Tja, dat is het dus. Ik snap dat de verhuurder er zijn buik vol van had. Ontruimen gebeurt niet zomaar, je moet dan echt een aso zijn. Hier in de buurt ook meegemaakt. Iemand die altijd midden in de nacht stomdronken stond te schreeuwen op straat. Na een aantal waarschuwingen is gewoon de maat vol en is het over en uit.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Hij was met een knupppel naar het kantoor van de verhuurder gegaan om verhaal te halen nadat deze één van zijn fietsen verwijderd had die hij voortdurend in de doorgang naar zn kelderbox plaatste (omdat in zn kelderbox teveel rotzooi stond die hij 'niet kon opruimen' ).
De verhuurder had hem meermaals gewaarschuwd dat dit niet mocht.
Dit ja.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:22 schreef -Sigaartje het volgende:
250 euro is trouwens peanuts. Dat heb ik los in mijn zak zitten. Om daar nou zo'n probleem van te maken.
Als ik als verhuurder zoiets had met zo'n aso, zou ik als verhuurder denken, joh, zoek het lekker zelf uit, je hebt er zelf om gevraagd. En had ik er nog 250 euro bovenop getikt. Een mafkees die folie plakt op de ramen van je huis.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:25 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Dit ja.
En als het kutfolie is, dan zijn ze wel ff bezig met krabben. Voor ¤250,- mag dat wel.
Als jij wat minder de stoere jongen had uitgehangen dan had je daar nog gewoond en dan had je én deze kosten niet gehad én je had dit hele gezeik niet gehad.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:18 schreef Inbox het volgende:
[..]
Jij bent veel stoerder dan mij met je reactie.
Ik gun jouw naar aanleiding van je reactie dan ook een malafide claim zoals hierboven als voorbeeld werd gesteld, waarbij er 500 euro geclaimd wordt voor een reparatie die 100 euro kost. Gewoon 400 euro meer betalen dan nodig is voor jou geen probleem toch?
Want nogmaals; die raamfolie veroorzaakt geen schade aan de woning en is in 5 minuten verwijderd.
Dit dus.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Als jij wat minder de stoere jongen had uitgehangen dan had je daar nog gewoond en dan had je én deze kosten niet gehad én je had dit hele gezeik niet gehad.
Nou...soms is raamfolie toch wel wenselijk/toelaatbaar? Maar inderdaad: als je er uit moet/gaat.... weghalen dan. Doe je dat niet? ¤¤¤quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:27 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Als ik als verhuurder zoiets had met zo'n aso, zou ik als verhuurder denken, joh, zoek het lekker zelf uit, je hebt er zelf om gevraagd. En had ik er nog 250 euro bovenop getikt. Een mafkees die folie plakt op de ramen van je huis.
Nooit van gordijnen gehoord, of vitrages?quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:38 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Nou...soms is raamfolie toch wel wenselijk/toelaatbaar? Maar inderdaad: als je er uit moet/gaat.... weghalen dan. Doe je dat niet? ¤¤¤![]()
Krijgt TS dan wel z'n borg terug?
De borg is reeds ingehouden. Van het totaalbedrag voor de mutatiekosten staat nog een paar honderd open.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:38 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Nou...soms is raamfolie toch wel wenselijk/toelaatbaar? Maar inderdaad: als je er uit moet/gaat.... weghalen dan. Doe je dat niet? ¤¤¤![]()
Krijgt TS dan wel z'n borg terug?
8000 euro? Ik denk dat er dan wel wat meer aan de hand is dan een fietsje.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:43 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Nooit van gordijnen gehoord, of vitrages?
Die borg: was al op aan 8.000 euro ontruimingskosten. Dat was dus geen verhuizinkje. De laatste verhuisrekening die ik had was onder de 1.000 euro. Dan komen een paar sterke mannen alles uit je huis halen. Het enige wat je hoeft te doen is in dozen te pakken, stickers erop en koffie te zetten voor die mannen.
Staat in een vorig topic van hem.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:55 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
8000 euro? Ik denk dat er dan wel wat meer aan de hand is dan een fietsje.
Die 8k zijn de kosten tot nu toe van de rechtszaak en de ontruiming en de mutatiekosten en beslagen/deurwaarderskosten.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:55 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
8000 euro? Ik denk dat er dan wel wat meer aan de hand is dan een fietsje.
Precies. Dus als je gewoon een paar aftandse fietsen aan de kant had gezet/opgeruimd had en je had gewoon je box uitgeruimd, dan zat je nu niet tegen 8k + wat er nog bij komt te kijken.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:00 schreef Inbox het volgende:
[..]
Die 8k zijn de kosten tot nu toe van de rechtszaak en de ontruiming en de mutatiekosten en beslagen/deurwaarderskosten.
Ontruiming kostte net iets minder dan de dagwaarde van de fietsen, als ik puur naar de kosten die dag kijk.
Dit. Of de werkzaamheden wel/niet uitgevoerd zijn maakt hier geen reet uit.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 18:49 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Het is geen factuur voor werkzaamheden.
Het is een factuur voor het feit dat de woning nadat het contract met jou beëindigd is niet in dezelfde staat is (minus normale slijtage) als toen jij de woning betrok. De verhuurder rekent die schade je aan. En daarvoor is het niet nodig dat de zaken al hersteld zijn en zelfs niet nodig dat de zaken überhaupt hersteld worden. De schade is er en de hoogte van het schadebedrag wordt bepaald op basis van wat de herstelkosten zijn wanneer deze door een professionele partij worden uitgevoerd.
En met 60 euro ex btw per uur + voorrijkosten gaat het hard.
Dus betaal maar snel. De partij die geld eist is immers kennelijk niet te beroerd om daadwerkelijk een deurwaarder in te schakelen en je te dagvaarden, want dat hebben ze al eerder gedaan. En ja, 99% kans dat jij de zaak gaat verliezen.
Als..als..quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:02 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Precies. Dus als je gewoon een paar aftandse fietsen aan de kant had gezet/opgeruimd had en je had gewoon je box uitgeruimd, dan zat je nu niet tegen 8k + wat er nog bij komt te kijken.
Ja, gewoon zomaar. Want jij was een voorbeeld huurder en de verhuurder had gewoon de pik op je. Er zat helemaal 0,0 bij wat aan jou lag. Die verhuurder had gewoon ienemienemutte gedaan voor wie hij ging kutten en het lot bepaalde Inbox.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:52 schreef Inbox het volgende:
[..]
Als..als..
Ze wilden me er gewoon kostte wat kost uit hebben. Ze hadden het vonnis ook als stok achter de deur kunnen houden en pas tot ontruiming overgaan als er wederom bijv. fietsen geplaatst zouden worden. Wilden ze niet. Hebben we uiteraard geprobeerd.
Als ik iemand met een knuppel op me af zie lopen, bel ik de politie.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:52 schreef Inbox het volgende:
[..]
Als..als..
Ze wilden me er gewoon kostte wat kost uit hebben. Ze hadden het vonnis ook als stok achter de deur kunnen houden en pas tot ontruiming overgaan als er wederom bijv. fietsen geplaatst zouden worden. Wilden ze niet. Hebben we uiteraard geprobeerd.
Het is de knuppel die het probleem was. Tja.. mijn fout, had anders gemoeten maar op zo'n moment denk je niet helder als je voor 7k aan fietsen afgevoerd ziet worden. Die wil je gewoon kostte wat kost terug hebben.
Overigens, de feiten werden wel een beetje verdraaid in de dagvaarding. Ik heb geen seconde met die knuppel lopen zwaaien en evenmin ben ik scheldend naar beneden gerend. De dagvaarding meldt dat ik dat wel heb gedaan. Daar zou ik eigenlijk nog steeds een aangifte wegens laster voor moeten doen, want dat is pertinent gelogen.
Jij was erbij, lijkt het wel. Je lijkt alles beter te weten dan mij.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:54 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, gewoon zomaar. Want jij was een voorbeeld huurder en de verhuurder had gewoon de pik op je. Er zat helemaal 0,0 bij wat aan jou lag. Die verhuurder had gewoon ienemienemutte gedaan voor wie hij ging kutten en het lot bepaalde Inbox.
Rechters hebben altijd gelijk, is dat wat je wilt zeggen?quote:Op vrijdag 5 mei 2023 22:24 schreef Stepperoller het volgende:
Het lijkt net alsof ik een post van @:kree lees van voordat hij aan zichzelf ging werken. Je kan je wel blijven vastbijten in hoe onrechtvaardig het allemaal voor jou is en dat jou eigenlijk geen blaam treft ondanks een uitspraak van de rechter, maar daarmee werk je jezelf alleen maar tegen.
120 euro is overigens echt niet duur ofzo.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 17:08 schreef Inbox het volgende:
[..]
De verhuurder stelt zn eigen factuur op en doet zelf de inspectie. Daar zit 'm het venijn ook een beetje. Die kan dus voor alles een bedrag neerzetten waarvan ie dat zelf een mooi bedrag vind. Dus 120 euro voor het lostrekken van een raamfolietje bijvoorbeeld, of 60 euro voor het in de container deponeren 20m verderop van wat achtergebleven spullen.
Jouw bedrijf is dus al 100 euro goedkoper dan wat mij nu aangerekend wordt.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 22:57 schreef hangtime het volgende:
[..]
120 euro is overigens echt niet duur ofzo.
Als mijn bedrijf een monteur stuurt voor een klus gaat de offerte al snel zo:
Wij rekenen per uur.
1 uur = 80 euro
Reistijd en voorrijkosten = 50 euro
Planning en werkvoorbereiding = 20 euro
Bij mij was je minimaal 150 euro kwijt geweest.
Wat idd een belangrijke vraag is, waarom heb jij dat toen niet gelijk zélf gedaan?quote:Op vrijdag 5 mei 2023 23:41 schreef Inbox het volgende:
[..].
Alles ruim binnen het half uur, met materiaalkosten van 5 euro?
(..)
Moet je natuurlijk wel de sleutel hebben van de woning, dat dan weer wel.
Nee, er is geen aanbod van voorinspectie geweest voor zover ik weet. Contact met ze werd me sowieso onmogelijk gemaakt. Toen ik ze belde, kreeg ik de mededeling 'we hebben de dienstverlening aan u gestaakt'. Contact opnemen zou dus geen zin hebben, want de antwoorden kwamen toch niet. Daarom zeg ik ook: ze wilde me opzettelijk dakloos maken, want woningruil werd al bij voorbaat afgewezen, zelfs zonder vonnis. Dat terwijl dat voor beide partijen een oplossing zou zijn: ik niet dakloos en niet langer een huurder van hun, zij zonder gezeik een nieuwe huurder en geen inkomstenverlies aan huurpenningen.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 00:24 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Wat idd een belangrijke vraag is, waarom heb jij dat toen niet gelijk zélf gedaan?
Was er een aanbod voor een voorinspectie vanuit de verhuurder en heb je de kans gehad dit zelf voor veel minder kosten op te lossen?
1 | Die 8k zijn de kosten tot nu toe van de rechtszaak en de ontruiming en de mutatiekosten en beslagen/deurwaarderskosten. |
Alleen is het niet 120 euro, maar 2x 120 euro, want het ene raam bevond zich in een ander vertrek. Dan zit je op 240 euro voor 5 minuten werk. Wat een poster hierboven dus voor 150 euro doet, omdat ie 1uur arbeid rekentquote:Op zaterdag 6 mei 2023 13:47 schreef freak1 het volgende:
ik ga me er toch mee bemoeien.
je gooit zoveel door elkaar;
die 8K waar je telkens mee smijt zijn, ook in je eigen woorden, NIET de ontruimingskosten, maar zijn, zoals je zelf ook al aangeeft
[ code verwijderd ]
verder zijn er gewoon standaard bedragen gerekend tijdens die ontruiming. en dat is niet voor het werk wat gedaan wordt, maar een modelbedrag voor "schade"
dat zijn bedragen die de woningbouw vast heeft gesteld en simpelweg worden berekend bij constatering. die bedragen zijn vast ergens op te vragen maar die moeite zul je wel niet hebben gedaan.
beetje stof in een kamer? veegkosten.
folie op de ramen? verwijderkosten
zooi uit het huis ruimen? verwijderkosten
die bedragen zijn gewoon standaard bedragen en staan voor feiten die je niet volgens afspraak hebt achtergelaten. de bedragen zoals ik ze nu hoor zijn prima.
en om je stokpaardje maar meteen te adresseren;
er is je 120 euro in rekening gebracht voor die raamfolie. raamfolie waarvoor jij zelf te lamlendig bent geweest het te verwijderen als middelvinger naar je huurbaas.
die huurbaas cq woningcorporatie lacht zich de ballen uit de broek met mongolen zoals jij. want die gaat simpelweg met een turflijst door het huis heen, vinkt alles aan wat niet volgens afspraak is, en stuurt je de rekening. die 120 euro is niet voor het even in 4 seconden weg te halen, maar voor
-het niet achterlaten volgens afspraak
-het inschakelen van het bedrijf cq persoon die het gaat weghalen
-het heen en weer rijden van die persoon
-de administratieve rompslomp die hij er van heeft
al met al is 120 euro een prima bedrag.
samengevat, ik vermoed dat de ontruimingskosten rond de 2500 a 3000 euro zullen uitkomen. en dat is gewoon een redelijk bedrag. kun je lekker lopen procederen, maar de rechter lacht je geheel terecht in je gezicht uit en zal je een lamlendige klaploper noemen die schijt heeft aan anderen als hij het hardop zou mogen zeggen.
nogmaals, aangezien je begrijpend lezen lastig vind;
het bedrag wat ze je rekenen voor het verwijderne van die raamfolie is niet voor de activiteit van het verwijderen, maar is het modelbedrag omdat jij het niet hebt verwijderd en dat bedrag moet al het gezeik eromheen coveren.
juist om tegen te gaan dat mensen asociaal gedrag kunnen vertonen als ze uit huis worden gezet en dan lekker nog even de huisbaas een dikke vinger kunnen geven.
en die zaak waar je aan linkt? gaat over heel andere bedragen. en zelfs daar krijg de verhuurder niet eens echt ongelijk.
Jij hebt je toch zelf in de nesten gewerkt?quote:Op zaterdag 6 mei 2023 14:52 schreef Inbox het volgende:
[..]
Jij mag het ook voor me doen als je die bedragen redelijk vind?
Er heeft geen voorinspectie plaatsgevonden omdat er een uithuiszetting was gepland en dan is dat niet meer aan de orde. Dus dat argument kun je gewoon niet gebruiken. Maar ga vooral door met de plaat voor je kop steeds hetzelfde herhalen. Je hebt jezelf in deze situatie gemanouvreerd.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 14:48 schreef Inbox het volgende:
[..]
Alleen is het niet 120 euro, maar 2x 120 euro, want het ene raam bevond zich in een ander vertrek. Dan zit je op 240 euro voor 5 minuten werk. Wat een poster hierboven dus voor 150 euro doet, omdat ie 1uur arbeid rekent
Ontruimingskosten komen uit op ca 5500-6000 euro. Dat ene dagje dus enkel.
Rechtszaak 1100 euro. Mutatiekosten:900 euro.
Ik hoef niet te procederen. Wellicht de verhuurder als die factuur open blijft staan. Is niet verstandig, want zo goed als oninbaar.
De aangehaalde jurisprudentie geeft aan dat indien voor inspectie niet plaats heeft gevonden met wat voorwaarden- niet alle kosten berekend mogen worden zoals zij aangeven. Gaat niet om het totaalbedrag.
Ach, we zien het wel allemaal
Maandag bel ik ze wel. Kijken of ze me nu wel te woord willen staan.
Maar Freak, leg me even uit waarom er slechts 15 euro gerekend wordt om een deurtje recht te hangen en waarom raamfolie verwijderen 15x zoveel moet kosten? Of een roostertje voor de afzuiging in de keuken incl vastzetten slechts 25 euro kost.
Had dat ook niet op zn minst 120 euro per klusje moeten zijn?
Het ging prima met me, tot er een poging werd gedaan mn fietsen af te nemen.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 14:59 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Jij hebt je toch zelf in de nesten gewerkt?
Die bedragen zijn normaal, gelden voor iedereen die het zo bont maakt dat die wordt uitgezet.
Accepteer dat het niet goed met je ding, verbeter je gedrag. Zoek 2 banen het liefst eentje zwart.
En werk je uit de naad.
Betaal eerst alles af.
En werk dan door en koop een mooie auto en koophuis.
Denk
Nooit meer aan deze tijd.
OF BLIJF JANKEN JANKBAL!
Het ging helemaal niet prima met je, want 'je fietsen afnemen' werd pas gedaan nadat je meerdere keren was verzocht je shit op te ruimen, maar dat 'kon' je niet en je berghok opruimen 'kon' je ook niet.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:06 schreef Inbox het volgende:
[..]
Het ging prima met me, tot er een poging werd gedaan mn fietsen af te nemen.
Zwart werken klinkt goed. Ben ik een voorstander van; werken doe je voor jezelf, niet voor de belastingdienst.
Ik heb ook nog andere schulden af te lossen.
Geen behoefte aan een auto of koophuis. Die laatste is sowieso moeilijk realiseerbaar momenteel in je eentje.
Ik zit teveel met haat als ik hieraan denk. Voel me gewoon gigantisch genaaid door deze 'goede verhuurder', zoals ze op de verhuurdersverklaring schreven. Een goede verhuurder, die personeel in dienst heeft die spullen toeeeigend en naast de container zet. Die mensen op straat zet en weigert informatie te verstrekken mbt evt woningruil. Die keihard liegt in de dagvaarding. Die.. nouja, genoeg redenen om te zeggen dat ze geen goede verhuurder zijn als ze willen doen geloven. Net als dat ik geen goede huurder was , omdat ik een fiets daar plaatste waar dat niet mocht maar die verder niemand tot last was.
Let op, 1 baan waar je netjes belasting betaalt en 1 ding voor de extra’squote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:06 schreef Inbox het volgende:
[..]
Het ging prima met me, tot er een poging werd gedaan mn fietsen af te nemen.
Zwart werken klinkt goed. Ben ik een voorstander van; werken doe je voor jezelf, niet voor de belastingdienst.
Ik heb ook nog andere schulden af te lossen.
Geen behoefte aan een auto of koophuis. Die laatste is sowieso moeilijk realiseerbaar momenteel in je eentje.
Ik zit teveel met haat als ik hieraan denk. Voel me gewoon gigantisch genaaid door deze 'goede verhuurder', zoals ze op de verhuurdersverklaring schreven. Een goede verhuurder, die personeel in dienst heeft die spullen toeeeigend en naast de container zet. Die mensen op straat zet en weigert informatie te verstrekken mbt evt woningruil. Die keihard liegt in de dagvaarding. Die.. nouja, genoeg redenen om te zeggen dat ze geen goede verhuurder zijn als ze willen doen geloven. Net als dat ik geen goede huurder was , omdat ik een fiets daar plaatste waar dat niet mocht maar die verder niemand tot last was.
Goede tipsquote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Let op, 1 baan waar je netjes belasting betaalt en 1 ding voor de extra’s
Wat kun je? Kun je bv tegelzetten, verbeter je skills, daar zit heel veel werk in als je wil.
En dan pak je elke avond 200-400euro erbij en op zaterdag 600-800 euro.
MAAR JE JANKT LIEVER WEER ALS EEN KLEIN MEISJE.
quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Let op, 1 baan waar je netjes belasting betaalt en 1 ding voor de extra’s
Wat kun je? Kun je bv tegelzetten, verbeter je skills, daar zit heel veel werk in als je wil.
En dan pak je elke avond 200-400euro erbij en op zaterdag 600-800 euro.
MAAR JE JANKT LIEVER WEER ALS EEN KLEIN MEISJE.
Klinkt goed. Een werkwijze waar ik volledig achter sta. Ben helaas -denk ik- niet zo handig, maar als ik in die branche werkzaam zou zijn, zou ik exact zo handelen. Deels wit, deel zwart ernaast en creatief boekhoudenquote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Let op, 1 baan waar je netjes belasting betaalt en 1 ding voor de extra’s
Wat kun je? Kun je bv tegelzetten, verbeter je skills, daar zit heel veel werk in als je wil.
En dan pak je elke avond 200-400euro erbij en op zaterdag 600-800 euro.
MAAR JE JANKT LIEVER WEER ALS EEN KLEIN MEISJE.
Maar het is niet eens 5 miniuten werk.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:40 schreef klipper het volgende:
Zelf doen is altijd goedkoper…
De woningbouw doet het ook niet zelf maar besteed dit uit.
Voorrijkosten en uurtje werk is ¤120 per vertrek nog laag.
Je snapt het nog steeds niet. Het gaat niet om wat jij redelijk vindt, want als dat zo was had je nog steeds in dat huis gewoond. Tijd om de realiteit te gaan accepteren.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:51 schreef Inbox het volgende:
[..]
Maar het is niet eens 5 miniuten werk.
Als ik even simpel kijk dan vind ik 15 euro redelijk, want voor dat bedrag kan een kastdeurtje ook rechtgehangen worden. En kan er een ventilatierooster vervangen worden. Dat kan allemaal door dezelfde klusser gedaan worden.
Deze realiteit zal ik nimmer accepteren.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 16:00 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Je snapt het nog steeds niet. Het gaat niet om wat jij redelijk vindt, want als dat zo was had je nog steeds in dat huis gewoond. Tijd om de realiteit te gaan accepteren.
Peins er niet over Tommy.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 16:10 schreef Dementor het volgende:
Ga werken, verdien dat geld terug.
Maandag beginnen.
Ik begrijp je wel hoor. Wij hebben veel gemeen, jij en ik.quote:
oh fuck me. je wilt het niet lezen he.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 14:48 schreef Inbox het volgende:
[..]
Alleen is het niet 120 euro, maar 2x 120 euro, want het ene raam bevond zich in een ander vertrek. Dan zit je op 240 euro voor 5 minuten werk. Wat een poster hierboven dus voor 150 euro doet, omdat ie 1uur arbeid rekent
Ontruimingskosten komen uit op ca 5500-6000 euro. Dat ene dagje dus enkel.
Rechtszaak 1100 euro. Mutatiekosten:900 euro.
Ik hoef niet te procederen. Wellicht de verhuurder als die factuur open blijft staan. Is niet verstandig, want zo goed als oninbaar.
De aangehaalde jurisprudentie geeft aan dat indien voor inspectie niet plaats heeft gevonden met wat voorwaarden- niet alle kosten berekend mogen worden zoals zij aangeven. Gaat niet om het totaalbedrag.
Ach, we zien het wel allemaal
Maandag bel ik ze wel. Kijken of ze me nu wel te woord willen staan.
Maar Freak, leg me even uit waarom er slechts 15 euro gerekend wordt om een deurtje recht te hangen en waarom raamfolie verwijderen 15x zoveel moet kosten? Of een roostertje voor de afzuiging in de keuken incl vastzetten slechts 25 euro kost.
Had dat ook niet op zn minst 120 euro per klusje moeten zijn?
rot nou eens op met dat zelfmedelijden.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:06 schreef Inbox het volgende:
[..]
Het ging prima met me, tot er een poging werd gedaan mn fietsen af te nemen.
Zwart werken klinkt goed. Ben ik een voorstander van; werken doe je voor jezelf, niet voor de belastingdienst.
Ik heb ook nog andere schulden af te lossen.
Geen behoefte aan een auto of koophuis. Die laatste is sowieso moeilijk realiseerbaar momenteel in je eentje.
Ik zit teveel met haat als ik hieraan denk. Voel me gewoon gigantisch genaaid door deze 'goede verhuurder', zoals ze op de verhuurdersverklaring schreven. Een goede verhuurder, die personeel in dienst heeft die spullen toeeeigend en naast de container zet. Die mensen op straat zet en weigert informatie te verstrekken mbt evt woningruil. Die keihard liegt in de dagvaarding. Die.. nouja, genoeg redenen om te zeggen dat ze geen goede verhuurder zijn als ze willen doen geloven. Net als dat ik geen goede huurder was , omdat ik een fiets daar plaatste waar dat niet mocht maar die verder niemand tot last was.
ik moet echt weten aan welke drugs jij zit want dit is goeie shit.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 16:15 schreef Inbox het volgende:
[..]
Deze realiteit zal ik nimmer accepteren.
Verder is het beter als je je conclusies voor je houdt.
Ook jij mag uitleggen waarom 120 euro voor een folie eraf trekken voor jou acceptabel is en waarom dat per vertrek moet gaan. Zijn die 20 stappen naar een ander vertrek het verschil? Als datzelfde stuk folie in mn woonkamer hing, scheelde dat 120 euro.
Vraag is ook aan jou: waarom kost dat rooster vervangen 15 euro en een stuk folie losrukken 8x zoveel?
Nou, aangezien je gewoon bent gegaan toen je verteld werd dat je het huis uit moest, lijkt het er anders sterk op dat je die realiteit toch wel écht accepteert, hoe flink je hier ook roeptoetert. Verder is het vooral beter als jij mij niet verteld wat ik moet doen.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 16:15 schreef Inbox het volgende:
[..]
Deze realiteit zal ik nimmer accepteren.
Verder is het beter als je je conclusies voor je houdt.
Ook jij mag uitleggen waarom 120 euro voor een folie eraf trekken voor jou acceptabel is en waarom dat per vertrek moet gaan. Zijn die 20 stappen naar een ander vertrek het verschil? Als datzelfde stuk folie in mn woonkamer hing, scheelde dat 120 euro.
Vraag is ook aan jou: waarom kost dat rooster vervangen 15 euro en een stuk folie losrukken 8x zoveel?
Dat leest én snapt hij echt wel, maar als ie dat toe moet geven dan heeft hij geen punt meer, want dit hele verhaaltje drijft op dat de kosten 'oneerlijk hoog zijn', terwijl het niet gaat om de kosten voor de arbeid. Maar als hij snapt dat dat is wat het is, dan valt zijn enige argument 'het is te duur voor de tijd die het kost' weg, en dan blijven er geen argumenten over, dús kiest hij ervoor deze weg te bewandelen.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 16:31 schreef freak1 het volgende:
[..]
ik moet echt weten aan welke drugs jij zit want dit is goeie shit.
laatste keer. en dan heb ik het 4 keer gezegd, iets met de kracht van herhaling.
even los van als het feit dat jij oprecht te lamlendig was zelf iets fatsoenlijk achter te laten en gewoon de boel de boel hebt gelaten en nu jankt omdat je op de blaren moet zitten;
het bedrag is NIET voor jouw specifieke situatie want jouw specifieke situatie zal die verhuurder aan zijn reet roesten. het bedrag wat in rekening wordt gebracht voor al die kleine zooidingen zoals jij ze hebt achtergelaten zijn de bedragen die staan voor standaard situaties zoals "ramen niet in orginele staat achterlaten" of "deurtjes niet in orginele staat achterlaten".
dat raamfolie verwijderen in kamer 1 120 euro kost en in kamer 2 gratis is is nieuwe informatie die je nu ineens over de schutting gooit en lijkt mij verder sterk.
succes verder met je trip! hopelijk kom je er iets minder para uit en met iets meer zelfreflectie. ik hoor goede verhalen over zweethutten.
soms kijk ik wel eens de deurwaarders op tv..quote:Op zaterdag 6 mei 2023 17:05 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat leest én snapt hij echt wel, maar als ie dat toe moet geven dan heeft hij geen punt meer, want dit hele verhaaltje drijft op dat de kosten 'oneerlijk hoog zijn', terwijl het niet gaat om de kosten voor de arbeid. Maar als hij snapt dat dat is wat het is, dan valt zijn enige argument 'het is te duur voor de tijd die het kost' weg, en dan blijven er geen argumenten over, dús kiest hij ervoor deze weg te bewandelen.
Soortgelijke redenatie hing ie ook aan toen hij nog niét uit huis moest, en kijk wat er gebeurde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |