SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Цой жив
Ja draai het lekker om, de Russen vielen Oekraïne binnen vorig jaar.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Mooie woorden op 4 mei,![]()
Dit is dus de reden dat het bezoek niet gepast deze dag, vroeger zeiden we dit nooit meer.
Zie Twitter, daar staat genoeg drek van allerhande “kritische geesten”.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:20 schreef Homey het volgende: [..] Wie beweert dat precies dan? Doe een letterlijke quote.
Te vaag dit. Wie dan precies? Een verwijzing naar "zie twitter" zegt niks. En wat dan nog?quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:21 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Zie Twitter, daar staat genoeg drek van allerhande “kritische geesten”.
Hij zegt dat Oekraine een dictatuur is. Nou, dan is het toch fijn dat Poetin dat land van een vreselijke dictator gaat verlossen.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jammerlijke stropop. Dit is natuurlijk niet wat de user die je nu quote heeft gezegd.
Dit is het argument dat de oorlog is uitgelokt en dat Rusland “niet anders kon dan ingrijpen”.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:21 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ja draai het lekker om, de Russen vielen Oekraïne binnen vorig jaar.
Heeft hij een mooie cel uitgezocht voor Putler?quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:23 schreef Tengano het volgende:
President Zelenski bezoekt Internationaal Strafhof in Den Haag
Groot artikel in de Telegraaf nu. Beetje te veel om hier te posten denk ik.
https://www.telegraaf.nl/(...)strafhof-in-den-haag
[ afbeelding ]
Ik was gisteren nog in de Lange Voorhout. Komt wel dichtbij zoquote:Op donderdag 4 mei 2023 10:23 schreef Tengano het volgende:
President Zelenski bezoekt Internationaal Strafhof in Den Haag
Groot artikel in de Telegraaf nu. Beetje te veel om hier te posten denk ik.
https://www.telegraaf.nl/(...)strafhof-in-den-haag
[ afbeelding ]
ik ga die idioterie geen podium bieden. Er zijn legio figuren te vinden die beweren dat Oekraïne zich maar gewoon moet overgeven en dat Zelensky z’n land naar de vernieling helpt.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:22 schreef Homey het volgende:
[..]
Te vaag dit. Wie dan precies? Een verwijzing naar "zie twitter" zegt niks. En wat dan nog?
Weet je, het is niet eens zo erg als het allemaal een ver van je bed show is en je het maar vervelend vind dat het nieuws erdoor gedomineerd wordt, en God behoedde, je meer kwijt bent voor je boodschapjes (al is daar meer aan de hand dan alleen de oorlog)quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:22 schreef over_hedge het volgende:
Zelensky is in Nederland. En iedereen die de oorlog totaal niet volgt. En na meer dan een jaar nog steeds niet snappen waarom je niet even om te tafel kan gaan zitten met de russen hebben hun weg naar het topic weer gevonden. Wat een feest![]()
Die gebieden werden onderdeel van de Soviet Unie en toegevoegd aan de Belarussische en Oekraïnse SSR. Daarom is Lviv hedendage onderdeel van Oekraïne. Daar woonde ooit nog een Poolse meerderheid en die gebieden zijn later door de Oekraïners etnisch gezuiverd.quote:Op donderdag 4 mei 2023 09:57 schreef speknek het volgende:
Beter nog, de tweede wereldoorlog begon met de inval van Duitsland en Rusland in Polen, om steden als Lviv onderdeel van Rusland te maken. De tweede wereldoorlog is voor Rusland nog steeds bezig.
quote:
Hoeveel jonge mannen zijn er nog in Rusland? Ik denk dat Poetin nog meer dan genoeg middelen heeft. Plus wat krijgers uit andere landen wellicht die warme banden hebben met Rusland (bijvoorbeeld Wit-Rusland). Het idee dat men daar nu al door het leger heen zou zijn geloof ik gewoon echt niet. Dat land heeft bijna 150 miljoen inwoners.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:17 schreef koemleit het volgende:
[..]
Dit is nog steeds een punt? "We moeten Rusland iets geven anders komen we in wo3".
Jij hebt het niet gevolgd het afgelopen jaar he..
Er is geen Russisch leger meer... Wat er nog is moet alles op alles zetten om de gejatte stukken donbass te behouden.
Het Russisch leger wordt elke dag minder, ze hebben geen leger voor WO3.
Er komt geen WO3 (ofjah in elk geval niet een waarin Rusland enige rol van betekenis speelt).
Niks geven dat land, gewoon eruit trappen. Das het beste voor een hele wereld. Nu iets geven en je hebt over 10-20 jaar weer hetzelfde gezeik.
Dat klopt. Maar sommigen zijn ervan overtuigt dat dat elke centimeter grondgebied een Derde Wereldoorlog waard is. Ook vanuit het geloof dat Rusland half Europa wil gaan innemen. Ik deel die mening gewoon niet. En als een stuk van de Donbas vrede kan opleveren, vind ik dat prima. Dat heb ik al eerder gezegd en daar blijf ik bij. Grond is an zich weinig waard, het gaat er echt om wat je ermee doet. Dat kun je zien aan de vele waardeloze stukken grond in Rusland, Centraal-Azië of Afrika en succesvolle kleine landen zoals bijvoorbeeld Zuid-Korea, Singapore, Uruguay, Malta, Israël en natuurlijk ook Nederland.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:18 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Ooit is er een moment dat beide partijen moeten praten. Maar dat moment mogen/moeten beide partijen zelf bepalen. Het is sowieso een goed idee, anders blijft het conflict voor eeuwig doorgaan, en kan er geen (nieuwe) grens getrokken worden, waar alleen maar nadelen aan kleven.
Je maar me gas en me peut!!!1quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:25 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Weet je, het is niet eens zo erg als het allemaal een ver van je bed show is en je het maar vervelend vind dat het nieuws erdoor gedomineerd wordt, en God behoedde, je meer kwijt bent voor je boodschapjes (al is daar meer aan de hand dan alleen de oorlog)
Maar kom daar dan eerlijk voor uit. Huichelachtig gedrag joh
"dit nooit meer" zeggen, en ondertussen maar bakken met geld naar dictators sturen.. Nogal hypocriet.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Mooie woorden op 4 mei,![]()
Dit is dus de reden dat het bezoek niet gepast deze dag, vroeger zeiden we dit nooit meer.
Het kleinburgerlijke madurodam in het kwadraat spat echt van dit soort domme commentaren af hé.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Mooie woorden op 4 mei,![]()
Dit is dus de reden dat het bezoek niet gepast deze dag, vroeger zeiden we dit nooit meer.
En wat er in/onder die grond zit.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoeveel jonge mannen zijn er nog in Rusland? Ik denk dat Poetin nog meer dan genoeg middelen heeft. Plus wat krijgers uit andere landen wellicht die warme banden hebben met Rusland (bijvoorbeeld Wit-Rusland). Het idee dat men daar nu al door het leger heen zou zijn geloof ik gewoon echt niet. Dat land heeft bijna 150 miljoen inwoners.
[..]
Dat klopt. Maar sommigen zijn ervan overtuigt dat dat elke centimeter grondgebied een Derde Wereldoorlog waard is. Ook vanuit het geloof dat Rusland half Europa wil gaan innemen. Ik deel die mening gewoon niet. En als een stuk van de Donbas vrede kan opleveren, vind ik dat prima. Dat heb ik al eerder gezegd en daar blijf ik bij. Grond is an zich weinig waard, het gaat er echt om wat je ermee doet. Dat kun je zien aan de vele waardeloze stukken grond in Rusland, Centraal-Azië of Afrika en succesvolle kleine landen zoals bijvoorbeeld Zuid-Korea, Singapore, Uruguay, Malta, Israël en natuurlijk ook Nederland.
DIT!quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
Precies, mooi signaal naar Putin.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
Ik mis nog een dikke hoezee.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
Putin is daar behoorlijk overtuigd van inderdaad.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar sommigen zijn ervan overtuigt dat dat elke centimeter grondgebied een Derde Wereldoorlog waard is.
Met MH17 ook in het achterhoofd, helemaal eens.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
ik zeg dat het leger minder wordt, niet z'n omvang.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoeveel jonge mannen zijn er nog in Rusland? Ik denk dat Poetin nog meer dan genoeg middelen heeft. Plus wat krijgers uit andere landen wellicht die warme banden hebben met Rusland (bijvoorbeeld Wit-Rusland). Het idee dat men daar nu al door het leger heen zou zijn geloof ik gewoon echt niet. Dat land heeft bijna 150 miljoen inwoners.
Ik ook hoor. De normale kritiek dan.quote:Op donderdag 4 mei 2023 09:49 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mee eens hoor, maar de 'normale' kritiek op haar tweet vind ik echt meer dan terecht.
We hebben ook Wilhelm II opgevangen. In veel landen werd hij gezien als een oorlogsmisdadiger.quote:Op donderdag 4 mei 2023 09:39 schreef ipa84 het volgende:
[..]
In heel veel Europese landen heeft WO1 meer impact gehad op de maatschappij dan WO2. In Nederland is er eigenlijk gewoon te weinig aandacht voor omdat we toen nooit aangevallen zijn. (We hebben er eigenlijk alleen aan verdient daarom haatte half Europa ons in de jaren 20 en 30).
Als er ergens iets waardevols aanwezig is. Maar dat is globaal gezien op meer plekken niet het geval dan wel.quote:
Jaquote:
Goh wat verrassend....quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:36 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Russen pakken het dan wel weer op om te laten zien aan hun burgers kijk in het Westen willen ze Zelensky niet.
het Ironische is de oorspronkelijke betekenis van het woord "dictator"quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:23 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Hij zegt dat Oekraine een dictatuur is. Nou, dan is het toch fijn dat Poetin dat land van een vreselijke dictator gaat verlossen.
Die user begrijpt niet dat in oorlogstijd andere regels en wetgeving gelden. Juist om de democratie te beschermen. De verkiezingen zijn niet afgeschaft maar opgeschort. En de media de verboden zijn, dat zijn Russische propagandakanalen.
Klopt maar daar moet je vooral bij het koningshuis voor zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:35 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
We hebben ook Wilhelm II opgevangen. In veel landen werd hij gezien als een oorlogsmisdadiger.
Als die zo druk is, lekker weg blijven dan. Ons kabinet is op sterven na dood.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:29 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het kleinburgerlijke madurodam in het kwadraat spat echt van dit soort domme commentaren af hé.
Hoe durft Zelensky geen rekening te houden met onze dodenherdenking!
Komt in de geborneerde hoofdjes niet op dat die man druk is, en dan niet met willekeurig politiek geOH, maar met situaties van leven of dood.
Ja, okee, maar dit is natuurlijk ook bespottelijk. Om één zo'n appje (?) van een politicus, waarin zij trouwens helemaal niet sprak over Rusland, nu die hele partij op het voetstuk te zetten. De hysterische propagandamachine draait daar ook 24/7.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:36 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Russen pakken het dan wel weer op om te laten zien aan hun burgers kijk in het Westen willen ze Zelensky niet.
Maar in Oekraïne zijn er wel wat van die plekken. Veel gas in het oosten en zuiden bijvoorbeeld. Veel grond(ha!)stoffen ook verder, ertsen, mineralen e.d.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als er ergens iets waardevols aanwezig is. Maar dat is globaal gezien op meer plekken niet het geval dan wel.
Maar hij is dus druk aan het werk, met dit bezoek.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Als die zo druk is, lekker weg blijven dan. Ons kabinet is op sterven na dood.
Amenquote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
Het Russische artikel bevat geen onwaarheden, het is vooral Kerrolijn die zo dom is om zich zo te laten gebruiken.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ja, okee, maar dit is natuurlijk ook bespottelijk. Om één zo'n appje (?) van een politicus, waarin zij trouwens helemaal niet sprak over Rusland, nu die hele partij op het voetstuk te zetten. De hysterische propagandamachine draait daar ook 24/7.
Dat het woord dictator daar vandaan komt wist ik niet! Interessant! Dank!quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:37 schreef Sabata het volgende:
[..]
het Ironische is de oorspronkelijke betekenis van het woord "dictator"
een persoon die door de Senaat is aangewezen in extreme noodgevallen en speciale bevoegdheden krijgt gedurende die situatie. de Romeinse senaat heeft de term ooit bedacht in tijden van oorlog. zelensky gebruikt die term nu zoals ie ook bedoeld is. er is sprake van een extreem noodgeval (de inval door een vijandig buurland waarvan de leider het bestaan van UA niet erkent) en hij doet er alles aan dat op te lossen.
helaas is de term dictator inmiddels besmeurd door alle profiteurs die onder het voorwendsel het beste met het land voor te hebben vooral hun eigen belang dienden, gaande van Cornelius Sulla in de Romeinse tijd tot Putin nu. Putin dacht in Zelensky ook een Sulla te zien, iemand die snel weg zou rennen zodra hij met de tanks de grens over ging. een politicus had dat misschien gedaan. maar zelensky is een acteur die geen politieke agenda kan nastreven omdat hij niet eens weet hoe dat moet. als Putin nou niet zo'n haastig besluit had genomen en gewoon had gewacht tot zelensky in de eerste ronde van de presidentsverkiezingen was weg gestemd, dan was het nu afgelopen, dan was UA een provincie van Rusland en hadden we een beetje onmachtig in de VN onze zorgen geuit terwijl intussen Georgië, Azerbaidjan en Kazachstan zich ineens ook met de attentie van moedertje Rusland geconfronteerd zagen.
Iedereen behalve Baudet neem ik aan.quote:wat ik trouwens wel apart vind, in Nl wist het hele parlement blijkbaar van dit bezoek maar kon het tot 24u van tevoren stil houden. in Duitsland zou zelensky volgende week ook een bezoek afleggen en daarvan liggen alle details 7 dagen van te voren al op straat. Blijkbaar heeft Handel durch Wandel daar een uitmuntende vijfde kolonne gecreëerd
https://www.rtlnieuws.nl/(...)n-haag-kijk-live-meequote:Op donderdag 4 mei 2023 10:46 schreef Starhopper het volgende:
Iemand een linkje naar de livestream van de speech?
quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:30 schreef capricia het volgende:
Ik weet dat er veel fout gaat in NL en dat we graag zeuren.
Maar hier ben ik gewoon trots op ons land. Dat we Oekraïne zo steunen tegen de Russische barbaren. Dat het ICC hier gevestigd is. Dat Zelensky op bezoek komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |