Daarom begin je klein, rol je belgorod op. Maak je er de "Belgorod's Peoples Republic" van.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:34 schreef Hugo862 het volgende:
Wat we wel moeten beseffen is dat de oorlog niet automatisch over is als de Russische troepen zijn teruggedrongen tot over de Russische grens. Poetin kan dan nog steeds verder vechten doormiddel van luchtaanvallen, drones en kruisraketten. ook als hij op dat moment niet meer de middelen heeft om een grondoffensief uit te voeren. Het is niet reëel om te denken dat Oekraïne dan wel even oprukt naar Moscow om een on-conditionele overgave van Rusland af te dwingen.
Oneens, zoals je vorige week hebt gelezen heeft Ukraine nu drones met 1000km range en het schijnt dat ze vanaf maart/april een constante aanvoer ervan zullen hebben. Tegen de tijd dat Rusland de grens over is gejaagd kan Ukraine datzelfde spelletje ook spelen en doelen in Rusland bestoken.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:34 schreef Hugo862 het volgende:
Wat we wel moeten beseffen is dat de oorlog niet automatisch over is als de Russische troepen zijn teruggedrongen tot over de Russische grens. Poetin kan dan nog steeds verder vechten doormiddel van luchtaanvallen, drones en kruisraketten. ook als hij op dat moment niet meer de middelen heeft om een grondoffensief uit te voeren.
Er werken wel goede comedianten daarquote:Op donderdag 19 januari 2023 13:43 schreef Aether het volgende:
Oh jee, laten we het dan maar niet doen.
[ twitter ]
Ik wil gewoon een All Stars team, die ook maar die Leclerc erbijquote:Op donderdag 19 januari 2023 13:51 schreef capricia het volgende:
Ik denk dat die tanks van GB, DL en de VS er wel komen.
Van GB zeker. Van Frankrijk, Duitsland en de VS had ik gehoopt dat er een aankondiging zou komen. Maar daar lijkt het dus niet op.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:51 schreef capricia het volgende:
Ik denk dat die tanks van GB, DL en de VS er wel komen.
Mensen die denken dat Rusland vooruitgang boekt moeten maar eens studeren op term killzone.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:19 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Waar is dat het geval? Alleen het plaatsje Soledar hebben ze ingenomen toch?
Als scholtz voet bij stuk houd, zie ik polen er voor aan om dikke vinger te geven, en de VS er voor aan om al zuchtend en steunend abrams te gaan leveren.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:54 schreef Ulx het volgende:
[..]
Van GB zeker. Van Frankrijk, Duitsland en de VS had ik gehoopt dat er een aankondiging zou komen. Maar daar lijkt het dus niet op.
Rammstein moet nog beginnen. De druk wordt wel opgevoerd. Het komt wel.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:54 schreef Ulx het volgende:
[..]
Van GB zeker. Van Frankrijk, Duitsland en de VS had ik gehoopt dat er een aankondiging zou komen. Maar daar lijkt het dus niet op.
Hoeveel gevangenen heb je nodig om een tank te slopen?quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:43 schreef Aether het volgende:
Oh jee, laten we het dan maar niet doen.
[ twitter ]
De "onafhankelijke kritische denkers":quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:04 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Kan een onafhankelijker kritische denker dit uitleggen?
Dat kan Polen wel leuk doen, maar dan ontstaat er een probleem met onderhoud als er niet genoeg onderdelen zijn. Want uiteindelijk moeten die ook weer uit Duitsland komen. Het klinkt misschien wel leuk, maar uiteindelijk schiet het niet heel erg op ben ik bang. Dus ik hoop dat de VS gewoon als eerste knippert en dan zijn we van dit gezeik af.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
Als scholtz voet bij stuk houd, zie ik polen er voor aan om dikke vinger te geven, en de VS er voor aan om al zuchtend en steunend abrams te gaan leveren.
FR heeft in dit pokerspel zichzelf de kaart Leclerc gegeven, in geval het nodig wordt om die op tafel te gooien.
GB en Frankrijk willen tanks sturen. Duitsland zit moeilijk te doen want zij willen dat de VS ook tanks stuurt en VS vindt dat onlogisch wegens logistieke gedoe er omheen voor b.v. reserveonderdelen en meer.quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:51 schreef capricia het volgende:
Ik denk dat die tanks van GB, DL en de VS er wel komen.
Er is geen tank met een grotere userbase dan de leo's. Daarbij is het dan gewoon een continuering van wat er nu speelt, dat heel de wereld tevergeefs naar de ballen van scholtz aan het zoeken is. Alleen dan gaat het niet meer over tanks, maar reserve onderdelen.quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat kan Polen wel leuk doen, maar dan ontstaat er een probleem met onderhoud als er niet genoeg onderdelen zijn.
Lang verhaal kort: Scholz lafaard.quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:08 schreef HSG het volgende:
[..]
GB en Frankrijk willen tanks sturen. Duitsland zit moeilijk te doen want zij willen dat de VS ook tanks stuurt en VS vindt dat onlogisch wegens logistieke gedoe er omheen voor b.v. reserveonderdelen en meer.
Ik vind ook dat hij inderdaad een lafaard is en Polen dat ook Leopard 2 heeft moet gewoon,als dat willen, die tanks aan Oekraïne geven en overgaan op andere tanks als Duitsland geen nieuwe wil geven.quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:13 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Lang verhaal kort: Scholz lafaard.
Zouden ze bij KMW en Rheinmetall niet helemaal aan het doordraaien zijn?quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Er is geen tank met een grotere userbase dan de leo's. Daarbij is het dan gewoon een continuering van wat er nu speelt, dat heel de wereld tevergeefs naar de ballen van scholtz aan het zoeken is. Alleen dan gaat het niet meer over tanks, maar reserve onderdelen.
Overigens is dan een fascinerende vraag in welke mate scholtz echt zijn defensie industrie wil ruineren. Want wat nou als finland dan reserve onderdelen vraagt, met al dan niet openlijke intentie om die door te schuiven. Gaat die dan ook nee zeggen?
Lafaard of kremlin-asset, een van de twee is het.quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:14 schreef HSG het volgende:
[..]
Ik vind ook dat hij inderdaad een lafaard is en Polen dat ook Leopard 2 heeft moet gewoon,als dat willen, die tanks aan Oekraïne geven en overgaan op andere tanks als Duitsland geen nieuwe wil geven.
Voor beide keuzes geldt:quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:15 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Lafaard of kremlin-asset, een van de twee is het.
Ja dat klopt. Speciale hogere versie voor onze lange Hollandsche jongens. Trouwens wel een goed moment om die ook te doneren vlak voor ze hun dure mlu ingaan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |