3 zetels voor PvdD tegenover 4 voor BBB bij het lokale waterschap, als dat de uiteindelijke verdeling blijkt te zijn valt dat alleszins mee ja.quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:17 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Waterschappen in Oost Brabant lijkt BBB niet de grootste te worden. Het is ver zoeken maar een klein lichtpuntje.
Feyenoord > Ruslandquote:Op donderdag 16 maart 2023 20:19 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat ze ondertussen wel gewend zouden moeten zijn zich tegen schoten te verdedigen.
Zijn vader was profrennerquote:Op donderdag 16 maart 2023 20:38 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Hopelijk straks AZGoden en een ziedende Sarri die een hele slof sigaretten opeet.
Zeker een stuurklopper?quote:
Coëfficiëntenpolonaise.quote:
Haagse Insider is een act die niet meer leuk isquote:Op vrijdag 17 maart 2023 00:27 schreef Szura het volgende:
[ twitter ]Haagse Outsider wil dat PvdA en GL zelfmoord plegen @:slobeend
Hou je mond joh.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:38 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Eens, was niet sjiek. Veel erger kan niet.
Ik word hier zo moe van.quote:Minister Mark Harbers: “Mensen willen en kunnen vaak niet zonder hun auto. Vanuit ons ministerie wordt geïnvesteerd in alle vormen van mobiliteit en dus zeker ook in autobereikbaarheid. Het wordt weer tijd dat de auto de prominente plek ook weer aan de gesprekstafels van de overheid krijgt waarbij we kijken naar hoe de kracht van de auto kan worden ingezet om Nederland zo goed mogelijk bereikbaar te krijgen. De auto is niet weg te denken uit ons straatbeeld, sterker nog, nu de auto ook nog steeds schoner, stiller en veiliger wordt ligt het beste tijdperk van de auto nog voor ons!”
ChatGPT is echt een enorme nuanceneuker.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:47 schreef Zwansen het volgende:
Die AI-chatbot is nog niet heel erg snugger. Op de vraag wie beter is, Mathieu van der Poel of Bert-Jan Lindeman was zijn antwoord:
[..]
Terechte klacht, maar tegelijk worden we wel massaal de auto ingejaagd door al dat gestaak in het OV, dus het lijkt wel alsof zelfs de OV-branche het hiermee eens is.quote:
Die stakingen zijn niet in het belang van de OV-branche, maar daar kiezen ze natuurlijk niet zelf voor. Vervoerders staan met hun rug tegen de muur want hebben helemaal geen geld voor betere arbeidsvoorwaarden. Het Rijk zou over de brug moeten komen met meer geld maar dat gaat onder dit kabinet natuurlijk nooit gebeuren.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 09:50 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Terechte klacht, maar tegelijk worden we wel massaal de auto ingejaagd door al dat gestaak in het OV, dus het lijkt wel alsof zelfs de OV-branche het hiermee eens is.
Ik heb lokaal gestemd en nog nooit extreemrechts.quote:Op donderdag 16 maart 2023 13:26 schreef Felagund het volgende:
[..]
Mani, Max, en Koffie zijn onze extreemrechtse vrienden.
Het CDA kan zichzelf beter opheffenquote:Op vrijdag 17 maart 2023 13:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
CDA-leider en minister van Buitenlandse Zaken Hoekstra vindt dat het kabinet niet kan doorgaan op de ingeslagen weg met het stikstofbeleid, na de grote verkiezingszege van de BoerBurgerBeweging. "We kunnen niet over tot de orde van de dag", zei hij voordat hij naar de ministerraad ging.
CDA is volledig in paniek
Er is gewoon een meerderheid voor het stikstofbeleid. Flikker gewoon op met je kutpartijquote:Op vrijdag 17 maart 2023 13:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
CDA-leider en minister van Buitenlandse Zaken Hoekstra vindt dat het kabinet niet kan doorgaan op de ingeslagen weg met het stikstofbeleid, na de grote verkiezingszege van de BoerBurgerBeweging. "We kunnen niet over tot de orde van de dag", zei hij voordat hij naar de ministerraad ging.
CDA is volledig in paniek
Er is geen meerderheid meer als VVD en CDA hun handen aftrekken van het stikstofbeleid.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 13:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er is gewoon een meerderheid voor het stikstofbeleid. Flikker gewoon op met je kutpartij
Ga lekker ergens anders trollen ofzoquote:Op vrijdag 17 maart 2023 15:36 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Er is geen meerderheid meer als VVD en CDA hun handen aftrekken van het stikstofbeleid.En daar heeft het alle schijn van.
Heeft niets met trollen te maken. Gewoon een feit, het is niet zo dat de steun van het CDA en VVD aan het stikstofbeleid in beton gegoten is. Ze zijn er meer in gedwongen doordat ze moesten samenwerken met links.quote:
Je post hier niet om mee te praten maar alleen om te zuigen of domme takes te plaatsen zodat iedereen op je hapt. Nogal vermoeiend en overweegt mij om abo weer te upgraden zodat je drek niet hoef te lezen.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 15:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Heeft niets met trollen te maken. Gewoon een feit, het is niet zo dat de steun van het CDA en VVD aan het stikstofbeleid in beton gegoten is. Ze zijn er meer in gedwongen doordat ze moesten samenwerken met links.
Of je reageert gewoon op de inhoud. Wat is dit voor reactie?quote:Op vrijdag 17 maart 2023 15:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Je post hier niet om mee te praten maar alleen om te zuigen of domme takes te plaatsen zodat iedereen op je hapt. Nogal vermoeiend en overweegt mij om abo weer te upgraden zodat je drek niet hoef te lezen.
Schitterend, wat een schitterende soap.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 21:52 schreef Szura het volgende:
Ach, Sanderink
https://nos.nl/artikel/24(...)anjewoud-en-strukton
quote:12:55
'Ik weet u te vinden!'
"Deze rechtbank deugt voor geen meter!" schreeuwt Sanderink. "Ik heb geen enkel respect voor u alle drie! Meneer Van Houten, ik weet u te vinden!" Hij wijst priemend naar de rechters en naar advocaat Tjiam.
"Wilt u niet wijzen", vermaant rechter Louter.
"Ik wijs als ik dat wil!", gilt Sanderink.
Advocaat Tjiam vraagt: "Kunt u alstublieft gaan?"
Sanderink loopt dreigend op hem af. En wordt dan door een vrouwelijke bode de zaal uit geleid.
BBB-analyse klopt natuurlijk niet. Aantal jongeren die je volgen op Facebook/Twitter/Instagram is natuurlijk niet representatief voor stemgedrag. Maar of NRC dat dan wel goed kan peilen weet ik niet. Maar het zal dichter bij NRC liggen dan bij wat BBB zegt vermoed ik.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 14:08 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Hmmm..wie moet ik geloven? BBB of NRC?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |