quote:Married at First Sight 2023: dit is alles wat we weten over het nieuwe seizoen
Married at First Sight is atm een van de populairste datingprogramma's – waarin men, door experts, 'blind' wordt gekoppeld aan een potentiële match én daarmee op dag één het huwelijksbootje instapt. Vervolgens heb je natuurlijk de huwelijksnacht, waarna het koppel samen op reis gaat. Daarna gaan ze samenwonen, en tot slot moeten de twee bepalen of het een match made in heaven is. In de vorige seizoenen kwam er genoeg drama voorbij: zo wilde Arjan er afgelopen seizoen eigenlijk al mee stoppen bij het huwelijk, en was Joep ronduit rude tegen Caroline. Maar er is geen sprake van enkel mislukte matches, want zowel Rowan en Astleigh als Sonny en Dylan zijn nog altijd gelukkig samen.
Wanneer kunnen we Married at First Sight op tv zien?
Het zevende seizoen is inmiddels al lang en breed voorbij en nu rest de vraag: wanneer komt Married at First Sight 2023 op tv? Dat er een nieuw seizoen van het liefdesexperiment MAFS aan zou komen, was al bekend. De opnames zijn afgelopen zomer van start gegaan, en nú maakt RTL tevens bekend wanneer we MAFS 2023 kunnen zien op tv.
*Tromgeroffel*... Married at First Sight seizoen acht is vanaf 3 januari 2023 te zien. Nog steeds met Carlo Boszhard als presentator, maar er is meer leuk nieuws: er worden niet één, maar twee afleveringen per week uitgezonden op RTL 4. Op zowel dinsdag- als woensdagavond kun je 't nieuwe seizoen van Married at First Sight bingen. Én als kers op de taart wordt er in de eerste week van de show nog een derde aflevering uitgezonden op donderdagavond - wat een feestje! De afleveringen komen uiteraard, voor als je het wilt terugkijken, ook op Videoland.
Zeker een mooie foto wat mij betreft. Classy.quote:Op zondag 16 april 2023 11:07 schreef Da hopman het volgende:
[ afbeelding ]
Deze bedoelen jullie. Niks mis mee
Zat daar ook aan te denken, allemaal 20'ers en 30'ers. Vorig jaar zat er nog een iets ouder stel bij maar nu is het inderdaad een soort Temptation Island-light. Toch heb ik meer met de reguliere MAFS met meer variatie in leeftijden. Maar we gaan dit wel even volgen denk ik.quote:Op dinsdag 19 september 2023 20:12 schreef Vuvuzelala het volgende:
Nog niets gezien, maar als je de kandidaten zo ziet dan bekruipt mij wel het gevoel dat dit langzaam in een soort temptation island veranderd.. Die leeftijden.. zo jong. Dames van o.a 25, 26 en 27
Idd ik vind die Patrick ook een naar mannetje.quote:Op dinsdag 19 september 2023 18:20 schreef freaky40 het volgende:
1e aflevering gezien, vanavond 2. Wat een irritant stuk vreten die Ginger en haar vriendin idem. Brr, cliché mutsen. Vreselijk dat die aandachtszieke apengedrag 'deskundige' Patrick er weer bij is. Waarbij het aan zelfreflectie totaal ontbreekt omdat hij er voortdurend naast zit, bij dit Videoland seizoen en bij het reguliere RTL seizoen...
Staatsidiootje. Ik mag zijn manier van coaching niet. Te opdringerig en drammerig.quote:Op dinsdag 19 september 2023 21:40 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Idd ik vind die Patrick ook een naar mannetje.
Ik heb t gevoel dat hier gewoon een castingbureau is ingehuurd. T voelt heel fake. Totaal niet oprecht...enndit jaar voor t eerst dus geen wettelijk huwelijk, was voorheen wel. Vind ik ook al een signaal voor "scripted reality".quote:Op dinsdag 19 september 2023 21:31 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Zat daar ook aan te denken, allemaal 20'ers en 30'ers. Vorig jaar zat er nog een iets ouder stel bij maar nu is het inderdaad een soort Temptation Island-light. Toch heb ik meer met de reguliere MAFS met meer variatie in leeftijden. Maar we gaan dit wel even volgen denk ik.
Het lijkt ieder jaar erger te worden met het aanbod leuke mannen.quote:Op dinsdag 19 september 2023 21:59 schreef 297534 het volgende:
Wat ik er van hen gezien, lijken zeker de mannen mij echt knettergek en ongelofelijk dom.
Nou, van een aantal vrouwen snap je ook precies waarom ze single zijn hoor.quote:Op dinsdag 19 september 2023 22:36 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het lijkt ieder jaar erger te worden met het aanbod leuke mannen.
Ik snap dat ook nooit, maar soms wel vermakelijk om naar te kijken.quote:Op woensdag 20 september 2023 06:54 schreef Mandéra het volgende:
Toch leuk weer een MAFS variant met onzekere toxic figuren. Vorig jaar vond ik het wel geinig om te zien hoe een aantal koppels al na 1 of 2 afleveringen om helemaal niks totaal doorflipten. Waarom zou je hieraan meedoen hahaha.
Helemaal niet?quote:
Oh dacht misschien heb je geen Videolandquote:Op woensdag 20 september 2023 11:51 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Helemaal niet?![]()
Nou ja maakt ook niet uit, ik volg het wel op videoland
Ja ik het wel maar ik gebruik het weinigquote:Op woensdag 20 september 2023 11:52 schreef Magica het volgende:
[..]
Oh dacht misschien heb je geen Videoland![]()
Ik ga het ook volgen nog niks gezien miss vanmiddag ff lekker voor zitten
Kwam er net ook pas achter, 2 afleveringen gekeken.quote:
Vind dat ook een engerd, en die ander die zo fanatieksport ( weet zijn naam zo niet een twee drie) ookquote:Op woensdag 20 september 2023 19:42 schreef Vuvuzelala het volgende:
Hmm we vliegen gelukkig vrij vlot door de intro/ bruiloft onzin heen, ik hoefde niet eens heel veel dioor te spoelen. Aan het kleine aantal gasten op de bruiloft is ook te zien hoe serieus het wordt genomen. Wat een figuren allemaal. Elk koppel mankeert wel iets.
Olivier vind ik al een engnek (met dun nekje of ligt dat aan mij?) model en ondernemer betekent in dit soort programma's gewoon werkloos. Celibaat leven is een stomme flex en wordt wel iets te vaak benoemd. "En wil je weten hoeveel bedpartners ik heb gehad? nee? Nou ik zal het toch vertellen" (want de camera draait)Ginger lijkt me de normale van de 2.. extravert tegen het irritante maar niet onsympathiek.
Marissa lijkt me een leuke normale meid maar is opgescheept met anabolen Jack, Meneer de topatleet, vraag me af in wat, ik vind hem vrij smal eigenlijk, wel duidelijk juicy schouders.
Manuela is Deveny 2.0? Sillio lijkt me best relaxed op het vreemdgaan na.
Rosa en Roy vind ik wat sneu.. je ziet aankomen dat zij hem nooit aantrekkelijk gaat vinden.
Jeff komt tijdens dit programma toch uit de kast?
En Jeroen lijkt wel de vader van Wendy..Zou me niet verbazen als zij er eigenlijk voor een andere man zit.
Spiegelaar Kendall die al zoveel meer "volwassen" was dan Rizwan. 😂quote:Op zaterdag 23 september 2023 10:11 schreef Mandéra het volgende:
Tsja, het is gewoon de budget riool variant van de reguliere MAFS reeks. Dat zie je aan alles. Wel een leuke niche voor op Videoland. Van die bijzondere en instabiele mensen in een groep samendrijven is natuurlijk garantie op drama en dat scoort altijd wel.
Hoe heette die chick van vorig jaar nu weer die om echt niks helemaal uit haar plaat ging tegen haar vent die echt een super brave kerel was? Echt al op dag 2 ofzo donderde ze om helemaal niks de deur dicht. Man ik ga weer stuk als ik daar aan denk. De kerel werd later nog continu uitgedaagd tijdens een groepsdinner door de man van Deveny. Was heel sneu.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |