Neu..maar deze groep was best fanatiek, toch bijzonder dat er maar 1 iemand op hem zet. Wel ene van de betere mollen iig.quote:
Waar je als mol ook niet altijd wat aan kunt doen. Afhankelijk van de montage, maar ook of er andere kandidaten zijn die verdacht doen.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Precies. Voor ons was het wellicht obvious, voor de groep duidelijk niet.
Dat doen ze alquote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:51 schreef PinkLow het volgende:
Dit is dus zo dom!
Rest vind je op internet.. maak de uitzending dan een kwartier langer ofzo! Onzin.
Of doe die live-act niet.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:51 schreef PinkLow het volgende:
Dit is dus zo dom!
Rest vind je op internet.. maak de uitzending dan een kwartier langer ofzo! Onzin.
Ja en dan gaat iedereen weer zeuren dat het te moeilijk is gemaakt en dat wij het als kijker nooit kunnen raden.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:48 schreef roos94 het volgende:
[..]
Volgend jaar graag ietsje minder obvious
Leuk Humberto vind ik echt leuk! (Zijn talkshow dan he!)quote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:51 schreef superniger het volgende:
Nabespreken nu bij Humberto op RTL4.
Ja dat is precies het verschil tussen voorgaande jaren en nu. Al slaan ze altijd al wat opdrachten over.quote:
quote:
Die idioot uit Hunted zit erin zie ikquote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:53 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Leuk Humberto vind ik echt leuk! (Zijn talkshow dan he!)
Dit was een leuk/matig voorspel.quote:
Ik dacht dat de mol België morgen al begon?quote:
Voorstellen van de kandidaten ja.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 21:54 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Ik dacht dat de mol België morgen al begon?
Hahaha. Daarover.. ik schakel nu weer over naar het ESF deel hier op het forum!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |