gelukkigquote:
Beestquote:Op zondag 20 november 2022 19:38 schreef 3rr0r het volgende:
Gijp heeft gelijk. Ik heb ook een bloedhekel aan dat soort types en zal ze altijd onderuit halen als het in mijn omgeving gebeurt.
Ik mis de Gamma Dug-out.quote:Op maandag 21 november 2022 08:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik mis nog de optredens van B-artiesten zoals Katie Melua.
Hij heeft gelijk, alle woedeaanvallen zijn geweest tegen mensen die iets verkloot hebben.quote:Op maandag 21 november 2022 13:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
En die Derksen liep lekker te victim blamen
"De goede redacteuren zullen nooit zijn vernederd" haha grote bullshit natuurlijk. Maar misschien zijn dat mensen met een mindere ruggengraat/ minder gevoel, wie zal het zeggen.
Uiteindelijk moet je natuurlijk wel een beest in je team hebben die opstaat voor de ander als dit soort wangedrag wordt vertoond. Dat doen de echte groten van deze planeet. Daar moeten we een voorbeeld aan nemen.
Prima. Maar iedereen kan wel een keer iets verkloten. De besten van deze wereld zullen ook wel ooit iets verkloten. Maar dat los je niet op met een woedeaanval.quote:Op maandag 21 november 2022 13:37 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk, alle woedeaanvallen zijn geweest tegen mensen die iets verkloot hebben.
quote:Op maandag 21 november 2022 08:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik mis nog de optredens van B-artiesten zoals Katie Melua.
Die boycot van het team met zó veel ruggengraat en principes dat ze niet eens een bandje durven te dragen in een dictatuur?quote:Op zondag 20 november 2022 23:09 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ze wordt geboycot dus veel kan ze niet doen hè.. Ze kan lokale shopping mall gaan reviewen ofzo.
Waar moet ik die Merel eigenlijk van kennen?quote:
Niet maar van SBSquote:Op maandag 21 november 2022 15:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Waar moet ik die Merel eigenlijk van kennen?
Nog ff wachten het is nog geen 19.30quote:Op maandag 21 november 2022 15:20 schreef NY_Giant het volgende:
Matthijs van Nieuwkerk vertrekt bij BNNVARA na Volkskrant-onthullingen
Kom er maar in, John!
Het "vernederen" van Gijp is wel heel anders hè. Grapjes maken over Manolevje die weer gekke acties maakt hoort een beetje bij de sport. Maar Matthijs kleineerde z'n directe medewerkers gewoon en verhief zichzelf boven hen. Dat is wel echt een vervelend onmenselijk trekje. Dus wat dat betreft vind ik niet dat Gijp hier zo hypocriet is.quote:Op maandag 21 november 2022 13:05 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Beest
Groot gelijk bro. Gijp was echt mokergoed bezig. Alhoewel een klein beetje hypocriet omdat die zelf mensen vernedert in het programma. En die ook een beetje een patiënt is. Maar hij had wel gelijk.
TibbeGod.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |