quote:Op donderdag 9 maart 2023 08:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]zit hier nu hardop te lachen, had die type fout niet eens gezien
Ruikt zo lekker moet het zijn
En ik maar denken hoe zo vindt hij het raar dat ik filter koffie lekker vindt ruikenquote:
Origineel.quote:
En wat is eigenlijk nu het grote verschil tussen de 2 programma's ? EJVJL en BB ?quote:Op donderdag 9 maart 2023 13:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het is en blijft een spel, ze kunnen altijd de regels aan passen, dat gebeurd bij EJVJL ook.
Het is Danny zijn schuld niet dat de regels veranderd zijn.
En hopelijk kunnen we het allemaal weer over de streams gaan hebben.
Danny zit er nu eenmaal in daar veranderen wij niets aan.
Volgende week sowieso scheurtjes in de rode kamer als er daar iemand de PON heeft... want iedereen weet dan dat er iemand uit de rode kamer ook moet genomineerd moet zijn. Levert weeral leuke TV opquote:Op donderdag 9 maart 2023 14:57 schreef rinardo het volgende:
Als er nou iemand van de rode kamer volgende week PON heeft en een blauwe gaat nomineren, dan is het afgelopen, want er zijn dan nog maar 2 personen in de blauwe kamer. Dan moet er wel 1 van de rode bij genomineerd worden . dus BB moet weer manipuleren.
Bij EJVJL zitten sowieso al meer bewoners. Je mag alle spelen zien, gebeuren niet achter een SL. Mogen ook de nominatie en de nominatie spelen zien. De kijker heeft geen stem alleen de bewoners zelf alle bewoners mogen stemmen. En soms wordt een spel gespeeld door twee genomineerde en mag de winnaar van het nominatie spel een andere bewoner naar keuze naar huis sturen. En zijn er boetes voor bewoners als de regels overtreden worden een gele kaart en een boete van 10.000 euro uit de prijzen pot. Bij twee gele kaarten heb je een rode kaart en moet je binnen het uur de loods verlaten. Pas geleden nog gebeurd Ze mogen het geld van de prijzenpot gebruiken om dingen te kopen Zo hebben ze ook een biljart een DJ set, een electrisch drumstel Er moet dan wel voor gestemd worden. Alleen willen ze eten of drinken er voor bestellen is dat x25 dus kost iets een euro opeten ze er 25 euro voo betalen en het duurt een jaar en geen 100 dagenquote:Op donderdag 9 maart 2023 17:55 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
En wat is eigenlijk nu het grote verschil tussen de 2 programma's ? EJVJL en BB ?
Tuurlijk, daar hoor je mij ook niet overquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:15 schreef Krambo het volgende:
[..]
Het ergeren aan bepaalde bewoners in een RLS hoort er toch ook bij. En dat het hier dan besproken wordt toch ook.
Ik ben het met je eens dat het soms een beetje teveel wordt, maar dat waait wel weer over.
En het gaat mij niet eens over klagen wat er op dat moment gebeurt op de streams, maar op de "ooooowwww!!! Ik kijk niet meeheeer!!" ×20 maar ondertussen wel druk COSsen en commentaar geven... of je kijkt of je kijkt nietquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:19 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Tuurlijk, daar hoor je mij ook niet over![]()
Gaat over de nu al paar dagen durende onvrede over een Danny die erin is gezet..
Kan hij toch niks aan doen, doet ook maar mee met dit programma..
Na paar dagen discussie hiervan moeten lezen, waar je niet uitkomt.. want 'draaiboek'.. mag dat toch wel gezegd worden hier.
Zeker als het al een paar keer door een mod neergezet is.
Het blijft maar doorgaan.. vind het dan ook geen gek voorstel van @:ireth net.![]()
Ja dat ook.. het is het totaal plaatje.. al dat geneuzel de laatste dagen..quote:Op donderdag 9 maart 2023 19:32 schreef Ireth het volgende:
[..]
En het gaat mij niet eens over klagen wat er op dat moment gebeurt op de streams, maar op de "ooooowwww!!! Ik kijk niet meeheeer!!" ×20 maar ondertussen wel druk COSsen en commentaar geven... of je kijkt of je kijkt niet
Als het je lukt (want ook ik heb me eerder deze week laten gaan, in de COS) gewoon negeren.quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:53 schreef rinardo het volgende:
En dan wordt je maarzo uitgescholden in DM door iemand die je nog nooit geproken hebt, wat moet je daar nu weer mee ?
Het is je vergeven, je was vast druk met eten koken of iets huishoudelijksquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:49 schreef B00STER het volgende:
Oh, ik reageer gewoon even een complete dag later haha! Sorry. Maar niet minder waar!
is opgelost, en hoop dat die gast een waarschuwing heeft gehad , heb hem gebloktquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:48 schreef B00STER het volgende:
[..]
Als het je lukt (want ook ik heb me eerder deze week laten gaan, in de COS) gewoon negeren.
Ik hou jouw steken bij he, jij breinaald!quote:Op donderdag 9 maart 2023 19:49 schreef Ireth het volgende:
[..]
Het is je vergeven, je was vast druk met eten koken of iets huishoudelijks
Gelukkig! Hoe doe je dat eigenlijk @Ireth iemand blokkeren?quote:Op donderdag 9 maart 2023 19:49 schreef rinardo het volgende:
[..]
is opgelost, en hoop dat die gast een waarschuwing heeft gehad , heb hem geblokt
Die zag ikquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:51 schreef B00STER het volgende:
[..]
Gelukkig! Hoe doe je dat eigenlijk @:Ireth iemand blokkeren?
quote:Op donderdag 9 maart 2023 19:51 schreef B00STER het volgende:
[..]
Gelukkig! Hoe doe je dat eigenlijk @:Ireth iemand blokkeren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |