Nee maar die 1-1 zag ik écht niet aankomen.quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:45 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Brazilie maakt het al jaren niet waar als favoriet, dus dat vind ik op zich niet zo raar.
Heb je dat toevallig ook gedacht over Nederland?quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:43 schreef Em31 het volgende:
Vorige wedstrijd dacht ik nog dat Portugal misschien weleens kampioen zou kunnen worden. En gisteren Brazilië.
Best een bizar WK
Dat dusquote:Op zaterdag 10 december 2022 17:45 schreef Em31 het volgende:
Waarom ook zo weinig herhalingen steeds. Normaal krijg je alles 100 keer te zien.
Neequote:Op zaterdag 10 december 2022 17:46 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Heb je dat toevallig ook gedacht over Nederland?
Want dan ga ik toch een patroon zien en hoop ik dat je het ook even over Argentinië wil gaan denken.
Is me wel eens opgevallen dat ze niet graag herhalingen laten zien als de beslissing van de scheidsrechter misschien niet helemaal de juiste was.quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:47 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat dusIk las en reactie over de wedstrijd van gisteren over de weinige herhalingen. En toen dacht ik verrek ja die waren er nauwelijks
Ja raar toch? Ook zo’n moment dat iemand van Nederland onderuit werd gehaald in de 16, nooit weer gezien.quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:47 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat dusIk las en reactie over de wedstrijd van gisteren over de weinige herhalingen. En toen dacht ik verrek ja die waren er nauwelijks
Denk maar dat Argentinië kampioen wordtquote:Op zaterdag 10 december 2022 17:43 schreef Em31 het volgende:
Vorige wedstrijd dacht ik nog dat Portugal misschien weleens kampioen zou kunnen worden. En gisteren Brazilië.
Best een bizar WK
Dat ja. Vooral vandaag heel opvallend.quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Is me wel eens opgevallen dat ze niet graag herhalingen laten zien als de beslissing van de scheidsrechter misschien niet helemaal de juiste was.
Zeker. Zelfs al is vanaf de tweede ring te zien dat het niks is, wordt het nog drie keer herhaald. En gisteren en vandaag nul keer.quote:Op zaterdag 10 december 2022 17:48 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja raar toch? Ook zo’n moment dat iemand van Nederland onderuit werd gehaald in de 16, nooit weer gezien.
Knotsgek WK.quote:
Je bent een beetje laatquote:Op zaterdag 10 december 2022 17:57 schreef Fred_B het volgende:
Nou, dan maar juichen dat de immer irritante Portugezen geen wereldkampioen worden.
quote:Op dinsdag 6 december 2022 21:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
Nou, dan moet Marokko ook maar naar de kwarthalve finale.
Het is jammer van de binnensteden, maar toch beter dan Portugal nog verder door te laten gaan.
Ja, ik had verplichtingen elders en viel er bij het begin van de blessuretijd inquote:
Een post waar ik nog steeds achter sta.quote:
Nou, ik ben er niet blij meequote:
quote:Op zaterdag 10 december 2022 18:00 schreef ESF1Gamer het volgende:
Door hard knallende illegaal vuurwerk is SIlke helemaal bang geworden![]()
Ik was net de katten aan het voeren. Nu zit ze bang onder de bang en heeft ze niks gegeten,quote:
Geniet er toch vanquote:Op zaterdag 10 december 2022 18:02 schreef Arizona het volgende:
Wij gaan straks naar een Japans restaurant hier in Parijs, het is alweer de laatste avond! Nueven uitrusten. Ben toch weer ziekig, ik kom er maar niet doorheen![]()
Het was echt wel leuk vandaag weer maar ik heb zo weinig energie.
Dat is wel erg balen. Gelukkig dat het wel nog leuk hebt gehad. Maar nu weinig energie hebben is niet leukquote:Op zaterdag 10 december 2022 18:02 schreef Arizona het volgende:
Wij gaan straks naar een Japans restaurant hier in Parijs, het is alweer de laatste avond! Nueven uitrusten. Ben toch weer ziekig, ik kom er maar niet doorheen![]()
Het was echt wel leuk vandaag weer maar ik heb zo weinig energie.
quote:Op zaterdag 10 december 2022 18:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik was net de katten aan het voeren. Nu zit bang onder de bang en heeft ze niks gegeten,
Omg dat zou echt waardeloos zijnquote:Op zaterdag 10 december 2022 18:01 schreef Redefine het volgende:
Nou ja. Hopelijk wordt het uiteindelijk wel nog een Europese finale. Bij Argentinië - Marokko weet ik niet of de finale zou gaan kijken.
We hebben al croissants, crepes en macarons opquote:Op zaterdag 10 december 2022 18:03 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Geniet er toch van![]()
Wel jammer dat de lokale keuken in Frankrijk zo weinig heeft te bieden inderdaad.
Wout en Ronaldo hadden tegenover elkaar moeten staanquote:Op zaterdag 10 december 2022 18:06 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik vind het toch ineens wel wat sneu.![]()
Ja, in de Messi-Ronaldo strijd is iedereen sinds gisteren wat meer richting Ronaldo opgeschoven.quote:Op zaterdag 10 december 2022 18:06 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik vind het toch ineens wel wat sneu.![]()
Precies, dan heb je wel even behoefte aan sushi inderdaad.quote:Op zaterdag 10 december 2022 18:06 schreef Arizona het volgende:
[..]
We hebben al croissants, crepes en macarons op
quote:Op zaterdag 10 december 2022 18:06 schreef Arizona het volgende:
[..]
We hebben al croissants, crepes en macarons op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |