Wel als het een volledig stikstofdebat wordt (laat het dan ook door de woordvoerders stikstof doen met Van der Wal, zou ik zeggen). Maar inderdaad, die uitspraak is veel belangrijker dan het hele debat van morgen. Als de RvS de wetenschappenlijk onderbouwde 25km grens af schiet, dan moeten plots werkzaamheden op 100km van de dichtsbijzijnde natuur ook bewijzen dat ze geen stikstof uitstoten die neer daalt op beschermde natuur. Dan ligt het land, zeker in combinatie met hoe moeilijk Brussel doet, helemaal vast.quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:08 schreef KaheemSaid het volgende:
Woensdag is ook de uitspraak over a15, zal dit het debat ook relevanter maken ?
Ah ja. Die partij die op zich best nog wat zou kunnen maar die zichzelf buitenspel zetten met dat debiele EU standpunt van ze. Toch zonde dat die zo vastgeroest zitten, sluit je toch gewoon aan bij GL-PvdA.quote:Op dinsdag 4 april 2023 14:35 schreef Maskerano het volgende:
[..]
SP steunt de MvW ook. Dat je die niet noemt geeft hun relevantie aan.
De SP past er denk ik niet zo goed tussen. Die zitten meer in de links-conservatieve hoek.quote:Op dinsdag 4 april 2023 17:01 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ah ja. Die partij die op zich best nog wat zou kunnen maar die zichzelf buitenspel zetten met dat debiele EU standpunt van ze. Toch zonde dat die zo vastgeroest zitten, sluit je toch gewoon aan bij GL-PvdA.
Die naam hebben ze op de een of andere manier maar dat is niet zo. Op welk thema zouden ze conservatief zijn?quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:41 schreef Spablauw214 het volgende:
De SP past er denk ik niet zo goed tussen. Die zitten meer in de links-conservatieve hoek.
Jaja, ouwe viespeuk die Rutte, de werkelijke reden van zijn aanwezigheid is dus bekend. Wel apart hoeveel moeite hij doet om het te camoufleren.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:46 schreef Raw85 het volgende:
Deze agenda.. zal voorlopig zelf maar niet meer klagen dat ik teveel afspraken op één dag heb![]()
[ twitter ]
Kunt lullen wat je wil, maar het is wel effectief. Denk zelf dat bijna alle dagen van Rutte min of meer zo zijn gepland. Die man heeft een vrij hoge stressbestendigheid.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:46 schreef Raw85 het volgende:
Deze agenda.. zal voorlopig zelf maar niet meer klagen dat ik teveel afspraken op één dag heb![]()
[ twitter ]
Vooral dat rare anti-EU standpunt van ze. Zolang ze daar aan vast houden wordt het niks.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:47 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Die naam hebben ze op de een of andere manier maar dat is niet zo. Op welk thema zouden ze conservatief zijn?
Niet alleen Rutte. Ook Kaag en Ollongren en Hoekstra hebben zulke agendas:quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kunt lullen wat je wil, maar het is wel effectief. Denk zelf dat bijna alle dagen van Rutte min of meer zo zijn gepland. Die man heeft een vrij hoge stressbestendigheid.
Daar ben ik het met je eens, al komt dat bij de SP voort uit een traditioneel links antiglobalisme vooral voortvloeiend uit dependenciatheorie maar de SP verschilt voor het overige niet zoveel van PvdA en GL. De grootste reden waarom die niet bij gezamenlijk links overleg aansluiten is een wantrouwen tussen elitaristen van de PvdA en de grassroots top van de SP.quote:Op dinsdag 4 april 2023 19:03 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Vooral dat rare anti-EU standpunt van ze. Zolang ze daar aan vast houden wordt het niks.
Ik hoop echt dat dit snel van de grond komt.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:40 schreef Hanca het volgende:
Nou zeggen wetenschappers en beleidsmakers weer dat de BTW op groente en fruit afschaffen effectief en uitvoerbaar is: https://www.volkskrant.nl(...)itvoerbaar~bf6cbaf9/
Brrrrrr Kaagquote:Op dinsdag 4 april 2023 19:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Niet alleen Rutte. Ook Kaag en Ollongren en Hoekstra hebben zulke agendas:
https://open.overheid.nl/(...)cfd49ff4170223a7/pdf
Denk dat het wel mee valt...quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:46 schreef Raw85 het volgende:
Deze agenda.. zal voorlopig zelf maar niet meer klagen dat ik teveel afspraken op één dag heb![]()
[ twitter ]
Zijn ook voor meer Nederlands op scholen, meer nationalistischer gericht.quote:Op dinsdag 4 april 2023 19:09 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Daar ben ik het met je eens, al komt dat bij de SP voort uit een traditioneel links antiglobalisme vooral voortvloeiend uit dependenciatheorie maar de SP verschilt voor het overige niet zoveel van PvdA en GL. De grootste reden waarom die niet bij gezamenlijk links overleg aansluiten is een wantrouwen tussen elitaristen van de PvdA en de grassroots top van de SP.
De ouwe snoeperd.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Jaja, ouwe viespeuk die Rutte, de werkelijke reden van zijn aanwezigheid is dus bekend. Wel apart hoeveel moeite hij doet om het te camoufleren.
[ afbeelding ]
Inderdaad! De vermaarde wetenschapper Marjolein Moorman stelt gewoon dat de btw-verlaging effectief en uitvoerbaar is. En als Marjolein Moorman dat zegt, dan is dat zo! Ik denk overigens dat het zinvol zou zijn als wethouder Moorman het rapport zou lezen en eens op werkbezoek zou gaan bij SEO. Het is een kwartiertje lopen van de Stopera naar het Roeterseiland, dus dat is de moeite niet.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:40 schreef Hanca het volgende:
Nou zeggen wetenschappers en beleidsmakers weer dat de BTW op groente en fruit afschaffen effectief en uitvoerbaar is: https://www.volkskrant.nl(...)itvoerbaar~bf6cbaf9/
Misschien moeten ze dan eens aansluiten met CDA, CU en SGP. Die denken ook nog steeds dat het 1700 isquote:Op dinsdag 4 april 2023 19:09 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Daar ben ik het met je eens, al komt dat bij de SP voort uit een traditioneel links antiglobalisme vooral voortvloeiend uit dependenciatheorie maar de SP verschilt voor het overige niet zoveel van PvdA en GL. De grootste reden waarom die niet bij gezamenlijk links overleg aansluiten is een wantrouwen tussen elitaristen van de PvdA en de grassroots top van de SP.
78 beleidsmakers, artsen, wetenschappers en organisaties en jij vist er eentje uit. En wat ze ook mooi zeggen: in Spanje, Slowakije en het VK is het staande praktijk, er is dus niks onmogelijk aan. https://www.amsterdam.nl/(...)/oproep-btw-groente/quote:Op dinsdag 4 april 2023 21:32 schreef Lurf het volgende:
[..]
Inderdaad! De vermaarde wetenschapper Marjolein Moorman stelt gewoon dat de btw-verlaging effectief en uitvoerbaar is. En als Marjolein Moorman dat zegt, dan is dat zo! Ik denk overigens dat het zinvol zou zijn als wethouder Moorman het rapport zou lezen en eens op werkbezoek zou gaan bij SEO. Het is een kwartiertje lopen van de Stopera naar het Roeterseiland, dus dat is de moeite niet.
78 sociologen, psychologen, voedingsdeskundigen, etc... En geen enkele fiscalist.quote:Op dinsdag 4 april 2023 21:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
78 beleidsmakers, artsen, wetenschappers en organisaties en jij vist er eentje uit. En wat ze ook mooi zeggen: in Spanje, Slowakije en het VK is het staande praktijk, er is dus niks onmogelijk aan. https://www.amsterdam.nl/(...)/oproep-btw-groente/
Misschien moet SEO haar onderzoek even opnieuw doen en meenemen hoe die landen het uitvoeren.
Maar het is dus technisch mogelijk (zie oa Spanje, Slowakije en het VK), dus fiscalisten voegen niet veel toe.quote:Op dinsdag 4 april 2023 21:57 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
78 sociologen, psychologen, voedingsdeskundigen, etc... En geen enkele fiscalist.
Moorman is de penvoerder, dus natuurlijk citeer ik haar. SEO zegt ook niet dat je niets kunt doen om de consumptie van groente en fruit te stimuleren (ze geven altenatieven), ze zeggen alleen dat een btw verlaging het verkeerde instrument is; niet doelmatig en niet doeltreffend. Dat Spanje en Slowakije het ingevoerd hebben doet daar niets aan af. Is de lagere btw daar effectief? En in het VK is groente vooral schaars en duur, dat lijkt me ook geen succesverhaal.quote:Op dinsdag 4 april 2023 21:50 schreef Hanca het volgende:
78 beleidsmakers, artsen, wetenschappers en organisaties en jij vist er eentje uit. En wat ze ook mooi zeggen: in Spanje, Slowakije en het VK is het staande praktijk, er is dus niks onmogelijk aan. https://www.amsterdam.nl/(...)/oproep-btw-groente/
Mwoah, veel van die bila´s zijn ook overlappende gesprekken en niet zelden al heel vaak gevoerd. Ik denk dat zoiets prima te doen is.quote:Op dinsdag 4 april 2023 18:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kunt lullen wat je wil, maar het is wel effectief. Denk zelf dat bijna alle dagen van Rutte min of meer zo zijn gepland. Die man heeft een vrij hoge stressbestendigheid.
Het argument is toch ook vooral dat met name de Nederlandse belastingdienst te kampen heeft met onderbezetting, antieke servers en software, een werkelijk gigantische backlog aan werk wat nog gedaan moet worden en een systeem van belastingen, ontheffingen en toeslagen wat zo veel eisen stelt aan die logge organisatie dat de boel nu al piepend en krakend tot stilstand komt.quote:Op dinsdag 4 april 2023 21:59 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar het is dus technisch mogelijk (zie oa Spanje, Slowakije en het VK), dus fiscalisten voegen niet veel toe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |