Wat is minder schokkend, zijn allemaal absurde voorvallen die niet in een stadion thuis horen, het ene wat erger dan het ander.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:45 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat niet, maar dat overdreven uitmelken in de media van dit voorval wordt dan hopelijk iets minder. Ik vond die aansteker minder schokkend dan supporters van Ajax en PSV die het veld opkomen en een speler aanvallen. En ik vond het ook niet schokkender dan de aansteker die Berghuis op zijn knar kreeg.
Ajax speelde het spel slim, die waren bang en wisten dat ze voetballend niet konden winnen. Die waren vanaf het begin aan het irriteren, tijdrekken. Dan hebben ze geluk dat er een rare bal invliegt. Maar na de 1-1 had ik totaal niet het idee dat we gingen verliezen.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
RKC maar kapoetmaken om weer een beter gevoel te krijgen.
Ben eigenlijk van mening dat Feyenoord het op het veld in de hand heeft gewerkt dat het zo uit de hand liep. Maak je gewoon je kansen en verdedig je fatsoenlijk, dan is de sfeer niet zo opgefokt. Was er dan geen aansteker gegooid? Waarschijnlijk wel maar niet zoveel. Omdat het altijd en overal gebeurt is de uitkomst nu ook wel een beetje pech.
Slot vond het tot het incident 'best een leuke wedstrijd' Ik niet, wat eerder aan Feyenoord lag dan aan die vervelende tegenstander.
Psv werdt wel gedownplayed als een eenling. Werdt niet zoveel moord en brand geschreeuwdquote:Op donderdag 6 april 2023 08:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat is minder schokkend, zijn allemaal absurde voorvallen die niet in een stadion thuis horen, het ene wat erger dan het ander.
Iedereen moest lachen om een man die een katheter met pis naar een trainer gooit, dat schijnt ludiek te zijn en er allemaal bij te horen.
Precies, Roma beheerst dit spelletje nog een stuk beter dan Ajax denk ik.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zeker waar. Perfect zelfs.
Maak mij nu nog meer zorgen om die pot trouwens.
Geef Ajax maar de schuld, dat is het makkelijkste.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:52 schreef alopio het volgende:
[..]
Ajax speelde het spel slim, die waren bang en wisten dat ze voetballend niet konden winnen. Die waren vanaf het begin aan het irriteren, tijdrekken. Dan hebben ze geluk dat er een rare bal invliegt. Maar na de 1-1 had ik totaal niet het idee dat we gingen verliezen.
Dan scoren ze weer die 1-2, nog niks aan de hand. Ajax bleef lekker zuigen natuurlijk. Dat het dan zo afloopt had zelf Ajax niet verwacht en ik geloof stiekem dat het het wel fijn vonden dat het uit de hand liep. Was ideaal voor hun
Aan dat wijzen naar anderen hebben we niet zoveel vind ik. Het gebeurd inderdaad overal en structureel, maar zelden wordt er echt een speler daadwerkelijk geraakt, en zelfs tot bloedens toe.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:51 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja die zien graag bloed..nou dat hebben ze gekregen. Heb me wezenloos geërgerd aan ESPN. Hoe lang duurde de ophef toen supporters van Ajax en PSV zich misdroegen? Niet zo lang volgens mij.
Nou, toen lag de wedstrijd ook stil en werd er ook gewoon commentaar geleverd en werkte dit na in de media, toch?quote:Op donderdag 6 april 2023 08:51 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja die zien graag bloed..nou dat hebben ze gekregen. Heb me wezenloos geërgerd aan ESPN. Hoe lang duurde de ophef toen supporters van Ajax en PSV zich misdroegen? Niet zo lang volgens mij.
Berghuis werd toen geraakt toch? Als hij net zo'n kale knar had gehad als Klaassen was het misschien ook wel gaan bloeden.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:54 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aan dat wijzen naar anderen hebben we niet zoveel vind ik. Het gebeurd inderdaad overal en structureel, maar zelden wordt er echt een speler daadwerkelijk geraakt, en zelfs tot bloedens toe.
Ja was ideale positie voor hen natuurlijk. Maximaal uitmelken. Als Feyenoord alsnog had gewonnen was hier nog weken over doorgemekkerd (met wellicht opnieuw spelen) dus misschien wel goed dat het nu klaar is.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:52 schreef alopio het volgende:
[..]
Ajax speelde het spel slim, die waren bang en wisten dat ze voetballend niet konden winnen. Die waren vanaf het begin aan het irriteren, tijdrekken. Dan hebben ze geluk dat er een rare bal invliegt. Maar na de 1-1 had ik totaal niet het idee dat we gingen verliezen.
Dan scoren ze weer die 1-2, nog niks aan de hand. Ajax bleef lekker zuigen natuurlijk. Dat het dan zo afloopt had zelf Ajax niet verwacht en ik geloof stiekem dat het het wel fijn vonden dat het uit de hand liep. Was ideaal voor hun
Tja, dat is pech.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:54 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aan dat wijzen naar anderen hebben we niet zoveel vind ik. Het gebeurd inderdaad overal en structureel, maar zelden wordt er echt een speler daadwerkelijk geraakt, en zelfs tot bloedens toe.
Klopt. Het is niet per se veiliger in een ander stadion (de aRENa) of de Kuip.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:00 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Berghuis werd toen geraakt toch? Als hij net zo'n kale knar had gehad als Klaassen was het misschien ook wel gaan bloeden.
Het gooien van projectielen is dom, jammer dat dat gebeurt. Koste ons in 2005 een straf van de UEFA dus kennelijk in al die tijd niet opgelost.
Nee, daar moet men om lachen omdat het zo belachelijk absurd is.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:52 schreef Tarado het volgende:
Iedereen moest lachen om een man die een katheter met pis naar een trainer gooit, dat schijnt ludiek te zijn en er allemaal bij te horen.
Deze gek kunnen ze gelukkig aanwijzen en dat zouden ze overal moeten doen, ook als diegene mist en wat ze gooien moet niet uitmaken, ook bier is natuurlijk absurd.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Klopt. Het is niet per se veiliger in een ander stadion (de aRENa) of de Kuip.
Maar heeft die man een stadionverbod gekregen? Denk het niet.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, daar moet men om lachen omdat het zo belachelijk absurd is.
Ik heb geen flauw idee.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar heeft die man een stadionverbod gekregen? Denk het niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yep.. en is de aanhang van Feyenoord zoveel anders als die van andere topclubs? Bij al die clubs zijn er probleemgevallen. De fakkels en het wangedrag tijdens de bekerfinale in 2014 waren ook een grootschalige vooropgezette actie. Ik denk niet dat je het probleem kan oplossen, misschien door invoering van een voetbalwet. Maar dat schijnt op de een of andere manier niet te lukken.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Klopt. Het is niet per se veiliger in een ander stadion (de aRENa) of de Kuip.
Wtf die man is toch gearresteerd? Wat wil je nog meer? Dit is puur om te scoren in de media. Feyenoord zou zich niet mee moeten laten slepen door het hysterische gekrijs van Jan Joost van Gangelen & Co.quote:
Lezen is moeilijk, godsamme zeg. Ik geef ajax helemaal niet de schuld, ik zeg juist dat ze het spel slim hebben gespeeld. Heb het over het voetbal niet over de randzaken.quote:Op donderdag 6 april 2023 08:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geef Ajax maar de schuld, dat is het makkelijkste.
Het probleem is dat het niet 1 persoon is.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:09 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wtf die man is toch gearresteerd? Wat wil je nog meer? Dit is puur om te scoren in de media. Feyenoord zou zich niet mee moeten laten slepen door het hysterische gekrijs van Jan Joost van Gangelen & Co.
Dat had eigenlijk al gemoeten na Feyenoord - Lazio.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat was wel te verwachten natuurlijk. En logisch ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |