Er is maar één iemand Raad van Commissaris.quote:Op donderdag 6 april 2023 17:01 schreef wimderon het volgende:
[..]
Als ik zeg Lambiek, wat is dan jouw eerste reactie?
Ik weet niet wat ik vervelender vindt, dit soort volkomen losgeslagen 'influencers' of alle schuimende proleten die op het open riool genaamd Twitter weer los gaan. En dan is Dreetje Hazes ook nog eens gast, wat een topshow gaat dat worden.quote:Op vrijdag 7 april 2023 18:18 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[ tweet ]
Het wordt echt tijd om talkshows te verbieden.
Sherry Baudet.quote:Op vrijdag 7 april 2023 21:54 schreef Steven184 het volgende:
Geschokt en verbaasd over Thierry uiteraard
Jeetje verdroging, misschien dat de boeren ook iets te zeggen hebben over de grondwaterpeil...quote:
Mike zegt dat die ook gepolst isquote:Op vrijdag 7 april 2023 18:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Er is maar één iemand Raad van Commissaris.
Ha, ja. Gooide het in een koppel met mijn vader. Was een serieuze bekerstunt, die wedstrijd.quote:Op zaterdag 8 april 2023 22:01 schreef Dale__Cooper het volgende:
Gefeliciteerd met de Big Fish @:Alaphilippe
Annemarie van der Gaal (sic)quote:
Toch interessant dat mediageilheid in het DNA kan vastliggen.quote:Op maandag 10 april 2023 08:03 schreef Szura het volgende:
https://www.mediacourant.(...)van-martien-meiland/
Caroline van der Plas is door het dolle heen. De politica is erachter gekomen dat ze verre familie is van realityster Martien Meiland. “We zijn neef en nicht van elkaar. Het is om te gillen!”
@heywoodu zet jou nu op de shitlistquote:Op maandag 10 april 2023 13:08 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Een olympische medaille is nog nooit zo weinig waard geweest.
Het is maar 12% als ik grafiek goed lees. Namelijk 12-88=-76quote:Op maandag 10 april 2023 08:39 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Annemarie van der Gaal (sic)
En die 24% die positief reageert op Edith S. zou eeuwig hun teen moeten stoten.
Scherp. Doe je een alcoholvrije april?quote:Op maandag 10 april 2023 14:17 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het is maar 12% als ik grafiek goed lees. Namelijk 12-88=-76
Nou, nee. World Athletics kan de tyfus krijgen, wel de epische 50km schrappen en dan deze ongetwijfeld oncompetitieve bagger erin proppenquote:
Wat een wanstaltig idee, rot op met al die (single) mixed relays.quote:Op maandag 10 april 2023 20:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, nee. World Athletics kan de tyfus krijgen, wel de epische 50km schrappen en dan deze ongetwijfeld oncompetitieve bagger erin proppen
Ik zou er nul moeite mee hebben als het toegevoegd wordt en niet ten koste van iets anders gaat, maar uiteindelijk is dit gewoon de doodsteek geweest voor de 50km en zitten we nu met de weinig onderscheidende 20km en 35km (en deze ongein). Want mensen die 50km snelwandelen niet interessant vinden gaan natuurlijk wél massaal de 35km kijken. Schei toch uit World Athleticsquote:Op maandag 10 april 2023 20:48 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Wat een wanstaltig idee, rot op met al die (single) mixed relays.
Ik heb in het algemeen moeite met mixed relays omdat ze in mijn ogen weinig toevoegen aan de competitie. Heel sporadisch kan een land hierdoor een ereplaats halen die ze anders niet halen maar bijna altijd zijn het de grote landen op de traditionele relays die hier ook met de prijzen gaan lopen. Daarmee voelt het vooral als een 'kijk ons eens geëmancipeerd zijn' toevoeging.quote:Op maandag 10 april 2023 20:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik zou er nul moeite mee hebben als het toegevoegd wordt en niet ten koste van iets anders gaat, maar uiteindelijk is dit gewoon de doodsteek geweest voor de 50km en zitten we nu met de weinig onderscheidende 20km en 35km (en deze ongein). Want mensen die 50km snelwandelen niet interessant vinden gaan natuurlijk wél massaal de 35km kijken. Schei toch uit World Athletics
Mwah, ligt een klein beetje aan de sport. In het biatlon zie je vooral in de single mixed toch wel vaak andere landen dan de paar grote landen goed voorin meedoen, die anders nooit enige kans zouden hebben. In de gewone mixed is dat wel wat anders, want één man en één vrouw op de been krijgen is natuurlijk altijd wat makkelijker, en dus krijg je daar wel meer landen vooraan.quote:Op maandag 10 april 2023 20:55 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik heb in het algemeen moeite met mixed relays omdat ze in mijn ogen weinig toevoegen aan de competitie. Heel sporadisch kan een land hierdoor een ereplaats halen die ze anders niet halen maar bijna altijd zijn het de grote landen op de traditionele relays die hier ook met de prijzen gaan lopen. Daarmee voelt het vooral als een 'kijk ons eens geëmancipeerd zijn' toevoeging.
Dat is een uitzondering omdat daar ook de spreiding veel groter is door het schieten. En dan nog zijn het bijna altijd de grote landen die met de medailles gaan lopen op de grote toernooien. Speelt de wedstrijdplanning erg mee want bij de kleinere wedstrijden wordt door de grote landen vaak de tweede garnituur ingezet.quote:Op maandag 10 april 2023 21:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mwah, ligt een klein beetje aan de sport. In het biatlon zie je vooral in de single mixed toch wel vaak andere landen dan de paar grote landen goed voorin meedoen, die anders nooit enige kans zouden hebben. In de gewone mixed is dat wel wat anders, want één man en één vrouw op de been krijgen is natuurlijk altijd wat makkelijker, en dus krijg je daar wel meer landen vooraan.
Ron Jans is een soort Streich light toch?quote:Op dinsdag 11 april 2023 12:00 schreef Alaphilippe_ het volgende:
We gunnen Nederland en de mensheid een Streich.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)id-en-neokapitalisme
Was er serieus ooit een 20k, 35k én 50k olumpisch snelwandelen? Herregodts.quote:Op maandag 10 april 2023 20:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik zou er nul moeite mee hebben als het toegevoegd wordt en niet ten koste van iets anders gaat, maar uiteindelijk is dit gewoon de doodsteek geweest voor de 50km en zitten we nu met de weinig onderscheidende 20km en 35km (en deze ongein). Want mensen die 50km snelwandelen niet interessant vinden gaan natuurlijk wél massaal de 35km kijken. Schei toch uit World Athletics
Foppe de Haan is ook wel iemand die echt naar de mens keek. Die kon ook goed met gasten als Drenthe en Owusu-Abeyie.quote:Op dinsdag 11 april 2023 12:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ron Jans is een soort Streich light toch?
FoppeGod was ook lijstduwer voor de PvdAquote:Op dinsdag 11 april 2023 18:25 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Foppe de Haan is ook wel iemand die echt naar de mens keek. Die kon ook goed met gasten als Drenthe en Owusu-Abeyie.
Fenomenaalquote:Op dinsdag 11 april 2023 18:27 schreef Mani89 het volgende:
Het enige wat ik me nog van snelwandelen kan herinneren was toen er iemand in een olumpische finale op weg was naar goud maar er een paar honderd meter van de meet opeens een NSbeer uit de bosjes dook om hem/haar te diskwalificeren, omdat ze te snel gewandeld had? Legendarisch was dat.
Het is echt zoals vanoudsquote:Op dinsdag 11 april 2023 18:30 schreef Slobeend het volgende:
Ik heb helemaal gemist dat ons aller Joost weer terug is bij Het Mes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |