Je krijgt voorbeelden en die tellen vervolgens niet 'omdat je ze niet kent'. Het ligt dus helemaal niet gevoelig, je wil vooral zelf gewoon niet anders horen.quote:Op zondag 16 april 2023 13:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hoor, het is mijn smaak. Maar dat ligt hier heel gevoelig als je iets niet-heel positiefs over ESF zegt.
Je kunt snel bekend worden, je kunt als jonge twintiger ook op eigen kracht beroemd worden. Ik zou de kans willen om het zelf te proberen. Daar ging het mij om. Davina is niet 50 en needy.
Niet elke grote artiest wil meedoen, dat sommige landen dat wel doen, laat zien dat elke bekende artiest een andere smaak heeft. Exact mijn punt. En niet 'belachelijk'.![]()
Dus als ik het goed begrijp wil elke grote en kleine artiest meedoen. Knap bedacht.quote:Op zondag 16 april 2023 13:23 schreef Em31 het volgende:
[..]
Je krijgt voorbeelden en die tellen vervolgens niet 'omdat je ze niet kent'. Het ligt dus helemaal niet gevoelig, je wil vooral zelf gewoon niet anders horen.
Ik ook niet. Sneu als het enkel zenuwen zijn.quote:Op zondag 16 april 2023 13:22 schreef Dave het volgende:
Kan me bijna niet voorstellen dat als ze het live voor de selectiecommissie hebben gezongen zo heeft geklonken als in Madrid/Amsterdam.
Die filmpjes uit de galmbak waren ook ok. (Of was het juist die galmbak om dingen te verbloemen, je zoekt nu overal wat achter…)
Anyway, misschien is het de spanning om voor zoveel mensen tegelijk op te treden, maar je mag hopen dat ze dat vaker hebben gedaan en dat dat gecheckt is. Lijkt me ondoenlijk om zoiets er nog in 3 weken uit te krijgen. Die gaan me straks een partijtje zenuwachtig zijn.
Waar wordt dat tegen je gezegd dan? Meerdere users geven je voorbeelden van hoe het ook kan lopen (nogmaals, waar zegt iemand tegen je dat ELKE artiest mee wil doen?) en je enige reactie is 'die ken ik niet'.quote:Op zondag 16 april 2023 13:25 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp wil elke grote en kleine artiest meedoen. Knap bedacht.
Ik zou geen reden kunnen verzinnen voor Davina Michelle om niet mee te doen. Het is geen underground artiest die misschien wat van haar street cred verliest als ze aan zoiets meedoet. Het is ook niet zo'n grote artiest dat ze Eurovisie niet kan gebruiken om een groter platform te krijgen. En ze houdt van de bombast die het op Eurovisie vaak goed doet.quote:Op zondag 16 april 2023 13:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hoor, het is mijn smaak. Maar dat ligt hier heel gevoelig als je iets niet-heel positiefs over ESF zegt.
Je kunt snel bekend worden, je kunt als jonge twintiger ook op eigen kracht beroemd worden. Ik zou de kans willen om het zelf te proberen. Daar ging het mij om. Davina is niet 50 en needy.
Niet elke grote artiest wil meedoen, dat sommige landen dat wel doen, laat zien dat elke bekende artiest een andere smaak heeft. Exact mijn punt. En niet 'belachelijk'.![]()
Dat is ook een discussie zonder einde.quote:Op zondag 16 april 2023 13:37 schreef ijs_beer het volgende:
Of niet, en da's dan ook prima. Maar het stigma dat het slecht voor je carrière is, ook als je al wat gevestigd bent ,is er toch wel af heur.
Psies, eindeloos! En daarom wat je zegt persoonlijke overwegingen!quote:Op zondag 16 april 2023 13:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is ook een discussie zonder einde.
Ik schrijf dat ik het niet zou doen, met redenen erbij. En daar laat ik het bij vandaag.Ik ga een lied voor Davina schrijven.
Maar dan wel onder pseudoniemquote:Op zondag 16 april 2023 13:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ga een lied voor Davina schrijven.
Uiteraard.quote:Op zondag 16 april 2023 13:54 schreef DavidTwente het volgende:
[..]
Maar dan wel onder pseudoniem![]()
"Ik zou m’n naam er niet aan willen verbinden."
Dat is sowieso haar probleem, vind ik. Ze heeft een dijk van een stem, maar zingt eigenlijk nooit een aansprekend eigen nummer.quote:
Nederland moet weer goed wordenquote:Op zondag 16 april 2023 13:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is ook een discussie zonder einde.
Ik schrijf dat ik het niet zou doen, met redenen erbij. En daar laat ik het bij vandaag.Ik ga een lied voor Davina schrijven.
Als Mia en Dion niet meer vals zingen, hebben we een prima inzending.quote:
Electric Light helemaal gemist? Enne, de schrijver van Eye of the tiger, slechts twee hits op zijn naam, is schathemeltjerijk en lacht de ballen uit zijn broek in zijn villa.quote:Op zondag 16 april 2023 10:39 schreef Cupfighter het volgende:
Misschien schop ik nu tegen heilige huisjes maar wat heeft Duncan gepresteerd sinds Arcade, one hit wonder lijkt het, en dat krijgt dan de verantwoordelijkheid om de inzending van dit jaar te mogen bepalen, met alle respect het liedje is erg saai en de artiesten stralen ook weinig uit, nu kunnen ze dus ook op een of andere manier niet zuiver live zingen dus er is inderdaad heel wat fout gegaan, wat doen deze onervaren artiesten in Liverpool zeg
En dan te bedenken dat ze als duo meedoen. Daarom had ik het zeker niet verwacht.quote:Op zondag 16 april 2023 14:06 schreef summer52 het volgende:
Zo sneu voor Mia en Dion. Ze stonden zo verloren op dat podium.
En natuurlijk extra zenuwachtig na dat debacle in Madrid en al dat commentaar daarna.
Nou er is antwoord hoor:quote:Op zondag 16 april 2023 12:00 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik zag het iemand anders ook al woke noemen ja, toch even gevraagd wat diegene er precies woke aan vindt.
quote:Een dude die er uit ziet als een vrouw en een vrouw die er uit ziet als een dude misschien?
Vroeger waren er ook geen mannen met lang haar in rockbands enzo en schijnbaar zijn ze niet bekend met het kortpittige kapsel dat zowat de helft van de Nederlandse vrouwen boven de 50 jaar heeft.quote:
quote:
Ze weten waarschijnlijk bij god niet wat hun overkomen is.quote:Is de act uit jullie comfort zone?
Dion: Als ik kijk naar dit hele proces is het eigenlijk een soort leuke mengelmoes van iets wat heel echt en eigen voelt en iets wat buiten je comfort zone ligt, waarin je gevraagd wordt om te groeien, je aan te passen en mee te bewegen, dus dat is eigenlijk elk moment van deze hele reis het geval.
Mia: En hoe dan ook, ikzelf heb nog nooit voor zoveel mensen opgetreden, dus dat op zichzelf is al lichtelijk uit m'n comfort zone, dus dat is ook een uitdaging.
Het is Twitter.quote:Op zondag 16 april 2023 14:38 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Deze mensen zijn bekrompener dan Nederland in de jaren '50. Echt ongelooflijk.
Het lijken me een paar naïeve ongeleide projectielen die het wel lollig leek om dit te doen.quote:Op zondag 16 april 2023 14:37 schreef Dave het volgende:
[..]
[..]
Ze weten waarschijnlijk bij god niet wat hun overkomen is.
Dit ja, vooral Mia van wat ik van haar heb gezien.quote:Op zondag 16 april 2023 14:44 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Het lijken me een paar naïeve ongeleide projectielen die het wel lollig leek om dit te doen.
Op zich eens, maar Heartbeat is wel een goede single, ik dacht zelfs even: zou ze die niet in hebben gestuurd dit jaar, maar dan hadden ze denk ik niet voor Mia & Dion gekozenquote:Op zondag 16 april 2023 13:57 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat is sowieso haar probleem, vind ik. Ze heeft een dijk van een stem, maar zingt eigenlijk nooit een aansprekend eigen nummer.
Dat filmpje rond de introductie met Duncan, Mia en Dion die snel de auto in gingen met een enorme misplaatste arrogantie was al een voorbode van deze ellende.quote:Op zondag 16 april 2023 14:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als Mia en Dion niet meer vals zingen, hebben we een prima inzending.![]()
Of je het zelf luistert, staat er los van.
Ja maar met Dion in een galmende ruimte klonk het ookquote:Op zondag 16 april 2023 14:53 schreef Zigsky het volgende:
Zucht, lukt niet om het te plaatsen, maar Mia en die vrouw klonken veel beter. Plak de link hier maar https://vm.tiktok.com/ZMYnoJyju/
Is ook zo, maar wellicht is die andere vrouw een achtergrondzangeres?quote:Op zondag 16 april 2023 14:54 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
[..]
Ja maar met Dion in een galmende ruimte klonk het ook
Nee hoor, waar zie jij dat?quote:Op zondag 16 april 2023 14:54 schreef Nattekat het volgende:
Het meest interessante is nog wel dat ze de finale gewoon gaan halen als je de bookmakers mag geloven. Hoe erg is de rest dan wel niet
I knew it.quote:Op woensdag 1 maart 2023 19:24 schreef Kinga het volgende:
[..]
En hele goede vocalen. 1 vals nootje en je hangt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |