En mannelijk ook wel.quote:Op donderdag 6 april 2023 18:41 schreef RamboDirk het volgende:
Puur & Guur
Heerlijk grimmig hollandsch weertje
dat was gisterquote:Op donderdag 6 april 2023 18:41 schreef RamboDirk het volgende:
Puur & Guur
Heerlijk grimmig hollandsch weertje
@Haags erg mooi.quote:Op vrijdag 7 april 2023 18:39 schreef Djeez het volgende:
Nog maar even genieten van het mooie weer. Na de Pasen kukelen we de herfst weer in. Temperaturen ver onder de 10 graden en veel regen
Ja, intens! De periode koud, nat en bewolkt duurt in Nederland altijd al langer dan aangenaam, maar deze keer nog langer. Op een paar mooie dagen na, uiteraard. Volgende week donderdag vertrek ik wel naar Mallorcaquote:Op vrijdag 7 april 2023 23:32 schreef dick_laurent het volgende:
Nou daar komt nog een lading van jullie kant op. Genieten zullen jullie!
Begrijp niet dat jij niet emigreert naar een land waar het 80% van de tijd nat en koud is. Zoals het herfst halfjaar hier is, maar dan het hele jaarquote:Op vrijdag 7 april 2023 19:30 schreef Haags het volgende:
[..]
Kan mij niet koud genoeg, met veel regen
Gewoon hele normale omstandigheden voor de tijd van het jaar. We zijn de afgelopen paar jaar ook wel verwend geweest met die uitzonderlijk warme lentes. Maar wees blij, zo hebben we ook minder snel last van droogte.quote:Op zaterdag 8 april 2023 08:25 schreef INViCTuS het volgende:
Volgende week gewoon weer herfstig.Man man man wat kansloos. Afgelopen week zeker wat mooie zonnige dagen gehad, maar de temperatuur viel duidelijk nog tegen. De hele komende week ziet er tamelijk bewolkt, nat en met 9-12 graden ook gewoon weer fris uit. Blij dat ik een week op vakantie naar 22 graden ga.
Een karige 10 graden, vaak regen en weinig zon zijn alles behalve normaal voor bijna half april. Daarnaast hebben we al genoeg van die treurnis gehad. Die berichten over droogte komen vanzelf wel weerquote:Op zaterdag 8 april 2023 08:29 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Gewoon hele normale omstandigheden voor de tijd van het jaar. We zijn de afgelopen paar jaar ook wel verwend geweest met die uitzonderlijk warme lentes. Maar wees blij, zo hebben we ook minder snel last van droogte.
Gewoon normaal Hollands april weer. Niks mis mee.quote:Op zaterdag 8 april 2023 08:31 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Een karige 10 graden, vaak regen en weinig zon zijn alles behalve normaal voor bijna half april. Daarnaast hebben we al genoeg van die treurnis gehad. Die berichten over droogte komen vanzelf wel weer
Flikker toch op man, het was deze middag gewoon volop lente.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:23 schreef Djeez het volgende:
Wat een vies goor tyfusweer vandaag! In plaats van de voorspelde 18 graden en volop zon, extreem zwaar bewolkt en een vies windje. En waterkoud, slechts 9 graden. Ik was op een voorjaarsmarkt, maar de heteluchtkanonnen stonden te brullen om het nog enigszins behaaglijk te krijgen. Op de fiets gegaan, met winterlaarzen en dikke handschoenen was het prima te doen
9 graden en zwaar bewolkt noem ik geen lente. Maar hier schijnt sinds 17.30u eindelijk een waterig zonnetjequote:Op zaterdag 8 april 2023 17:25 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Flikker toch op man, het was deze middag gewoon volop lente.
In het noorden pas voorzichtig na 16.00 hoor.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:25 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Flikker toch op man, het was deze middag gewoon volop lente.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |