Zal wel weer zo'n groep van 10 gevangenen zijn waarvan 3 man een roestige geweer met 5 kogels hebben.quote:
Ja, gaat weer lekker daar.quote:Op woensdag 14 december 2022 18:29 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Servië is als een paard van Troje die we nooit moeten toelaten tot de EU.
Wat jij niet lijkt te beseffen is dat meldingen vanuit Oekraine wel door westerse bronnen te controleren zijn, vanuit Rusland is dat niet het geval dus mischien wat minder hoog van de toren blazen en mensen de maat nemen want je vergelijkt een dictatoriale staat waarin journalisten opgesloten en vermoord worden met een redelijk democratisch land.quote:Op woensdag 14 december 2022 14:48 schreef RetepV het volgende:
En waar ik bang voor ben, met jouw reactie, is dat je er zelf niet eens echt bij stilstaat dat er vanuit Oekraïne net zo goed naar je gelogen wordt.
Klopt, is heel duur systeem.quote:Op woensdag 14 december 2022 18:52 schreef Slayage het volgende:
Tussen de 3 en 6 miljoen kosten de raketten van de Patriots kennelijk
[ twitter ]
Tja laat eens zien dat Oekraïense media exact hetzelfde doet als RT, dus Russische propaganda verspreid. (En daarmee bedoel ik het type propaganda, niet de inhoud).quote:Op woensdag 14 december 2022 14:48 schreef RetepV het volgende:
[..]
Meh. Die is er toch? Die Oekraïense zender heet "Zelensky's twitter account", onder andere.
Je staart je blind op tv-zenders. We leven in 2022. Twitter accounts zijn de nieuwe tv-zenders. En geloof nou niet dat al die Oekraïense twitter accounts de realiteit werkelijk reëler weergeven dan RT. Natuurlijk zullen die ook hun successen posten en hun failures weglaten. Dat is het nieuwe normaal. Niemand kijkt er van op, men doet er zelf allemaal aan mee. Ook jij post op je social media alleen maar foto's waarop je lacht en niet foto's van je teleurstellingen of falen.
Ik ben het met je eens over RT hoor, helemaal. Maar ik ben het niet eens met jouw geloof dat Oekraïne niet exact hetzelfde doet.
En waar ik bang voor ben, met jouw reactie, is dat je er zelf niet eens echt bij stilstaat dat er vanuit Oekraïne net zo goed naar je gelogen wordt.
Jij luistert en kijkt bronnen die gefinancierd worden door de Nederlandse staat. Die hun bestaansrecht te danken hebben aan die staat. Die gaan echt geen nieuws brengen dat de regering niet fijn vindt. Ook al is het waar.quote:Op woensdag 14 december 2022 14:12 schreef YStec het volgende:
[..]
Wat zou jij ervan vinden als iemand naar je toekomt en zegt dat hij/zij nieuws over de oorlog in Oekraïne krijgt van een tv-zender uit Oekraïne dat gecontroleerd én gefinancieerd wordt door de Oekraïense staat?
En, als een extra, diezelfde zender is regelmatig beschreven als een belangrijk propagandakanaal voor de Oekraïense regering en haar buitenlands beleid. En de zender is geïdentificeerd als een leverancier van desinformatie en complottheorieën.
Zou jij die persoon serieus nemen?
Kan je daar een TU160 of 95 mee uit de lucht halen vanaf heeeeel ver? Dan zijn ze aardig hun prijs waardquote:Op woensdag 14 december 2022 18:52 schreef Slayage het volgende:
Tussen de 3 en 6 miljoen kosten de raketten van de Patriots kennelijk
[ twitter ]
Is er een reden waarom je geen antwoord geeft op de vraag?quote:Op woensdag 14 december 2022 19:02 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Jij luistert en kijkt bronnen die gefinancierd worden door de Nederlandse staat. Die hun bestaansrecht te danken hebben aan die staat. Die gaan echt geen nieuws brengen dat de regering niet fijn vindt. Ook al is het waar.
Hier is een tip voor je: Als je toch al besluit om te liegen zoek dan iets uit dat niet in twee seconden ontkracht kan worden. Je hoeft nauwelijks te scrollen om al meteen een kritisch artikel over het rijksbeleid te vinden: Burgemeesters tegen COA: stop met 'overvaltactiek' voor asielopvang in hotelsquote:Op woensdag 14 december 2022 19:02 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Jij luistert en kijkt bronnen die gefinancierd worden door de Nederlandse staat. Die hun bestaansrecht te danken hebben aan die staat. Die gaan echt geen nieuws brengen dat de regering niet fijn vindt. Ook al is het waar.
Want westerse bronnen zijn altijd waar?quote:Op woensdag 14 december 2022 18:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wat jij niet lijkt te beseffen is dat meldingen vanuit Oekraine wel door westerse bronnen te controleren zijn, vanuit Rusland is dat niet het geval dus mischien wat minder hoog van de toren blazen en mensen de maat nemen want je vergelijkt een dictatoriale staat waarin journalisten opgesloten en vermoord worden met een redelijk democratisch land.
Ja maar de EU heeft Groot Servië van ons afgepaktquote:Op woensdag 14 december 2022 18:29 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Servië is als een paard van Troje die we nooit moeten toelaten tot de EU.
Waar zeg ik dat? Lees eens goed wat ik schreef voor je weer op de wappie toer gaat.quote:Op woensdag 14 december 2022 19:05 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Want westerse bronnen zijn altijd waar?
Ik stel slechts vragen.quote:Op woensdag 14 december 2022 19:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat? Lees eens goed wat ik schreef voor je weer op de wappie toer gaat.
Die zegt dat ook in het westen propaganda voorkomt.quote:Op woensdag 14 december 2022 19:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dan adviseer ik je om naar Google.nl te gaan, die hebben de antwoorden.
Google zegt ook dat de aarde plat is.quote:Op woensdag 14 december 2022 19:12 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Die zegt dat ook in het westen propaganda voorkomt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |