Eén voor één verlaten ze de schuur, de grote bekken zullen ze niet laten gaan..quote:Op donderdag 10 november 2022 10:10 schreef Dotteke het volgende:
Wat voegt Mora eigenlijk toen, zie haar niet zo vaak op de streams
ik denk echt dat ze ervan uitgaan dat het door de oempaloempa/kaboutertjes is gedaan. Er zullen wel vaker dingen in de nacht zijn veranderd of verplaatst wat wij niet meekrijgen omdat dan de camera's op de slaapkamers gericht staan.quote:Op donderdag 10 november 2022 10:13 schreef Frummelie het volgende:
Wat vaag dat er niemand over die kaarten begint... normaal beginnen ze s'ochtends al....
Kastjes van rupie en ima inspecterenquote:Op donderdag 10 november 2022 10:14 schreef greysbones het volgende:
Ruben weet/denkt dat iemand het heeft verstopt
Ima en Rupert krijgen de schuld
Waarom zegt niemand er wat vanquote:Op donderdag 10 november 2022 10:16 schreef FreshFruit het volgende:
Wat moet die doos in andere kasten?
Benieuwd wat er allemaal tevoorschijn komtquote:Op donderdag 10 november 2022 10:14 schreef Li0nHeart het volgende:
KimK : Er wordt gezegd dat Ima en Rupert de kaartspellen hebben verstopt.
Dus KimK zit nu tussen de spullen van Ima en Rupert te zoeken ...
Dat weten wij.quote:
Djedi buitenquote:Op donderdag 10 november 2022 10:17 schreef engine het volgende:
[..]
Benieuwd wat er allemaal tevoorschijn komt
Letterlijk jaquote:
Rupie speelt maar wat graag meequote:Op donderdag 10 november 2022 10:17 schreef Li0nHeart het volgende:
De standaard reactie van Rupert op alles maakt niet dat KimK hem direct gelooft..
[ afbeelding ]
Ruben is not amused...quote:Op donderdag 10 november 2022 10:14 schreef Verida het volgende:
[..]
ik denk echt dat ze ervan uitgaan dat het door de oempaloempa/kaboutertjes is gedaan. Er zullen wel vaker dingen in de nacht zijn veranderd of verplaatst wat wij niet meekrijgen omdat dan de camera's op de slaapkamers gericht staan.
haha, ze zijn nu aan het zoeken
Wordt de cos vast heel blij vanquote:Op donderdag 10 november 2022 10:20 schreef Ireth het volgende:
[..]
Straks vinden ze de wijn van Jeff!
Geen spellen geen krant.quote:
Die bewaart hij daar "voor de groep"quote:Op donderdag 10 november 2022 10:20 schreef Ireth het volgende:
[..]
Straks vinden ze de wijn van Jeff!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |