En het mooie is dat er een nogal dikke kans is dat jij het ook bent. We zijn immers allen mensen en als er iets is waar we goed in zijn is het kapot maken van elkaar en de wereld om ons heen.quote:Op maandag 12 december 2022 23:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zo veel users hier die geweld verheerlijken. Ik geloof zo dat zij tot hetzelfde in staat zijn in een oorlog na het lezen van Ordinary Men.
Ligt er een beetje aan wat je korte termijn noemt. Hoogst waarschijnlijk zal het volgende grote Oekrainse offensief zich op Melitopol concentreren. Mochten de oekrainers Melitopol bevrijden dan zijn alle Russische troepen op de Krim en in Kherson Oblast volledig afhankelijk van de Kerch brug. Daarmee wordt het voor de Russen erg lastig om hun troepen in de Kherson Oblast en de Krim te bevoorraden. Die posities zijn dan waarschijnlijk onhoudbaar.quote:Op dinsdag 13 december 2022 09:06 schreef vosss het volgende:
Ba het opblazen van die brug bij de krim en het ontploffen van de nordstreams is het al even rustig.
Ik verwacht op korte termijn wel weer wat groots zegmaar. Benieuwd wat het deze keer gaat zijn.
quote:Russian forces should withdraw from Ukraine this Christmas, Zelenskyy says
Ukraine’s President Volodymyr Zelenskyy called on Russian forces to withdraw from Ukraine this Christmas as he addressed leaders of the Group of Seven on Monday.
“Very soon we’ll have holidays celebrated by billions of people. Christmas - according to the Gregorian calendar or the New Year and Christmas - according to the Julian calendar. This is the time for normal people to think about peace, not aggression. I suggest Russia to at least try to prove that it is capable of abandoning the aggression,” Zelenskyy said in his address to G-7 leaders who met virtually Monday.
“The occupier must leave. It will certainly happen. I see no reason why Russia should not do it now – at Christmas. The answer from Moscow will show what they really want – further confrontation with the world or finally [a] cessation of the aggression. The one who brought the war upon us has to take it away,” Zelenskyy said.
Zelenskyy suggested a “Global Peace Formula” summit should be convened at which Ukraine’s proposals could be discussed.
“It would be right to start the withdrawal of Russian troops from the internationally recognized territory of Ukraine this Christmas. If Russia withdraws its troops from Ukraine, it will ensure a lasting cessation of hostilities,” he added.
https://www.cnbc.com/2022(...)-war-in-ukraine.html
Die krijgen straks als dank een blok ijs en een handdoekensetquote:
Wat een genot trouwens die websitequote:
En wij hebben het over de gezondheid van Poetin en zij over Zelenskyquote:Vladimir Gostyukhin stopte met communiceren met familieleden vanwege Oekraïne: de galerie van de kunstenaar
In de familie van de 76-jarige kunstenaar Vladimir Gostyukhin brak een conflict uit te midden van politieke meningsverschillen. Volgens de Truckers-ster stopte hij met communiceren met zijn zus en onwettige dochter, die zijn opvattingen over een speciale militaire operatie niet steunden. Gostyukhin zelf heeft er herhaaldelijk voor gepleit.
De acteur gaf toe dat het "onmogelijk is om met zijn zus te praten". De filmacteur werd hysterisch toen hij "anti-Russische spraak" zag in een brief van een familielid. Op dezelfde basis verbrak hij de communicatie met zijn buitenechtelijke dochter Alexandra, die momenteel met haar Afro-Amerikaanse man in de Verenigde Staten woont. "Ze zijn daar gek geworden. De dochter koos de Amerikaanse kant," zei Gostyukhin.
Bekijk privéfoto's van de beroemde acteur in onze reportage.
https://www.mk.ru/photo/gallery/31717-615195.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:20 schreef Tokamak het volgende:
[ twitter ]
We weten allemaal wat dat betekent
Helaas denk ik dat het deze keer wel een uitzondering is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In Rusland (en bezette gebieden) zijn mensen 8+ jaar gebrainwashed dat het maar allemaal ratten en Nazi's zijn welke hoognodig uitgeroeid moeten worden. Dus ja, ze weten in Oekraine heel goed dat Rusland niet gaat ophouden en zeker niet met "kerst".quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:49 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Helaas denk ik dat het deze keer wel een uitzondering is.
Part and parcel of living in a third world shithole.quote:Op dinsdag 13 december 2022 08:45 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik zie het als een noodzakelijk kwaad maar het blijven arme drommels die door toedoen van een achterlijk regime de vernieling in worden geholpen. Genoeg stoer praat hier maar als je er echt bij bent dan piep je wel anders, wie er ook aan flarden wordt geschoten.
Ik denk dat je niet gek moet staan te kijken dat ze met kerst (vooral de kerstavond) juist bergen raketten en drones gaan afvuren. Dat is de ideale manier om te zieken en te pesten. Het is alleen de vraag welke datum ze nemen aangezien kerst op een andere datum is in de orthodoxe kerk.quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:53 schreef Joppiez het volgende:
[..]
In Rusland (en bezette gebieden) zijn mensen 8+ jaar gebrainwashed dat het maar allemaal ratten en Nazi's zijn welke hoognodig uitgeroeid moeten worden. Dus ja, ze weten in Oekraine heel goed dat Rusland niet gaat ophouden en zeker niet met "kerst".
Dat denk ik ook, maar toch lijken er een paar interessante dingen uit te halen.quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:49 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Helaas denk ik dat het deze keer wel een uitzondering is.
quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:20 schreef Tokamak het volgende:
[ twitter ]
We weten allemaal wat dat betekent
Hij wil persé dooie Russische soldaten met kerst.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
Ik zag ook gevangen genomen Oekraïnersquote:Op dinsdag 13 december 2022 14:32 schreef slashdotter3 het volgende:
Stadsgevechten in Bakhmut
https://www.reddit.com/r/(...)cs_have_entered_the/
Wagner PMCs have entered the urban area of Bakhmut and fighting has started there.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hebben we in Nederland wel genoeg ondergrondse bunkers etc?quote:Op dinsdag 13 december 2022 00:45 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nee, dat is hij niet. En indien wel denk ik niet dat zijn orders dan opgevolgd gaan worden.
Nee wij hebben er vrijwel geen.quote:Op dinsdag 13 december 2022 15:11 schreef polderturk het volgende:
[..]
Hebben we in Nederland wel genoeg ondergrondse bunkers etc?
Zijn volgelingen zijn misschien net zo gestoord als hij. Of misschien gestoorder. Oekraïne moet hoe dan ook doorgaan met de opmars.
Waar zijn we mee bezig? Waar kan ik naartoe als er een kernoorlog uitbreekt?quote:
Begin met graven zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 13 december 2022 16:10 schreef polderturk het volgende:
[..]
Waar zijn we mee bezig? Waar kan ik naartoe als er een kernoorlog uitbreekt?
Ik wil kamervragen zien.
Als die smeerlap Poetin ons met een kernoorlog bedreigt, dan moeten het volk wel opties hebben. Ik wil ondergrondse tunnelsystemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |