Samequote:Op woensdag 10 mei 2023 10:43 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Hier nog niks
Dagtekening 9 mei en ING.
Geld is binnen (Abn Amro)quote:Op zaterdag 29 april 2023 13:44 schreef Bucketlist het volgende:
Als ik inlog zie ik ook een dagtekening van 9 mei 2023.
Ter info: aangifte gedaan op 1 maart, en er stond tot voor kort inkomen vastgesteld op 21 april.
Bij mij lag er altijd een voorlopige in de bus, definitieve hier heeft nooit langer dan een jaar geduurd(2021 bv, moest ik juni 2022 terugbetalen)quote:Op woensdag 10 mei 2023 07:48 schreef Will1993 het volgende:
[..]
Ja inderdaad ongeveer zelfde data, heb jij een definitieve aanslag of ook een voorlopige aanslag ontvangen?
Blijft voor mij een raadsel waarom de een een voorlopige aanslag krijgt en de ander een definitieve...
Vandaag ontvangen.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 08:34 schreef arvensis het volgende:
Het deel van m’n man is gister binnen gekomen. Dagtekening bij hem was 4 mei.
Ik heb dagtekening 9 mei maar heb nog niks ontvangen (ING).
Ik heb eigenlijk altijd direct een definitieve aanslag gekregen, dit jaar dus helaas niet. Hoe gaat het in z'n werk nadat ik de voorlopige aanslag heb gehad, neemt de belastingdienst dan contact met me op om eventueel iets te wijzigen en maken ze het daarna definitief? wat is jouw ervaring?quote:Op woensdag 10 mei 2023 11:51 schreef hdpaddy het volgende:
[..]
Bij mij lag er altijd een voorlopige in de bus, definitieve hier heeft nooit langer dan een jaar geduurd(2021 bv, moest ik juni 2022 terugbetalen)
Nu moet ik zeggen, dat ik vrij weinig moest aanvullen of wijzigen in de aangifte, ik huur en heb geen aandelen of vermogen.
Spannend man. Houdt me op de hoogte.quote:Op woensdag 10 mei 2023 19:23 schreef joppie_saus het volgende:
Hier staat de definitieve inkomstenbelasting klaar voor 17-5. Zal m’n rekening volgende week in de gaten houden
Even teruggekeken op BD, mijn definitieve kreeg ik, de laatste 5jaar maar 1 keer aangepast en 4x gelijk aan aangifte.quote:Op woensdag 10 mei 2023 14:16 schreef Will1993 het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk altijd direct een definitieve aanslag gekregen, dit jaar dus helaas niet. Hoe gaat het in z'n werk nadat ik de voorlopige aanslag heb gehad, neemt de belastingdienst dan contact met me op om eventueel iets te wijzigen en maken ze het daarna definitief? wat is jouw ervaring?
er staat zeer zeker wel wat op www.belastingdienst.nl onder "mijn inkomen".. dat je de brief nog niet gehad hebt kan om meerdere redenen.. in mijn overheid zou toch wel iets moeten zijn onder mijn inbox.quote:Op woensdag 10 mei 2023 17:18 schreef LethalNinja het volgende:
geen dagtekening wel het geld gekregen, had 'm ingediend op 03 maart.
Leuke verassing. Zag ineens dat mn saldo van mijn betaalrekening was gestegen en het was nog geen payday. Ja hoor dat is de teruggaaf nou prima.
Uiteindelijk is er vanochtend een brief binnen gekomen met dagtekening 09 september. Primaquote:Op donderdag 11 mei 2023 11:29 schreef freak1 het volgende:
[..]
er staat zeer zeker wel wat op www.belastingdienst.nl onder "mijn inkomen".. dat je de brief nog niet gehad hebt kan om meerdere redenen.. in mijn overheid zou toch wel iets moeten zijn onder mijn inbox.
Ik had een digitale dagtekening van 9 mei (in mijn berichtenbox) kreeg vandaag een brief met dagtekening 11 mei en het geld is net 5 mnuten geleden binnengekomenquote:Op vrijdag 12 mei 2023 08:42 schreef Felicia28 het volgende:
Zo te zien ben ik de enige met dagtekening 9 mei en ing die het nog niet ontvangen heeft, zojuist met de belastingdienst gebeld maar krijg het standaard antwoord, binnen 1 week na dagtekening ontvangt u het geld. Goh meen je niet?😂
Verwacht je tonnen misschien?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:27 schreef bitterbal het volgende:
1 maart aangifte gedaan en registratiedatum van inkomen blijft op 17 maart staan. Verder niets meer gehoord
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |