quote:Op dinsdag 14 februari 2023 15:44 schreef KapiteinIglo het volgende:
verdorie. Dit keer kwamen @:superkimmi en ik door de eerste castingronde heen, en nu vliegen we er in de tweede uit.
Wat zoeken ze dan bij hunted(jaja voortvluchtigen… )
Je kan toch niet anders dan de kerstmeisjes willen zoeken?
quote:Op dinsdag 14 februari 2023 15:45 schreef superkimmi het volgende:
Kut. We waren eindelijk voor het eerst een ronde verder in het castingproces van Hunted. En al druk bezig met offline mensen die niet direct in ons eigen netwerk zitten recruteren. Maar we zijn zojuist toch nog afgewezen
Wat dat betreft was instappen bij mensen die een puzzelrit reden juist briljant, alle auto's van die rit hebben 2 telefoons aan staan die route, zolang je maar op de route in of uitstapt zullen ze nooit weten bij wie.quote:Op dinsdag 14 februari 2023 12:34 schreef Ferdii het volgende:
[..]
niet mee eens, het uitzetten van een telefoon kan wat mij betreft juist een signaal zijn, zeker als dit gebeurd net na het begin. Oftewel 5 koppels lopen vanaf radio kootwijk weg. Een telefoon die de uren hiervoor aanstond en nabij kootwijk ergens uitgaat is minstens verdacht omdat het bij de modus operandi van voortvluchtigen kan horen die helpers vragen hun telefoon uit te doen.
het zelfde geld andersom, een nieuw telefoonnummer of lang niet gebruikte telefoon die ineens aangaat in de buurt van de start kan duiden op een burner telefoon en dus de moeite waard om in kaart te brengen. Een zelfde truukje werd volgens mij vorig jaar ook gedaan bij de veerboot in texel
Klopt, en ergens stilstaan/vluchters droppen is ivm puzzel rit ook logisch en niet direct verdacht. Hebben ze ongetwijfeld vaker gedaan die middagquote:Op dinsdag 14 februari 2023 17:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat dat betreft was instappen bij mensen die een puzzelrit reden juist briljant, alle auto's van die rit hebben 2 telefoons aan staan die route, zolang je maar op de route in of uitstapt zullen ze nooit weten bij wie.
@Selmar steek hier een stokje voor en regel die deelnamequote:Op dinsdag 14 februari 2023 15:45 schreef superkimmi het volgende:
Kut. We waren eindelijk voor het eerst een ronde verder in het castingproces van Hunted. En al druk bezig met offline mensen die niet direct in ons eigen netwerk zitten recruteren. Maar we zijn zojuist toch nog afgewezen
Klopt, als zij in huis zijn, mogen ze in huis slapen, maar moeten binnen blijven tot de start van de dag. Als ze buiten zijn, moeten ze buiten slapen.quote:Volgens mij mogen de deelnemers zich ook niet verplaatsen op de tijden dat de hunters niet mogen werken. Anders kunnen de deelnemers zich mooi 's nachts veilig verplaatsen. Desondanks denk ik dat het niet heel nuttig is om buiten te gaan slapen. Als je denkt dat het daar niet veilig is moet je weg en anders kun je gewoon binnen slapen lijkt mij.
Ja ik weet dat de deelnemers en de hunters zich niet 's nachts mogen verplaatsen. Dus laten we zeggen van 23 to 8:00 uur. Als ze dan gewoon binnen slapen en precies om 8 uur naar buiten gaan dan hebben ze hetzelfde resultaat als dat ze in de hangmat slapen. Maar dan comfortabeler.quote:Op dinsdag 14 februari 2023 12:18 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Zou fijn zijn als ze gepakt worden, dan kunnen we meer aandacht hebben voor mensen die het iets serieuzer nemen.
[..]
Ik ben het met je eens dat de kans dat het nu gebeurt niet heel groot is, maar in een eerder seizoen hebben ze wel gekeken naar telefoons die voor het eerst aangingen in de buurt van het startpunt. Sylvana en Sandra zaten volgens mij niet heel ver van het startpunt vandaan, dus geheel onterecht is het ook weer niet.
Edit: even teruggekeken, ze zitten op slechts 4 kilometer van het startpunt...
[..]
Volgens mij mogen de deelnemers zich ook niet verplaatsen op de tijden dat de hunters niet mogen werken. Anders kunnen de deelnemers zich mooi 's nachts veilig verplaatsen. Desondanks denk ik dat het niet heel nuttig is om buiten te gaan slapen. Als je denkt dat het daar niet veilig is moet je weg en anders kun je gewoon binnen slapen lijkt mij.
Maar worden ze niet direct gevonden/kunnen ze nog (proberen te) vluchten als de hunters stipt begin speeltijd voor de deur staanquote:Op dinsdag 14 februari 2023 20:44 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
Ja ik weet dat de deelnemers en de hunters zich niet 's nachts mogen verplaatsen. Dus laten we zeggen van 23 to 8:00 uur. Als ze dan gewoon binnen slapen en precies om 8 uur naar buiten gaan dan hebben ze hetzelfde resultaat als dat ze in de hangmat slapen. Maar dan comfortabeler.
Daquote:Op dinsdag 14 februari 2023 22:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar worden ze niet direct gevonden/kunnen ze nog (proberen te) vluchten als de hunters stipt begin speeltijd voor de deur staan
Die kunnen niet stipt begin speeltijd voor hun deur staan, want ze mogen pas bij begintijd van Haa Kuu vertrekkenquote:Op dinsdag 14 februari 2023 22:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar worden ze niet direct gevonden/kunnen ze nog (proberen te) vluchten als de hunters stipt begin speeltijd voor de deur staan
Nee, we beginnen bij begin speeltijd op de plek waar we waren op einde speeltijd (desnoods midden op de snelweg).quote:Op woensdag 15 februari 2023 00:12 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
Da
[..]
Die kunnen niet stipt begin speeltijd voor hun deur staan, want ze mogen pas bij begintijd van Haa Kuu vertrekken
Oke, fair enough. Maar ook dan heeft buiten slapen geen voordeel tov van binnen, tenzij jullie idd net bij einde speeltijd de straat van het huis inreden.quote:Op woensdag 15 februari 2023 06:01 schreef Selmar het volgende:
[..]
Nee, we beginnen bij begin speeltijd op de plek waar we waren op einde speeltijd (desnoods midden op de snelweg).
De Hunter teams slapen in een hotel vlak waar ze eindigen, die rijden natuurlijk niet elke dag terug.quote:Op woensdag 15 februari 2023 08:03 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
Oke, fair enough. Maar ook dan heeft buiten slapen geen voordeel tov van binnen, tenzij jullie idd net bij einde speeltijd de straat van het huis inreden.
Btw, wat nou als jullie rond einde speeltijd in Groningen zijn en net te horen hebben gekregen dat het vals alarm is daar en jullie weer terug richting randstad moeten.....gaan jullie dan echt weer voor noppes om 6 uur s'ochtends naar Groningen rijden om daar om 8 uur aan te komen om van daaruit weer 2 uur terug te rijden?
Ah oke, een keer los als ze ver weg waren had ik me kunnen voorstellen, maar elke dag dat had ik niet verwacht. Daar is NL toch vrij klein voor.quote:Op woensdag 15 februari 2023 08:14 schreef Selmar het volgende:
[..]
De Hunter teams slapen in een hotel vlak waar ze eindigen, die rijden natuurlijk niet elke dag terug.
Dat is makkelijk, dan doe je automatisch mee.quote:Op woensdag 15 februari 2023 16:57 schreef Eagles89 het volgende:
Er zijn zoveel mensen die een moord plegen aan deze show te willen deelnemen
Voor het reguliere seizoen heb je helemaal gelijk, maar voor VIPs is het echt niet dat we kunnen kiezen uit tientallen aanmeldingen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 16:57 schreef Eagles89 het volgende:
Ik vond het een hele leuke start van een nieuw seizoen, leuke start locatie ook, had er werkelijk nog nooit van gehoord “Radio Kootwijk”, hardop gelachen om vooral de slijptol Mark Baanders, heerlijk hoe die ook een lift weigerde vanaf de startlocatie “omdat het maar een lift van 5 km was”. Ik denk dat je op dat moment echt álles moet pakken wat je kunt krijgen, want HQ weet je vertrek locatie en zijn onderweg. En dan vervolgens ook nog op de enige drukke weg daar in de berm gaan zitten wachten op een volgende lift… Ook opvallend en vermakelijk dat ze geen tassen hebben wat iemand eerder hier ook al zei, hoe ze dat verder gaan oplossen ben ik ook wel benieuwd naar.
Helaas had deze aflevering een heel groot minpunt en dat is het koppel Famke Louise en Denzel Slager. Ik snap dat de productie een mix van kandidaten zoekt elk seizoen, en dat niet alle kandidaten ex special forces kunnen zijn, maar dit vind ik echt het andere uiterste. Als je een beetje een trouwe Hunted kijker bent is dit echt bespottelijk. Ik voel me bijna als kijker niet serieus genomen door zulke figuren te laten mee doen. Er zijn zoveel mensen die een moord plegen aan deze show te willen deelnemen en dan selecteer je twee figuren die oprecht hun best doen de allerdomste van 7 jaar Hunted te willen zijn. Dit was nog erger dan die twee van vorig jaar met hun wandeltochtje door het centrum van Adam, of bijv een meneer tablet met zn dochter van de onbekenden editie half jaar terug.
Ik snap echt wel dat er spanning moet zijn vanaf de eerste aflvrering, en dat je dat met zulke figuren zeker garandeerd, maar je kunt ook overdrijven. Ik had ook heel sterk de indruk dat ze het programma amper hebben gekeken gezien de verzameling aan klassieke fouten in zo’n 7 jaar Hunted NL die ze op dag 1 al maakten. Dan ben je dus echt net een paar uur onderweg en maak je werkelijk álle fouten die er afgelopen jaren gemaakt zijn.
Als opspoorder lijkt me dit toch ook niet leuk?
@:Selmar
Enfin, verder een hartstikke leuke aflevering gezien en de kijkcijfers en marktaandeel waren ook hartstikke goed zag ik
lijkt me toch wel dat de vips die mee willen doen zich enigszins inlezen/inkijken en zo dus begrijpen wat wel/niet kan? Femke en mooibooi lijken het programma niet eens te kennen en doen het vooral voor de 15 mins of fame. Veel langer zullen ze ook niet te zien zijn lijkt mequote:Op woensdag 15 februari 2023 18:26 schreef Selmar het volgende:
[..]
Voor het reguliere seizoen heb je helemaal gelijk, maar voor VIPs is het echt niet dat we kunnen kiezen uit tientallen aanmeldingen.
Nee, zal er eens om vragen.quote:Op dinsdag 14 februari 2023 17:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
[..]Balen zeg
![]()
Weten jullie ook op welke grond(en)?
![]()
Viel mij ook op ja. Enige wat ik kan bedenken is dat ze dat niet mochten van de redactie. Want anders wel megadom van alle 10 de kandidaten.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 15:16 schreef Irritatie100 het volgende:
Viel me trouwens ook wel op in Radio Kootwijk dat alle groepjes voor zich die morsecode probeerden op te lossen. Het is toch een wedstrijd tegen de Hunters, niet tegen elkaar, dus ik snap echt niet waarom ze niet samenwerkten om het op te lossen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |