Aldus: https://www.mediacourant.(...)oor-de-bus-pijnlijk/quote:Yvonne Coldeweijer gooit getrouwde Nielson voor de bus: ‘Pijnlijk’
Yvonne Coldeweijer gooit de getrouwde zanger Nielson voor de bus op haar juicekanaal. Het lijkt erop dat de 32-jarige zanger zijn vrouw Hanna niet zo trouw is als zij mogelijk denkt.
Het werd vanochtend vroeg al aangekondigd door Yvonne Coldeweijer: er zat juice over Nielson aan te komen. “Nielson. Van jou had ik dit niet verwacht”, kondigde ze aan, tot nieuwsgierigheid van haar vele volgers. De juicekoningin heeft de dirt over Nielson zojuist op haar juicekanaal geplaatst en het liegt er niet om.
Nielson nodigt uit
Yvonne laat zien hoe de getrouwde zanger behendig een vrouwelijke fan naar zijn hotelkamer in het Eindhovense Pullman-hotel krijgt. “Nielson trad zaterdagavond op in Eindhoven en zocht wat gezelschap voor in zijn hotelkamer. Hij vroeg een fan om langs te komen”, schrijft de showbizzhyena.
De dame in kwestie, de 22-jarige R., houdt aanvankelijk de boot af. “Hahahaha lieve schat is uur rijden”, zegt ze. Hij: “Nou en.” Zij: “Hahaha. Ben je in de feeststemming? Want oeh, dan moet ik uitkijken.” Hij: Exact.”
Wanhopige fans
Het is volgens Yvonne evident dat een beroemde zanger gemakkelijk in kan spelen op zijn fans. “Het ding met fans is dat ze het net iets te cool vinden allemaal.”
Als de dame terughoudend blijft reageren, doet Nielson net of hij toch geen interesse meer heeft: “Geeft niet. Het is al laat ook. My bad. Ga lekker slapen. Is beter.”
Yvonne: “Hij speelt nog even in op de ‘once in a lifetime opportunity’ voor deze meid.”
Fanfoto
Nadat Nielson aangeeft ‘gewoon tegen jouw billen in slaap’ te willen vallen, gaat ze uiteindelijk alsnog overstag. Op de hotelkamer blijkt deze R. lekker actief te zijn geweest met haar smartphone, want er is nu zelfs een foto en een filmpje van een slapende Nielson op Yvonne’s juicekanaal beland.
Yvonne: “Fans maken ook foto’s van je als je slaapt. En filmpjes voor het thuisfront.”
‘Verwijder aub!’
Tot slot deelt Yvonne ook nog Nielsons spraakberichtjes van de dag erna, wanneer hij R. smeekt om de gehele chatgeschiedenis te verwijderen. Daar zou hij zich ‘heel comfortabel’ bij voelen.
Uit een ander spraakberichtje blijkt dat fan R. enigszins overstuur is. “Ja die is helemaal verliefd natuurlijk. Jezus wat een slecht idee was dit, Niels”, zegt Yvonne.
Yvonne besluit: “Context: Nielson is getrouwd.”
Boze fans
Fans reageren teleurgesteld in Nielson. “Aaah ik ben teleurgesteld! Ik was bij het optreden van Nielson en hij vertelde tijdens het optreden dat hij zo gelukkig was met zijn vrouw. Vond dat zo lief! Zo jammer weer dit…”, schrijft Sam.
Lia twittert: “Heeft Nielson die demonen van Waylon overgenomen? Tweedehands.”
Suzanne: “Nielson gaat gewoon vreemd zo vlak voor kerst. Fijne kerstdagen gewenst en een gelukkig nieuwjaar, sukkel!”
En Wouter: “Alberta Verlinde heeft weer een relatie gesloopt denk ik 😅.”
Ben je scheel ofzoquote:Op dinsdag 20 december 2022 09:21 schreef vosss het volgende:
Zonder pics van de vrouw in kwestie en zijn eigen vrouw kan ik hier geen mening over vormen
Foto van zijn vrouw staat hierboven.quote:Op dinsdag 20 december 2022 09:21 schreef vosss het volgende:
Zonder pics van de vrouw in kwestie en zijn eigen vrouw kan ik hier geen mening over vormen
Tering is dat zijn vrouw!? Ik dacht ff dat het prinses Amalia was.quote:
Niet de hele nacht door ballenquote:Op dinsdag 20 december 2022 11:09 schreef herverwijderd het volgende:
Dat ze dan ook echt foto's gaat maken terwijl hij ligt te pitten, da's balen voor hem.
Roep maar niet te hard. Als Yvonne niet het gewenste resultaat boekt, namelijk dat de vrouw per direct haar koffers pakt, zal ze nog niet klaar zijn met haar.quote:Op dinsdag 20 december 2022 12:01 schreef Deshain het volgende:
Gelukkig gooit ze zijn vrouw niet voor de bus
In de watten leggen op een date is niet hetzelfde als het bed delen samen. Kan best dat ze daar wél zwaar aan tilt.quote:Op dinsdag 20 december 2022 10:34 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Interview van 2015.
"Het leuke aan Hanna, mijn vriendin dus, is dat ik daar helemaal niks voor hoef te doen. Ze is gewoon helemaal niet jaloers. Heel fijn, want toen ik drie jaar geleden aan dit avontuur begon, wist ik natuurlijk ook niet hoe ze op alles zou reageren. Maar nu kan ik terugkijken op hoe ze er mee omgaat. Ze vindt het gewoon superleuk voor me, en voor de rest staat ze er eigenlijk een beetje buiten."
Bron=https://www.cosmopolitan.com/nl/entertainment/interviews/a148834/interview-nielson/
‘Buiten krijg ik honger’
Dat Nielson tijdens optredens geniet van alle aandacht die hij krijgt, heeft hij een paar jaar geleden zelf toegegeven. Hij lanceerde toen een wedstrijd waarbij de hoofdprijs een date met hemzelf was. Zijn vriendin zag er geen bedreiging in. ‘Leg ze maar flink in de watten’, zou ze volgens Nielson hebben gezegd.
Bron=Ditjes en Datjes.
Klinkt als een vrouw die er niet zo zwaar aan tilt.
Het lijkt wel een choirboy.quote:
Maar je doet het toch ff wel?quote:Op dinsdag 20 december 2022 11:17 schreef CoExist het volgende:
[..]
Tering is dat zijn vrouw!? Ik dacht ff dat het prinses Amalia was.
Ga er verder maar niet over fatshamen…
slimquote:Nielson (31) heeft zelf thuis een vrouw met 'beauty en brains', toch geniet hij regelmatig van wat extra vrouwelijke aandacht. Nou ja, 'geniet'... Volgens hem moeten die vrouwen vooral stoppen met het versturen van vieze foto's en filmpjes via Snapchat. "Daar moeten jullie echt mee kappen, dat is echt niet nice", laat de singer-songwriter zich uit in 'Release Reacties' van 538.
Hoewel Nielson vertelt 'niet makkelijk te verleiden' te zijn, is de zanger natuurlijk niet van steen. "Ik kijk zeker wel bij optredens wie er allemaal staat", biecht hij op. "Natuurlijk vind ik aandacht leuk, en vind ik het leuk om een keer - als je net iets teveel hebt gedronken - een intiemer babbeltje met iemand te maken en een beetje te flirten. Dat is allemaal prima.
Maar vieze foto's op Snapchat, dat vindt 'ie niét prima. De 'IJskoud'-zanger krijgt regelmatig berichtjes van vrouwen die met zichzelf spelen en masturberen - iets waar ze van hem gisteren nog mee mogen stoppen: "Het is gewoon niet nice om naar te kijken. Ook speeltjes gebruiken... waarom stuur je dat naar mij? Ik ben niet geïnteresseerd."
Klinkt als een enorm saaie show.quote:Op dinsdag 20 december 2022 13:48 schreef RipCity het volgende:
Lol in in theatershow (ja…gezien) heeft hij het idd halve show over hoe gelukkig en lucky hij wel niet is met z’n vrouw en dat hij in z’n handjes mag knijpen blabla
quote:Op dinsdag 20 december 2022 14:23 schreef Noek het volgende:
Ja, ga allemaal lopen zeiken hoe die vrouw eruitziet.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
I rest my case.
Dit!quote:Op dinsdag 20 december 2022 12:20 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Roep maar niet te hard. Als Yvonne niet het gewenste resultaat boekt, namelijk dat de vrouw per direct haar koffers pakt, zal ze nog niet klaar zijn met haar.
Die scharrel gevonden op insta. Bahquote:Op dinsdag 20 december 2022 09:21 schreef vosss het volgende:
Zonder pics van de vrouw in kwestie en zijn eigen vrouw kan ik hier geen mening over vormen
Link?quote:Op dinsdag 20 december 2022 22:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Die scharrel gevonden op insta. Bah
Ja, link! Ik ben nu ook wel nieuwsgierig!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |