quote:Inez Weski geschorst: ‘Dit doe je niet lichtvaardig’
Inez Weski staat niet langer op de website van het naar haar vernoemde advocatenkantoor. Ze is geschorst door de deken van de Orde van Advocaten in Rotterdam. Dit komt allemaal na het bericht dat haar detentie met 30 dagen wordt verlengd. Rechtbankverslaggever Saskia Belleman vertelt hoe er op het nieuws wordt gereageerd.
Fimpjes met Saskia Belleman:
https://www.telegraaf.nl/(...)je-niet-lichtvaardig
Vind het een groot persoonlijk drama voor haar.quote:
Ja dit is gruwelijk dat je je carriere zo moet afsluiten.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 19:03 schreef capricia het volgende:
Vind het een groot persoonlijk drama voor haar.
Dat staat nog niet vast.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 19:03 schreef capricia het volgende:
[..]
Vind het een groot persoonlijk drama voor haar.
Nou, om vast te zitten als strafrechtadvocaat lijkt me niet bepaald iets waar je naar uitkijkt.quote:
Als ze geholpen heeft zonder bedreiging vind ik het geen persoonlijk drama voor haar.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 19:59 schreef Inbox het volgende:
[..]
Nou, om vast te zitten als strafrechtadvocaat lijkt me niet bepaald iets waar je naar uitkijkt.
Nee, dan heeft ze het verdiend.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:01 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Als ze geholpen heeft zonder bedreiging vind ik het geen persoonlijk drama voor haar.
Overigens geloof ik dat niet.
Ik denk dat dat geen optie is geweestquote:Op vrijdag 5 mei 2023 20:02 schreef quirina het volgende:
Ze had ook kunnen stoppen met Taghi’s advocaat te zijn.
Ja, heel leuk.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 23:52 schreef quirina het volgende:
Echt wel.
Je laat je als advocaat toch niet bedreigen en gebruiken door je cliënt?
Behalve dat Guilt by association iets heel anders is, met je media.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 19:22 schreef Discombobulate het volgende:
Ze is sowieso al guilty by association door de media.
Dat laatste is toch vrij normaal. Net als een schilder of bankier. In ruil voor beloning kunnen ze je gebruiken. Bedreigen is wat anders, maar als ik de berichten goed begrijp is het voor advocaten nog niet zo makkelijk daar melding van te doen / iets mee te doen. (Behalve weggaan natuurljk, maar daarmee zijn de bedreigingen wellicht niet weg)quote:Op vrijdag 5 mei 2023 23:52 schreef quirina het volgende:
Echt wel.
Je laat je als advocaat toch niet bedreigen en gebruiken door je cliënt?
Als men jou bedreigt met het omleggen van jouw naasten als jij niet exact doet wat ze willen/als jij stopt/als jij naar de politie gaat, dan heb je geen keus dan mee te werken om jouw naasten te beschermen.quote:
quote:’Advocaat Weski verkocht advocatenkantoor week voor arrestatie’
Rotterdam - De Rotterdamse advocate Inez Weski heeft haar advocatenkantoor verkocht. De timing van de verkoop is opmerkelijk: tien dagen na de verkoop werd Weski gearresteerd op verdenking van het doorspelen van boodschappen van en naar haar cliënt Ridouan Taghi in de Extra Beveiligde Inrichting in Vught. Dat meldt het FD.
Weski heeft volgens het FD haar advocatenkantoor verkocht aan haar zoon Guy. Guy laat desgevraagd aan de krant weten dat de opmerkelijke timing op 'puur toeval' berust.
Weski stond Ridouan Taghi bij, hoofdverdachte in het liquidatieproces Marengo, maar legde na haar aanhouding de verdediging neer. Ze zou informatie van haar inmiddels ex-cliënt vanuit de Extra Beveiligde Inrichting (EBI) in Vught met diens contacten in de buitenwereld hebben gedeeld.
https://www.telegraaf.nl/(...)week-voor-arrestatie
Hoezo?quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:06 schreef Tengano het volgende:
Ja maar zeg nou eerlijk precies 10 dagen. Geen 9 of 11 dus, maar precies 10! dagen.
Natuurlijk is dat geen toeval![]()
Dit is echt onderbuikpropaganda.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:06 schreef Tengano het volgende:
Ja maar zeg nou eerlijk precies 10 dagen. Geen 9 of 11 dus, maar precies 10! dagen.
Natuurlijk is dat geen toeval![]()
quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:06 schreef Tengano het volgende:
Ja maar zeg nou eerlijk precies 10 dagen. Geen 9 of 11 dus, maar precies 10! dagen.
Natuurlijk is dat geen toeval![]()
Dat je dat maal 45 kan doen en dan krijgen we het fantastisch getal 450 eruit.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:10 schreef golfer het volgende:
[..]
Hoezo?
Wat is het magische aan die 10 dagen?
Lijkt me niet. Er zitten in 2 weken namelijk 10 werkdagen. Dat is geen toeval hoor.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:29 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dit is echt onderbuikpropaganda.
Weerzinwekkend
En als je dat maal, ik noem maar iets, 1.48 doet kom je op 666 uit! Niet. Nor. Maal.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat je dat maal 45 kan doen en dan krijgen we het fantastisch getal 450 eruit.
Als goed mens deal en gebruik je ook geen drugs, maar dat gebeurd ook.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 23:52 schreef quirina het volgende:
Echt wel.
Je laat je als advocaat toch niet bedreigen en gebruiken door je cliënt?
Jij denkt dat ze nou eindelijk gitaarles wil gaan nemen? Dat zou inderdaad wel heel toevallig zijnquote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:50 schreef kanovinnie het volgende:
En als je dat maal, ik noem maar iets, 1.48 doet kom je op 666 uit! Niet. Nor. Maal.
De LOEMINADIE zitten erachter 😱quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En als je dat maal, ik noem maar iets, 1.48 doet kom je op 666 uit! Niet. Nor. Maal.
als jdat optelt dan krijg je 18 , dat meisjes officieel rijp zijnquote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En als je dat maal, ik noem maar iets, 1.48 doet kom je op 666 uit! Niet. Nor. Maal.
Natuurlijk wist ze dat ze gearresteerd ging worden, dit zaakje stinkt.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 17:04 schreef Leandra het volgende:
Als het geen toeval was dan wist ze dat die arrestatie eraan kwam, plus dat ik denk dat je dat niet zo even van de een op de andere dag regelt, en ze al op pensioenleeftijd is denk ik dat het idd toeval was.
Nu was het 10 dagen, als het een maand of 10 weken voor haar arrestatie was geweest dan had men het ook opmerkelijk gevonden.
Stiekem zit ze niet in de cel maar ergens te chillen op de Kaaiman eilanden, dit is puur ter afleiding voor de Taghi-maffiaquote:Op dinsdag 9 mei 2023 18:37 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Natuurlijk wist ze dat ze gearresteerd ging worden, dit zaakje stinkt.
Zou best kunnen. Ik denk dat je haar zonder eyeliner ook niet eens zou kunnen herkennen.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 18:57 schreef roos94 het volgende:
Stiekem zit ze niet in de cel maar ergens te chillen op de Kaaiman eilanden, dit is puur ter afleiding voor de Taghi-maffia
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als er één iemand is die goed kan bedreigen en het ook nog eens waar kan maken is het Taghi wel. Als je in zo'n situatie komt piep je wel anders hoor. Wat? We schieten je zoon dood.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 23:52 schreef quirina het volgende:
Echt wel.
Je laat je als advocaat toch niet bedreigen en gebruiken door je cliënt?
Alle mensen en collega's die haar wel kennen zeggen dat ze absoluut niet (enorm) fout is. Die geloof ik dus maar.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 20:10 schreef TornadoDK het volgende:
Wel apart dat bijna iedere er wel vanuit gaat dat ze vast wel bedreigd is geworden terwijl niemand haar persoonlijk kent. Misschien is ze zelf ook wel enorm fout wie zal het zeggen.
Dat komt vooral door de reputatie van Taghi, die legt iedereen om die hem in de weg zit.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 20:10 schreef TornadoDK het volgende:
Wel apart dat bijna iedere er wel vanuit gaat dat ze vast wel bedreigd is geworden terwijl niemand haar persoonlijk kent. Misschien is ze zelf ook wel enorm fout wie zal het zeggen.
We weten in ieder geval dat Nabil B. in 2017 hier al over sprak. Uit het Parool:quote:Op dinsdag 9 mei 2023 20:10 schreef TornadoDK het volgende:
Wel apart dat bijna iedere er wel vanuit gaat dat ze vast wel bedreigd is geworden terwijl niemand haar persoonlijk kent. Misschien is ze zelf ook wel enorm fout wie zal het zeggen.
quote:Kroongetuige in 2017: ‘Inez is plat’
Kroongetuige Nabil B. zei de recherche al op 18 maart 2017 dat Inez Weski volgens hem ‘plat’ is. Hij sprak over verdachten in de grote zaak 26Koper, over een enorm wapenarsenaal dat in Nieuwegein was aangetroffen en een forse groep verdachten die liquidaties hadden voorbereid – volgens Nabil B. in opdracht van Ridouan Taghi. “Ik heb ook vernomen dat lnez Weski heel veel jongens in de zaak heeft meegenomen. (…) Dat weet ik gewoon, ik weet dat lnez plat is,” zei Nabil B.
Weski had volgens hem ‘een briefje’ gekregen dat ze aan verdachten doorspeelde: ‘Van hé, als je je bek niet houdt, dat die en die worden omgelegd.’
Op 15 februari 2018 verklaarde de kroongetuige ‘dat niet alle raadsmannen te vertrouwen zijn en zo lek zijn als een mandje’. “Als hij (Taghi) morgen vast zit, ja, dan kan je er wel van uit gaan dat er gecommuniceerd gaat worden via een raadsman. Dat weet ik.”
Er gingen inderdaad al langer geruchten over Weski en haar (nogal innige) banden met haar cliënten.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 22:08 schreef Heph844 het volgende:
[..]
We weten in ieder geval dat Nabil B. in 2017 hier al over sprak. Uit het Parool:
[..]
Natuurlijk zeggen ze dat. Zo goedgelovig moet je ook weer niet zijn.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 20:18 schreef golfer het volgende:
[..]
Alle mensen en collega's die haar wel kennen zeggen dat ze absoluut niet (enorm) fout is. Die geloof ik dus maar.
Jij weet het natuurlijk beter?quote:Op dinsdag 9 mei 2023 22:47 schreef Discombobulate het volgende:
Natuurlijk zeggen ze dat. Zo goedgelovig moet je ook weer niet zijn.
Hoe goed kennen die collega's haar nou echt? Volgens mij zijn het er sowieso niet veel die dit zeiden de rest praat elkaar gewoon na.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 22:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Jij weet het natuurlijk beter?
Want jij kent haar goed?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |