https://goyvaerts.nl/ hierzo!quote:Op zaterdag 20 mei 2023 09:58 schreef Aure het volgende:
Lekker exode! En je had natuurlijk ook wel een goede avond uitgezocht met al het uitgaanspubliek
Waar zijn jullie geweest @:SQ?
Ik vind het ribuitjelijfuiteten echt heel leuk om af en toe te doenMaar de laatste keer is hier ook alweer een tijdje geleden. Maar nu we een oppas hebben kan het wel eindelijk makkelijker
eerst maar even sparen
Waar komt dit opeens vandaan?quote:Op zaterdag 20 mei 2023 11:26 schreef Mushanga71 het volgende:
In mijn volgende leven wil ik een vogeltje zijn. Geen troep, geen gezeik dat er opgeruimd moet worden en als het kroost oud genoeg is, flikker je ze zó het nest uit
Opruimshit met zoon maar dat was peanuts in vergelijk met man, waarvan je steun mag verwachten, die dan finaal fliptquote:
Waarom uberhaupt trouwen in een volgend leven dan? In een volgend leven doe ik in ieder geval één ding goed. Of een goede partner zijn, of een goede werknemer of een goede moeder. Niet meer dat versnipperde en alles net niet.quote:Op zaterdag 20 mei 2023 12:03 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Opruimshit met zoon maar dat was peanuts in vergelijk met man, waarvan je steun mag verwachten, die dan finaal flipt![]()
Laat dat vogeltje maar. In mijn volgende leven word ik een zwarte weduwe
Ooooh, trouwen never nooit meer. Ik word solitair.quote:Op zaterdag 20 mei 2023 12:09 schreef livelink het volgende:
[..]
Waarom uberhaupt trouwen in een volgend leven dan? In een volgend leven doe ik in ieder geval één ding goed. Of een goede partner zijn, of een goede werknemer of een goede moeder. Niet meer dat versnipperde en alles net niet.
Ik heb helaas ook niet de ultieme oplossing, maar zelfs als je zou weten van wie die kat is, zou dat niet veel schelen vrees ik (behalve dat zij zouden kunnen aanbieden om te helpen met drollen scheppen af en toe). Al maken wij onze kattenbak vrijwel dagelijks schoon, de kat blijft het graag tussen de planten doen. Heeft mogelijk ook met territoriumdrang te maken. En bij ons is het echt onmogelijk om de tuin helemaal af te sluiten. Dus er komen helaas ook andere katten bij ons poepen (en ik kan ook niet beloven dat onze Gijs het niet bij anderen in de tuin doet).quote:Op vrijdag 19 mei 2023 21:14 schreef Nijna het volgende:
Iemand nog een briljante tip tegen een schijtende kat in je tuin?
Ik heb nu al 4 keer drollen staan scheppen en ik weet welke het is... alleen niet van wie dat beest is.
Maar ik ben er zo klaar mee.
Heb de neiging om van die duivenpinnen op de schutting te gaan lijmen ofzo, dan maar kattenkebab, maar dat beest moet gewoon zn behoeften ergens anders doen.
Hahaha, dat heb ik echt niet gedaan.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 09:38 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ondertussen weten we allemaal dat je zonet hebt geGoogled op sushi tattoo. 😇
Met het risico dat het een impopulaire mening is... (t is niks persoonlijks verder) wat mij betreft blijven katten lekker binnen.quote:Op zaterdag 20 mei 2023 14:28 schreef trui het volgende:
[..]
Ik heb helaas ook niet de ultieme oplossing, maar zelfs als je zou weten van wie die kat is, zou dat niet veel schelen vrees ik (behalve dat zij zouden kunnen aanbieden om te helpen met drollen scheppen af en toe). Al maken wij onze kattenbak vrijwel dagelijks schoon, de kat blijft het graag tussen de planten doen. Heeft mogelijk ook met territoriumdrang te maken. En bij ons is het echt onmogelijk om de tuin helemaal af te sluiten. Dus er komen helaas ook andere katten bij ons poepen (en ik kan ook niet beloven dat onze Gijs het niet bij anderen in de tuin doet).
Weet je zeker dat t geen egelstront is trouwens? Dat hebben wij regelmatig..zwarte drolletjes zijn dat..quote:Op zondag 21 mei 2023 07:47 schreef Nijna het volgende:
[..]
Met het risico dat het een impopulaire mening is... (t is niks persoonlijks verder) wat mij betreft blijven katten lekker binnen.
Huisdier prima, maar ik wil geen overlast van jouw huisdier. Jij kiest daarvoor, ik niet.
En als het zielig is om een kat binnen te houden, dan moet je je misschien afvragen of het wel een geschikt huisdier is.
Ik baal er gewoon van dat ik in mijn eigen tuin alert moet zijn op kattenstront van een kat die niet van mij is.
En dat maakt me boos.
Ik zou willen dat ik zo moedig was dat ik (als ik wist wie de eigenaar was) daar aan zou bellen om te vragen of zij de stront uit mijn tuin willen scheppen, maar in real life ben ik echt een watje wat dat betreft.
Vanmiddag nog maar eens checken of er nog wat ligt en dan zal ik eens gaan strooien met het een of het ander...
Wat maak je me blij met deze posting! Ik zie de laatste tijd op een bepaalde plek in onze tuin zwarte hoopjes. Dat zouden heel goed egeldrolletjes kunnen zijn. Het is op deze plek, waar vorig jaar de egel regelmatig liep. Dit jaar hem ik 'em nog niet gezien:quote:Op zondag 21 mei 2023 08:47 schreef watmoetikkiezen het volgende:
[..]
Weet je zeker dat t geen egelstront is trouwens? Dat hebben wij regelmatig..zwarte drolletjes zijn dat..
Verder sterkte, want t is wel heel irritant natuurlijk.
Ik snap nooit zo goed waarom dit inderdaad niet gemeengoed is. Zorg dat ze buiten kunnen, maar in eigen tuin. Daar zijn echt wel oplossingen voor te verzinnen.quote:Op zondag 21 mei 2023 10:04 schreef Vicky het volgende:
Wij hebben 2 katten, ze komen buiten, in onze tuin. Verder dan dag kunnen ze niet. Onze tuin is afgezet. Ten eerste wil ik niet dat anderen last hebben van mijn katten, ten tweede wil ik niet dat ze gaan zwerven over straat met alle gevolgen vandien.
Maar als dat je situatie is, dan is het denk ik ook goed om je af te vragen of je een kat moet nemen.quote:Op zondag 21 mei 2023 11:17 schreef trui het volgende:
Onze tuin kan echt niet afgesloten worden voor katten. Of we zouden er voor onszelf ook een hele kooi omheen moeten maken ofzo. En katten aan een riempje, dat vind ik vrij zielig. Katten die alleen in een betegelde binnentuin kunnen ook trouwens. Het lijkt me wel goed als mensen voor ze een huisdier nemen ook echt goed kijken of ze dat dier werkelijk een beetje een goed leven kunnen bieden. En echt, er zijn veel en veel teveel katten in ons dichtbevolkte landje, denk 3x na voor je een nieuwe kat (of welk dier dan ook) aanschaft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |