Plant er in!quote:Op vrijdag 27 januari 2023 12:23 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik kijk nu naar mijn enige ‘grote’ mp aankopen: dekenkist als salontafel en een set vazen op poot.
Verder alles nieuw gekocht… meeste inmiddels zo’n 15 jaar oud inmiddels dus het gebruik haal ik er wel uit.
Huis is kaal en leeg nuKerstboom net afgebroken
Ik veroordeel geen planten (meer) tot de dood in dit huishouden.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 12:27 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Plant er in!
Mijn huis is nu vooral erg IKEA.. met wat dingen die ik al jaren met me mee zeul .. dekenkist komen dan weer van familie vandaan
omg, wij hadden op een gegeven moment een poortje gehuurd voor een smal gedeeltequote:Op vrijdag 27 januari 2023 12:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
*rondkijkt*
Ik voel me weer jeugdig in de wachtkamer
En ziekenhuis heeft de gescheiden in- en uitgang en andere corona maatregelen weggehaaldIk ga het stoplicht in het smalle gangetje (waar niemand zich sinds een jaar meer aan hield) wel missen....
Denk je dat 'Hoofd Marktplaats' koer tussen de lakens, ja?quote:Op vrijdag 27 januari 2023 12:04 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik deed wel interessant met mijn spulletjes maar dit is bij ons ook
Alleen noem ik haar zelden zo
quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
omg, wij hadden op een gegeven moment een poortje gehuurd voor een smal gedeelteZo eentje die open gaat naar 1 kant als je er aan komt lopen. En het maakte een piepgeluidje als het open ging. En het kostte blijkbaar een paar honderd per week voor de huur
![]()
Waanzin. Stoplichten, poortjes, echt waanzin.
En ik moet de huisarts nog bellen; bedankt voor de reminder (en dat kan natuurlijk niet tijdens de lunchpauze).
Uiteraard.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:18 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Denk je dat 'Hoofd Marktplaats' koer tussen de lakens, ja?
Da's zo rottig. Je ogen willen focussen maar dat lukt voor geen meterquote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:22 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]![]()
![]()
Oogdruppels beginnen te werken, wereld wordt waziger. Dadelijk maar even wachten met boodschappen doen
Oog. Valt wel mee, die geeft het gewoon op en dwaalt in een heerlijk vage wereld rond. Gelukkig kan ik evt met de fiets in de hand naar huis wandelen.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:25 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Da's zo rottig. Je ogen willen focussen maar dat lukt voor geen meter
Ah, hier gingen de druppels altijd in 2 ogen. Eén keer vergeten dat het zou gebeuren dus op de fiets naar het ziekenhuis. Was een heel avontuur om heelhuids thuis te komen (het blijft bij mij ook heel lang werkzaam)quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:28 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Oog. Valt wel mee, die geeft het gewoon op en dwaalt in een heerlijk vage wereld rond. Gelukkig kan ik evt met de fiets in de hand naar huis wandelen.
Net gecheckt, ben al aardig junkie![]()
En hey, ik kan nu nog typen. Valt mee.
Gezeik. Huisarts kan die labs prima aanvragen. En bij afwijkingen ga je naar de internist.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:41 schreef Isabeau het volgende:
Mijn hemel, ik bel voor de 2e keer in een jaar met mijn huisarts en de 2e keer dat de assistente moppert over 'verplaatste zorg' en dat het ziekenhuis die zorg moet doen/regelen. Ze wist niet of mijn ha het wel wilde doen, of ik maandag even terug wil bellen.... Het gaat hier om een jaarlijkse controle na nierdonatie.
5 keer lezen en dan pas de ik missenquote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:18 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Denk je dat 'Hoofd Marktplaats' koer tussen de lakens, ja?
Andere oog heeft geen pupil om open te sperrenquote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:31 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ah, hier gingen de druppels altijd in 2 ogen. Eén keer vergeten dat het zou gebeuren dus op de fiets naar het ziekenhuis. Was een heel avontuur om heelhuids thuis te komen (het blijft bij mij ook heel lang werkzaam)
En ze moet even een bloeddrukje controleren, neem ik aan.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:44 schreef Cat-astrophe het volgende:
Gezeik. Huisarts kan die labs prima aanvragen. En bij afwijkingen ga je naar de internist.
Ja hoor, hier wel!quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:47 schreef Barreltje het volgende:
Pfft
is het al weekend?
aan het wachten op de dierenarts die gaat vertellen dat alles goet is met het muppie.. duurt lang!!
Hier niet. Puur labwaarden.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En ze moet even een bloeddrukje controleren, neem ik aan.
Ze ziet me verder eigenlijk niet. Het is niet alsof ik er de deur plat loop. Laatste keer was mei 2021 dat ik haar zag.
Dan gaat die assistente een zwaar vervolg van haar carriere tegemoed want het hele integrale zorg akkoord draait om het haar kant op verplaatsen van zorg, over de volle breedte van het ziekenhuis productaanbodquote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:41 schreef Isabeau het volgende:
Mijn hemel, ik bel voor de 2e keer in een jaar met mijn huisarts en de 2e keer dat de assistente moppert over 'verplaatste zorg' en dat het ziekenhuis die zorg moet doen/regelen. Ze wist niet of mijn ha het wel wilde doen, of ik maandag even terug wil bellen.... Het gaat hier om een jaarlijkse controle na nierdonatie.
Nou, daar heeft mevrouw een heel duidelijke mening over die ze dus ook steeds ventileert aan de telefoon tegen patiënten die er verder niets aan kunnen doen.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:50 schreef fietsie het volgende:
Dan gaat die assistente een zwaar vervolg van haar carriere tegemoed want het hele integrale zorg akkoord draait om het haar kant op verplaatsen van zorg, over de volle breedte van het ziekenhuis productaanbod
Nou, dat vooral dus. Ga dat niet steeds tegen de patiënten zeggen. Want als dat bij mij al 100% van de gesprekken is gebeurd in het afgelopen jaar, dan neem ik aan dat dat geen toeval is en ze dat veel vaker doet.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 14:15 schreef yinu het volgende:
Oh, hemel. Alle begrip voor zorgmedewerkers die het zwaar hebben vanwege allerlei redenen hoor, en daar kun je een aardig gesprek over aangaan, maar ik vind toch dat je dat buiten het contact met patiënten dient te houden. Ten eerste heeft niemand daar wat aan, de patiënt niet als die naast zijn/haar klachten ook nog met een schuldgevoel wordt opgezadeld, en de zorgmedewerker ook niet want als je in elk gesprek alleen maar kunt focussen op wat er allemaal mis is, dan is dat voor je eigen psychosociale welzijn ook niet echt bevorderlijk.
Zo'n StarTrek Tricorder zou nu toch zo onderhand wel moeten kunnnen, zou je denken?quote:Op vrijdag 27 januari 2023 14:50 schreef Clubsoda het volgende:
Maar wel je controle laten uitvoeren hoor![]()
Mijn bloeddruk wordt inmiddels aan de lopende band gecontroleerd en ik word steeds maar lekgeprikt (bloed eruit en dingen erin), dat vind ik persoonlijk tamelijk overdreven. Ik zou graag een controletje overdragen, dit is toch geen stijl zo?
Het is echt beroerd gesteld met me, qua schriftelijke uitdrukkingsvaardighedenquote:Op vrijdag 27 januari 2023 13:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
5 keer lezen en dan pas de ik missen
Ik heb al wel zo'n handheld ecg thuis gehad, dat was tofquote:Op vrijdag 27 januari 2023 14:51 schreef fietsie het volgende:
[..]
Zo'n StarTrek Tricorder zou nu toch zo onderhand wel moeten kunnnen, zou je denken?
Ik was paar weken terug nog bij een demo van opplakbare CTG monitor, dan kan de zwangere daarna gewoon naar huis. Het ding deed 4G naar de software dinges van de Gynquote:Op vrijdag 27 januari 2023 14:55 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik heb al wel zo'n handheld ecg thuis gehad, dat was tofEn een glucosemeter geleend. Maar alles in een is praktischer.
Stomheid.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 14:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou, dat vooral dus. Ga dat niet steeds tegen de patiënten zeggen. Want als dat bij mij al 100% van de gesprekken is gebeurd in het afgelopen jaar, dan neem ik aan dat dat geen toeval is en ze dat veel vaker doet.
Ik heb naar aanleiding van het vorige gesprek overigens geen actie meer ondernomen. Niet richting de internist waar ze me naar terug verwees en niet richting de huisarts.
Kreeg je daar druppels voor?quote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:19 schreef Cat-astrophe het volgende:
Niet haten op spelfouten, ik typ nog steeds wazig
Dat is best betaalbaarquote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:29 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik kreeg ook geen ooglift. Minder zicht maar net op het moment dat ik er aan toe was werd het helemaal niet meer vergoed. Paar jaar later weer wel (maar inderdaad met milimeter restricties). Maar ook al moest ik het zelf betalen (2 ogen 800 euro toen) het is nog steeds de beste beslissing. Nu al weer 8 jaar geleden. Geen hoofdpijn, geen 'moeie ogen" na toch goed geslapen.
Druppelsquote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:34 schreef AnneX het volgende:
[..]
Kreeg je daar druppels voor?
Ooglift: jaren geleden. In een paar maanden twee x mensen terugverwezen naar huisarts met de vreselijke hoofdpijnen. Die deden continu het hoofd naar achter kantelen om eronderdoor te kijken.
November/december kreeg ik zelf behoorlijke klachten. Het was het laatste jaar dat ooglift in de basis zat. En…ik werd geweigerd.
Tot aan een bezoek bij de controlerend arts van de zorgverzekeraar.
Toen ‘mocht’ het wèl.
M.a.w. misschien informeren hoe je die weg kunt bewandelen. Zeker met zicht in één oog!
Volgens mij heb ik het hier laten doen, alleen hebben ze nu een andere naam https://aklinieken.nl/tarieven/quote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:40 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Druppels
Pupil verwijdend zodat ze het netvlies goed kon beoordelen. Zag er nog prrrrima uit![]()
Ik wil ook nog eens bij de verzekeraar checken ja. Want zelf betalen is inmiddels ook aardig aan de prijs.
Haha en mag je hem dan weer omdoen?quote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:50 schreef Barreltje het volgende:
Het moppie heeft in de afgelopen 10 minuten de cone of shame al 2 keer afgekregen![]()
Dat gaat een lange avond wordenquote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:50 schreef Barreltje het volgende:
Het moppie heeft in de afgelopen 10 minuten de cone of shame al 2 keer afgekregen![]()
Idioot joh.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:18 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Stomheid.
Ik heb inmiddels een kopie van het labformulier thuis liggen wat ik driejaarlijks de huisarts assistente in handen dus, zodat zij het kan kopiëren op een recent formulier. Urinecontainer heb ik thuis al staan van de vorige keer en de gevulde versie ruil ik bij het inleveren plus bloedprikken in het ziekenhuis om voor een lege. Week later online inslagen inzien and repeat na (een paar
) jaar.
Komt geen consult aan te pas.
Misschien dat dat voor de assistente from hell drempelverlagend werkt? En anders consulten huisarts inplannen en die de assistente laten opvoeden![]()
Mijn leed: ik krijg geen ooglift![]()
Het begint te hangen en het minder grote dan standaard blikveld wat ik al heb wordt dus een tikje kleiner. Inmiddels ook weleens hoofdpijn en zo.
Contactlensspecialist drong er al eerder op aan dat ik moest gaan informeren aar een verwijzing, ook al voldoe ik nog niet aan de standaard. Uitzondering en zo.
Oogarts snapte het verhaal maar kon me meteen vertellen dat ik geen schijn van kans maak met hoe (weinig) het nu hangt. Verzekeraars gaan uit van standaarden en kijken niet naar het totaalplaatje van visus, handicaps etc![]()
Ook al zo belachelijk.
Ik geloof niet dat het een heel dure ingreep is. Ik heb ze ook wel gedaan (met plastisch chirurg naast me hoor), ooglidcorrectiequote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:18 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Stomheid.
Ik heb inmiddels een kopie van het labformulier thuis liggen wat ik driejaarlijks de huisarts assistente in handen dus, zodat zij het kan kopiëren op een recent formulier. Urinecontainer heb ik thuis al staan van de vorige keer en de gevulde versie ruil ik bij het inleveren plus bloedprikken in het ziekenhuis om voor een lege. Week later online inslagen inzien and repeat na (een paar
) jaar.
Komt geen consult aan te pas.
Misschien dat dat voor de assistente from hell drempelverlagend werkt? En anders consulten huisarts inplannen en die de assistente laten opvoeden![]()
Mijn leed: ik krijg geen ooglift![]()
Het begint te hangen en het minder grote dan standaard blikveld wat ik al heb wordt dus een tikje kleiner. Inmiddels ook weleens hoofdpijn en zo.
Contactlensspecialist drong er al eerder op aan dat ik moest gaan informeren aar een verwijzing, ook al voldoe ik nog niet aan de standaard. Uitzondering en zo.
Oogarts snapte het verhaal maar kon me meteen vertellen dat ik geen schijn van kans maak met hoe (weinig) het nu hangt. Verzekeraars gaan uit van standaarden en kijken niet naar het totaalplaatje van visus, handicaps etc![]()
Ook al zo belachelijk.
Ja, dat is idd echt wel duur.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Vakantietje naar Turkije of Thailand?quote:
Gewoon crowdfunding, dacht ik eigenlijkquote:Op vrijdag 27 januari 2023 16:18 schreef sigme het volgende:
[..]
Vakantietje naar Turkije of Thailand?
Niet de concorde nemen.
Dat was nog voor de druppelquote:Op vrijdag 27 januari 2023 15:47 schreef Blues het volgende:
[..]
Dat is alvast mooi meegenomen als je bij de oogarts zit
Meh. Op dit moment nog principekwestie.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 16:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat het een heel dure ingreep is. Ik heb ze ook wel gedaan (met plastisch chirurg naast me hoor), ooglidcorrectieMisschien de moeite waard er zelf voor te betalen. Het was toen idd al een crime om het vergoed te krijgen.
Oh, te snel gereageerd en spuit 11. Maar dat dus, best betaalbaar![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |