Wat een vaag figuurquote:Op woensdag 1 november 2023 19:15 schreef pepper_961 het volgende:
Hebben we ineens zomaar een witte Nederlander met Marokkaans accent.🤣😂
Wel heel erg giftig inderdaad.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:15 schreef pepper_961 het volgende:
Hebben we ineens zomaar een witte Nederlander met Marokkaans accent.🤣😂
Wie bedoelen jullie? Ben aan het terugkijken.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:15 schreef pepper_961 het volgende:
Hebben we ineens zomaar een witte Nederlander met Marokkaans accent.🤣😂
ik vermoed die jonge gast uit delft. Die had wel een beetje een 'straataccent'quote:Op woensdag 1 november 2023 20:36 schreef mascara-klodder het volgende:
4 deelnemers waarvan ik er geenene met Marokkaans accent hoor.
Ahhh dat valt best mee. Wel jongerentaal inderdaad.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:38 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ik vermoed die jonge gast uit delft. Die had wel een beetje een 'straataccent'
eens. Vond zijn uitspraken daar ook niet onder vallen.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:42 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ahhh dat valt best mee. Wel jongerentaal inderdaad.
Maar straattaal/Marokkaans-accentje klinkt zo erg anders
Zeg nou eens wat over het andere stel!quote:Op woensdag 1 november 2023 20:51 schreef RipCity het volgende:
Wat een graftak dat meisje met bril. Afschuwelijk mens. En hij maar positief proberen te blijven.
Ze had wel een pornohoofd maar die gast was toch ook een debieltje. Bij welke date is het een goed idee om te zeggen dat een ex vond dat iemand goed kan neuken.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:51 schreef RipCity het volgende:
Wat een graftak dat meisje met bril. Afschuwelijk mens. En hij maar positief proberen te blijven.
Die boeide me totaal niet. Hoorde alleen wat gebrabbel van ze op de achtergrond. Beetje een vieze vrouw met vervelende trans-stem.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:54 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Zeg nou eens wat over het andere stel!![]()
En eensch
quote:Op woensdag 1 november 2023 20:59 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die boeide me totaal niet. Hoorde alleen wat gebrabbel van ze op de achtergrond.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 1 november 2023 21:00 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]Die met dat sikje? Was geen match maar beiden leken me wel aardig? Beetje te simpel allebei wat mij bwtreftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zat zo van hmmmmzzz, hopelijk verwacht hij niet dat ik ooit zo ordinair gekleed ga.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:59 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die boeide me totaal niet. Hoorde alleen wat gebrabbel van ze op de achtergrond. Beetje een vieze vrouw met vervelende trans-stem.
Wie maakt er trouwens een kussenmuur
quote:Op woensdag 1 november 2023 21:00 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]Oh lijkt me wel betrouwbare dodo..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
Hij is wel heel erg liefquote:Op woensdag 1 november 2023 21:02 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Die met dat sikje? Was geen match maar beiden leken me wel aardig? Beetje te simpel allebei wat mij bwtreft
quote:Op woensdag 1 november 2023 21:07 schreef mascara-klodder het volgende:
Hij is zelfs met mijn Teckel op de foto
Met heksen neus en dooie tanden. Die vindt haarzelf wel wat.quote:Op woensdag 1 november 2023 21:48 schreef freaky40 het volgende:
Wat een Karen, die Zaandamse, niet normaal. In en in zuur.
Tokkie vrouwtje heeft er wel 'een neusje' voor, en ze mag wel eens wat aan haar tandjes laten doen...brrr.
Hahahah wat is dit.quote:Op donderdag 2 november 2023 19:07 schreef RipCity het volgende:
Kom binnen met die eisen zeg pfff
[ afbeelding ]
Ik zou met gierende banden wegrijden, wat een aparte dominante vrouw met vreemd eisenpakket.quote:Op donderdag 2 november 2023 19:07 schreef RipCity het volgende:
Kom binnen met die eisen zeg pfff
[ afbeelding ]
Hahaha wat een guy. Constant erover hebben. Ze hadden alleen maar een vrouw hieven fixen die ook van Pokémon houdt (good luck with that)quote:
Vond het wel mooi dat ze een prostituee is maar wel op de bank ging slapenquote:Op donderdag 2 november 2023 19:07 schreef RipCity het volgende:
Kom binnen met die eisen zeg pfff
[ afbeelding ]
playertje, zal me niks verbazen als die niet verlengenquote:Op maandag 13 november 2023 19:26 schreef Rickocum het volgende:
Wat een omhooggevallen gastje die Nick.
Meisje laat zich ook mega makkelijk playen.quote:Op maandag 13 november 2023 19:30 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
playertje, zal me niks verbazen als die niet verlengen
Dat klopt. Die gast zit expres de boel op te naaien met zijn lachjes naar de camera.quote:Op maandag 13 november 2023 19:32 schreef RipCity het volgende:
[..]
Meisje laat zich ook mega makkelijk playen.
Eens. Vooral die dames leken echt een klik te hebben waar meer inzatquote:Op vrijdag 17 november 2023 10:46 schreef Chea49 het volgende:
Even de aflevering bekeken van de 15de november met Marc en Annemarie. Wat een takkewijf is dat zeg en nog aardslui ook! En maar commentaar hebben op alles wat Marc voor haar doet. Ze kon van mij de rambam krijgen en volgens mij kan ze beter een takkewijf zoeken, past beter bij haar dan zo´n lieve, behulpzame man.
De 2 lesbienes pasten zó goed bij elkaar dat ik er verstald van stond dat de blondine niet wilde verlengen. Ze hadden een prima klik konden tof praten met elkaar. Jammer.
Ze vond dat hij teveel over zijn ziekte sprak, terwijl zij alleen maar oog had voor Taxi, en meer tegen Taxi sprak dan tegen die manquote:Op vrijdag 17 november 2023 10:46 schreef Chea49 het volgende:
Even de aflevering bekeken van de 15de november met Marc en Annemarie. Wat een takkewijf met lelijk hondje Takkie is dat zeg en nog aardslui ook! En maar commentaar hebben op alles wat Marc voor haar doet. Ze kon van mij de rambam krijgen en volgens mij kan ze beter een takkewijf zoeken, past beter bij haar dan zo´n lieve, behulpzame man.
De 2 lesbienes pasten zó goed bij elkaar dat ik er versteld van stond dat de blondine niet wilde verlengen. Ze hadden een prima klik en konden tof praten met elkaar. Jammer.
Idd niet zo gek dat ze geen vrienden had. Ze is 99% tijd bezig met die hond. Beest ging zelfs mee naar de badkamer en alles.quote:Op vrijdag 17 november 2023 18:10 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
Ze vond dat hij teveel over zijn ziekte sprak, terwijl zij alleen maar oog had voor Taxi, en meer tegen Taxi sprak dan tegen die man
Niks mis met die Italiaan, vreselijke vrouwquote:Op vrijdag 17 november 2023 21:08 schreef Rickocum het volgende:
De aflevering van vandaag.
Kale italiaanse meneer met omhooggevallen trut. Wat een verSCHRIKKELIJK mens is dat zeg. Die vindt haarzelf helemaal heerlie de peerlie, met haar gemaakte kutlachje.
Sorry. Word daar echt zeer agressief van.
Wat een ondankbaar stuk vreten.
Vind het sowieso onzin om je huisdier bij de allereerste afspraak al mee te nemen. Die eist dan veel aandacht op en zo kom je nergens. Als het klikt kun je later kennis laten maken met je huisdier. Hij mag dan wel met regelmaat over zijn ziekte praten, viel me trouwens op dat geen van 2 aan elkaar vroegen wát die ziekte precies inhield, maar het is ook nodig als die ziekte zoveel aanpassing van je vraagt. Dan is het goed te weten waar de ander rekening mee moet houden. Maar vanaf binnenkomst had dat mens al een grote bek en praatte ook steeds door hem heen of liep weg om weer met haar hondje bezig te gaan. Zo vroeg ik mij b.v. af waarvoor die pleister op zijn hoofd was. Het zijn van die kleine aandachtspuntjes die zij niet eens zag, totale desinteresse.quote:Op vrijdag 17 november 2023 18:10 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
Ze vond dat hij teveel over zijn ziekte sprak, terwijl zij alleen maar oog had voor Taxi, en meer tegen Taxi sprak dan tegen die man
Ja vreselijk, deze gast, kan ik echt slecht tegen, waarom zon accent aanpraten?quote:Op vrijdag 1 december 2023 19:32 schreef Rickocum het volgende:
Verschrikkelijk van die blanke gasten die als Surinamers praten.
Toevallig deze terug gezien, opzich komt die jongen wel sympathiek over, maar dat taalgebruik slaat echt nergens op.quote:Op vrijdag 1 december 2023 19:32 schreef Rickocum het volgende:
Verschrikkelijk van die blanke gasten die als Surinamers praten.
Dat geeft niet, zij kijkt gewoon even weg.quote:Op dinsdag 5 december 2023 19:45 schreef tja77 het volgende:
Deze knaap heeft achterstevoren op de ooievaar gezeten.
Heeft zij een glazen oog?quote:Op dinsdag 5 december 2023 20:39 schreef pepper_961 het volgende:
[..]
Dat geeft niet, zij kijkt gewoon even weg.
Ja ach, moet kunnen die moeten ook daten. Wel leuke TV.quote:Op dinsdag 5 december 2023 19:10 schreef Dutch_view het volgende:
Een echte wappie in het huis
En het andere huis een hont die op de vloer schijt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |