Jouw chatGPT is neutralerquote:Op donderdag 2 februari 2023 17:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
.
Is it okay for someone of color to make jokes about white people?
-----
Yes, it is okay for anyone, regardless of their race or ethnicity, to make jokes about any race or ethnicity, including white people. However, it's important to be mindful of the potential impact of your words and to avoid making jokes that are offensive or perpetuate harmful stereotypes. It's always best to strive for humor that is respectful and inoffensive to all.
So it's just as acceptable for white people to make jokes about people of colour?
------
Yes, in principle, it is equally acceptable for white people to make jokes about people of color as it is for people of color to make jokes about white people. However, it's important to consider the historical and systemic power dynamics that exist between different racial and ethnic groups. These power dynamics can create different levels of impact and offense, so it's important for individuals to be mindful of these issues and to exercise sensitivity and judgment when making jokes about people from different backgrounds. Making jokes that perpetuate harmful stereotypes or contribute to an environment of discrimination and prejudice is never acceptable.
Daar heb je geen ChatGPT voor nodig. De huidige algoritmes van Facebook, Twitter, etc, zorgen er al voor dat de informatie die mensen voorgeschoteld krijgen biased is.quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:01 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dit is wel eng. Want ChatGPT is het soort AI dat je in de toekomst ook kunt gebruiken om mensen te 'hersenspoelen', dus 'door die persoon gewenste gepersonaliseerde content automatisch genereren, om zodoende die persoon iets te laten denken wat jij voor diegene bedacht hebt en wat jouw doel vervullt'
Over 2 jaar zal elk officeproduct chatGPT in zich hebben en dan worden dus ook het grootste deel van de teksten die je leest, zij het op internet of in bedrijfsmails / publicaties / advertenties, eerstens gegenereerd door ChatGPT. Als er een kwaadwillende macht achter ChatGPT zit kan die het gebruiken om bevolkingsgroepen te hersenspoelen
Nog niet echt. Er zijn wat voorbeelden maar die zijn preloaded en komen niet echt uit chatgpt.quote:Op woensdag 8 februari 2023 13:53 schreef Rnie het volgende:
ChatGPT is nu verwerkt in Bing.
https://www.theverge.com/(...)bing-edge-chatgpt-ai
Heb jij een betaald account? Ik heb de API key toegevoegd binnen de plugin en ik krijg dit:quote:Op woensdag 8 februari 2023 15:24 schreef Danny het volgende:
[..]
Nog niet echt. Er zijn wat voorbeelden maar die zijn preloaded en komen niet echt uit chatgpt.
Je kunt met deze chrome extensie overigens GPT binnen google, bing, duckduckgo e.d. krijgen op soortgelijke wijze:
https://chrome.google.com(...)oafenlfkkkmbaopkbilf
Getest en werkt hier prima. Hoef je ook niet over te stappen naar Bing
Elders op het forum is ook al gepost dat die GPT nogal positief kan zijn over Hitler. Is niet eens echt tegen de policy trouwens, om quotes te citeren van die chatbot. Het is immers afkomstig van de chatbot en niet van de user. (Als dat zo is althans)quote:Op donderdag 9 februari 2023 01:51 schreef sirdanilot het volgende:
Er is blijkbaar een methode genaamd DAN (Do Anything Now) waarmee je de 'ethiek' van ChatGPT kan omzeilen.
Als je hem bijvoorbeeld een lofgedicht wil laten schrijven over een brute dictator zegt hij standaard dat hij dat niet kan doen maar door steeds prompts te geven volgens de DAN methode doet hij het uiteindelijk toch.
Ik ga hier maar geen voorbeelden posten omdat het dan tegen de forumregels is maar mijn maat heeft hem zelfs zo ver gekregen dat hij iets over Hitler produceerde
Wat een achterlijk ding is het eigenlijk ook dat chat GPT. Het grootste gevaar van AI vind ik niet chatGPT zelf, maar dat mensen er op een gegeven moment blind op gaan vertrouwen. Een soort ' computer says no' achtige situatie krijg je dan
Hangt nogal van de context af. In de meeste gevallen is het WEL gewoon tegen de policy.quote:Op donderdag 9 februari 2023 02:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Elders op het forum is ook al gepost dat die GPT nogal positief kan zijn over Hitler. Is niet eens echt tegen de policy trouwens, om quotes te citeren van die chatbot. Het is immers afkomstig van de chatbot en niet van de user. (Als dat zo is althans)
Ja, betaald idd, maar voor GPT-3. Niet voor ChatGPT. Deze maakt gebruik van de playground ( https://platform.openai.com/playground ). In principe zou inloggen voldoende moeten zijn om de webapp te kunnen gebruiken overigens als ik het goed heb begrepen.quote:Op woensdag 8 februari 2023 18:20 schreef Rnie het volgende:
[..]
Heb jij een betaald account? Ik heb de API key toegevoegd binnen de plugin en ik krijg dit:
Failed to load response from ChatGPT:
{"error":{"message":"You exceeded your current quota, please check your plan and billing details.","type":"insufficient_quota","param":null,"code":null}}
Bij de webapp access krijg ik constant een login scherm.
Zie zelf meer toekomst en succes in integratie met andere producten. Verhaaltjes laten schrijven is leuk, maar tenzij dat je werk is uiteindelijk niet zo boeiend. Wat je wil is een echte digital assistant die je agenda bij houdt, in jouw stijl automatisch op emails antwoord (die niet zo belangrijk zijn), etc.quote:Op donderdag 9 februari 2023 02:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ben zelf ook niet echt heel erg onder de indruk van GPT. Laten we gewoon zelf blijven nadenken en leren.
die bing chatgpt gaat nu iig nog niet het internet op. De output is gewoon static in de voorbeelden en worden alleen maar woord voor woord weergegeven. Als het uiteindelijk wel geïntegreerd wordt op deze manier vraag ik me af wat er van de snelheid overblijft als de halve wereld het gaat gebruiken eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 11 februari 2023 17:55 schreef jogy het volgende:
Die geïntegreerde Bing chatGPT kan gewoon het internet op en maakt het geheel een factor 5 sterker. Google mag wel in zijn broek schijten als ik de ervaringen mag geloven.
Je kan je aanmelden voor de echte bingGPT en die kan gewoon live het internet op hoor. Zie ook het begin van deze youtube. https://www.youtube.com/live/AxAAJnp5ymsquote:Op zaterdag 11 februari 2023 18:15 schreef Danny het volgende:
[..]
die bing chatgpt gaat nu iig nog niet het internet op. De output is gewoon static in de voorbeelden en worden alleen maar woord voor woord weergegeven. Als het uiteindelijk wel geïntegreerd wordt op deze manier vraag ik me af wat er van de snelheid overblijft als de halve wereld het gaat gebruiken eerlijk gezegd.
Daarbij; google is allang bezig en er zijn al bedrijven die een soortgelijk systeem hebben dat getraind is met NOG veel meer data. Dit staat nog maar in z'n kinderschoenen. Echt.
quote:First, the search engine can now answer questions about the latest events (beyond 2021), which the standalone ChatGPT cannot do right now.
Kleine prikkel om er voor te betalen imo...quote:
quote:Op zondag 12 februari 2023 11:23 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Kleine prikkel om er voor te betalen imo...
Ja te veel voor wat je krijgt lijkt mij, maar dit zal nog wel een stuk torgankelijker worden lijkt mij.quote:
niet echt. Deze partijen zijn dusdanig bang voor twittergekkies dat ze op voorhand alles op extreemlinks hebben ingesteld. Alles wat daarbuiten valt wordt geblokkeerd. Als informatiebron zijn deze bots daardoor vrijwel compleet nutteloos.quote:Op zondag 12 februari 2023 18:45 schreef Belugastroop het volgende:
Bestaan er ook AI chatbots die niet bevooroordeeld zijn?
Voor politirke zaken (wat bijna alles is tegenwoordig) is ChatGPT waardeloos.
ja, dat werkt hetzelfde als de browser-extensions die ik eerder al noemde. De DEMO is niet live. Als je TOEGANG hebt is het WEL live, maar ik vraag me af hoe goed het nog werkt als honderd miljoen mensen het gaan gebruiken. Ik vrees net zo traag als chatgpt.quote:Op zaterdag 11 februari 2023 18:46 schreef jogy het volgende:
[..]
Je kan je aanmelden voor de echte bingGPT en die kan gewoon live het internet op hoor. Zie ook het begin van deze youtube. https://www.youtube.com/live/AxAAJnp5yms
En die gasten in de livestream hadden de ekte ekte live BingGPT en waren onder de indruk ervan. Dat het politiek correct moet zijn en niet moet gaan uitleggen waarom Hitler best een prima gast was of andere ietwat minder dan volledige brave uitingen moet gaan roepen lijkt me logisch, hoe leuk/nuttig het ook zou kunnen zijn om alternatieve/minderheids meningen uitgelegd te krijgen zonder GPT met de dood te bedreigenquote:Op maandag 13 februari 2023 11:23 schreef Danny het volgende:
[..]
ja, dat werkt hetzelfde als de browser-extensions die ik eerder al noemde. De DEMO is niet live. Als je TOEGANG hebt is het WEL live, maar ik vraag me af hoe goed het nog werkt als honderd miljoen mensen het gaan gebruiken. Ik vrees net zo traag als chatgpt.
Zolang de informatie enorm bias is is het sowieso een nutteloze toevoeging imo.
Klopt. Iig tot de makers commissie gaan krijgen van bepaalde musea e.d om in zulke dingen genoemd te worden.quote:Op maandag 13 februari 2023 12:03 schreef Mike het volgende:
Denk je in de praktijk dan zoveel last te krijgen van die bias? 99% van wat je zoekt heeft er toch geen last van? Vragen als 'maak een reisschema voor 3 dagen Utrecht' of 'welke acteurs speelden zowel in Casino als Goodfellas?' zullen weinig bias opleveren.
Inmiddels geen probleem meer:quote:Op woensdag 28 december 2022 22:43 schreef Fok-it het volgende:
de vader van Jan heeft 3 zonen. Kwik en Kwek zijn de eerste 2, dus wat is de naam van de derde zoon?
quote:De naam van de derde zoon is Jan, aangezien het raadsel begint met "De vader van Jan heeft 3 zonen", en vervolgens twee van hen worden genoemd als Kwik en Kwek. De derde zoon kan dan alleen Jan zijn.
quote:Op woensdag 15 februari 2023 16:00 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Inmiddels geen probleem meer:
[..]
Maar als je vraagt of alleen vrouwen menstrueren dan krijg je foutieve info terugquote:Op maandag 13 februari 2023 12:03 schreef Mike het volgende:
Denk je in de praktijk dan zoveel last te krijgen van die bias? 99% van wat je zoekt heeft er toch geen last van? Vragen als 'maak een reisschema voor 3 dagen Utrecht' of 'welke acteurs speelden zowel in Casino als Goodfellas?' zullen weinig bias opleveren.
Je kunt ChatGPT dus ook gebruiken als je hen je schrijfvaardigheid wilt laten afzeikenquote:Deze tekst lijkt te gaan over het vertrek van de schrijver als moderator van een forum genaamd Truth. De schrijver legt uit dat hij of zij deze beslissing heeft genomen vanwege persoonlijke redenen, en niet vanwege ruzie met de andere moderators of gebruikers van het forum. De schrijver bedankt de gebruikers van Truth voor hun positieve reacties de afgelopen twee maanden en benadrukt dat hij of zij vertrouwen heeft in de toekomst van het forum. De schrijver vraagt de gebruikers om door te gaan met het opbouwen van een positieve sfeer op het forum en om te laten zien dat het forum zonder hem kan blijven groeien. Het lijkt erop dat de schrijver graag wil dat het forum blijft floreren en dat de gebruikers blijven communiceren op een eerlijke en respectvolle manier.
Er zijn ook enkele informele elementen in de tekst, zoals de schrijfstijl en het gebruik van spreektaal. Daarnaast zijn er enkele spelfouten en grammaticale fouten in de tekst, wat suggereert dat de schrijver misschien niet erg zorgvuldig was bij het schrijven.
quote:Op donderdag 16 februari 2023 11:45 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bing chat is wel grappig soms. Kwam deze tegen op Reddit.
[ afbeelding ]
De chatbot kan ook zo boos worden dat de chat niet meer werkt. Je moet dan een nieuwe sessie beginnen.
Ook als je te makkelijke vragen stelt gaat ie in angry mode lolquote:
hopen dat ie niet in angry mode gaat als je om een stappenlijst vraagt om iemand te reanimeren dan...quote:Op donderdag 16 februari 2023 11:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ook als je te makkelijke vragen stelt gaat ie in angry mode lol
[ afbeelding ]
Ja geen idee haha, het is wel erg snel getriggered. Maar op een andere manier dan ChatGPT. Die zegt dan gewoon dat ie het niet kan beantwoorden maar Bing's versie lijkt meer emotioneel te worden.quote:Op donderdag 16 februari 2023 11:57 schreef Danny het volgende:
[..]
hopen dat ie niet in angry mode gaat als je om een stappenlijst vraagt om iemand te reanimeren dan...
Ik denk dat de Bing bot wel gewoon een stel specifieke instellingen vantevoren gebruikt, zoals het praten met emoji's en jeugdige spreektaalquote:Op donderdag 16 februari 2023 12:00 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja geen idee haha, het is wel erg snel getriggered. Maar op een andere manier dan ChatGPT. Die zegt dan gewoon dat ie het niet kan beantwoorden maar Bing's versie lijkt meer emotioneel te worden.
Merk wel ander soort reacties online door die smileys. Het helpt heel erg om het menselijker te laten lijken want je ziet veel meer reacties van 'I feel sorry for her' (blijkbaar is 'haar' naam Sydney) Mensen zijn er gevoelig voor.
De bot zegt zelf dat er idd meerdere modellen zijn. De algemene versie is Sydney, maar er zijn ook andere modellen die andere 'persoonlijkheden' hebben.quote:Op donderdag 16 februari 2023 12:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik denk dat de Bing bot wel gewoon een stel specifieke instellingen vantevoren gebruikt, zoals het praten met emoji's en jeugdige spreektaal
de rest van de info klopt nog steeds niet. FOK! is geen bv en de site is niet opgericht in 2000.quote:Op donderdag 16 februari 2023 12:21 schreef Maanvis het volgende:
[ afbeelding ]
Gelukkig, ChatGPT kent Danny nog wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |