quote:Op maandag 6 februari 2023 16:37 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik durf het eigenlijk niet te vragen en je hoeft ook geen antwoord te geven als je het echt heel persoonlijk vindt.
Stop je wel eens hamsters in je anus?
Voor de desbetreffende mod: excuses als dit ongepast is, je weet waar de edit knop zit.
Bijdeze laat ik eenmalig deze anale vraag beantwoorden, en daarna worden de anale vragen verwijderd.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:38 schreef Lospedrosa het volgende:
Welke BNer heb je ooit om je hamster gevonden?
Ha, dat durf ik je niet te vertellen (los van dat het per hamstersoort kan verschillen). Je laat een hamster over het algemeen niet meer dan twee of drie nestjes krijgen. Theoretisch gezien is het natuurlijk wel uit te rekenen.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:31 schreef SQ het volgende:
Hoeveel hamsters kan 1 hamstermoeder in een jaar ongeveer voortbrengen?
En hoe klein is zo'n baby dan?quote:Op maandag 6 februari 2023 16:45 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ha, dat durf ik je niet te vertellen (los van dat het per hamstersoort kan verschillen). Je laat een hamster over het algemeen niet meer dan twee of drie nestjes krijgen. Theoretisch gezien is het natuurlijk wel uit te rekenen.
De dwerghamster die ik fok is elke vier dagen willig (te vergelijken met loops, behalve dat je bij een hamster geen bloedingen zult herkennen). De gemiddelde draagtijd van deze hamster is 18 dagen. Meteen na de bevalling kan een hamster weer zwanger worden. Een nestje heeft gemiddeld 6 jongen, maar er zijn uitschieters (van 1 jong tot 13 jongen). Het grootste nestje dat er ooit bij mij geboren is, telde 12 baby's. Een dwerghamstertje heeft 8 tepels, dus dan moet er wel gedeeld worden
Maar worden deze vragen dan wel allemaal opgetekend in de annalen?quote:Op maandag 6 februari 2023 16:44 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
[..]
Bijdeze laat ik eenmalig deze anale vraag beantwoorden, en daarna worden de anale vragen verwijderd.
Ja ze verdwijnen daarna in de krochten.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:48 schreef cafca het volgende:
[..]
Maar worden deze vragen dan wel allemaal opgetekend in de annalen?
Tja, als je met dieren gaat fokken dan is er (over het algemeen) natuurlijk een bepaalde liefde voor het dier (op een zuivere manier). Je gaat meestal niet fokken met een diersoort die je totaal niet ligt, zeker niet als je het voor een hobby doet. Het leuke aan hamsters fokken vind ik dat je helpt met het voortbestaan van de hamster (dat was tenminste tot voor kort zoquote:Op maandag 6 februari 2023 16:32 schreef baskick het volgende:
Wat is er leuk aan hamsters fokken en wat komt er allemaal bij kijken?
Hier in huis zijn ruim 100 hamsters aanwezig, waarvan een gedeelte met pensioen is (hebben voldoende nestjes gehad, zijn niet fokgeschikt en te lief om te verhuizen, noem maar op). De pensioendames zitten in een groot aquarium in de woonkamer (een grote bak van 1,5 meter lang) en voor de heren is er een kleinere bak (er zijn minder heren), De hamsters waar nog mee gefokt worden heb ik in eerste instantie in glazen aquaria gehouden, maar dat was heel zwaar met verschonen, dus op dit moment leven ze in plastic Samlabakken van de IKEA: bij voorkeur die op wieltjes (dus het grootste formaat), maar zwangere vrouwtjes in één maat kleiner (om te voorkomen dat er heel veel met het nestje gesleept wordt waardoor er baby's komen te overlijden).quote:Op maandag 6 februari 2023 16:33 schreef Speedfight het volgende:
Hoi, wat leuk!
Kan je wat meer vertellen over hoeveel hamsters je hebt, waar je ze houdt, hoe je je klanten vind, wat de prijs is per hamster? Dit is meer een bijverdienste voor je?
Omdat ik een voorliefde heb voor hamsters en niet voor die andere dieren. Er zijn fokkers die meerdere soorten dieren fokken, ik niet. Als de hamsters straks neit meer gefokt mogen worden, zie ik mijzelf ook niet overstappen op een andere diersoort.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:36 schreef Farenji het volgende:
Waarom hamsters fokken? En niet bijv muizen, ratten, marmotten of dwergkonijnen?
In principe zie je nooit wat er in de wangen zit, tenzij de hamster de wangen leeg maakt. Je ziet wel dat ze heel erg gevuld kunnen worden (een hamster is dan ook echt bijna twee keer zo dik). Het raarste wat ik een hamster ooit heb uit zien spugen was een stuk komkommer waarvan ik dacht "hey komkommer, waar ga jij met die hamster naar toe". Ik kan me voorstellen dat loslopende hamsters of hamsters in het wild misschien wel eens dingen meenemen die ze niet zouden meoten doen (er is een filmpje over kaarsetende begraafplaatshamsters).quote:Op maandag 6 februari 2023 16:37 schreef UitStraling het volgende:
Wat is het vreemdste dat je ooit in hamsterwangen hebt aangetroffen?
quote:Op maandag 6 februari 2023 17:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Moet je een opleiding hebben gevolgd om jezelf hamsterfokker te mogen noemen en zo ja welke?
Ja, elke hamster krijgt een naam. Ik doe dat niet anders dan veel hondenfokkers. Het eerste nestje was het A nestje, het tweede het B-nestje. De eerste alfabetserie hadden alle hamsters de naam van een artiest. Zo is er een Mercury, een Winehouse, een Monet, ga zo maar door. Ik ben nu bezig met de derde alfabetserie.quote:
Hoop doet leven zegt men, dus uiteraard bestaat die kans er. Ik heb er zelf weinig vertrouwen meer in. Er gaat in de hamsterwereld natuurlijk een stuk minder geld om dan in de hondenwereld of de paardenwereld. En alhoewel ik denk dat een hamster wel drugs misschien zal kunnen ruiken, zal ik geloven in een politie te hamsterquote:Op maandag 6 februari 2023 16:43 schreef CherryLips het volgende:
Hoe zit het nu met de verwachte regels, bestaat de kans dat die teruggedraaid worden?
En hoe screen je toekomstige baasjes?
Het zijn relatief dikke wurmpjesquote:Op maandag 6 februari 2023 16:47 schreef SQ het volgende:
[..]
En hoe klein is zo'n baby dan?
Heb je er wel eens per ongeluk 1 vermoord omdat ze zo klein en teer zijn?
Ja, ondanks dat de Campbelli in principe een groepsdier is, zijn ze ook prima alleen te houden. Bijna alle andere hamsters zijn juist het beste om alleen te houden.quote:
quote:Op maandag 6 februari 2023 17:29 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ja, elke hamster krijgt een naam. Ik doe dat niet anders dan veel hondenfokkers. Het eerste nestje was het A nestje, het tweede het B-nestje. De eerste alfabetserie hadden alle hamsters de naam van een artiest. Zo is er een Mercury, een Winehouse, een Monet, ga zo maar door. Ik ben nu bezig met de derde alfabetserie.
Uiteraard staat het het nieuwe baasje van de hamster vrij om een andere/betere naam te verzinnen
Ja. Aan de ene kant hoort het er een beetje bij omdat je ze natuurlijk zelf tam maakt. Maar soms heb je ook een ouder dier dat wel eens bijt. De ene hamster is wat banger dan de ander. Een bijtende hamster zal in principe niet verhuizen, je wilt namelijk graag handtamme diertjes laten verhuizen. Tenzij het echt niet anders kan (geen aanverwante hamsters bijvoorbeeld), zal ik er ook niet meer mee fokken.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:47 schreef rutger05 het volgende:
Word je weleens gebeten? Welke hamstersoort is het meest sacherijnig/ pittig?
Ja duhquote:Op maandag 6 februari 2023 16:47 schreef Bosbeetle het volgende:
Heb je ook specifieke kleurtjes hamster? En zoek je uit welke met welke je kruist, en houd je genetische data bij wat betreft eigenschappen?
Heej jij bent mij voorquote:
Dat kan ik niet. Er worden nog steeds kooien verkocht waarvan ik zeg "dat is een leuk reismandje".quote:Op maandag 6 februari 2023 16:51 schreef Starhopper het volgende:
Overtuig mij waarom een hamster in een kooi niet zielig is.
Huisdierhamsters worden in principe begraven, maar vaak ben ik heel erg makkelijk en is het een enkeltje groenbak.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:52 schreef PoesInDoos het volgende:
In de OUD SC ging het over dode hamsters bewaren in vriezers, wat doe jij ermee?
Nee, ik heb geen soort happy hour dat je 2 hamsters mag halen voor de prijs van 1quote:
Nou, je moet bedenken dat een hamster eigenlijk altijd een loopwiel in zijn of haar verblijf heeft. Als je technisch genoeg bent en er iets van een dynamo achter hangt, kan het best lucratief zijn. Er zijn hamsters die meer dan 10 kilometer op een dag lopenquote:Op maandag 6 februari 2023 16:57 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wat is het nut van een hamster?
Welke functies hebben ze buiten het gehouden worden als huisdieren?
Ja, ze zijn wat nieuwsgieriger/assertiever en wat minder bang. Dat houdt ook in dat ze wat minder snel weg zullen rennen en dat ze met hun voorpootjes kunnen gaan boksen. Dat klinkt heel wat, maar het is vooral een leuk gezicht (quote:Op maandag 6 februari 2023 17:02 schreef CherryLips het volgende:
Klopt het dat campbelli's wat feller zijn dan Rusjes? En hoeveel kun je er samen houden? Is het zielig als je die ene soort alleen houdt?
Ik ken mensen die op een ietwat andere manier fokken dan wat ik doe en daar inderdaad voldoende mee verdienen om van te leven. Maar die leveren dan ook aan heel veel dierenwinkels en hebben verschillende soorten hamsters waar ze mee fokken. In mijn geval kost het vooral geldquote:Op maandag 6 februari 2023 17:04 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kan je goed rondkomen van het werk als hamsterfokker?
Klopt, dat doen ze zelf. Als fokker zorg jij ervoor dat het niet de broer/zus-relaties worden waardoor er genetische defecten insluipenquote:Op maandag 6 februari 2023 17:06 schreef Soury het volgende:
Waarom fokken? Dat doen ze toch zelf. En de meeste zijn voor kinderen die er niet voor zorgen. Met alle gevolgen van dien voor de beestjes zelf.
Ik heb de afgelopen 30 jaar eigenlijk voornamelijk Rusjes gehad, op een enkele opgevangen goudhamster en roborovski naquote:Op maandag 6 februari 2023 17:50 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ja, ze zijn wat nieuwsgieriger/assertiever en wat minder bang. Dat houdt ook in dat ze wat minder snel weg zullen rennen en dat ze met hun voorpootjes kunnen gaan boksen. Dat klinkt heel wat, maar het is vooral een leuk gezicht (). Een rusje zal (bijna) altijd vluchten, waar een Campbelli eerder in de aanval zal gaan, ook al is dat ook heel erg afhankelijk van de persoonlijkheid van het hamstertje.
Hoeveel hamsters je kunt samenhouden is vooral afhankelijk van de grootte van het verblijf en de samenstelling van de groep. Dat is eigenlijk best wel maatwerk. Ik heb wel eens 25 hamstertjes gehad in een bak van 1,5 meter breed, dat ging prima. Maar de groep is dan ook zo groot dat er niemand zo dom is op te denken dominant te moeten doen. Het is in ieder geval niet zielig om een hamster alleen te houden, want er zijn hamsters die gewoon liever alleen zijn. Ini sommige gevallen raad ik echt wel aan om een hamster neit alleen te houden, maar dat heeft dan inderdaad weer met dat specifieke hamstertje te maken.
Iedereen mag zichzelf hamsterfokker noemen. Wel is het zo dat je als hamsterfokker een bewijs van vakbekwaamheid moet hebben. Dat is een cursus op MBO-niveau waarbij je naast een klein beetje over hamsters heel veel leert over vleermuizen, alpaca's, konijnen, cavia's, muizen en rattenquote:Op maandag 6 februari 2023 17:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Moet je een opleiding hebben gevolgd om jezelf hamsterfokker te mogen noemen en zo ja welke?
Huuuquote:
Ja, maar ik moet natuurlijk wel de leukste uitzoeken en ergens zien te posten. Ik ga kijken of me dat vanavond lukt, anders wordt dat morgen!quote:
Nee, maar Mercury is als huisdier gebleven bij mijn jongste en die is Freddie genoemd, dus die zou technisch gezien voldoen aan voornaam en achternaamquote:Op maandag 6 februari 2023 17:36 schreef BasEnAad het volgende:
Ik zou mijn hamster Balthasar Gerards noemen.
Ik heb nog nooit hamster gegeten. Een syrische hamster is wat groter dan een dwerghamster en misschien dat dat de moeite waard is om te proberen, maar een dwerghamster is wel echt een eenhapshapje dan. Het zal me neits verbazen als er plekken zijn waar ze inderdaad gewoon gegeten worden (tenslotte worden de raarste dingen gegeten!) Ik verkoop mijn hamsters niet als eten (dus ook niet voor een slang of een uil).quote:Op maandag 6 februari 2023 17:46 schreef eudaemonia het volgende:
Kan je hamsters ook eten zoals konijnen? Of is het vlees daar te tam voor?
Bedankt voor je antwoorden.quote:Op maandag 6 februari 2023 17:57 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Iedereen mag zichzelf hamsterfokker noemen. Wel is het zo dat je als hamsterfokker een bewijs van vakbekwaamheid moet hebben. Dat is een cursus op MBO-niveau waarbij je naast een klein beetje over hamsters heel veel leert over vleermuizen, alpaca's, konijnen, cavia's, muizen en rattenOver het algemeen is het zo dat iemand die begint met het fokken van hamsters zich bij een fokker meldt en daar terecht kan met vragen en dergelijke. Eigenlijk heeft iedereen al hamsters gehad waardoor de meeste kennis al wel aanwezig is en het vooral om specifieke kennis gaat om genen en ziektes en dergelijke.
Ik blijf graag ver weg van de Mandarijntjes, want dat is een Russenkleur en dat zijn dus hybride hamsters. Tegen de tijd dat die hamsters in de winkels komen zijn de meeste problemen er wel uitgefokt, maar het is niet iets wat bij mijn fokdoel past. Op het moment dat er echt ernstige problemen in een lijn zitten, kies ik ervoor om niet verder te gaan met de lijn. Dat vind ik veiliger dan het probleem er proberen uit te fokken door er telkens gezonde hamsters tegenover te zetten.quote:Op maandag 6 februari 2023 17:47 schreef CherryLips het volgende:
Hebben sommige kleurtjes bij de campbelli geen gezondheidsproblemen of kun je die eruit fokken?
Zoals Russisch blauw bij de rusjes, die gaan soms heel erg trillen. En zwarte Rusjes met tandproblemen, of mandarijnkleurtjes met diabetes. Zit dat ook bij de campbelli's?
Hamsters zijn niet echt gevoelige dieren als in ze pakken elke ziekte op. Op het moment dat er zoeits aan de hand is, zegt dat vooral heel erg veel over de dierenwinkel of de fokker. Een goede fokker grijpt in als er zo'n verhaal langs komt.quote:Op maandag 6 februari 2023 17:51 schreef eudaemonia het volgende:
Heb vroeger ook eens hamsters gehad, maar die gingen na een week dood omdat er een dodelijke ziekte in het hok van de dierenwinkel of fokker zat. Hoe gevoelig zijn hamsters voor ziekten en hoe zorg jij ervoor dat deze niet bij de hamsters kunnen komen? Hebben hamsters inentingen nodig of zijn het gewoon heel gevoelige diertjes?
Kan je een hamster hebben als je ook een kat thuis hebt of is dat niet aan te raden?
Ik heb een syr in huis die zit ook in d'r eentje in zo'n bak. En toch vind ik stiekem die bak verreweg het leukstequote:Op maandag 6 februari 2023 17:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik heb de afgelopen 30 jaar eigenlijk voornamelijk Rusjes gehad, op een enkele opgevangen goudhamster en roborovski naBen nooit aan campbelli's begonnen omdat ze wat feller zouden zijn, maar ik heb eigenlijk nooit een vluchtend Rusje gehad. Wel bijtende Rusjes
Maar 25 hamsters in zo'n bak! Daar heb ik één Rusje in zitten.
Die groenbak is wel het minst gepassioneerd hoorquote:Op maandag 6 februari 2023 17:57 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Huuu
Ik vind het echt leuk om te lezen hoe gepassioneerd je met die beestjes omgaat! Had niet verwacht dat hamsters zo interessant konden zijn
omgquote:Op maandag 6 februari 2023 18:08 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ik heb een syr in huis die zit ook in d'r eentje in zo'n bak. En toch vind ik stiekem die bak verreweg het leuksteEr is altijd leven in die bak en je hebt gewoon hoopjes hamster
En als je je hand erin stopt, dan komen er dus zo een aantal hamsters even snuffelen of je arm beklimmen.
Graag gedaan! Ik had niet verwacht dat er nog zoveel vragen zouden zijnquote:
Ik zal eens kijken of ik daar een filmpje van kan uploadenquote:
Volgens mij heb ik alle vragen tot nu toe gehad die nuttig waren om te beantwoorden (Nee, geen BN-ers en nee, nooit eentje in mijn anus). Dus ik neem even de tijd om hier wat verder op in te gaan.quote:Op maandag 6 februari 2023 17:43 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
erkennen van die kleur (hierover later ongetwijfeld meer en dan gooi er ook foto's in (ik mis eigenlijk de this thread is worthless without pics).
Jazekerquote:Op maandag 6 februari 2023 17:46 schreef eudaemonia het volgende:
Kan je hamsters ook eten zoals konijnen? Of is het vlees daar te tam voor?
Ha, dit gaat een heel lang verhaal wordenquote:Op maandag 6 februari 2023 18:32 schreef PoesInDoos het volgende:
Waarom zijn er zoveel soorten hamsters van de huisdierenlijst gehaald? Ik zie dat alleen de Chinese- en de Goudhamster nog ''mag''.
Alvast bedankt, ben erg benieuwd. Aangezien je wel een waterbuffel mag houdenquote:Op maandag 6 februari 2023 18:45 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ha, dit gaat een heel lang verhaal wordenIk ga hier morgen op antwoorden, dan zit ik achter mijn computer en heb ik meerdere schermen zodat ik ook wat makkelijker wat extra informatie kan toevoegen
Dat is een goede voor volgende ronde: Vraag wat je wil aan een waterbuffel fokkerquote:Op maandag 6 februari 2023 18:58 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Alvast bedankt, ben erg benieuwd. Aangezien je wel een waterbuffel mag houden
quote:Op maandag 6 februari 2023 20:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is een goede voor volgende ronde: Vraag wat je wil aan een waterbuffel fokker
Eens!quote:Op maandag 6 februari 2023 16:51 schreef Starhopper het volgende:
Overtuig mij waarom een hamster in een kooi niet zielig is.
quote:Op maandag 6 februari 2023 17:58 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Nee, maar Mercury is als huisdier gebleven bij mijn jongste en die is Freddie genoemd, dus die zou technisch gezien voldoen aan voornaam en achternaam
De Russische dwerghamster mag straks ook niet meer vanaf 1-1-2024quote:Op maandag 6 februari 2023 21:23 schreef RedFever007 het volgende:
Eens!![]()
Hertenkampen worden gezien als kwaadaardige kampen waar herten zwaar lijden maar hamsters in een veel te kleine kooi mag wel. Is dat niet krom?
Ik neem dan op 31 december nog even m'n allerlaatste rusje in huisquote:Op maandag 6 februari 2023 23:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De Russische dwerghamster mag straks ook niet meer vanaf 1-1-2024
Ik neem aan dat dat gaat over het aanschaffen en niet dat je je hamsters per die datum hoppa de deur uit moet doen
Ik hoop nog steeds dat ze dit achterlijke verbod niet doorvoeren. Wat moet ik met een waterbuffelquote:Op maandag 6 februari 2023 23:35 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik neem dan op 31 december nog even m'n allerlaatste rusje in huis
Moet je nou echt een randdebiel zijn om moderator te worden?quote:Op maandag 6 februari 2023 20:34 schreef derLudolf het volgende:
Welke kruising levert de gezondste hamsters? Ik kijk wel eens op xhamster.com maar word daar niet echt wijs uit![]()
Wel eens hamster gegeten trouwens?
Op mijn beurt vraag ik, en je hoeft ook geen antwoord te geven als je het echt té persoonlijk vindt, maar is dit wellicht een persoonlijke obsessie? Ik heb telefoonnummers van hulplijnen wanneer je met dit soort gedachten worstelt.quote:Op maandag 6 februari 2023 16:37 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik durf het eigenlijk niet te vragen en je hoeft ook geen antwoord te geven als je het echt heel persoonlijk vindt.
Stop je wel eens hamsters in je anus?
Voor de desbetreffende mod: excuses als dit ongepast is, je weet waar de edit knop zit.
Apart, ik had vroeger een Russische dwerghamster en dat beest zat vrijwel altijd op m'n schouder. Dat is, wanneer hij er niet af viel als ik bijv. ineens opstond en vergat dat het beest er zat. Hij is een ontelbaar aantal keer op de grond gevallen - het beestje is dood gegaan door ouderdom, "terminal veloicty" heeft 'ie nooit bereikt. Is het vallen dus echt zo gevaarlijk? Ik dacht namelijk altijd dat dat ongevaarlijk was.quote:Op maandag 6 februari 2023 17:34 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Het zijn relatief dikke wurmpjesZe zijn tussen de 1 en 2 centimeter groot over het algemeen.
Ja![]()
Het ergste wat me ooit is overkomen is dat ik een hamster in een bakje had, het bakje keurig aan het hengseltje vast had terwijl ik van een natuurstenen trapje liep tijdens mijn verjaardag. Het bakje viel van de deksel af en het hamstertje viel op de trap. Er waren ruim 40 mensen op die verjaardag.
Humor om om te lachen badeend.quote:Op dinsdag 7 februari 2023 02:01 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Moet je nou echt een randdebiel zijn om moderator te worden?
Dit is "vraag een hamsterfokker" en niet "vraag een FOK! moderator"quote:Op dinsdag 7 februari 2023 02:01 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Moet je nou echt een randdebiel zijn om moderator te worden?
Dat laatste valt best een keer te regelenquote:Op dinsdag 7 februari 2023 12:51 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dit is "vraag een hamsterfokker" en niet "vraag een FOK! moderator"
Wat doe je met hamsters die je niet kan plaatsen? Houd je die zelf? belanden ze sneller in de vuilnisbak of hoe doe je dat ?quote:Op maandag 6 februari 2023 17:38 schreef VraagWatJeWil het volgende:
. Een bijtende hamster zal in principe niet verhuizen,
Het is meer hotelkamerquote:Op maandag 6 februari 2023 19:32 schreef stropdaz het volgende:
Waar verblijven je hamsters tijdens de seksuele daad? In hokken als in de zin van een gangbang, of meer 2 in een hokje ala hotelkamer?
Nee, ook in de winter zijn ze zacht, tenzij je ze buiten laat bevriezen of ze dood zijn.quote:
Kuchquote:Op maandag 6 februari 2023 20:34 schreef derLudolf het volgende:
Welke kruising levert de gezondste hamsters? Ik kijk wel eens op xhamster.com maar word daar niet echt wijs uit![]()
Wel eens hamster gegeten trouwens?
Persoonlijk denk ik dat er al veel eerder strakkere regels hadden moeten komen voor hamsters. De kooitjes zoals ze nu nog verkocht worden op A4-formaat, kunnen echt niet. Maar er is geen dierenwinkel die ze niet meer heeft.quote:Op maandag 6 februari 2023 21:23 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Eens!![]()
Hertenkampen worden gezien als kwaadaardige kampen waar herten zwaar lijden maar hamsters in een veel te kleine kooi mag wel. Is dat niet krom?
Ik ben TS niet, maar ik heb eens een Rusje gehad dat van de bank was gevallen want die beesten zien geen diepte. en die was een half uurtje later doodquote:Op dinsdag 7 februari 2023 04:38 schreef illusions het volgende:
[..]
Op mijn beurt vraag ik, en je hoeft ook geen antwoord te geven als je het echt té persoonlijk vindt, maar is dit wellicht een persoonlijke obsessie? Ik heb telefoonnummers van hulplijnen wanneer je met dit soort gedachten worstelt.
[..]
Apart, ik had vroeger een Russische dwerghamster en dat beest zat vrijwel altijd op m'n schouder. Dat is, wanneer hij er niet af viel als ik bijv. ineens opstond en vergat dat het beest er zat. Hij is een ontelbaar aantal keer op de grond gevallen - het beestje is dood gegaan door ouderdom, "terminal veloicty" heeft 'ie nooit bereikt. Is het vallen dus echt zo gevaarlijk? Ik dacht namelijk altijd dat dat ongevaarlijk was.
Klopt, vanaf 1 januari mogen ze niet meer gefokt worden en ook niet meer verkocht/gekocht. Ik heb nog geen idee of je dan dus al half december alle koppels uit elkaar moet halen, of dat zwangere vrouwtjes nog wel mogen bevallen na 1 januari.quote:Op maandag 6 februari 2023 23:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De Russische dwerghamster mag straks ook niet meer vanaf 1-1-2024
Ik neem aan dat dat gaat over het aanschaffen en niet dat je je hamsters per die datum hoppa de deur uit moet doen
Ik zou het eerder doen. Het loopt bij de Cambelli's heel erg storm op dit moment en voor zover ik weet zijn er veel minder fokkers die Russen fokken.quote:Op maandag 6 februari 2023 23:35 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik neem dan op 31 december nog even m'n allerlaatste rusje in huis
Tja, wat is bekend. Ik ken alle mensen aan wie ik hamsters verkoop, dus technisch gezien ja, maar ik denk dat het juiste antwoord op de vraag nee isquote:Op maandag 6 februari 2023 23:36 schreef Mortaxx het volgende:
Heb je wel eens een hamster aan een bekende Nederlander verkocht?
Dat durf ik je niet te zeggen, ik heb er maar eentje en die heeft Nederland nog niet verlaten.quote:Op maandag 6 februari 2023 23:47 schreef TLC het volgende:
Je hebt dus ook Russische hamsters, hebben die ook weleens de neiging om Oekraine binnen te vallen ?
Als het verbod er komt ga ik denk ik dwergwaterbuffels fokkenquote:Op maandag 6 februari 2023 23:53 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Ik hoop nog steeds dat ze dit achterlijke verbod niet doorvoeren. Wat moet ik met een waterbuffel
Hier ook een Rusje, Gizmo![]()
Voor TS:
Wat ga je doen als het verbod er toch komt?
En wat is het gekste wat je ooit hebt meegemaakt?
Hier bij de eerste Rus van mijn dochter, 20 jaar geleden. Had ineens een rare flap uit zn bekkie hangen. Was zn wangzak naar buiten gekomenDA heeft die toen vakkundig weggeknipt.
Als ik naar sommige mods kijk, nee, valt wel meequote:Op dinsdag 7 februari 2023 02:01 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Moet je nou echt een randdebiel zijn om moderator te worden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |