Beetje mislukt ontwerp van de app wel danquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:04 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Nog 3 minuten om te wijzigen in de app.
Ik las pronopunten.quote:
Ik vind Jurre irritant.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:05 schreef Redefine het volgende:
Het zal mogelijk komen omdat ik hem het meest verdenk. Maar ik vind dit nogal gespeeld overkomen van Jurre.
Volgens mij is Jurre nou eenmaal zo'n echte oh my god-roeperquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:05 schreef Redefine het volgende:
Het zal mogelijk komen omdat ik hem het meest verdenk. Maar ik vind dit nogal gespeeld overkomen van Jurre.
Als ex-sporter niets gewend?quote:
Dat was het eigenlijk niet zozeer.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Volgens mij is Jurre nou eenmaal zo'n echte oh my god-roeper
Mwah, als huidig sporter was het erger denk ik, drie druppels en het komt aanquote:
Bart.quote:
Lasergamend abseilenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:13 schreef Legoblokje het volgende:
Oh nog 2 opdrachten. Dan is de exit ook pas volgende week
Dan zet ik volgende week mijn punten mooi in op Jurrequote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:13 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Dus weer niemand naar huis vanavond
We zijn driekwartier bezig en nog niet eens begonnen aan de tweede opdracht...quote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:13 schreef Legoblokje het volgende:
Oh nog 2 opdrachten. Dan is de exit ook pas volgende week
Hoef ik als afvaller tenminste geen Jurre meer in te vullenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:13 schreef Legoblokje het volgende:
Oh nog 2 opdrachten. Dan is de exit ook pas volgende week
Als je geraakt bent, wordt je losgelaten?quote:
Daniël lijkt me véél te slim om dat daadwerkelijk te doen, buiten het spel om, dus óf hij speelt gewoon echt puur het spel óf hij is de Molquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:14 schreef Felagund het volgende:
Daniel zou zijn pincode nog geven als ze dat zouden vragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |