Het wordt steeds erger met die make upquote:Op vrijdag 19 mei 2023 09:54 schreef Li0nHeart het volgende:
Is het gezicht van Zoe stuk? Het lijkt zo raar.
Misschien moet ze er een tik op geven, hielp vroeger bij de tv ook altijdquote:Op vrijdag 19 mei 2023 09:54 schreef Li0nHeart het volgende:
Is het gezicht van Zoe stuk? Het lijkt zo raar.
Moet iedereen nu alles gaan uitspreken of alleen Mirthe?quote:Op vrijdag 19 mei 2023 09:57 schreef pingu66 het volgende:
Mirthe zeg dan tegen morri dat je Ruppi en Imma vuile dieven vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Jaquote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:01 schreef mootie het volgende:
[..]
Moet iedereen nu alles gaan uitspreken of alleen Mirthe?
En haar uitval tegen Esther in de douche,zomaar uit het niets..heeft ze dagen op zitten broeden.en boem.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:05 schreef pingu66 het volgende:
Toch denk ik dat Mirthe vroeger woede uitbarstingen had (wat je wel meer ziet bij kinderen met ADD) en dat ze geleerd heeft in de loop der jaren om zich te beheersen.
Ze zegt zelf dat ze nooit boos is geweest ( behalve 3 x in haar leven). Maar toch als er iets niet gebeurd naar haar zin ( bijv. Kamerwissel zie je een hoop ingehouden woede en zegt 't ze de meest vreselijke dingen zachtjes...en dan om het te downplayen: oe ah hahaha nee dat mag ik niet zeggen.. hij /zij is onmenselijk.
Ook een keer toen JW iets zei dat ze niet met haar klep er tussen moet komen als hij in gesprek is. Ze ging naar haar kamer en naar haar kast en gooide al haar kleren een voor een op haar bed en op de grond. Bep is haar gaan kalmeren.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:12 schreef Silves het volgende:
[..]
En haar uitval tegen Esther in de douche,zomaar uit het niets..heeft ze dagen op zitten broeden.en boem.
Dat ze nog niet afgevoerd is in een dwangbuis....quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:21 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Ook een keer toen JW iets zei dat ze niet met haar klep er tussen moet komen als hij in gesprek is. Ze ging naar haar kamer en naar haar kast en gooide al haar kleren een voor een op haar bed en op de grond. Bep is haar gaan kalmeren.
En idd volblijven houden dat ze nooit vloekt en nooit kwaad wordt.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:21 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Ook een keer toen JW iets zei dat ze niet met haar klep er tussen moet komen als hij in gesprek is. Ze ging naar haar kamer en naar haar kast en gooide al haar kleren een voor een op haar bed en op de grond. Bep is haar gaan kalmeren.
Ja, maar weet niet of deze het gaat worden, of dat ze aan het kijken zijn of het haalbaar isquote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:25 schreef Verida het volgende:
[..]
oh, dat is ook nog een challenge waar ze voor aan het oefenen zijn toch?
quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:02 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Goedemorgen, het begint vandaag lekker .....![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ruzie Moraima en Rupert - 19 mei 2023.Bijna niet te verstaan die tweeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Ik zeg van mezelf ook dat ik niet snel kwaad word. Maar als iets naar verloopt of als ik onmacht voel in een situatie, loop ik wel uit de situatie weg en mompel of denk vreselijke vloeken of tirades, alleen spreek ik die niet hardop uit of tegen de persoon waar ik kwaad op ben, gooi even met wat spullen om adrenaline kwijt te raken. Als ik het dan kwijt ben en na heb gedacht, kan ik wel weer normaal met iemand praten hoor.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:25 schreef Silves het volgende:
[..]
En idd volblijven houden dat ze nooit vloekt en nooit kwaad wordt.
Ja dat.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 10:25 schreef Silves het volgende:
[..]
En idd volblijven houden dat ze nooit vloekt en nooit kwaad wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |