quote:Op zaterdag 3 juni 2023 02:46 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Ik bedoelde die link. Niet je pedostories.
Hoe romantischquote:Op zaterdag 3 juni 2023 02:42 schreef sturmpie het volgende:
ze snijdt je doormidden met 'n biefstukmesje
Hij is een soort blauwe schimmel. Je wilt het niet op je pik vinden, maar in de saaie FOK! kaas, zorgt het toch voor een smakelijk geheel.quote:Op zaterdag 3 juni 2023 02:58 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Stiekem mis deze baas wel een beetje.
Wie?quote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:00 schreef KillemWieft het volgende:
Maar @:FreshFruit is ook een leuke gozer.
Ik weet niet of ik met mijn ogen moet rollen of lachenquote:
Gelukkig hadden ze de voorwaarden gelezenquote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:12 schreef sturmpie het volgende:
ik heb je ouders op de hoogte gebracht van de situatie
Ben wel fan van deze nieuwe stromingquote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:10 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik met mijn ogen moet rollen of lachenDaarom doe ik het maar beiden
Het is wel grappig, maar de nieuwigheid gaat er toch snel van afquote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:14 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Ben wel fan van deze nieuwe stroming
Jij bent dan ook 5 keer zo oud als de doelgroepquote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:17 schreef devzero het volgende:
[..]
Het is wel grappig, maar de nieuwigheid gaat er toch snel van afIk zou hier niet uren naar kunnen luisteren.
Waarschijnlijk. Daarnaast is thuis op een laptopje luisteren ook totaal anders dan bij zo'n feest zijnquote:Op zaterdag 3 juni 2023 03:19 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Jij bent dan ook 5 keer zo oud als de doelgroep
Ook niet meer. Dan zijn er ook al wat.quote:
Ja dramaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |