SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Die weten wel wat van elkaar.quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:22 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Was een geintje. Ze waren wat aan het dollen daar.
Nog meer kijkende droogkloten..quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:33 schreef Dotteke het volgende:
Bern gaat droog het eerste nummer herhalen
JW en Erik zitten op de blauwe stoelen toe te kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Heeft hij al een paar dagen dat hij het niet meer leuk vindt. Maar zegt hij steeds ik ga niet uit mij zelf wegquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:44 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Jeff vindt het niet meer leuk, tis niet meer mijn spel zegt hij tegen JW. JW en Erik peppen hem op
JW ziet het wel goed, de druk die een manager heeft, hij heeft zijn best gedaan en het geroddel en geklaag over hem en die geen flikker uitvoeren, op hun nest liggen.quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft hij al een paar dagen dat hij het niet meer leuk vindt. Maar zegt hij steeds ik ga niet uit mij zelf weg
Waar doet hij niet aan mee dan? Hij is er altijd bij. Dat hij niet mee doet met het dansje van Bern begrijp ik heel goed.quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:46 schreef woxxel het volgende:
hij zeikt dat niemand wat doet, maar wat doet hij nou eigenlijk, hij doet nergens aan mee.
modeshow? welke activiteiten heeft hij wel meegedaan?quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:48 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Waar doet hij niet aan mee dan? Hij is er altijd bij. Dat hij niet mee doet met het dansje van Bern begrijp ik heel goed.
Dat is het risico van manager zijn natuurlijk. Wat de een goed vindt baalt de ander weer van.quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:47 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
JW ziet het wel goed, de druk die een manager heeft, hij heeft zijn best gedaan en het geroddel en geklaag over hem en die geen flikker uitvoeren, op hun nest liggen.
Toen was hij manager, druk met andere zaken en het moet je wel liggen. Waren er meer die niet meededen!quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:49 schreef woxxel het volgende:
[..]
modeshow? welke activiteiten heeft hij wel meegedaan?
hij kraakt alle activiteiten af, maar zoals jappie ook al zegt, verzin zelf eens iets dan ipv zeurenquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:49 schreef woxxel het volgende:
[..]
modeshow? welke activiteiten heeft hij wel meegedaan?
Klopt, was bij Martin en Maddy net zo en zal bij Isaac straks niet anders zijnquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat is het risico van manager zijn natuurlijk. Wat de een goed vindt baalt de ander weer van.
Je kan het nooit bij iedereen goed doen.
Oh omdat Jappie nu ineens druk is met Wanda, wat heeft Jappie dan verder gedaan?quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:50 schreef woxxel het volgende:
[..]
hij kraakt alle activiteiten af, maar zoals jappie ook al zegt, verzin zelf eens iets dan ipv zeuren
hij doet mee en zeurt niet op anderen die wel meedoen.quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:52 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Oh omdat Jappie nu ineens druk is met Wanda, wat heeft Jappie dan verder gedaan?
Dat mag jij vinden, ik zie het andersquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:53 schreef woxxel het volgende:
[..]
hij doet mee en zeurt niet op anderen die wel meedoen.
zoals hij in het publiek zit is mensen gewoon vernederen , zo in geintereseerd erbij zitten.
hij is aso eerste klas
Met boksen niet meegedaan? Hij heeft er een fikse blessure aan overgehouden. Welke streams kijk jij?quote:Op zaterdag 10 december 2022 14:54 schreef woxxel het volgende:
t kan zijn dat je de activiteiten niet leuk vind, maar helemaal nergens aan mee doen kan gewoon niet ook boxen niet he. helemaal niets. ,
en als je toch niet mee doet, zit er dan niet zo bij zoals hij .
die moet gewoon naar huis.
oke, die heb ik gemist dan, excusesquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:55 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Met boksen niet meegedaan? Hij heeft er een fikse blessure aan overgehouden. Welke streams kijk jij?
De grootste bijdrage zou zijn vertrek zijnquote:Op zaterdag 10 december 2022 14:59 schreef woxxel het volgende:
ben benieuwd naar zijn verdere bijdrage aan de groep
Ik verstond ook: mijn man.quote:Op zaterdag 10 december 2022 15:00 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Esther noemt JW haar man, moet niet gekker worden
Hij is daar ook niet blij meequote:Op zaterdag 10 december 2022 15:01 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Ik verstond ook: mijn man.
Ik dacht al: heeft ze de as van haar overleden man soms bij zich?
Vreemd en raar om JW haar man te noemen.
Ai, ik dacht dat ze haar overleden man bedoeldequote:Op zaterdag 10 december 2022 15:00 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Esther noemt JW haar man, moet niet gekker worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |