Ja wat een naaiactie was dat. Ik zie de Hugo uit ER weer en die was niet leuk neequote:Op woensdag 5 april 2023 21:21 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Nog net.
Hugo zijn fanatisme komt weer naar boven drijven hoor. Die wil gewoon plaatselijke, arme, hardwerkende bewoners oplichten met nepgeld.
Laten we niet vergeten dat zij de taxichauffeur 2 afleveringen terug al 50 dollar ofzo te weinig hadden betaald.
Ik hoop eigenlijk dat het programma er een stokje voor steekt. Dit is puur fraude en oplichting en dus hartstikke illegaal en strafbaar.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:24 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Ja wat een naaiactie was dat. Ik zie de Hugo uit ER weer en die was niet leuk nee
Gewoon Oud en Oud.quote:Op donderdag 6 april 2023 17:03 schreef freaky40 het volgende:
Vreselijk die Olga Commandeur en die vent van haar. Hoog irritatie gehalte deze beroeps tuttebel.
Of in een beetje spannend of leuk of met enige emotie presenteren. Of überhaupt zo'n praatje maken.quote:Op woensdag 5 april 2023 22:02 schreef Cirilico het volgende:
Martijn is niet echt een kei in photobombing hč?
De oorspronkelijke Britse en Deense versies gingen van London/Odense naar Singapore, maar ik denk, aangezien het programma in 2022 is opgenomen en destijds China nog op slot zat vanwege Covid-19 dat dat toen niet mogelijk was.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 19:20 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Heeft het wel, maar dit is niet de hele wereld rond zoals de naam wel doet vermoeden. Dit is enkel zuid Amerika van Mexico City naar het zuiden 14.000 km. Maar het bekt wel lekker en mogelijk voor vervolg seizoenen die wel de hele wereld over gaan of in andere continenten worden gedraaid.
Ik vind 'm wel leuk presenteren eigenlijk.quote:Op zaterdag 15 april 2023 22:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Of in een beetje spannend of leuk of met enige emotie presenteren. Of überhaupt zo'n praatje maken.
Ik weet dat het een commerciële zender is, dus dat het commercieel aanvoelt is ook logisch natuurlijk, maar het voelt zo....nepquote:Op zondag 16 april 2023 15:10 schreef Cirilico het volgende:
Waarom ging nou niemand uitzoeken wie de meest bekende heilige was zoals de omschrijving luidde?
[..]
Ik vind 'm wel leuk presenteren eigenlijk.En z'n voice overs zijn helder en kalmerend.
Karma is a Bitchquote:Op woensdag 5 april 2023 21:21 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Nog net.
Hugo zijn fanatisme komt weer naar boven drijven hoor. Die wil gewoon plaatselijke, arme, hardwerkende bewoners oplichten met nepgeld.
Laten we niet vergeten dat zij de taxichauffeur 2 afleveringen terug al 50 dollar ofzo te weinig hadden betaald.
Nou ja, het was vooral een kwestie van het verkeerd verstaan, en zeker niet bewust de boel naaien volgens mij. En in dergelijke landen wordt je toch wel met enige regelmaat opgelicht waar je bij staat, als je er niet vandaan komt, dus dan snap ik haar denkwijze welquote:Op zondag 16 april 2023 22:39 schreef AgnesGru het volgende:
Ik mag hopen dat de cameraman of iemand van de productie die taxichauffeur de rest van het geld gegeven hebben. En dat Eva zich de ogen uit de kop geschaamd heeft nadat ze dat had terug gezien.
Ineens stonden ze in Argentinië. Vraag me af of die luxe stop speciaal voor hen was I gelast of al zo gepland was. En of ze last minute hebben besloten om niemand te doen afvallen.quote:Op zondag 16 april 2023 22:39 schreef AgnesGru het volgende:
Beetje jammer dat ze afgelopen aflevering niet hebben hoeven in te halen (toch?) en de achterstand hebben ingehaald. Ben wel klaar met het duo Hugo en Eva.
Zoals ik het begreep zijn alle koppels naar Uruguay gevlogen vanwege de onveilige situaties toen in Braziliëquote:Op donderdag 20 april 2023 19:05 schreef Cirilico het volgende:
Dit was weer een leuke aflevering! Het sambadansen, de mislukte liftpogingen, iedereen steeds bij elkaar in de bus, de grimmige opstanden. Zeer fijn dat de programmaleiding een minibusje en vlucht heeft geregeld voor teams Komproe en Commandeur.
Het valt me mee hoe beleefd en sociaal Bas is in de omgang met derden. En hoe hij het spel graag eerlijk speelt.
Hugo daarentegen. Pfft. Ik had echt een onwijze crush op hem toen hij zo'n 10 jaar geleden bij 24Kitchen begon, maar dat wordt steeds minder door zijn fanatieke spel. De Commandeurtjes uitlachen.![]()
Maar als 'ie even later weer halfnaakt staat te sambadansen en zwoel de Braziliaanse leraar aankijkt, word ik toch weer een beetje verliefd.![]()
AH, dat heb ik dan niet goed begrepen.quote:Op donderdag 20 april 2023 22:28 schreef Anouk83 het volgende:
[..]
Zoals ik het begreep zijn alle koppels naar Uruguay gevlogen vanwege de onveilige situaties toen in Brazilië
Ja hier heb ik ook al hard om gelachenquote:Op vrijdag 21 april 2023 16:21 schreef Cirilico het volgende:
Het programma ondertitelt 'leg' steeds als 'lek' btw.
Nou, we zaten te kijken en kwamen er zo ineens achter dat dit programma zich afspeelde toen wij er warenquote:Op vrijdag 21 april 2023 16:49 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja hier heb ik ook al hard om gelachenEn er was vorige week nog iets bij Howard en Dré wat niet goed ging, maar dat weet ik niet meer
![]()
Ik vond het eigenlijk wel "mooi" dat dat nu in Brazilië zo gebeurde; het liet zien dat het niet alleen maar mooi en prachtig en toeristisch is, maar dat er ook echte mensen wonen en leven
Het wordt allemaal wel wat heftiger gebracht dan de realiteit hoor, jeetje. "De laatste tickets uit Brazilië uit!!"quote:De productiebusjes met spullen werden achtergelaten in de lange files die waren ontstaan. ,,In redelijk spannende momenten heeft de productie met veel geregel en een klein beetje geluk de laatste vliegtickets Brazilië uit kunnen krijgen. De kandidaten en cast brachten de nacht door op het vliegveld en reisden vervolgens naar Montevideo in Uruguay waar de race en het programma uiteindelijk werden hervat. Vanwege de noodsituatie moest bij grote uitzondering dus één keer gevlogen worden.”
Ja in jullie geval kan ik me voorstellen dat je het nog even anders kijktquote:Op zaterdag 22 april 2023 22:11 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, we zaten te kijken en kwamen er zo ineens achter dat dit programma zich afspeelde toen wij er waren
En ook muurvast zaten in de stad waar we verbleven, met nog anderhalve week tot we de stad echt uit moesten om naar huis te gaan, was toch even goed spannend (schreeuwende en toeterende mensen overal langs de weg, dus blijf vooral neutraal enzo).
Wel erg jammer dat uitgerekend Brazilië er zo in anderhalve tel doorheen is gejaagd
Martijn Krabbé en z'n overdreven stem met "Het mysterieuze Paraguay!!". Het is gewoon een land, en niet een die echt heel bijzonder bekend staat ofzo. Als je dan per se een land mysterieus wilt noemen, dan denk ik eigenlijk alleen maar aan bergstaatje Bhutan. En dan zien we uiteindelijk helemaal geen reet van dat hele Paraguay, dus blijft het allemaal supermysterieus voor onsquote:Op zondag 23 april 2023 16:04 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja in jullie geval kan ik me voorstellen dat je het nog even anders kijktEn dat laatste snap ik dan ook extra goed. Maar dat vind ik ook sowieso; alle landen worden een beetje over één kam geschoren - jammer.
Het enige verschil dat echt in beeld is gebracht is dat Argentinië duurder is dan de landen ervoor![]()
Ja ehh vrienden, er zit wel íets meer verschil tussen allerlei landen in een gigantisch continent.
Howard en Drequote:Op donderdag 27 april 2023 00:28 schreef freaky40 het volgende:
Mooi dat die uber burgerlijke Olga en Frank er uit zijn en kansloos waren in hun laatste etappe poging, wat een hysterica dat mens met die scene dat Frank op zijn knietje was gevallen. Wat mij betreft mogen Hugo en Eva dit seizoen winnen, mooi afgeroomd en in stijl ook op de overwinning van Hugo in ER een paar jaar geleden.
Ik ben ook voor Howard en Dre. Die combineren het wedstrijdelement echt met genieten. Knap.quote:Op donderdag 27 april 2023 01:11 schreef Masspa het volgende:
[..]
Howard en Dre. Beetje reizen, vooral lekker eten, contact maken met de mensen, niet te druk maken, vooral genieten, leuke dingen doen en beseffen wat belangrijk is. Zo zou ik er ook in staan, wetende dat je een dergelijke reis waarschijnlijk niet meer gaat maken.
Overigens is de BBC versie ook zeer aan te raden, geen uitjes, meer focus op het werken en de race zelf.
Team Komproe is wel een beetje dé verpersoonlijking van waarom dit programma eigenlijk niet 'Race' in de titel moet hebben, het komt nog altijd totáál niet echt over als een racequote:Op donderdag 27 april 2023 01:11 schreef Masspa het volgende:
[..]
Howard en Dre. Beetje reizen, vooral lekker eten, contact maken met de mensen, niet te druk maken, vooral genieten, leuke dingen doen en beseffen wat belangrijk is. Zo zou ik er ook in staan, wetende dat je een dergelijke reis waarschijnlijk niet meer gaat maken.
Overigens is de BBC versie ook zeer aan te raden, geen uitjes, meer focus op het werken en de race zelf.
Ik met Dre of Sem. Lijkt me super gezelligquote:Op donderdag 27 april 2023 15:21 schreef heywoodu het volgende:
Stel dat je met één persoon uit dit programma zelf een dergelijke reis moet maken, met wie zou je dat het beste vol kunnen houden?
Persoonlijk denk ik Frank, lekker rustig en goed oog voor planning en dergelijken. Howard en Dré ook wel een beetje, maar dat semi-spirituele van ze...ik kan er zelf niet zoveel mee, net als de 'emergency chicken' act
Niet vervelend verder hoor, dat zeker niet. Ik hoop dat ze winnen
Ook al heb ik met dat spirituele niet zoveel, Dre en Howard vind ik beiden wel uiterst vriendelijk overkomenquote:Op donderdag 27 april 2023 17:20 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Ik met Dre of Sem. Lijkt me super gezellig
Ik denk Dre. Hij heeft een kalme vibe. En hij is heel beleefd en sociaal. En positief. Kan Portugees. Maar Howard ook wel hoor. Dan Sem denk ik en daarna Hugo/Eva.quote:Op donderdag 27 april 2023 15:21 schreef heywoodu het volgende:
Stel dat je met één persoon uit dit programma zelf een dergelijke reis moet maken, met wie zou je dat het beste vol kunnen houden?
Ja, ik word hier thuis uitgelachen dat ik die voorstukjes niet wil zien, maar die zijn dus gewoon kut. Dan zit je te kijken of Sem en Bastiaan die boot gaan halen enzo, en komt het stukje met "Na de reclame, Sem en Bastiaan halen de boot níet". Ja godverdomme, nét te laat met vooruit spoelen, je moet bij wijze van spreke constant de afstandsbediening in de hand houden om op tijd te zijnquote:Op donderdag 27 april 2023 20:47 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Ik denk Dre. Hij heeft een kalme vibe. En hij is heel beleefd en sociaal. En positief. Kan Portugees. Maar Howard ook wel hoor. Dan Sem denk ik en daarna Hugo/Eva.
Bastiaan zou ik niet kunnen uitstaan en met Frank en Olga heb ik een te groot leeftijdsverschil.
Ik vind het wel jammer dat Frank en Olga eruit liggen, maar ja, het is niet anders. Het zat ze niet mee deze aflevering. En ohja, er werd dit keer één keer Villa Gay ondertiteld toen Olga Villaguay zei.
Bastiaan was weer vrij onbeschoft bij het trommel maken. Ik hoopte stiekem dan ook dat ze die man niet zouden vinden op het plein aangezien ze er niet naar zochten.
Foei Hugo en Eva met jullie "gratis ritje van hier tot aan Mendoza". Dat heet gewoon zwartrijden (grijsrijden), niet "gratis". Maar goed, mislukt. Dat wisten we al via de voorstukjes.
Inderdaad! Ik doe mijn best om elk voorstukje vooruit te spoelen, maar ben soms net te laat.quote:Op donderdag 27 april 2023 20:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, ik word hier thuis uitgelachen dat ik die voorstukjes niet wil zien, maar die zijn dus gewoon kut. Dan zit je te kijken of Sem en Bastiaan die boot gaan halen enzo, en komt het stukje met "Na de reclame, Sem en Bastiaan halen de boot níet". Ja godverdomme, nét te laat met vooruit spoelen, je moet bij wijze van spreke constant de afstandsbediening in de hand houden om op tijd te zijn
Helemaal mee eens! Ontzettend sociale jongen, spreekt prima Spaans, volwassen gedrag. Die redt zich echt wel, terwijl andersom z'n vader zich totaal niet redt zonder Sem (en zonder bier.) Valt me ook op dat Sem vaker "Bas" zegt dan "pap".quote:Op donderdag 27 april 2023 15:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Van Sem ben ik wel het meest onder de indruk. Hoe hij zich zo koel weet te houden naast iemand die hem altijd van álles de schuld geeft en dan om de haverklap weer even gaat janken over 'zo ben ik nou eenmaal' om vervolgens weer hetzelfde te doen en te weigeren een beetje slim te spelen, etc....bizar, heel knap. Met zich als zo'n ongelooflijke eikel gedragende Bastiaan zou ik er na dag twee klaar mee zijn geweest.
Ja dat laatste vind ik ook wel grappig.quote:Op vrijdag 28 april 2023 07:02 schreef Anouk83 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Ontzettend sociale jongen, spreekt prima Spaans, volwassen gedrag. Die redt zich echt wel, terwijl andersom z'n vader zich totaal niet redt zonder Sem (en zonder bier.) Valt me ook op dat Sem vaker "Bas" zegt dan "pap".
Ja ik zou die Bas ook wel kunnen handelenquote:Op dinsdag 2 mei 2023 17:35 schreef DjVero het volgende:
Doe mij Sebastiaan als reisgenootje maar; lekker grote bek, simpel in het leven staan, eerlijk, zichzelf en af en toe beetje ruziemaken en mopperen, lijkt me reuzegezellig.
Howard en Dre mogen echter winnen; die gasten zijn zó relaxed dat ze zelfs bij stilstand vooruitgaan
Bas is een narcist. Nare man. Mopperen mag maar zo eigenwijs en respectloos, naar anderen en naar zijn zoon. Sem verdient alle credits.quote:Op woensdag 3 mei 2023 21:59 schreef Mrmime het volgende:
Eeeuh leuk die credits voor Bas, maar Sem had mijn inziens echt een dik compliment verdiend
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |