Oh, dit lijkt me ook echt verschrikkelijk! Misschien is er ergens in de buurt een flexplek te vinden om te werken zodat je wel in de buurt bent maar niet in hetzelfde huis?quote:Op vrijdag 6 januari 2023 15:36 schreef Bami het volgende:
Poeh. Ik heb thuiswerkdag terwijl man papadag heeft. Dit is misschien nog wel pittiger dan op kantoor werken terwijl ze op de opvang is.![]()
Ik weet dat ze hier samen een weg in moeten vinden, maar ze is toevallig vandaag ook wat minder gezellig en dan hoor ik haar huilen en weet ik dat zijn geduld sneller op is dan het mijne en huuuu. Laat de werkdag maar snel voorbij zijn.
Ook nog een optie idd. We gaan het even iets meer dan 1 poging geven, en anders kijken wat een betere oplossing is idd.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 18:44 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Oh, dit lijkt me ook echt verschrikkelijk! Misschien is er ergens in de buurt een flexplek te vinden om te werken zodat je wel in de buurt bent maar niet in hetzelfde huis?
Huilpartijen rondom het drinken klinkt naar zeg! Fijn dat het over is.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 21:44 schreef Lokasenna het volgende:
Mijn baby is weer helemaal over haar borst staking heen lijkt het.![]()
Vandaag helemaal geen huilpartijen gehad rondom het drinken.
Ze drinkt ineens wel minder vaak, om de 3,5-4 uur in plaats van om de 2,5 uur van eerder. Maar ze zal het wel genoeg vinden zo, ze is reuzevrolijk en actief. Hopelijk wordt dit haar nieuwe ritme, hoef ik straks maar 2 keer te kolven.
Ja ik ook.. Vriend kwam dan bij elke gil met de baby aanzetten,, want "mogelijk honger". Dat gaat gewoon niet als ik net in een vergadering zit.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 18:45 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik ben destijds gestopt met live voeden bij een papadag. Werkte totaal niet voor ons haha. Ik hoorde ook alles en kon dan met de borst op komen draven als er gedoe was. Of als hij niet stil werd “want misschien honger”. Dus ik kolfde dan op m’n thuis kantoor en dat werkte topGaf iedereen rust en duidelijkheid.
Oeh, ja. Lijkt mij heel lastig. Is sta al op scherp als ze 's avonds bij mijn man is en ik even in bad zit oid. Of ga slapen. Dan kom ik toch snel checken of het nog gaat. Terwijl: op papadag gaat het prima, juist omdat het dan moet. Het huilen duurt soms wat langer, maar ook door hem laat ze zich troosten.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 15:36 schreef Bami het volgende:
Poeh. Ik heb thuiswerkdag terwijl man papadag heeft. Dit is misschien nog wel pittiger dan op kantoor werken terwijl ze op de opvang is.![]()
Ik weet dat ze hier samen een weg in moeten vinden, maar ze is toevallig vandaag ook wat minder gezellig en dan hoor ik haar huilen en weet ik dat zijn geduld sneller op is dan het mijne en huuuu. Laat de werkdag maar snel voorbij zijn.
Zou ook niet weten hoe je dat voor elkaar kunt krijgen. Maar goed, het drinkpatroon kan dus zomaar van de ene op de andere week veranderen dus misschien lost het zichzelf wel op, Pukje is nog zo klein.quote:Op zondag 8 januari 2023 15:00 schreef Bami het volgende:
Ik kolf dus per keer vrijwel exact wat zij drinkt. Zou best wat meer willen kolven zodat ik met 3x kolven uit kwam, maar geen idee hoe je dat voor elkaar zou moeten krijgen.
Is jullie opvang ook zo vroeg al open dan Loka? Het zal wel een vroege wekker worden dan idd.
Die vrijheid kijk ik ook nu alweer naar uit, we zijn al bijna halverwegequote:Op zondag 8 januari 2023 13:46 schreef June. het volgende:
[..] Nu geef ik alleen de ochtend en avondvoeding nog live, de rest poedermelk. Wat een vrijheid ineens
Zo min mogelijk badderen en als je haar in bad doet Dode Zee zout toevoegen. Afdrogen met een hydrofiele doek. Een normale handdoek gaat vaak irriteren.quote:Op zondag 8 januari 2023 17:00 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Die vrijheid kijk ik ook nu alweer naar uit, we zijn al bijna halverwege.
Even iets anders: heeft iemand tips tegen jeuk bij eczeem? Ik heb zalf tegen de eczeem die prima werkt, maar die jeuk… ze trekt aan haar haren en krabt haar gezichtje en benen helemaal open. Ik probeer haar nageltjes zo goed mogelijk bij te houden en ik doe haar handschoentjes aan bij het verschonen, maar als jullie nog suggesties hebben hoor ik het graag.
Als je wat langer tussen de kolfsessies laat dan kolf je vanzelf meer.. Ik kolfde vaak ook maar 2x, ook als de baby 3 of 4x dronk. Maar goed, mijn borsten zijn ook zowat 3 maten gegroeid dus kon ook wat opslaan zullen we maar zeggenquote:Op zondag 8 januari 2023 15:00 schreef Bami het volgende:
Ik kolf dus per keer vrijwel exact wat zij drinkt. Zou best wat meer willen kolven zodat ik met 3x kolven uit kwam, maar geen idee hoe je dat voor elkaar zou moeten krijgen.
Is jullie opvang ook zo vroeg al open dan Loka? Het zal wel een vroege wekker worden dan idd.
Ja ik heb dus mijn twijfels over hoe ruim mijn opvangcapaciteit is haha. Maar kan het eventueel woensdag wel uitproberen, dan heb ik nog 5 dagen om het weer aan te vullen als ik toch tekort kom.quote:Op zondag 8 januari 2023 19:41 schreef June. het volgende:
[..]
Als je wat langer tussen de kolfsessies laat dan kolf je vanzelf meer.. Ik kolfde vaak ook maar 2x, ook als de baby 3 of 4x dronk. Maar goed, mijn borsten zijn ook zowat 3 maten gegroeid dus kon ook wat opslaan zullen we maar zeggen
Deze, toch wel grote meta analyse zegt van niet. Of naja, dat er te weinig bewijs is "there is not enough evidence to determine a relationship between diet diversity or dietary patterns and atopic disease"quote:Op dinsdag 10 januari 2023 08:36 schreef Phaidra het volgende:
Er is steeds meer onderzoek dat aantoont dat eczeem vaak samenhangt met voedselintolerantie. Je zou dus ook nog kunnen kijken of er iets is dat de uitbraak triggert.
Daar hebben wij het met de huisarts destijds ook nog over gehad, die zei dat het best lastig is om erachter te komen waar je baby op reageert (ze kreeg toen nog geen vaste voeding maar kv). Maar dat de kans op voedselintolerantie er wel was inderdaad.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 08:36 schreef Phaidra het volgende:
Er is steeds meer onderzoek dat aantoont dat eczeem vaak samenhangt met voedselintolerantie. Je zou dus ook nog kunnen kijken of er iets is dat de uitbraak triggert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |