Bustamante.

Garcia blijft aan de leiding van het kampioenschap met 155 punten, of vijf punten gevolgd door Hamda, die dit weekend 36 punten heeft goedgemaakt. Derde is Lena Buhler met 122 punten en zevende Emely de Heus met 73 punten.

En de highlights van het weekend

No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 30 juni 2023 @ 10:41:16 #95
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209701920
Dit weekend weer Formule 2 en 3

Vrijdag 30 juni

09.55 uur Formule 3 vrije training
11.05 uur Formule 2 vrije training
15.00 uur Formule 3 Kwalificatie
15.55 uur Formule 2 Kwalificatie

Zaterdag 1 juli

10.00 uur Formule 3 Sprintrace
13.45 uur Formule 2 Sprintrace

Zondag 2 juli

08.25 uur Formule 3 Hoofdrace
09.55 uur Formule 2 Hoofdrace
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 30 juni 2023 @ 15:39:31 #96
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209705993
Gregoire Saucy heeft de snelste tijd gezet in de kwalificatie van de Formule 3. Hij zal zondag op pole starten voor Dino Beganovic en Gabriele Bortoleto. In de sprintrace start Christian Mansell van pole voor Pepe Marti en Kaylen Frederik.

Paul Aron stond eerst bovenaan, maar raakte zijn tijd kwijt door track limits
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 30 juni 2023 @ 16:32:42 #97
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209706810
In de kwalificatie van de F2 pakte Victor Martins de pole voor de hoofdrace. Tweede start Frederik Vesti en derde Theo Pourchaire. In de sprintrace zal Jak Crawford van pole starten, voorJehan Daruvala en Arthur Leclerc. Richard Verschoor zal beide races van P11 starten.

Daruvala is nog under investigation voor het niet opvolgen van de aanwijzingen van de race director, dus misschien dat er nog een en ander verandert.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zaterdag 1 juli 2023 @ 09:57:06 #98
842 Zorro
Z
pi_209714397
Zwemmen *O*

Of gewoon SC sukkelen -O-
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zaterdag 1 juli 2023 @ 09:59:50 #99
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209714434
Blijkbaar zijn er gisteren na de kwalificatie nog wat tijden afgenomen en andere straffen uitgedeeld, want nu start Marti van pole, voor Mini en Frederick.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zaterdag 1 juli 2023 @ 10:01:12 #100
842 Zorro
Z
pi_209714451
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 09:59 schreef Starflyer het volgende:
Blijkbaar zijn er gisteren na de kwalificatie nog wat tijden afgenomen en andere straffen uitgedeeld, want nu start Marti van pole, voor Mini en Frederick.
1-12 reversed grid

Iig O'Sullivan een penalty
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 10:01:14 #101
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209714452
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 09:59 schreef Starflyer het volgende:
Blijkbaar zijn er gisteren na de kwalificatie nog wat tijden afgenomen en andere straffen uitgedeeld, want nu start Marti van pole, voor Mini en Frederick.
Huh, ben ik nou knettergek of stond hier eerst Boya ipv Mini? Ik snapte al niet waar Boya ineens vandaan kwam :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  FOK!fotograaf zaterdag 1 juli 2023 @ 10:02:53 #102
842 Zorro
Z
pi_209714469
quote:
Caio Collet and Paul Aron complete the fourth row ahead of Championship leader Gabriel Bortoleto and Zak O'Sullivan, who was handed a three-place grid drop for impeding Tommy Smith in Qualifying. Dino Beganovic lines up 11th alongside Feature Race pole-sitter Gregoire Saucy.
Kaylen Frederick starts third ahead of Oliver Goethe, Franco Colapinto and Christian Mansell - after the Campos Racing driver received a three-place grid penalty for crossing the white line at pit entry.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  FOK!fotograaf zaterdag 1 juli 2023 @ 10:03:33 #103
842 Zorro
Z
pi_209714475
Gewoon een standing start *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zaterdag 1 juli 2023 @ 10:05:32 #104
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209714497
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 10:01 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Huh, ben ik nou knettergek of stond hier eerst Boya ipv Mini? Ik snapte al niet waar Boya ineens vandaan kwam :o
Je bent niet gek.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 10:05:42 #105
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209714501
:W
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 10:06:22 #106
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209714510
Wow, Goethe ontsnapt :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 10:25:12 #107
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209714661
SC. Gray en Villagomez crashen
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 10:38:32 #108
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209714800
Marti gaat niet blij zijn.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 10:43:39 #109
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209714852
Aron mist de pit ingang en heeft weer een under investigation aan zijn broek _O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 10:47:30 #110
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209714891
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 10:43 schreef Starflyer het volgende:
Aron mist de pit ingang en heeft weer een under investigation aan zijn broek _O-
Terwijl hij wel keurig aanwizingen kreeg. En nadat hij iets zei als: "Deze overwinning kunnen ze me niet afpakken" _O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 11:14:42 #111
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209715176
Nu we toch bezig zijn, ik heb nog even wat andere dingen teruggekeken :+ Te beginnen met F4 in Italië op Monza - fantastische eerste race, met constant vechten om de eerste plekken bij bijna elke bocht, ronde na ronde. Vooral Arvid Lindblad, Ugo Ugochukwu en Brando Badoer vervulden daar een hoofdrol en het was Ugochukwu die als eerste over de finish kwam na een heftige slotfase. Hij was echter rechtdoor gegaan bij de eerste chicane in de slotronde en kreeg twintig seconden tijdstraf: 25e, want het veld zat nogal dicht op elkaar. De winst was zo voor Lindblad, met Badoer en Tuukka Taponen ook op het podium.
https://www.acisport.it/p(...)9_001_all_0_join.pdf

Ook race twee was weer bijzonder vermakelijk, met grotendeels dezelfde mannen voorop in de strijd. Lindblad kwam uiteindelijk opnieuw als winnaar uit de bus, voor Ugochukwu en Badoer - Kacper Sztuka finishte als tweede, maar kreeg vijf seconden tijdstraf en dat wierp hem terug naar plek vier.
https://www.acisport.it/p(...)9_002_all_0_join.pdf

Race drie was zeker niet minder leuk, hoewel de lol er wel wat eerder af was. Badoer viel snel uit met een opgeblazen motor, Lindblad nam in de slotfase een flinke voorsprong en completeerde de driedubbelslag, de eerste in het kampioenschap sinds Ollie Bearman dat een paar jaar geleden deed. Sztuka finishte als tweede en hield die plek nu wel, Akshay Bohra pakte een prima derde plek. Lindblad is ruim de leider in het kampioenschap en is druk bezig zijn Red Bull-junior status volledig waar te maken, Ugochukwu en James Wharton strijden vooralsnog om P2.
https://www.acisport.it/p(...)9_003_all_0_join.pdf

Dan naar Navarra, waar het Spaans kampioenschap neer was gestreken. Net even wat minder groots en voor mijn gevoel bestaande uit wat minder toekomstige F1-helden dan in Italië, maar dat mag de pret niet drukken. Race één ging redelijk overtuigend naar Theophile Naël, met alleen Valerio Rinicella die hem kon volgen. Noah Stromsted completeerde het podium, ONZE Lin Hodenius werd twintigste.

Naël won ook de tweede race, dit keer voor zijn Franse landgenoot Enzo Deligny en met Rinicella op de derde plek - Hodenius werd 26e.

Voor race drie waren er kennelijk allerlei problemen met de stream, de overgebleven video begint met een safety car en nog maar een dik kwartier te gaan en met Deligny die naast de baan verslagen aan een flesje water zit te lurken. Rinicella op kop, voor Stromsted en Naël en daar bleef het ook bij. Naël blijft het kampioenschap aanvoeren, Pedro Clerot en Rinicella volgen.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_F4_Spanish_Championship

Tot slot op Silverstone het Brits F4-kampioenschap, waar Coskun Irfan een niet al te enerverende openingsrace won, voor William Macintyre en James Piszcyk. Jack Sherwood had de leiding in race twee lange tijd in handen, tot zijn auto het begaf. De winst ging naar Noah Lisle, voor Deagen Fairclough en Louis Sharp. Pisczyk won dan weer de derde race, voor Macintyre en Gabriel Stilp. Macintyre is de leider in het kampioenschap, Sharp en Dion Gowda zijn de meest noemenswaardige uitdagers.
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_F4_British_Championship
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:00:51 #112
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209716840
Dilano van 't Hoff overleden -O-

Op Spa Francorchamps.
We hebben de race gezien maar daar niets van meegekregen. Schrik me kapot!
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:01:45 #113
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209716856
twitter


Daarstraks de race gezien en hier niets van meegekregen :@
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 13:01:53 #114
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209716858
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
Dilano van 't Hoff overleden -O-
Pff, hoorde het net.

Autosport blijft gevaarlijk

RIP
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:13:19 #115
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717000
Huh wtf :{
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:17:11 #116
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717063
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:01 schreef Starflyer het volgende:
[ twitter ]

Daarstraks de race gezien en hier niets van meegekregen :@
Net even gekeken, laatste ronde, zeikende regen: Tim Tramnitz verkijkt zich vanaf P2 op Raidillon en slaat linksaf, keert weer wat terug op de baan. Niks heftigs, gewoon een 'normaal' tikje en wat schade enzo....maar enorme spray overal. Je ziet daarna ook niks (door de spray), maar als de kop aan het eind van Kemmel is zie je naast Tramnitz ook Van 't Hoff (en Dufek, Scionti en Fitzgerald) naar onderen zakken in de timing...

Dat kan niet anders dan een crash op Tramnitz en de daaruitvolgende kettingreactie geweest zijn.... :{
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209717075
Nare crash ook zo in de spray. RIP
pi_209717084
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:17 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Net even gekeken, laatste ronde, zeikende regen: Tim Tramnitz verkijkt zich vanaf P2 op Raidillon en slaat linksaf, keert weer wat terug op de baan. Niks heftigs, gewoon een 'normaal' tikje en wat schade enzo....maar enorme spray overal. Je ziet daarna ook niks (door de spray), maar als de kop aan het eind van Kemmel is zie je naast Tramnitz ook Van 't Hoff (en Dufek, Scionti en Fitzgerald) naar onderen zakken in de timing...

Dat kan niet anders dan een crash op Tramnitz en de daaruitvolgende kettingreactie geweest zijn.... :{
De beelden staan op YT. ;(
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:19:24 #119
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717092
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:18 schreef Sjemmert het volgende:

[..]
De beelden staan op YT. ;(
Zie het nu staan ja :X

Dus niet op Tramnitz geklapt, die rolde gelijk door naar de zijkant, ruim voor het fout ging. Van 't Hoff werd op z'n Huberts kneiterhard in de zijkant geramd, totaal kansloos (zowel hij als degene die erop reed, die had natuurlijk ook nul komma nul mogelijkheden verder) -O-
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:21:20 #120
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717116
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:17 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Net even gekeken, laatste ronde, zeikende regen: Tim Tramnitz verkijkt zich vanaf P2 op Raidillon en slaat linksaf, keert weer wat terug op de baan. Niks heftigs, gewoon een 'normaal' tikje en wat schade enzo....maar enorme spray overal. Je ziet daarna ook niks (door de spray), maar als de kop aan het eind van Kemmel is zie je naast Tramnitz ook Van 't Hoff (en Dufek, Scionti en Fitzgerald) naar onderen zakken in de timing...

Dat kan niet anders dan een crash op Tramnitz en de daaruitvolgende kettingreactie geweest zijn.... :{
Tramnitz had ik gezien, inderdaad, maar wat daarachter gebeurde was niet te zien. Maar dat was onafhankelijk van de crash van Tramnitz.

Intussen wel wat beelden gezien :@
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:28:22 #121
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717199
Zal voor MP Motorsports ook straks vreemd zijn om aan de F2 race deel te nemen
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:31:54 #122
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717236
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zal voor MP Motorsports ook straks vreemd zijn om aan de F2 race deel te nemen
Die zullen goed van slag zijn ja.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:33:38 #123
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717265
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zal voor MP Motorsports ook straks vreemd zijn om aan de F2 race deel te nemen
Ik vraag me af in hoeverre in elk geval de coureurs er van op de hoogte zijn. Als het enigszins mogelijk is hoop je dat die hier nog niks van hebben meegekregen natuurlijk: vanochtend F3 gekeken om de lijnen te bekijken en weet ik het wat allemaal, daarna focus op hun eigen race. En als het F2-team zelf het wel weet kan het toch wel verstandig zijn om het de coureurs pas na de race te vertellen..
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209717285
RIP aan de nabestaanden :'(
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:35:43 #125
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717293
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:33 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik vraag me af in hoeverre in elk geval de coureurs er van op de hoogte zijn. Als het enigszins mogelijk is hoop je dat die hier nog niks van hebben meegekregen natuurlijk: vanochtend F3 gekeken om de lijnen te bekijken en weet ik het wat allemaal, daarna focus op hun eigen race. En als het F2-team zelf het wel weet kan het toch wel verstandig zijn om het de coureurs pas na de race te vertellen..
Als die coureurs nu al op hun mobieltjes zitten of door journalisten worden geïnformeerd.
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:35:58 #126
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717297
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:33 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik vraag me af in hoeverre in elk geval de coureurs er van op de hoogte zijn. Als het enigszins mogelijk is hoop je dat die hier nog niks van hebben meegekregen natuurlijk: vanochtend F3 gekeken om de lijnen te bekijken en weet ik het wat allemaal, daarna focus op hun eigen race. En als het F2-team zelf het wel weet kan het toch wel verstandig zijn om het de coureurs pas na de race te vertellen..
Morgen hebben ze sowieso ook nog races in de F2 en F3. Tegen die tijd weten de coureurs het sowieso.

Vraag me ook af of dit zelfs nu geheim te houden is. Iedereen weet het al, het staat op social media, alle journalisten weten het ook.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:37:09 #127
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717311
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:35 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Als die coureurs nu al op hun mobieltjes zitten of door journalisten worden geïnformeerd.
GMTA
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:39:30 #128
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717344
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:35 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Als die coureurs nu al op hun mobieltjes zitten of door journalisten worden geïnformeerd.
Ja het zal ook lastig zijn hoor. Een beetje journalist met enig fatsoen informeert in elk geval bij het team of de coureurs het weten of zegt er tegen de coureurs überhaupt niks over, dat is immers niet aan hen, maar ja, zo zit de wereld niet in elkaar vrees ik.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:40:28 #129
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717354
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:35 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Morgen hebben ze sowieso ook nog races in de F2 en F3. Tegen die tijd weten de coureurs het sowieso.

Vraag me ook af of dit zelfs nu geheim te houden is. Iedereen weet het al, het staat op social media, alle journalisten weten het ook.
Natuurlijk, maar als je het vanmiddag hoort ben je morgen wat minder in shock, wellicht. Als je het nog geen uur voor de race hoort, moet je eigenlijk gewoon niet starten. Maar stil houden blijft lastig inderdaad, niet elke coureur zal een paar uur voor de race gewoon de telefoon aan de kant leggen en zich gaan focussen..
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:40:42 #130
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717359
Oh, nou ja. Minuut stilte op de grid, dus het lijkt me duidelijk.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:41:49 #131
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717369
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:40 schreef heywoodu het volgende:
Oh, nou ja. Minuut stilte op de grid, dus het lijkt me duidelijk.
Voor de 24 uur van Spa wist ik.
Maar in Spielberg dus ook?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:42:14 #132
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717375
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:41 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Voor de 24 uur van Spa wist ik.
Maar in Spielberg dus ook?
Jep, op de grid voor de F2 stonden ze net.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:42:27 #133
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209717377
RIP
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_209717387
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:43:24 #135
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717392
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:42 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Jep, op de grid voor de F2 stonden ze net.
Ah ok, hier staat de Tour nog op. We schakelen nu over.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:45:06 #136
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717423
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:43 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ah ok, hier staat de Tour nog op. We schakelen nu over.
Ik keek eerste gedeelte van de sprintkwali F1, die had ik gemist
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:45:25 #137
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717424
:W
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:46:08 #138
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717438
Er staat iemand op soft :o
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:46:49 #139
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717444
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
Er staat iemand op soft :o
Het is een droge baan :{w
Er staan er op intermediates :o
EDIT Op wets dus

[ Bericht 6% gewijzigd door Whiskers2009 op 01-07-2023 14:02:43 ]
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:47:25 #140
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717455
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:46 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Het is droog :{w
Er staan ook een flink aantal op regenbanden
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:47:48 #141
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717459
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:47 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Er staan ook een flink aantal op regenbanden
Inters ;)
EDIT Wel regenbanden, excuus!

[ Bericht 2% gewijzigd door Whiskers2009 op 01-07-2023 13:55:27 ]
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_209717464
twitter
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:48:04 #143
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717466
Allard Kalff negeerde het volgens mij maar volledig. Eerste wat ik van hem hoorde was een lekker enthousiaste mededeling dat MP nog iets met de banden aan het doen was ofzo.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:48:19 #144
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209717469
Nou laten we er een mooie race van maken :)

Oh formatieronde.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:48:58 #145
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209717478
Staande start Goat.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:49:26 #146
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717483
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:48 schreef heywoodu het volgende:
Allard Kalff negeerde het volgens mij maar volledig. Eerste wat ik van hem hoorde was een lekker enthousiaste mededeling dat MP nog iets met de banden aan het doen was ofzo.
Nee hoor. Ik heb het teruggekeken.
Hij zei "Welkom bij de F2. We beginnen met een minuut stilte".
En na die minuut stilte vertelde hij waarom.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:49:57 #147
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717491
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:49 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Nee hoor. Ik heb het teruggekeken.
Hij zei "Welkom bij de F2. We beginnen met een minuut stilte".
En na die minuut stilte vertelde hij waarom.
Ah, de internationale feed op F1TV begon pas toen die minuut stilte nét begonnen was, vandaar.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:51:30 #148
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717510
Toeristische routes :W
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_209717511
Lijkt gewoon droog.
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:51:43 #150
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717514
SC
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:51:57 #151
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717516
Verschoor P4 ^O^
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:52:15 #152
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717520
Chaos.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 13:52:35 #153
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209717527
SC
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:52:45 #154
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717528
Toch te nat voor de slicks?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:52:51 #155
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717530
:G :G
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:53:08 #156
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717532
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:52 schreef Starflyer het volgende:
Toch te nat voor de slicks?
F1 heeft ook op slicks gereden
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:53:19 #157
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717535
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 13:53 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
F1 heeft ook op slicks gereden
Toen was het beduidend droger volgens mij :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209717548
:{
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:55:42 #159
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209717550
Even een kleine regendans.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:56:10 #160
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717553
Dus Leclerc en Verschoor blijven op wets?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:12 #161
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717567
Verschoor -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:16 #162
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717568
Verschoor :W -O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:25 #163
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209717570
Verschoor :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:31 #164
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717572
Zucht.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:49 #165
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717577
Weer SC
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:58:53 #166
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717578
Verschoor sukkel
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:59:00 #167
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209717579
SC :G :G
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209717582
Sukkeltje
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 13:59:26 #169
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209717585
:')
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:00:11 #170
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717592
Leclerc :W
Langzame pitstop.
Leek wel een flatspot op die band ook
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:00:14 #171
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717593
Leclerc veel te laat naar slicks. Had bij de vorige SC gemoeten
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209717629
Wij zijn voor Hauger. #teamMP
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:03:47 #173
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717636
Jongens toch..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 14:04:05 #174
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209717639
Goeie actie van Martins
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 14:07:02 #175
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209717674
Toch wel een van de meer chaotische races van de laatste tijd zeg.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 14:10:05 #176
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209717710
Handig van Vesti dat hij Nissany zo klem zet dat die een plek verliest
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:10:30 #177
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717714
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:10 schreef Peterselieman het volgende:
Handig van Vesti dat hij Nissany zo klem zet dat die een plek verliest
Hij is Benavides alweer voorbij
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 14:12:09 #178
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209717739
Shit man, die crash :X
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:12:13 #179
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717742
Geen idee waarom Allard Hubert er nou ineens weer bijhaalt. Net of Correa daar iets aan kon doen ook.. |:(
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:14:20 #180
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717777
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:12 schreef Nattekat het volgende:
Shit man, die crash :X
Die was niet op beeld (wij keken de race).
Maar wat een afschuwelijk resultaat inderdaad -O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 14:15:50 #181
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_209717806
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:14 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Die was niet op beeld (wij keken de race).
Maar wat een afschuwelijk resultaat inderdaad -O-
Ik heb de beelden gezien, Hubert 2.0 :{
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:17:19 #182
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717835
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:15 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik heb de beelden gezien, Hubert 2.0 :{
Ik heb ze inmiddels ook gezien en inderdaad.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:17:22 #183
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717836
Fitti :W
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:17:33 #184
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717839
Fittipaldi :W
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:17:39 #185
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717844
VSC
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:18:42 #186
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717859
Werd op het gras geduwd door Maini
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:18:56 #187
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717866
Forcing another driver of the track. Maini, denk ik
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:20:29 #188
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717900
Causing a collision?! :?
EDIT Owh, was een eerder incident
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:21:12 #189
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717911
Pourchaire 5 sec
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:21:25 #190
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209717917
Pourchaire 5s voor unsafe release
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:22:20 #191
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209717933
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
Causing a collision?! :?
EDIT Owh, was een eerder incident
Nu voor de 2e ook causing a collision 8)7
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 14:30:57 #192
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209718035
Goed dat Hauger in de slotfase nog 2 plekken weet te winnen
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:37:38 #193
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209718095
Rouwbanden. Inderdaad een mooi gebaar.
Al zie je het alleen bij Novalak duidelijk.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 14:41:59 #194
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209718129
Ze houden ingetogen de podiumceremonie
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 1 juli 2023 @ 14:48:09 #195
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_209718195
Zoals Hubert :-(
Zelfde plek ook
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
  zaterdag 1 juli 2023 @ 15:18:53 #196
46383 Tiemie
sowieso wel!
pi_209718571
nare crash, hij kon ook geen kant op
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 15:51:55 #197
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209719028
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
Rouwbanden. Inderdaad een mooi gebaar.
Al zie je het alleen bij Novalak duidelijk.
Ik vraag me altijd af waar ze op zo'n korte termijn rouwbanden vandaan halen, ook in andere sporten :@

Of gebruiken ze gewoon wat er voorhanden is, al is het maar een afgescheurde mouw van een zwart t-shirt ofzo?

Is niet belangrijk, weet ik, maar ik vraag het me al heel lang af. Het is soms alsof sportteams een voorraadje rouwbanden bij de hand hebben, maar dat klinkt zo luguber.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 15:53:42 #198
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_209719054
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 15:51 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik vraag me altijd af waar ze op zo'n korte termijn rouwbanden vandaan halen, ook in andere sporten :@

Of gebruiken ze gewoon wat er voorhanden is, al is het maar een afgescheurde mouw van een zwart t-shirt ofzo?

Is niet belangrijk, weet ik, maar ik vraag het me al heel lang af. Het is soms alsof sportteams een voorraadje rouwbanden bij de hand hebben, maar dat klinkt zo luguber.
Ik heb ook geen idee.

Maar ik vrees het laatste, lijkt me het meest logisch. Of dat de FIA of het circuit die standaard op voorraad heeft. Maar dat is net zo luguber.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 15:53:48 #199
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209719056
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 15:51 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik vraag me altijd af waar ze op zo'n korte termijn rouwbanden vandaan halen, ook in andere sporten :@

Of gebruiken ze gewoon wat er voorhanden is, al is het maar een afgescheurde mouw van een zwart t-shirt ofzo?

Is niet belangrijk, weet ik, maar ik vraag het me al heel lang af. Het is soms alsof sportteams een voorraadje rouwbanden bij de hand hebben, maar dat klinkt zo luguber.
Je geeft het antwoord zelf al.

Tuurlijk kunnen ze zo gewoon een blik rouwbanden opentrekken.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 juli 2023 @ 15:56:03 #200
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209719079
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 15:53 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ik heb ook geen idee.

Maar ik vrees het laatste, lijkt met het meest logisch. Of dat de FIA of het circuit die standaard op voorraad heeft. Maar dat is net zo luguber.
Ja precies. Maar ook een tijdje terug bij het wielrennen, die jongen overleed 's ochtends en een paar uur later had zo'n beetje het hele peloton een zwarte band om de arm.

Nou ja, zoals ik zei: het is niet belangrijk, maar ik vraag het me soms gewoon af.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 juli 2023 @ 19:18:12 #201
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_209722560
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 14:48 schreef nils7 het volgende:
Zoals Hubert :-(
Zelfde plek ook
Het is het risico van Spa. Het is een fantastisch circuit, maar dat is mede door de enorme snelheden op dat glooiende terrein.

Ik vind wel dat het tijd wordt voor aanpassingen daar.
  zaterdag 1 juli 2023 @ 19:30:45 #202
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_209722769
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 19:18 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Het is het risico van Spa. Het is een fantastisch circuit, maar dat is mede door de enorme snelheden op dat glooiende terrein.

Ik vind wel dat het tijd wordt voor aanpassingen daar.
Er zijn na de dood van Hubert aanpassingen gedaan maar duidelijk niet voldoende. Ik vraag me af hoe goed de getroffen voorzieningen die moesten voorkomen dat gecrashte auto's weer midden op de baan terecht komen hebben gewerkt. Los van het probleem met het slechte zicht niet erg goed lijkt het. :{

Je gaat toch denken richting het aanbrengen van een chicane op het rechte stuk.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 1 juli 2023 @ 19:31:43 #203
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_209722785
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 19:30 schreef beantherio het volgende:

[..]
Er zijn na de dood van Hubert aanpassingen gedaan maar duidelijk niet voldoende. Ik vraag me af hoe goed de getroffen voorzieningen die moesten voorkomen dat gecrashte auto's weer midden op de baan terecht komen hebben gewerkt. Los van het probleem met het slechte zicht niet erg goed lijkt het. :{

Je gaat toch denken richting het aanbrengen van een chicane op het rechte stuk.
ik heb geen idee hoe ze de situatie nog kunnen verbeteren. In hoeverre liggen er op dat punt groeven in de baan om het water af te voeren?
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 1 juli 2023 @ 19:37:53 #204
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209722859
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juli 2023 19:30 schreef beantherio het volgende:

[..]
Er zijn na de dood van Hubert aanpassingen gedaan maar duidelijk niet voldoende. Ik vraag me af hoe goed de getroffen voorzieningen die moesten voorkomen dat gecrashte auto's weer midden op de baan terecht komen hebben gewerkt. Los van het probleem met het slechte zicht niet erg goed lijkt het. :{

Je gaat toch denken richting het aanbrengen van een chicane op het rechte stuk.
Het is überhaupt maar de vraag of er iets aan te doen is. Dit ongeluk was op de Kemmel Straight voorbij Radillion. Voorbij de plek waar Hubert verongelukte dus.

En het is nog onduidelijk waardoor Van 't Hoff spinde. Misschien had dat op iedere baan op het rechte stuk kunnen gebeuren.

Beter kunnen we afwachten tot duidelijk is waardoor dit ongeluk werd veroorzaakt en of de baan daarop aangepast moet worden voordat we tot conclusies komen.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zaterdag 1 juli 2023 @ 21:00:25 #205
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209724177
https://nos.nl/artikel/24(...)op-spa-francorchamps

Wat Max hierover zegt is waar. Op dat moment was het veel te nat om daar te racen. Nu is het zo dat je in het droge daar ook flinke klappers ziet zo nu en dan.

Wat je zou kunnen instellen is een systeem wat bij een gele vlag direct het gas loskoppelt.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:23:08 #206
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728627
:W
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:23:26 #207
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728630
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:24:35 #208
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728638
Iedereen ligt nog in bed
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:27:52 #209
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728670
quote:
10s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:24 schreef ESF1Gamer het volgende:
Iedereen ligt nog in bed
Niet :P

Er moet 3,5 uur getraind worden, dus dat vroeg opstaan komt nu wel uit met mijn kijkschema :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209728680
Vervelende quotes tijdens de formatieronde.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:30:04 #211
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728687
Oei, Mini :W
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 2 juli 2023 @ 08:30:19 #212
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728689
Mini -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:30:24 #213
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728691
Mni :W
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:30:31 #214
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728692
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:28 schreef Nober het volgende:
Vervelende quotes tijdens de formatieronde.
?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:31:10 #215
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728700
:G
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 08:31:39 #216
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728701
SC
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:32:00 #217
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728706
SC :G :G
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:32:25 #218
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728709
Browing mazzel met pitstop
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 08:34:33 #219
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728727
SC ending
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 2 juli 2023 @ 08:35:40 #220
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728732
twitter
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209728735
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:30 schreef heywoodu het volgende:

[..]
?
Interviews laten zien tijdens de formatieronde waarin dan naar voren komt dat ze allemaal willen winnen is niet interessant.
  zondag 2 juli 2023 @ 08:39:05 #222
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728752
Garcia 10s Stop&Go voor SC infringement
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 08:39:27 #223
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728756
quote:
1s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:39 schreef Starflyer het volgende:
Garcia 10s Stop&Go voor SC infringement
Wel zeer zware straf
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 08:45:11 #224
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728798
Saucy lek?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:51:14 #225
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728840
Vermakelijke race dit.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209728845
quote:
10s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:24 schreef ESF1Gamer het volgende:
Iedereen ligt nog in bed
Ik sta nu op
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:54:25 #227
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728857
quote:
7s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:52 schreef vosss het volgende:

[..]
Ik sta nu op
Nootje erbij?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 2 juli 2023 @ 08:54:41 #228
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728858
Beganovic valt steeds verder terug
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209728871
Goede smorgens :W
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 08:56:31 #230
842 Zorro
Z
pi_209728881
Ik kijk nu ook :)

Wat zijn dit voor tijden :(
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_209728900
Top 6 lekker dicht bij elkaar nu
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juli 2023 @ 08:59:22 #232
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209728902
quote:
6s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:56 schreef Zorro het volgende:
Ik kijk nu ook :)

Wat zijn dit voor tijden :(
Standaardtijden voor een dag met F3, F2, F1 en Porsche Supercup :7
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 09:05:27 #233
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728931
Lekker gevecht voor de top4 *O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 09:05:41 #234
842 Zorro
Z
pi_209728932
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 08:59 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Standaardtijden voor een dag met F3, F2, F1 en Porsche Supercup :7
Ja dat bedoel ik.

Ronnie *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 2 juli 2023 @ 09:06:36 #235
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728936
Montoya :W
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 09:07:00 #236
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209728940
Collopinto
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 09:08:02 #237
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728946
quote:
81s.gif Op zondag 2 juli 2023 09:07 schreef ESF1Gamer het volgende:
Colapinto
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 2 juli 2023 @ 09:09:35 #238
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209728958
Flörsch P9. Netjes!
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729034
God save the queen *O*
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 09:54:03 #240
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729352
:W
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 09:55:15 #241
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729364
:W
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729394
:W
  zondag 2 juli 2023 @ 10:00:29 #243
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729427
Verschoor P9. Al twee plekken gewonnen ^O^
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:02:08 #244
842 Zorro
Z
pi_209729439
Ik ben nog niet helemaal wakker.
Ik dacht even "waarom spreken ze Mini nu ineens als Maini uit?" 8)7
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:04:11 #245
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729449
quote:
6s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:02 schreef Zorro het volgende:
Ik ben nog niet helemaal wakker.
Ik dacht even "waarom spreken ze Mini nu ineens als Maini uit?" 8)7
Ik heb gementioned vanochtend
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209729451
Jaaa Verschoor *O*
  zondag 2 juli 2023 @ 10:04:42 #247
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729457
Verschoor Cordeel voorbij
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 2 juli 2023 @ 10:05:49 #248
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729465
Cordeel duwde Hauger naast de baan a la Perez
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729467
En Iwasa schijnbaar :D
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:06:51 #250
842 Zorro
Z
pi_209729474
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:04 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Ik heb gementioned vanochtend
Dat maakte wel dat ik dacht "hee is het al bezig" maar dat was wel met nog 5 ronden te gaan of zo.
Dat mentionen is leuk maar maakt me helaas nog niet wakker. Wellicht een idee voor Danny om aan te werken.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_209729483
Verschoor rijdt goed door
  zondag 2 juli 2023 @ 10:08:26 #252
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729493
Verschoor voorbij Daruvala ^O^
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729494
Uhh hij is Daruvala al voorbij :D

Staan die andere stil ofzo _O-
  zondag 2 juli 2023 @ 10:12:00 #254
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729521
Verschoor nu P2 door de pitstops
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:12:32 #255
842 Zorro
Z
pi_209729523
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:08 schreef StephanL het volgende:
Uhh hij is Daruvala al voorbij :D

Staan die andere stil ofzo _O-
Ja, die staan stil in de pit
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_209729540
quote:
6s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:12 schreef Zorro het volgende:

[..]
Ja, die staan stil in de pit
Dat was nog voordat hij de pits in ging. Hij gaat gewoon hard :P
  zondag 2 juli 2023 @ 10:16:52 #257
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729568
Hauger under investigation voor het niet goed de pits inrijden. Hij reed over de witte lijn.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729709
Verschoor mag wel gaan pitten zo
  zondag 2 juli 2023 @ 10:33:26 #259
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_209729724
Verschoor 8)7
pi_209729733
Haha terug gedraaid _O- 8)7

Geen 5 seconden voor Verschoor
pi_209729738
Vsc *O*

Sc
  zondag 2 juli 2023 @ 10:36:05 #262
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729752
-O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:36:19 #263
842 Zorro
Z
pi_209729756
Leclerc heeft inspiratie opgedaan bij het team van zijn broer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 2 juli 2023 @ 10:36:27 #264
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729757
Unsafe release bij Leclerc
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 2 juli 2023 @ 10:36:53 #265
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_209729763
quote:
1s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:36 schreef Starflyer het volgende:
Unsafe release bij Leclerc
Van een band ja. :+
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:37:59 #266
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209729774
Zo ik schakel in op een goed moment. Vloog gelijk een wiel van een auto af (8>
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 2 juli 2023 @ 10:38:26 #267
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729775
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:36 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Van een band ja. :+
Hij is weggestuurd met een band die niet goed vastzat. Dus unsafe release.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729778
Netjes van Verschoor ^O^ _O_
  zondag 2 juli 2023 @ 10:38:57 #269
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_209729782
quote:
1s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:38 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Hij is weggestuurd met een band die niet goed vastzat. Dus unsafe release.
Het was maar een grapje joh. B:)B
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:39:27 #270
842 Zorro
Z
pi_209729789
Verschoor gaat de rest er opleggen met zijn nieuwe bandjes *O*

En dan zal er wel weer iets lulligs komen net als de benzine vorig jaar. Tracklimits of zo.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:41:58 #271
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209729825
Zin an
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 2 juli 2023 @ 10:44:08 #272
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729862
Verschoor P4 ^O^

Edit P3
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:45:33 #273
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729878
Verschoor op de brommer w/
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209729879
Verschoor verneukt het toch wel weer.
  zondag 2 juli 2023 @ 10:46:35 #275
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729892
VSC
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:47:07 #276
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729897
Pech voor Verschoor die VSC -O-
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:47:18 #277
842 Zorro
Z
pi_209729900
Schiet op met die VSC :(
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:47:32 #278
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209729901
Ai dit gaat lang duren
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:48:00 #279
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209729907
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:45 schreef tralalala het volgende:
Verschoor verneukt het toch wel weer.
Niet :(
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:48:35 #280
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729910
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:45 schreef tralalala het volgende:
Verschoor verneukt het toch wel weer.
Kushmaini verkloot het voor Verschoor
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:49:31 #281
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729917
Hup Verschoor *O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209729938
JahahahA *O*
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:52:06 #283
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729944
*O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:52:32 #284
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729949
Nu de p1 pakken *O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209729950
Vesti zijn hartslag :D _O_
  zondag 2 juli 2023 @ 10:53:02 #286
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729953
P1 *O*
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729956
Iwasagod :D
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:53:18 #288
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729958
Juichen *O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zondag 2 juli 2023 @ 10:53:19 #289
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_209729961
Hij flikt het weer
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_209729963
Beter haalt die Verschoor niet in :P
pi_209729981
*O* w/
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:55:07 #292
842 Zorro
Z
pi_209729983
*O* *O* *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 2 juli 2023 @ 10:55:08 #293
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_209729984
*O* *O* w/ w/
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_209729985
Het heeft zo moeten zijn. #TeamMP
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:55:19 #295
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729986
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_209729987
Netjes
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:55:32 #297
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_209729989
JAAAAAAAAA
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 2 juli 2023 @ 10:55:35 #298
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_209729990
Hoogtepunt van de racedag
  FOK!fotograaf zondag 2 juli 2023 @ 10:55:37 #299
842 Zorro
Z
pi_209729991
Nou, even afwachten of er nog genoeg benzine in de auto zit :P
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 2 juli 2023 @ 10:55:44 #300
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_209729992
Knappe zege. _O_ _O_ _O_
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:56:05 #301
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209729998
quote:
6s.gif Op zondag 2 juli 2023 10:55 schreef Zorro het volgende:
Nou, even afwachten of er nog genoeg benzine in de auto zit :P
Ga nou niet jinxen :P
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 2 juli 2023 @ 10:56:08 #302
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_209729999
JAAAAAA
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')