Echt niet!quote:Op zondag 11 december 2022 12:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat vind ik wel meevallen, tegen Spanje was het vre-se-lijk. Maar ze gaan er toch uit tegen de Fransen.
Maud Effting. Nooit va gehoord, maar duidelijk gekleurd verhaal.quote:Op maandag 12 december 2022 09:47 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Stukje van de linkse Weird Duck?
quote:Op maandag 12 december 2022 10:52 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Maud Effting. Nooit va gehoord, maar duidelijk gekleurd verhaal.
Het gaat vaak hetzelfde volgens mij. Het is allemaal leuk en gezellig, maar politie is aanwezig om het in de gaten te houden en dan komen er groepjes op af die het leuk vinden om de confrontatie met de politie op te zoeken.quote:Op maandag 12 december 2022 11:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ach ja, vaak door Lombok en Kanaleneiland gefietst na overwinningen van Marokko, gemoedelijke sfeer, maar er zullen vast wel Marokkaanse Nederlanders en andere relschoppers zijn die grenzen overschrijden.
Het lijkt Amerika wel dat je ofwel die rellen moet goedpraten ofwel het als een alles overschrijdend maatschappelijk probleem te zien, vermoeiend wel.
Blijf het apart vinden dat dat niet tegelijk is met dat het 's ochtends ook eerder licht wordtquote:Op maandag 12 december 2022 13:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het is weer zover @:Mani89 . Na vandaag worden de middagen/avonden weer eerder licht.
Ze gaan "alles op alles" zetten om het te verbeteren!quote:Op maandag 12 december 2022 17:01 schreef DeeBee het volgende:
Institutioneel racisme bij Buitenlandse Zaken, leiding biedt excuses aan - https://nos.nl/l/2456127
Nieuwe bestuurscultuur, VVD +7 zetels.
Poah, VVD approves!quote:Op maandag 12 december 2022 18:41 schreef DeeBee het volgende:
Topambtenaren logen mogelijk bij toeslagenverhoren, onderzoek naar meineed - https://nos.nl/l/2456145
En we gaan direct door, gaaf land.
Zouden ze er nog een mooie bonus voor hebben gehad?quote:Op maandag 12 december 2022 18:41 schreef DeeBee het volgende:
Topambtenaren logen mogelijk bij toeslagenverhoren, onderzoek naar meineed - https://nos.nl/l/2456145
En we gaan direct door, gaaf land.
05:58, prima tijd. Ik moest 12 weken iedere vrijdag om 05:30 opstaan, kutleef.quote:Op dinsdag 13 december 2022 11:22 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Kutleven. En voor de duidelijkheid, ik moest op voor werk en ik zat niet aan de drank
Ik kan nooit voor 01:00 slapen dus dan raad je wel dat ik geen ochtendmens ben.quote:Op dinsdag 13 december 2022 14:52 schreef hhh38 het volgende:
Ik ben nog nooit structureel voor 7:30 opgestaan
Jij slaapt 5 uur per nacht?quote:Op dinsdag 13 december 2022 14:55 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik kan nooit voor 01:00 slapen dus dan raad je wel dat ik geen ochtendmens ben.
quote:Op maandag 12 december 2022 13:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het is weer zover @:Mani89 . Na vandaag worden de middagen/avonden weer eerder licht.
Ik start al heel mijn werkende leven structureel voor 7.30 op/met werk. Wel eigen keuze omdat ik liever vroeger 'vrij' ben dan laat beginnen en 'laat' klaar.quote:Op dinsdag 13 december 2022 14:52 schreef hhh38 het volgende:
Ik ben nog nooit structureel voor 7:30 opgestaan
Ik zou willen dat ik dat kon. Al is het mijn ritme wel makkelijker om tot laat door te gaan in het weekendquote:Op dinsdag 13 december 2022 15:05 schreef franklop het volgende:
[..]
Ik start al heel mijn werkende leven structureel voor 7.30 op/met werk. Wel eigen keuze omdat ik liever vroeger 'vrij' ben dan laat beginnen en 'laat' klaar.
Tegenwoordig hier ook niet echt meer een keuze door de kleine.quote:Op dinsdag 13 december 2022 15:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik zou willen dat ik dat kon. Al is het mijn ritme wel makkelijker om tot laat door te gaan in het weekend
Daarom wilde hij ook geen blaastest doen natuurlijkquote:Op dinsdag 13 december 2022 17:54 schreef skysherrif het volgende:
https://www.parool.nl/ned(...)getroffen~b22331166/
Altijd gevaarlijk zo'n trapje bij het podium, zeker met de wereldbeker in je handen.quote:Op dinsdag 13 december 2022 21:46 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik hoop dat Messi zijn dribbelbeen breekt.
Zondag wil ik vooral Mbappe zien uitblinken.quote:Op dinsdag 13 december 2022 21:42 schreef Dale__Cooper het volgende:
Oh wat zou het schitterend zijn als Messi zondag dit ook kan laten zien.
Zou erg mooi zijn dat Messi voor de wedstrijd over die beker struikelt.quote:Op dinsdag 13 december 2022 21:49 schreef Aguero het volgende:
[..]
Altijd gevaarlijk zo'n trapje bij het podium, zeker met de wereldbeker in je handen.
Die heeft er al 1 en krijgt nog zeker twee kansen.quote:Op dinsdag 13 december 2022 21:51 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Zondag wil ik vooral Mbappe zien uitblinken.
Zou leuk en symbolisch zijn voor de voetballer Messi maar de persoon Messi kan me gestolen worden.quote:Op dinsdag 13 december 2022 21:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Die heeft er al 1 en krijgt nog zeker twee kansen.
Dit is toch niet vanwege vorige week?quote:Op dinsdag 13 december 2022 22:08 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Zou leuk en symbolisch zijn voor de voetballer Messi maar de persoon Messi kan me gestolen worden.
Nee, maar het heeft het wel een beetje versterkt.quote:Op dinsdag 13 december 2022 22:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Dit is toch niet vanwege vorige week?
Wie aan het vlaggetje komt, komt aan @Slobeend .quote:Op dinsdag 13 december 2022 22:27 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Nee, maar het heeft het wel een beetje versterkt.
Leuk geprobeerd maar nee. Ik lag niet wakker van die nederlaag. Maar Messi met z'n Riquelme act vond ik bijzonder sneu.quote:Op dinsdag 13 december 2022 22:36 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Wie aan het vlaggetje komt, komt aan @:Slobeend .
De mentaliteit van Fraser als verdediger borrelde eventjes op.quote:FC Utrecht staat op het punt om Henk Fraser te ontslaan bij FC Utrecht. Aanleiding hiervoor vormt een incident op de training. De coach zou Amin Younes bij de keel hebben gepakt. Later in de kleedkamer explodeerde het incident.
Adrian Lewis staat hier volledig achter.quote:Op woensdag 14 december 2022 11:38 schreef OProg het volgende:
[..]
De mentaliteit van Fraser als verdediger borrelde eventjes op.
Lolquote:De columns van Marcel vallen niet in de smaak bij Wierd, die de geliefde is van Fidan Ekiz. Hij zegt in Nieuwe Revu: “Hij is briljant in het uitmelken van één trucje: telkens iemand anders afzeiken met veel hyperbolen en een uitgestreken gezicht. Ik heb het na een paar keer wel gezien, maar anderen vinden het kennelijk heel grappig.”
Wat vindt Wierd ervan dat ook hij vaak in de zeik wordt genomen door Marcel? “Dat hij mij heeft afgeserveerd, vind ik geen probleem. Als je Wierd Duk in het openbaar aanvalt, baken je je territorium af waardoor je tot de club van deugers wordt gerekend.”
Met die snelle jongens wachten ze gewoon op en je kan er niks tegen doen. In ieder geval is te hoog druk zetten niet aan te raden.quote:Op woensdag 14 december 2022 21:59 schreef Hamlapjes het volgende:
Die Fransen spelen voor je gevoel ook altijd maar op 30%, zeker als ze voor staan. Mokersaai, zit toch veel meer in die ploeg, had elke wedstrijd met 5-0 kunnen winnen als ze beetje gas hadden gegeven
Ze lieten Marokko nog bijna terugkomen in de wedstrijd. Maar als ze even aan wilden zetten maakte Marokko ook wel slimme overtredingenquote:Op woensdag 14 december 2022 21:59 schreef Hamlapjes het volgende:
Die Fransen spelen voor je gevoel ook altijd maar op 30%, zeker als ze voor staan. Mokersaai, zit toch veel meer in die ploeg, had elke wedstrijd met 5-0 kunnen winnen als ze beetje gas hadden gegeven
Marokko kon het ook niet volhouden uiteindelijk.quote:Op woensdag 14 december 2022 22:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze lieten Marokko nog bijna terugkomen in de wedstrijd. Maar als ze even aan wilden zetten maakte Marokko ook wel slimme overtredingen
Eigenlijk speelt elk land zo, op Spanje en Duitsland na.quote:Op woensdag 14 december 2022 22:02 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Met die snelle jongens wachten ze gewoon op en je kan er niks tegen doen. In ieder geval is te hoog druk zetten niet aan te raden.
Ik heb best wel zin in de finale eigenlijk.quote:Op woensdag 14 december 2022 22:28 schreef Felagund het volgende:
Uiteindelijk weer een matig toernooi.
Het loopt toch weer een grotere vaart met dat Twitter dan ik dacht. Toch dat Mastodon maar eens uitchecken.quote:
Het was werkelijk doodsverachtend vandaag. Ik ben 2 keer echt flatout op mijn muil gegaan, fiets en al, totale whipeout.quote:Op vrijdag 16 december 2022 15:16 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Beelden van @:Mani89 die door de omgeving heen glibbert met zijn fiets.
Ik zag het kleine blafhondje van de buren al glibberen op de parkeerplaats. Als een echte fokker ben ik lekker binnen gebleven vandaag.quote:Op vrijdag 16 december 2022 16:25 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het was werkelijk doodsverachtend vandaag. Ik ben 2 keer echt flatout op mijn muil gegaan, fiets en al, totale whipeout.
Het commentaar van Joris Vd Berg is grensoverschrijdend, daar hè ik geen onderzoek voor nodigquote:
Eenmaal toen ik net 100 meter van mijn huis wasquote:Op vrijdag 16 december 2022 16:25 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het was werkelijk doodsverachtend vandaag. Ik ben 2 keer echt flatout op mijn muil gegaan, fiets en al, totale whipeout.
Arno Vermeulen die hierna moet ophoepelen zal wel iets te veel wensdenken zijn zeker?quote:
Tesla rijders zijn de nieuwe NSDAP leden.quote:Op vrijdag 16 december 2022 13:36 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het loopt toch weer een grotere vaart met dat Twitter dan ik dacht. Toch dat Mastodon maar eens uitchecken.
Met een contract voor het leven kan je je ook misdragen voor het leven.quote:Op zaterdag 17 december 2022 10:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hoe kan de situatie bij de NOS nu onveilig zijn? Iedere debiel krijgt daar een contract voor het leven.
Hoe krijgen debielen zo'n contract voor het leven?quote:Op zaterdag 17 december 2022 10:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hoe kan de situatie bij de NOS nu onveilig zijn? Iedere debiel krijgt daar een contract voor het leven.
Voornamelijk als je vader of moeder er al werkzaam is.quote:Op zaterdag 17 december 2022 11:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hoe krijgen debielen zo'n contract voor het leven?
Is dat niet juist het probleem?quote:Op zaterdag 17 december 2022 10:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hoe kan de situatie bij de NOS nu onveilig zijn? Iedere debiel krijgt daar een contract voor het leven.
Als het toch niet uitmaakt wat voor product je aflevert is er ook weinig reden om elkaar het leven zuur te maken, zou je denken.quote:Op zaterdag 17 december 2022 11:18 schreef Felagund het volgende:
[..]
Is dat niet juist het probleem?
Is vrij lastig om te blijven lopen als je zo wordt aangetikt..quote:Op zondag 18 december 2022 16:22 schreef franklop het volgende:
Goh Messi krijgt een strafschop cadeau.
Gras is groen.
Frankrijk heeft dit toernooi niets gedaan dat op voetbal lijkt.quote:Op zondag 18 december 2022 16:36 schreef Dale__Cooper het volgende:
Er is maar 1 ploeg die voetbalt, genot.
Onzinquote:Op zondag 18 december 2022 16:37 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Frankrijk heeft dit toernooi niets gedaan dat op voetbal lijkt.
Letterlijk 0 schoten op doel. En het dan zo weg choken.quote:Op zondag 18 december 2022 17:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dat Frankrijk bakte er echt he-le-maal niets van, en dan toch nog zo choken.
We hebben het over een team dat twee goals van Hegworst binnen 15 minuten incasseerdequote:Op zondag 18 december 2022 17:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dat Frankrijk bakte er echt he-le-maal niets van, en dan toch nog zo choken.
Die vond ik wel vreemd ja.quote:Op zondag 18 december 2022 18:12 schreef franklop het volgende:
Dat een Franse counter ver in blessuretijd wordt afgefloten ondanks voordeel, daar vind ik wat van
1 groot complotquote:Op zondag 18 december 2022 18:12 schreef franklop het volgende:
Dat een Franse counter ver in blessuretijd wordt afgefloten ondanks voordeel, daar vind ik wat van
Was deze bal over de lijn?quote:Op zondag 18 december 2022 18:28 schreef franklop het volgende:
Ja jammer
Frankrijk gaat er op dezelfde manier in als Nederland
Yupquote:
Penals tegen wel!quote:
En de Argentijnen schoten ze toen ook beter in, het is dat Lloris nooit penalty’s stopt..quote:Op zondag 18 december 2022 18:52 schreef franklop het volgende:
Nederland schoot ze beter in. Dat was pech
Dit is onkunde
Zelden gezien dat iemand er zo slecht in is.quote:Op zondag 18 december 2022 18:57 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En de Argentijnen schoten ze toen ook beter in, het is dat Lloris nooit penalty’s stopt..
Je kon ook steeds van een kilometer afstand zien naar welke hoek hij ging duiken.quote:Op zondag 18 december 2022 18:57 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En de Argentijnen schoten ze toen ook beter in, het is dat Lloris nooit penalty’s stopt..
Jawel.quote:Op zondag 18 december 2022 19:00 schreef Steven184 het volgende:
Genieten.
Maar Lloris was toch niet zo superslecht in penalties?
Ik zie het nu. Geheugen speelt spelletjes.quote:
Hij stopte er dit toernooi eindelijk eentje (van Lewandowski) en toen telde het nietquote:Op zondag 18 december 2022 19:01 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik zie het nu. Geheugen speelt spelletjes.
Maargoed, zelfde fout als Noppert. Pure domheid
WK darts is al begonnen hoor!quote:Op zondag 18 december 2022 19:03 schreef Pistolero het volgende:
Maar goed, voetbal is geen sport en interlandvoetbal al helemaal niet. Erg mooi dat het feestje van de altijd corrupte FIFA en Gianni I. in dit parodie op een land eindelijk voorbij is.
Over een paar weken beginnen de wedstrijden in de enige sport die er echt toe doet gelukkig weer.
Its the mooooost wonderful time @Haagsquote:Op zondag 18 december 2022 19:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
WK darts is al begonnen hoor!
Veldrijden in deze periode inderdaadquote:Op zondag 18 december 2022 19:06 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Its the mooooost wonderful time @:haags
Ik las dit ook in WLRquote:Op zondag 18 december 2022 18:14 schreef Slobeend het volgende:
Volgens WK is het allemaal de schuld van Marciniak. Erger dan Lahoz. Gekochte finale.
Die Halcon, die komt hier toch ook wel eens?quote:Op zondag 18 december 2022 19:52 schreef hhh38 het volgende:
Het racisme tierde ook weer welig in het livetopic
Niet te doen inderdaad.quote:Op zondag 18 december 2022 19:52 schreef hhh38 het volgende:
Het racisme tierde ook weer welig in het livetopic
Stukje 5km van Lusail Iconic Stadiumquote:
Nederlanders waren ook irritant toch, of viel dat mee?quote:Op zondag 18 december 2022 20:03 schreef DeeBee het volgende:
Ik ben wel echt vies mad dat die Argentijntjes winnen, vooral als mensen doen alsof ze sympathiek zijn.![]()
Prachtige passie en het vals spelen richting de overwinning valt te prijzen, maar die pot tegen Nederland deed wel zeer, zeker in het stadion.
Oh, uiteraard. Maar het is erg vervelend dat mensen doen alsof de altijd duikelende teringdwerg Lionel M. iets verdient.quote:Op zondag 18 december 2022 20:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nederlanders waren ook irritant toch, of viel dat mee?
Autist Weghorst moet wel gewoon zijn mond houden tegen Messi, hoe dan ook.
Doe nog maar een keer Qatar eigenlijk. Prima organisatie, voor de fans en journalisten alles binnen handbereik, prima weer, prima tijden, november/december ook prima.quote:Op zondag 18 december 2022 20:55 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Al met al wel een geniale finale, al kotst iedereen het toernooi verder uit natuurlijk.
Laatste keer. Beloofd.quote:Op zondag 18 december 2022 20:34 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ronald wordt al genoeg gepest
Ach ja, je hebt groot gelijk hoor. Gebruik maken van dat kapitalisme.quote:Op zondag 18 december 2022 20:50 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Stukje 5km van Lusail Iconic Stadium
Wat overigens een complete bouwplaats is, niks is af in een straal van 3km daar
We zijn toch sportliefhebber, ik snap nooit dat iemands karakter erbij gehaald wordt, met Federer is dat ook vaak onderdeel van de discussie. Dat soort mensen zijn qua combinatie van kwaliteiten en esthetiek het summum van de sport, wat boeit hun karakter dan?quote:Op zondag 18 december 2022 20:55 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Oh, uiteraard. Maar het is erg vervelend dat mensen doen alsof de altijd duikelende teringdwerg Lionel M. iets verdient.
Al met al wel een geniale finale, al kotst iedereen het toernooi verder uit natuurlijk.
Topsporters hoeven ook zeker niet sympathiek te zijn. Ik erger mij ook minder aan Messi zelf dan alle verheerlijking eromheen, alsof het zijn 'recht' is om een WK te winnen en iedereen dat fantastisch moet vinden en er geen negatief iets bij te bedenken zou zijn. Dat hij zo'n zuiger was tegen Nederland laat juist zien wat een winnaar het is, die rafelrandjes maken het interessanter.quote:Op maandag 19 december 2022 14:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
We zijn toch sportliefhebber, ik snap nooit dat iemands karakter erbij gehaald wordt, met Federer is dat ook vaak onderdeel van de discussie. Dat soort mensen zijn qua combinatie van kwaliteiten en esthetiek het summum van de sport, wat boeit hun karakter dan?
(Binnen bepaalde grenzen dan uiteraard.)
Eensquote:Op maandag 19 december 2022 14:22 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Topsporters hoeven ook zeker niet sympathiek te zijn. Ik erger mij ook minder aan Messi zelf dan alle verheerlijking eromheen, alsof het zijn 'recht' is om een WK te winnen en iedereen dat fantastisch moet vinden en er geen negatief iets bij te bedenken zou zijn. Dat hij zo'n zuiger was tegen Nederland laat juist zien wat een winnaar het is, die rafelrandjes maken het interessanter.
Alle heiligverklaringen vind ik dan een stuk vervelender, dat wordt vrij snel een soort kritiekloze cult en zelfs journalisten hebben er een handje van. Maar dat is tegenwoordig met alle fanbases, van Messi tot Ronaldo en Hamilton en Verstappen, alles moet maar zwart / wit en voor / tegen zijn. Het is meer een klacht daarover dan haat op Messi, die dit toernooi wel echt ouderwets speelde. Alsof ie 3 jaar lang al z'n energie had gespaard.
Tja als ik Van der Vaart over Messi hoor praten snap ik ook wel dat het wat overdreven is, maar dat is toch ook het vermaak. Sowieso een belangrijk onderdeel van de sportbeleving bij mij is de verwondering over waar sommigen toe in staat zijn.quote:Op maandag 19 december 2022 14:22 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Topsporters hoeven ook zeker niet sympathiek te zijn. Ik erger mij ook minder aan Messi zelf dan alle verheerlijking eromheen, alsof het zijn 'recht' is om een WK te winnen en iedereen dat fantastisch moet vinden en er geen negatief iets bij te bedenken zou zijn. Dat hij zo'n zuiger was tegen Nederland laat juist zien wat een winnaar het is, die rafelrandjes maken het interessanter.
Alle heiligverklaringen vind ik dan een stuk vervelender, dat wordt vrij snel een soort kritiekloze cult en zelfs journalisten hebben er een handje van. Maar dat is tegenwoordig met alle fanbases, van Messi tot Ronaldo en Hamilton en Verstappen, alles moet maar zwart / wit en voor / tegen zijn. Het is meer een klacht daarover dan haat op Messi, die dit toernooi wel echt ouderwets speelde. Alsof ie 3 jaar lang al z'n energie had gespaard.
Achquote:Nederlanders vertrouwen alleen TikTok nog minder dan Ongehoord Nederland
Doe dat maar bij SBS, denken.quote:Op dinsdag 20 december 2022 21:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik dacht dat Lofredes een of andere gare Argentijn was
quote:Op dinsdag 20 december 2022 21:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Doe dat maar bij SBS, denken.
Kunnen we Barney op gelijke hoogte zetten met Messi als ie het de komende twee weken flikt?quote:Op dinsdag 20 december 2022 21:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik dacht dat Lofredes een of andere gare Argentijn was
Maar die is al wereldkampioen geweestquote:Op woensdag 21 december 2022 09:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Kunnen we Barney op gelijke hoogte zetten met Messi als ie het de komende twee weken flikt?
Hogerquote:Op woensdag 21 december 2022 09:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Kunnen we Barney op gelijke hoogte zetten met Messi als ie het de komende twee weken flikt?
Appels en peren. Een achterlijk spelletje en Absolute Topsport.quote:Op woensdag 21 december 2022 09:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Kunnen we Barney op gelijke hoogte zetten met Messi als ie het de komende twee weken flikt?
Waarom zou je aan zelfkastijding doen en vrijwillig het Sportgala kijken..?quote:Op woensdag 21 december 2022 21:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Tom D. past vijf keer in Kromowidjojo.
Leuk dat je ook kijkt!quote:Op woensdag 21 december 2022 21:04 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom zou je aan zelfkastijding doen en vrijwillig het Sportgala kijken..?
Ja dat is echt niet best, ben benieuwd hoe die er over 2 jaar uitziet.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Tom D. past vijf keer in Kromowidjojo.
De Wesley Sneijder manier van stoppenquote:Op woensdag 21 december 2022 21:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Tom D. past vijf keer in Kromowidjojo.
Naar aanleiding van je post schakelde ik in en de eerste dingen die ik zie zijn Danny Vera en Dione.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Leuk dat je ook kijkt!
Heb je wel mooi Tom Dumoulin op de slechtste manier ooit een prijs zien uitreiken.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:08 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Naar aanleiding van je post schakelde ik in en de eerste dingen die ik zie zijn Danny Vera en Dione.
Nou, dan weet je het wel.
Heeft ze het ook over plaspilletjes?quote:Op woensdag 21 december 2022 21:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Tinus die weer over Tinus mag praten, ik spring nu van de Brienenoord.
Jan Janssen begon wel weer aan een paar anekdotes zonder clou. Wanneer gaan we die man eens definitief achter de geraniums plaatsen?quote:Op woensdag 21 december 2022 21:15 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Heeft ze het ook over plaspilletjes?
Zet Jan Janssen en Joop Zoetemelk samen op een podium en je hebt een prijswinnend absurdistisch toneelstuk waar Wim T. Schippers nog een puntje aan kan zuigen.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Janssen begon wel weer aan een paar anekdotes zonder clou. Wanneer gaan we die man eens definitief achter de geraniums plaatsen?
Als Wilco Kelderman de Tour heeft gewonnen.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Janssen begon wel weer aan een paar anekdotes zonder clou. Wanneer gaan we die man eens definitief achter de geraniums plaatsen?
50 jaar na je carrière nog een carriereprijs winnen is wel fantastischquote:Op woensdag 21 december 2022 21:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Janssen begon wel weer aan een paar anekdotes zonder clou. Wanneer gaan we die man eens definitief achter de geraniums plaatsen?
Dus Jan is onsterfelijk?quote:Op woensdag 21 december 2022 21:18 schreef Sked het volgende:
[..]
Als Wilco Kelderman de Tour heeft gewonnen.
Uhm, helaas wel.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dus Jan is onsterfelijk?
Dat zagen we net inderdaad.quote:Op woensdag 21 december 2022 21:18 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Zet Jan Janssen en Joop Zoetemelk samen op een podium en je hebt een prijswinnend absurdistisch toneelstuk waar Wim T. Schippers nog een puntje aan kan zuigen.
quote:Op woensdag 21 december 2022 21:45 schreef eentwee het volgende:
Heeft iemand Max al gezien? Mag toch aannemen dat hij dit prijsje in de wacht sleept.
Die stuurt elk jaar een ander familielid om de prijs op te halenquote:Op woensdag 21 december 2022 21:45 schreef eentwee het volgende:
Heeft iemand Max al gezien? Mag toch aannemen dat hij dit prijsje in de wacht sleept.
WK, Giro, Tour en Vuelta in 1 jaar winnen is ook maar matigquote:Op woensdag 21 december 2022 22:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
ONZE Annemiek is ook al bestolen.
Vergeet Luik-Bastenaken-Luik en weer terug niet.quote:Op woensdag 21 december 2022 22:06 schreef Marcoss het volgende:
[..]
WK, Giro, Tour en Vuelta in 1 jaar winnen is ook maar matig
Van dat accent krijg je spontaan een spierverlamming.quote:
Ik hou mijzelf in.quote:Op woensdag 21 december 2022 22:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Van dat accent krijg je spontaan een spierverlamming.
Dit soort overduidelijke signalen dat iemand in de broekzak van een lobby zit zou veel meer ophef moeten veroorzaken.quote:Op donderdag 22 december 2022 12:46 schreef Pino112 het volgende:
[ twitter ]
Vliegen, vliegen, vliegen!
Nee dit kan niet.quote:Op donderdag 22 december 2022 12:46 schreef Pino112 het volgende:
[ twitter ]
Vliegen, vliegen, vliegen!
De VVD doet er alles aan om meer bedelaars te creëren zodat ze keer boetes kunnen binnenharken.quote:Op donderdag 22 december 2022 17:07 schreef skysherrif het volgende:
[ twitter ]
Geweldig nieuws, trots op mn stad. Dat worden vette boetes
Het is echt onvoorstelbaar hoe humorloos al die rondjesrijdentokkies zijn.quote:
Weet je wie ook volstrekt humorloos was en een gigantische schare hondstrouwe volgelingen had die geen enkele vorm van kritiek duldden?quote:Op vrijdag 23 december 2022 12:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is echt onvoorstelbaar hoe humorloos al die rondjesrijdentokkies zijn.
Thierry Baudet!quote:Op vrijdag 23 december 2022 12:31 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Weet je wie ook volstrekt humorloos was en een gigantische schare hondstrouwe volgelingen had die geen enkele vorm van kritiek duldden?
Ik had eigenlijk iemand in gedachten die de marketing van zijn boekjesverkoop een stuk beter voor elkaar had.quote:
Henk Spaan.quote:Op vrijdag 23 december 2022 12:31 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Weet je wie ook volstrekt humorloos was en een gigantische schare hondstrouwe volgelingen had die geen enkele vorm van kritiek duldden?
De nieuwe gaaf land is uit. En maar traineren en treiteren.quote:Het kabinet gaat in hoger beroep bij de Raad van State tegen verschillende uitspraken van rechters waarbij asielzoekers met een verblijfsvergunning hun gezin naar Nederland mogen laten komen.
Het altijd de rechtsstaat schofferende kabinetquote:Op vrijdag 23 december 2022 22:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
De nieuwe gaaf land is uit. En maar traineren en treiteren.
Zodra we aan tafel zitten ga ik beginnen over herstelbetalingen, 2miljard steun aan oekraine en d66 tribunalenquote:Op zaterdag 24 december 2022 14:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
Fijne feestdagen iedereen en niet te veel ruzie maken met de schoonfamilie!
Ik sta in de startblokken om de "Weet je wie ook altijd zo gewoon/principieel/volks is gebleven?" er in te gooien.quote:Op zaterdag 24 december 2022 15:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zodra we aan tafel zitten ga ik beginnen over herstelbetalingen, 2miljard steun aan oekraine en d66 tribunalen
Ben je iemand die gaat lopen stoken of ben je iemand die wakker is?quote:Op zaterdag 24 december 2022 15:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zodra we aan tafel zitten ga ik beginnen over herstelbetalingen, 2miljard steun aan oekraine en d66 tribunalen
Ik ga deze tweet er even ingooien vanavond:quote:Op zaterdag 24 december 2022 15:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zodra we aan tafel zitten ga ik beginnen over herstelbetalingen, 2miljard steun aan oekraine en d66 tribunalen
Controversiële meninkjes kan je het beste brengen door met "Ach..." te beginnen, dat werkt altijd.quote:Op zaterdag 24 december 2022 15:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zodra we aan tafel zitten ga ik beginnen over herstelbetalingen, 2miljard steun aan oekraine en d66 tribunalen
Van hetzelfde, ouwe reus. Dat je speciaalbiertje de ellende mag vergoeden.quote:Op zondag 25 december 2022 13:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Verder hoop ik dat jullie allemaal een waardeloze kutkersemus hebben.
Anne Frank!quote:Op vrijdag 23 december 2022 12:41 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk iemand in gedachten die de marketing van zijn boekjesverkoop een stuk beter voor elkaar had.
Lijkt me inderdaad een te grote stap. Met blessures daar krijgt ie vast wel genoeg minutenquote:Op dinsdag 27 december 2022 08:14 schreef Dale__Cooper het volgende:
Gakpo bij Liverpool. Tussenstop was toch beter geweest denk ik.
Mart zal dit waarschijnlijk niet hebben gedaan.quote:Vrouwelijke presentatoren werden bijvoorbeeld uitgekafferd als ze in de uitzending een naam verkeerd zouden hebben uitgesproken.
Joep is wel de vieze man, maar geen presentator of eindredacteur toch?quote:Op dinsdag 27 december 2022 16:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mAL_iN-Q0tK8LB8F40Xc
Tom Egbers en Joep Schreuder?
Nee inderdaad. Henry, Gert, Jeroen, Tom, Herman, Sjoerdquote:Op dinsdag 27 december 2022 16:10 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Joep is wel de vieze man, maar geen presentator of eindredacteur toch?
Nagenoeg iedereen bij foutenfestival NOS SS is onbekwaam, dit is bijna erger dan porno kijken op de werkvloer.quote:Op dinsdag 27 december 2022 16:09 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mart zal dit waarschijnlijk niet hebben gedaan.
Parijs tegen Nicequote:Op dinsdag 27 december 2022 16:09 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mart zal dit waarschijnlijk niet hebben gedaan.
quote:Op dinsdag 27 december 2022 17:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
@:alleskaputt waarom nog steeds geen quotes van Joop Glimmerveen ter nagedachtenis?
Dit is echt puur tijd kopen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 18:59 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe asielbeleid is uit
Dan kunnen ze zeggen dat ze er alles aan gedaan hebben en dat ze het echt op gaan lossen bij de volgende verkiezingen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 19:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit is echt puur tijd kopen.
In hoger beroep komt er uiteraard hetzelfde oordeel, maar dan zijn we weer een paar weken/maanden verder en dan, nouja, wat dan eigenlijk?
D66 rechters!!1!! roepenquote:Op dinsdag 27 december 2022 19:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit is echt puur tijd kopen.
In hoger beroep komt er uiteraard hetzelfde oordeel, maar dan zijn we weer een paar weken/maanden verder en dan, nouja, wat dan eigenlijk?
Zoiets ja. Het is echt heel cynisch.quote:Op dinsdag 27 december 2022 19:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dan kunnen ze zeggen dat ze er alles aan gedaan hebben en dat ze het echt op gaan lossen bij de volgende verkiezingen.
Ik zie ook niet hoe de VVD geen 40 zetels gaat halenquote:Op dinsdag 27 december 2022 19:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zoiets ja. Het is echt heel cynisch.
De mensen die VVD (blijven) stemmen weten donders goed waar de VVD voor staat en waar ze mee bezig zijn geweest de afgelopen 10 jaar. Het boeit ze alleen niet. Fuck you, got mine.quote:Op dinsdag 27 december 2022 19:16 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik zie ook niet hoe de VVD geen 40 zetels gaat halenMet dit soort retoriek gaan toch weer mensen op de VVD stemmen... Nergens iets gezien dat de VVD structureel iets wil doen aan bijvoorbeeld de armoede in Nederland...
Kunnen we die mensen niet het land uit jagen met een paar geplaatste belastingverhogingen?quote:Op dinsdag 27 december 2022 19:21 schreef Pistolero het volgende:
[..]
De mensen die VVD (blijven) stemmen weten donders goed waar de VVD voor staat en waar ze mee bezig zijn geweest de afgelopen 10 jaar. Het boeit ze alleen niet. Fuck you, got mine.
Waarom zou de VVD iets willen doen aan armoede? Hun belang is juist de arme mensen zo arm mogelijk houden.quote:Op dinsdag 27 december 2022 19:16 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik zie ook niet hoe de VVD geen 40 zetels gaat halenMet dit soort retoriek gaan toch weer mensen op de VVD stemmen... Nergens iets gezien dat de VVD structureel iets wil doen aan bijvoorbeeld de armoede in Nederland...
Ik was zelden zo woedend als tijdens de verkiezingsnachtquote:Op dinsdag 27 december 2022 19:33 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Waarom zou de VVD iets willen doen aan armoede? Hun belang is juist de arme mensen zo arm mogelijk houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |