Dank je. Ik ben benieuwd hoe zij de oorlog verkopen aan de bevolking.quote:Op donderdag 12 januari 2023 11:53 schreef theguyver het volgende:
[..]
Je kan de RT app installeren op je telefoon hun nieuws app.
Het nieuws wat er gepost word is al door tig filters geweest echt front nieuws zal je niet snel aantreffen.
En een LBTQ+ vlag als achtergrond. Wat is daar nu weer de bedoeling van? Is dat bedoeld als vernedering?quote:
Duidelijk. Maar goed geplaatste schoten om infarie en schuilplaatsen, kuilen, pitholes, etc etc te raken kunnen ze nu toch ook al met die t84 mbt's?quote:Op donderdag 12 januari 2023 12:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Denk het wel. Maar misschien kan @:Achja daar iets meer over kwijt.
Zoals de berichten nu steeds meer naar buitenkomen, heeft putler een best probleem met zijn voorraad wapens en ammo waarbij hij steeds meer moet klaren met infanterie. Infanterie in het open veld is no match voor MBT's en hun schuilplaatsen ook niet. Als je je leger kan ondersteunen met een stuk of 50 van die dingen, kan je ook makkelijker aanvallen plegen op een ander leger wat zuiver uit infanterie bestaat.
Moet je wel goed spul hebben natuurlijk en niet van die troep die rusland heeft waarbij je met een goedgeplaatste cobra al de geschutskoepel 25 meter kan laten vliegen.
"geronto-fascisme". Die houden we erinquote:Op donderdag 12 januari 2023 12:09 schreef xpompompomx het volgende:
Leuk stukje in de NRC over onze nave vredesduifjes:
Wie wil onderhandelen is dienstbaar aan Poetin
Zonde, dat zijn prachtige vliegtuigjes.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:24 schreef ExTec het volgende:
Uitblijvend onderhoud zuigt.
[ twitter ]
Soms het idee dat die mensen/groepen de Koude Oorlog niet hebben begrepen.quote:Op donderdag 12 januari 2023 12:09 schreef xpompompomx het volgende:
Leuk stukje in de NRC over onze nave vredesduifjes:
Wie wil onderhandelen is dienstbaar aan Poetin
Iedereen ziet toch zo dat deze baard pretty gay isquote:Op donderdag 12 januari 2023 13:15 schreef zoost het volgende:
[..]
En een LBTQ+ vlag als achtergrond. Wat is daar nu weer de bedoeling van? Is dat bedoeld als vernedering?
Ja, ze hadden gewoon ff naar Antonov airport moeten gaan om daar onderhoud te laten plegen.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:25 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zonde, dat zijn prachtige vliegtuigjes.
Heb je de bron ook gelezen? Zo postief is die namelijk helemaal niet.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:20 schreef Slayage het volgende:
Met Nederland in de top 3 na Finland en Zweden
[ twitter ]
quote:Close to halfof EU citizens(46%) have alreadyseen theirstandard of living reduced because of the
succession of crises (Covid, warin Ukraine and inflation)
quote:There has been a steep increase in the percentage of citizens who say the situation of their living
conditions and the situation of national economy will be worse in one year’s time
Past leuk bij de verhalen die er voorbij komen over Russische soldaten verkachtende Tsjetenen.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:15 schreef zoost het volgende:
[..]
En een LBTQ+ vlag als achtergrond. Wat is daar nu weer de bedoeling van? Is dat bedoeld als vernedering?
En in die bron staat ook dat een overweldigende meerderheid dat niet linkt aan het voortzetten of stoppen van de steun aan de Oekrane.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:28 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Heb je de bron ook gelezen? Zo postief is die namelijk helemaal niet.
Vrijwel pagina na pagina statements als:
[..]
[..]
Nog niet.quote:Op donderdag 12 januari 2023 13:29 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En in die bron staat ook dat een overweldigende meerderheid dat niet linkt aan het voortzetten of stoppen van de steun aan de Oekrane.
Russia ‘stole’ upgraded Indian T-90 tanks to use them in Ukrainequote:Op donderdag 12 januari 2023 12:38 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik vernam dat het een batch voor India was, nieuw?
Want India dikke vinger geven a'la: je mag lekker wachten tot <nooit meer!> is 1 ding, maar modellen die je terugkrijgt voor upgrade gewoon ronduit jatten is een stap erger.
Nog 1999900 te gaanquote:Op donderdag 12 januari 2023 11:16 schreef slashdotter3 het volgende:
100 doden door een missile. Dus vanuit een vliegtuig of telt een HIMARS raket ook als missile?
[ twitter ]
Damnquote:Op donderdag 12 januari 2023 13:35 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Russia ‘stole’ upgraded Indian T-90 tanks to use them in Ukraine
Maar er staat mij inderdaad ook iets van bij dat ze een bestelling nieuwe tanks weigerde te leveren en naar Oekraine gestuurd hebben.
Waarom moet Duitsland per se de eerste zijn? Er zijn genoeg andere landen die (Soviet) tanks hebben maar deze ook niet (willen) leveren.quote:Op donderdag 12 januari 2023 12:26 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Zag dan gewoon dat je te laf bent of andere belangen hebt. Elke week komt er weer een ander excuus van die lui.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |