quote:
Op donderdag 10 november 2022 16:49 schreef roos94 het volgende:Hier woont een kerel, lange donkere man die de hele dag rondjes loopt door de wijk op blote voeten. Echt de hele dag. Maakt niet uit hoelaat je naar buiten gaat, je komt hem tegen. Hij is best eng. Hij is overigens niet dakloos.
Wat is er dan zo eng aan hem? Zijn blote voeten? Zijn huidskleur? Zijn lengte? Hij loopt rondjes door de wijk. Vind je dat eng? Eenlingen zijn niet eng. Ik vind groepjes jongeren enger. Vooral als ze drinken en rare dingen roepen naar voorbijgangers.
Ontopic: Nee, hier niet meer. De laatste twee dorpsgekken zijn al jaren geleden overleden.
Sindsdien heb ik het gevoel dat de enige echte dorpsgekken in Den Haag zitten.
Je weet wel, die engnekken met hun nette pakjes en stropdasjes die bijna wekelijks op de tillevisie komen om te vertellen dat er niks aan de hand is in Nederland.
Daar zouden ze eens de waterspuit op moeten zetten.