Nu 2 dagen verder en sindsdien nog een half miljoen binnengeharkt. Maar ze komen nog 1 miljoen tekort voor het streefbedrag van 2,5m. Wellicht nemen ze inderdaad genoegen met dit lagere bedrag, maar anders moeten ze de rente maar iets verhogen. Bij de mevrouw van het hondenpension heeft een verhoging van 8 naar 9% wonderen gedaan. Ik denk dat voor S&A een half procent al voldoende zou zijn. Maar ja, de rente verhogen is 1 ding, maar je moet daarnaast natuurlijk wel zien dat je de exploitatie nog steeds rond kunt krijgen...quote:Op woensdag 22 maart 2023 12:05 schreef obligataire het volgende:
Ik ben benieuwd of S&A het gaat halen. Al een miljoen ingelegd maar die laatste anderhalf is toch wel een kluif ....... Maar goed ze spreken over maximaal 2.500.000 dus met een lager bedrag nemen ze blijkbaar ook wel genoegen mits niet al te laag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik denk dat die nog niet zichtbaar had moeten zijn gezien de onbekende waarde op het einde, vandaar maar even in de spoiler.
Misschien willen ze de mogelijkheid open houden om dat toch nog te herfinancieren en mogelijk dan ook het leningbedrag te verhogen voor verdere uitbreiding, werkkapitaal of iets anders tegen die tijd.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 05:20 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Mbt Eyewish. In de pitch staat:
[..]
Ik vraag me af wat er te herfinancieren valt. De lening wordt toch afgelost tot 0? In de laatste 6 maanden is het leningbedrag zeer laag. Iemand een idee?
Staat nu open.quote:Op woensdag 22 maart 2023 16:36 schreef zeeland6 het volgende:
Weer eens een nieuwe bij SIG
https://investeren.sameni(...)eveen-tamboerlaan-81
Energielabel C in de tekst, B volgens de taxatierapport. Ach ja. Wat maakt het uit.
Was te laat voor 1A. Dan maar NIET. Op naar de volgende.quote:
idem, nog circa 40k to go, 1a & 3 full, 1B kan nog, 105k + 42k worst case zal het altijd wel opbrengenquote:
Heb deze standaard mee gepakt. Zit al op 87%.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 14:24 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Misschien willen ze de mogelijkheid open houden om dat toch nog te herfinancieren en mogelijk dan ook het leningbedrag te verhogen voor verdere uitbreiding, werkkapitaal of iets anders tegen die tijd.
Ik had wel verwacht dat deze sneller zou gaan, ik overweeg nog om deze mee te nemen.
die gaan rap door met het verbranden van geld voor 40.000 klanten (die nauwelijks iets verbruiken). M.I. een potentiele omvaller binnen een paar jaar.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 16:59 schreef Horsemen het volgende:
Wederom een stukje 50+ via Collin:
50plus Mobiel
¤ 200.000 | 9,0% rente | 24 maanden
https://www.collincrowdfund.nl/50plus-mobiel-8/
Staat nu op de wallet. Valt me op dat stortingen heel vaak op vrijdagmiddag gebeurd, waardoor er een weekend overheen gaat voordat je over het geld kan beschikken.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 09:47 schreef Slingervinger het volgende:
SiG Heerder Groenweg 15 Herfinanciering 2 had op 20-3 afgelost moeten zijn, Herfin 3 is onlangs gepasseerd
Ik zit ff te zoeken of dit dezelfde Tetteroo is als het bouwbedrijf wat 1 a 2 jaar geleden failliet is gegaan, ook Leidschendam . Kan het nog niet goed vinden eigenlijkquote:Op vrijdag 24 maart 2023 16:58 schreef Horsemen het volgende:
Nieuwe Collin:
Haagse Bos Holding B.V.
¤ 750.000 | 8,0% rente | 18 maanden
https://www.collincrowdfund.nl/haagse-bos-holding-b-v/
CRE site over de rentebetaling van maart voor Dongen Oostvleugel:quote:
Bedoel je T*tter*o Bouw en Projectontwikkeling B.V ?quote:Op vrijdag 24 maart 2023 21:43 schreef Essebes het volgende:
[..]
Ik zit ff te zoeken of dit dezelfde Tetteroo is als het bouwbedrijf wat 1 a 2 jaar geleden failliet is gegaan, ook Leidschendam . Kan het nog niet goed vinden eigenlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk niet echt dat ze dat denken, maar het is meer de onontkoombare realiteit. In de postcast werd het ook al gezegd: het o/g is te duur gekocht, er zijn de nodige kosten verspijkerd, en ja als je dan ook nog eens een dubbelcijferige rente moet betalen dan houdt het gauw op. Ofwel er zijn zelfs geen liquiditeiten meer om de rente te betalen dus dan blijft er niets anders over dan de kosten door te schuiven naar een toekomstige verkoop. En het is MAX die ons de boodschap moet vertellen.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 08:16 schreef quepos het volgende:
[..]
Omdat ze totaal in een andere wereld leven, en denken dat het de normaalste zaak van de wereld is om ALLE leningen te verlengen en rentebetalingen achterwege te laten.
quote:Op woensdag 22 maart 2023 21:14 schreef InVestEerder het volgende:
Update CRE DongenUpdate van Houten...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar de waarde van hun updates is zeer beperkt; de toegezegde aflossing van Houten is ook nog steeds niet uitbetaald....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 maart 2023 12:53 schreef tnhb het volgende:
[..]
Bedoel je T*tter*o Bouw en Projectontwikkeling B.V ?Inderdaad, in de faillissementsverslagen kom ik andere namen tegen. Lijkt dus los van deze te staan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wereld verandert niet omdat iedereen het gelijk anders wil, maar omdat er een paar mensen zijn die het anders blijven doen.
(Roos Vonk)
quote:Op zaterdag 25 maart 2023 12:53 schreef tnhb het volgende:
[..]
Bedoel je T*tter*o Bouw en Projectontwikkeling B.V ?Nico Tetteroo was de laatste familieman van het bouwbedrijf. http://www.nicotetteroo.com/index.phpSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In 2001 is het bedrijf verkocht aan de directeur en de Aat van Herk groep uit Rotterdam. https://www.cobouw.nl/86776/bouwer-tetteroo-in-andere-handen
Kennelijk is het later overgegaan naar Pronk en Batenburg.
Do Tetteroo is de zoon van Nico (http://www.nicotetteroo.com/index.php/25), maar heeft volgens mij nooit voor het bouwbedrijf gewerkt.
Nice dat je dit hebt gevonden. Moet nog ff werken aan mijn Google-skills blijkbaar 😇quote:Op zaterdag 25 maart 2023 13:22 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Nico Tetteroo was de laatste familieman van het bouwbedrijf. http://www.nicotetteroo.com/index.php
In 2001 is het bedrijf verkocht aan de directeur en de Aat van Herk groep uit Rotterdam. https://www.cobouw.nl/86776/bouwer-tetteroo-in-andere-handen
Kennelijk is het later overgegaan naar Pronk en Batenburg.
Do Tetteroo is de zoon van Nico (http://www.nicotetteroo.com/index.php/25), maar heeft volgens mij nooit voor het bouwbedrijf gewerkt.
En daarom wordt de lening omgezet in full bullit zo wordt tijd gekocht in de hoop dat de markt herstelt wat niet eens volstrekt onmogelijk is omdat de economische vooruitzichten voor het VK relatief gunstig zijn. Maar het kan ook anders uitpakken en dan zijn de probleem alleen maar toegenomen.quote:Op zaterdag 25 maart 2023 12:53 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik denk niet echt dat ze dat denken, maar het is meer de onontkoombare realiteit. In de postcast werd het ook al gezegd: het o/g is te duur gekocht, er zijn de nodige kosten verspijkerd, en ja als je dan ook nog eens een dubbelcijferige rente moet betalen dan houdt het gauw op. Ofwel er zijn zelfs geen liquiditeiten meer om de rente te betalen dus dan blijft er niets anders over dan de kosten door te schuiven naar een toekomstige verkoop. En het is MAX die ons de boodschap moet vertellen.
Voor die 6.5% laat ik hem in ieder geval lopen. Naar mijn idee kan hij beter die 2 garages verkopen om zijn liquiditeits problemen op te lossen.quote:Op zaterdag 25 maart 2023 18:43 schreef KrekelJapie het volgende:
Door de aankoop van het onroerend goed uit eigen middelen is er liquiditeitskrapte ontstaan.
https://www.collincrowdfund.nl/sissing/
1e hypotheek op 2 garageboxen tegen 6,5%, 100% ltv
Heet de leningnemer nou Do of Theoquote:Op vrijdag 24 maart 2023 16:58 schreef Horsemen het volgende:
Nieuwe Collin:
Haagse Bos Holding B.V.
¤ 750.000 | 8,0% rente | 18 maanden
https://www.collincrowdfund.nl/haagse-bos-holding-b-v/
Ben toch benieuwd hoe snel die vol loopt.quote:Op zondag 26 maart 2023 01:44 schreef Thomas88 het volgende:
[..]
Heet de leningnemer nou Do of Theo
https://vlietnieuws.nl/20(...)-oosteinde-voorburg/
En het pand waar nu gedeeltelijk hyp op afgegeven wordt is destijds getransformeerd door :
https://www.westendmanage(...)acht-17-19-den-haag/
Wat er met die partij is gebeurd is duidelijk terug te vinden.
Mij dus iets te veel rook na wat zoekwerk.
Het pand op de Herengracht Den Haag is werkelijk een prachtig pand!quote:Op zondag 26 maart 2023 01:44 schreef Thomas88 het volgende:
[..]
En het pand waar nu gedeeltelijk hyp op afgegeven wordt is destijds getransformeerd door :
https://www.westendmanage(...)acht-17-19-den-haag/
Wat er met die partij is gebeurd is duidelijk terug te vinden.
Mij dus iets te veel rook na wat zoekwerk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |